((Anonymous)) wrote on February 15th, 2017 at 03:48 pm
Jap, jap, precīzi par consent, kas ikreiz jāveic no jauna. Un ir, protams, atšķirība situācijās, bet arī atbalstu un palīdzību vienmēr gaidīt tikai no viena vienīgā cilvēka pasaulē ir sarežģīti abām pusēm.

Piemēram, man pašai, atskatoties uz sevi pagātnē, liekas tik ļoti žēl, cik daudz enerģijas ir iztērēts uz apvainošanos, gaidīšanu, pieprasīšanu, ilgošanos, dot-un-saņemt mērīšanu tādā vienkāršotā līmenī, kur šie abi ir kaut kas ļoti ārējs, bet reti kad iekšējs. Man ir tik ļoti žēl, ka tam ir iztērēts tik daudz spēku, laika, emocionālās enerģijas.

Man gan tieši pagājušogad notika lielas pārvērtības domāšanā par šo visu. Man gadījās stihiski iemīlēties cilvēkā, ar kuru esot kopā, jutos tik mierīgi, brīvi, gaiši un priecīgi kā nekad dzīvē ne ar vienu citu cilvēku, jutu un saņēmu apstiprinājumus, ka arī viņam ir līdzīgas jūtas pret mani, bet ar atšķirību, ka es ļoti gribēju veidot attiecības, dabūt no viņa vairāk un vairāk uzmanības, laika utt., bet viņš nekādi neizrādīja, ka viņam būtu līdzīgas vēlmes attiecībā uz mani. Es novēroju, ka laikā, ko pavadām kopā, viņš man ir tik pieejams kā reti kad jebkurš cits cilvēks, viņš ir pilnībā šeit, bet, kad viņa šeit nav, tad viņa šeit nav vispār. Jeb visa tā komunikācija bija pilnīgi un tikai par kvalitāti, nevis par kvantitāti. Kad es to sapratu, tad man pieleca, ka es vairs vispār citādākas attiecības negribu nekādā līmenī - ne romantiski, ne draudzībās, ne darbā. Jeb dot tikai tad, kad man ir, ko dot; ņemt tikai tad, kad otram pašam pietiek; neņemt vairāk nekā nepieciešams (jo ar affection ir tāpat kā ar lietām - var viegli atēsties, apaugt kā ar lietām tā, ka vairs nevar pakustēties).
 
( Read comments )
Post a comment in response:
From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: