Dārta [entries|archive|friends|userinfo]
Dārta

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

babuška [Jan. 11th, 2014|09:17 pm]
Runāju pa telefonu ar draudzeni un , kā jau tas bieži notiek, pieminēju savas, nu jau no šīs pasaules aizgājušās, vecmāmiņas ieguldījumu manā dzīves uztverē. Kad sarunu beidzām, apgūlos gultā un ļāvos atmiņām par vecmāmiņu. Ar šausmām secināju, ka viņas fiziskā enerģija no manis attālinās. Gandrīz vairs nevaru sajust viņas roku mīkstumu, ādas siltumu, auguma aprises un balsi, un smieklus... Atceros vizuāli un garīgi, bet arī tās atmiņas pašdarbībā veido kaut kādu sintēzi.. Apsvēru iespēju uzrakstīt visu, ko par viņu atceros, jo tik ļoti negribas aizmirst kaut vissīkāko detaļu no cilvēka, kuru uzskatu par paraugu.. Jo vecāka kļūstu, jo vairāk saprotu, cik laba draudzene viņa man bija, cik daudz iemācīja.. Un tagad viņas pašas uz šīs pasaules nav, bet es viņu te paturu galīgi nemākulīgi, jo nemāku rakstīt.
Bet tad atcerējos, ka vecmāmiņa vienmēr man dāvināja kartiņas. Tā nu ķēros pie savu apsveikumu kartiņu pārlasīšanas un...sajutos kā pēdējais mēsls. Tik ļoti daudzās kartiņās, no daudziem, dažādiem cilvēkiem ir apbrīns, mīlestība, pateicība - man.. Par ko? Ko es tādu daru? Es tik bieži esmu noslinkojusi ar dāvanām, tik bieži saku visādas nepatīkamas lietas, vispār esmu rupja un vulgāra un vēl sūdzos , ka man nav draugu.. Esmu pakaļa.. Bet cilvēki turpina man teikt labas lietas, mani uzmundrināt. Īsāk sakot, es neesmu pārstājusi just mīlestību no apkārtējiem, drīzāk ap seviesmu sākusi just vēl lielāku mīlestību.. Un tad tās kartiņas no vecmāmiņas.. gandrīz visi, izņemot vienu,vēlējumi ir piepildījušies. Un vispār, es tikai tagad tā kārtīgi visu izlasīju, jo sev par nožēlu, līdz šim īsti nesapratu viņas rokrakstu krievu valodā.
Lai arī viens no man nepiemītošajiem talantiem ir rakstīšana, es tomēr gribu minēt dažus babuškas (tā es viņu īstenībā saucu) ieteikumus:
1. Nekad nevienu, ne par ko neapskaud.
2. Nepinies ar sarežģītiem vīriešiem.
3. Tam, kurš kliedz nav taisnību.
4. Uzsmaidi tam, kurš ir dusmīgs.
5. Uzspļauj tam, ko saka citi.
6. Nelein tajā, kas tevi neskar.
Šos es dzirdēju itin bieži, bet lietas, ko viņa man iemācija speciāli nemācot - nesēdēt uz vietas, nemitīgi tvert no pasaules visu interesanto..īsāk sakot-mūžīgā ziņkārība.un bezkaunība.
Tāda lūk bija mana babuška. Un tāda pa lielam ceru kļūt, un es domāju man sanāks, jo viņas neatņemamais atbalsts bija mīlošie, apbrīnojošie un pateicīgie draugi.
linkpost comment

atklāsme [Aug. 21st, 2013|12:20 am]
es reizēm cītīgi izpētu savus interneta profilus, lai paskatītos uz sevis no malas un atcerētos, kas esmu
linkpost comment

Skola garām, vasara arī - gandrīz.. [Jun. 20th, 2013|09:31 pm]
[music |The Black Keys - You're The One]

Nestrādāju, jo tas, ko strādāju ir hobijs arīdzan.
Joprojām skaista un vientuļa sieviete,kur sadzērusies vīnu un saēdusies ēdienus.
Klausos dziesmu un gribu no laimes raudāt, jo dziesma ir skaista un beidzot ir mirklis tikai un vienīgi sev.
Laikam tomēr negribu tuvākajā laikā precēties un bērnus, jo hell...laiks skrien ātri, man ir 19 un un, es nesaprotu, ko man darīt.
Uzticēties gribas tikai tiem, kuriem ir pohuj, nu vismaz viņš (;D) to māk notēlot.
Esmu notievējusi. Zinu to, jo svars mazāks un dubultzodu grūtāk uztaisīt, yo.
Vēl tagad piesārņoju instagramu..man patīk, nav tik tizli kā iepriekš izteicos, jā...man patīk, ka citi zin ko es ēdu un kur diršu.
Bet..mans brīdis tūlīt beigsies, jo apsolīju draudzenei iet līdz uz cacu bāru...stulbā labsirdība, fuck you!

Paldies par uzmanību.
linkpost comment

<> [May. 23rd, 2013|04:55 pm]
[music |LR3]

---> Es pārāk daudz gribu no dzīves. <---
Bļa, fak, kā lai no tā tiek vaļā?
linkpost comment

Pavasaris galvā. [Mar. 31st, 2013|12:38 pm]
[music |M]

Nedēļas pirmo pusi un iepriekšējās nedēļas otro, gandrīz sajuku prātā no tā cik ļoti man pēkšņi savajadzējās seksu! Ciemošanās pie bijušā tikai atgādināja cik tas ir labi un kā man to vajag...Tomēr, lai arī kā man to gribas, es nevaru pārkāpt robežu un sākt piekopt vienas nakts sakarus, drit vai kociņ!
Vēl piektdien satiku džekiņu un K1, un pārējo viņu draugu bariņu....''deserts sirdij'',bļe. Kaut gan, sākumā nebija nemaz tik slikti, čiloju ar K1, man bija vienalga uz džekiņu..Tad draugu bars aizgāja un paliku es , K1 un V, un es piedzēros, ļoti. Protams, kā jau man, piedzeršanās iet roku rokā ar smadzeņu skalošanu..tā nu es tur virpināju drāmas utt. Kad jau gājām mājās, mans pēdējais monologs bija par to, ka es neesmu mauka & stuf. Dievs, aizver manu muti, kad neesmu skaidrā un piever, kad esmu!
Vēl man kā ēna seko Forever Alone izmisums...fak, kur ir īstais vīrietis?!
Tagad, lai kaut ko mainītu, pārbīdu mēbeles.
Gad demit.
linkpost comment

!!! [Mar. 2nd, 2013|02:33 pm]
Kur Rīgā var noasināt slidas?!
linkpost comment

meibī lodžik, meibī nāt [Feb. 17th, 2013|05:32 pm]
[mood |beeee]
[music |Mocarts]

Nodirsu dzērājus, bet tad pati sāku, nodirsu datoratkarīgos, bet tagad pati esmu. Man bail...ja nu es sākšu pīpēt?!
Hmm...bet ir gadījies arī otrādi:
Biju par feminismu, bet tagad nodiršu to, gribēju mīlestību, bet tagad nodiršu to...
Un ir vēl variants..
Nodirsu forever alone, esmu forever alone, nodiršu forever alone, bet ceru, ka nebūšu.
linkpost comment

hmm [Jan. 24th, 2013|10:15 pm]
[mood |ir ok]
[music |sākumā Vick Cave, tad PND, bet tad Mocarts]

Vakar biju Krievu drāmas teātrī uz izrādi ''Indrāni'' un tur ieraudzīju viņu..apmēram 25 gadus vecu, koptu, pieklājīgu, ar lielām acīm un ataugušu bārdiņu..sen nebiju iemīlējusies no pirmā acu skatiena, bet te nu viņš ir...K2(jo viņam ir tāds pats vārds kā K. jeb tagad K1 :D). Protams atkal nekas nebūs, jo es negribu uzbāsties ar savu saraksti, jo visiem zināms, ka ar vīriešiem sakarīgi nemāku sarakstīties, bet uz tikšanos viņu aicināt man nav laba iemesla un, cik pēdējā pieredze rāda, būt aktīvai attiecību bīdītājai man tipa sanāk, bet ne pie kā laba tas nenoved..pfff.
Starpcitu, 18.01. biju uz sava ''pirmā'' puiša kāzām..dīvaina sajūta, dīvaina...Ā, es noķēru līgavas pušķi! Nezinu vai aprecēšos šogad, bet,manuprāt, tā ir zīme, ka kādreiz tomēr aprecēšos.
Nākamnedēļ iešu uz to panku saietu..tur būs ''manas sirds profesionālais lauzējs''. Ak jā..cik esmu izstalkojusi viņam kaut kāda čiksa patīk. Nu jāa..ar taureni uztetovētu..bjēek...ej dirst, pašol nahuj! Lai arī es nojaušu, ka seksīgi saģērbties un maucīgi tur uzvesties man liek kaut kādu jūtu pārpalikums pret viņu, bet es ceru, ka vakaru izbaudīšu un ar viņu pamieru noslēgšu.(Nē, Digna, es ar viņu nesūkšos)!
K1 ir atvaļinājmā un slēpo kaut kur tālumā..viņam ņe da miņa. Ha..viņiem abiem (K1 un K2) pirmdien būs Vārda diena (nojaušu, ka uzminējāt kā viņus sauc)..pff, es nezinu kas man ar to K1. Itkā labas attiecības, kā nekā viņš ar mani sarakstās un ir jauks, bet man nepietiek..
Iespējams un visdrīzāk es meklēju nevis sarakstes draugu, bet tādu ar kuru varēšu arī drāzties, bļe! Cik var gulēt ar bijšo, cik?Es jūtos nožēlojama..taisni var padomāt, ka esmu kut kāda krople, bet tā nav..manī ir kaut kāds iedresēts morāles princips, ka jāguļ tikai ar to, kurš ir tuvs (? )..nu jā...nekādi nevaru piespiesties sākt vienas nakts sakarus...nevaru..bet īstenībā negribu.

P.S. Gari gan sanāca..
link1 comment|post comment

bērnības drauga kāzās [Jan. 18th, 2013|11:30 pm]
es noķēru līgavas pušķi..
linkpost comment

vai.. [Jan. 13th, 2013|11:02 am]
[mood | nervous]
[music |http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=SFZa4tnliJ4&feature=ends]

Pēc 6 dienām...Dzimšanas diena.
Joprojām negribu amatmācību..
Jāsāk lasīt obligāto literatūru.
Un vēl...šogad īsti neesmu savā ādā.
linkpost comment

Šogad, cerams, pēdējais murgs. [Dec. 30th, 2012|08:17 pm]
[mood | nezinu]
[music |Artaserse 2]

Īsāk sakot, puisis(K.), kuru es pirms trīs gadiem neprātīgi mīlēju un, kurš salauza man sirdi (pati vainīga), viss nav pazudis no manas dzīves uz visiem laikiem..
Tagad viņš ir, vienai no manām labākajām draudzenēm, topošais pusbrālis!
Super!! Iepriekšējā dienā pirms to uzzināju vēl savilku paralēles ar to, ka E.(džekiņš) un K. -abi ar zilām acīm un ļoti iemīlēti man ir pateikuši, ka nekad mani vairs negrib redzēt. Domāju cik pasaule ir stulba...tad nāca atriebība...sadzijušajai rētai tika uzlieta sērskābe! Super!!
Bet varbūt..tas, ka nomira mīļā vecmāmiņa, pasūtija dirst iemīlētais vīrietis un vēl kaut kādas čerņas ir tā lejup slīde pēc kuras sekos milzīgs kāpiens uz augšu?

Cerību pilnu sirdi, jums novēlu laimīgu Jauno gadu!
link2 comments|post comment

šim vajadzēja būt iepriekšējam ierakstam [Dec. 14th, 2012|10:56 pm]
Es tak biju tajā frendzōnas pasēdēšanā. Gāja pozitīvi un jauki BEZ erotiskas noskaņās. Sāk likties, ka esmu garlaicīga, ja?
HAHAHAHAAA...tikmēr, kamēr es nebij mājās, manās mājās bija J. (iepriekš minēts kā čoms(ja gadījumā kāds lasa to, ko es rakstu)) un mani cītīgi gaidīja. J. mani pierunāja nopirkt viņām alu ;D un vispār viņš ir ļoti dīvains. Kad viņš ieraudzīja, ka es velku parastu pidžmiņu viņš kaut ko tur pateica, ka es tipa viņa dēļ necenšos... :D WāaT?Ā?Fāaak? Un jā, viņš ir apsēsts ar ģenialitāti. Starpcitu, es pēc viņa domām esmu ģeniāla...

Tas tā...atskaitītīte :*
linkpost comment

Ahaa [Dec. 14th, 2012|10:35 pm]
[mood | giggly]
[music |tumbiņu rūkoņa]

Biju Ziemassvētku ballē ar vienu puisi M. Dejojām un bla bla bla, bet galvenais, ko gribu ir citēt:
Es: Piedod, ka man jāiet prom. Tu taču neapvainojies?
M.: Nē, es neapvainojos par to, ka mans randiņš mani uzmet, nē. (to viņš skaļi pateica, lai visi dzird, tādā paizmisīgā balsī)

Es jutos kā sūds, jo atstāj viņu tur vienu bez paziņām, bet tā nu vajadzēja.
Kāpēc es par to stāstu?
a vot

Šī bija pirmā Z.sv. balle, kurā es visu laiku ar kādu dejoju, nevis forever alone meiteņu bariņā kratījos ritmā! ;D Un vispār, man nevajadzētu justies vainīgai, jo vai tad vīriešiem nepatīk tās nesasniedzamās un neparedzamās?|! ;D
Ai, pohuj. Beidzot esmu beigusi pērties par mīlestību, bet vietā ir nākusi cpšanās par naudu un karjeru....GREIT!!

Āaa jā, man brīvlaiks! yo yo yo yo yo

Starpcitu...ja jau šis ieraksts tāpat nav ar vienu konkrētu domu....
Es ļoti priecājos par savas māsas lovestuff, iemīlēšanos vai kā to sauc abpusēji iemīlējušies cilvēki (es nezinu..tas bij tik sen, ka neatceros). Ceru, ka viņai viss ir un būs lab'. ĀAA, nevaru sagaidīt, kad viņa atmetīs pīpēšanu, jo tad arī es būšu laimīga!


Gandrīz aizmirsu...šodien ir, neteikšu cik, gadi kopš pazaudēju nevainību! ;DD
link3 comments|post comment

Bļin. [Dec. 11th, 2012|11:50 pm]
Esmu tikusi viņam pāri. (džekiņam ;D)
Bet tas neveiklais brīdis, kad runājot ar māsu pa telefona dzirdu viņa vervelēšanu fonā un man visas iekšas sažņaudzās... Tā nu jāatzīst ir ļoti dīvaina parādība man, kura ir ''tik ļoti tikusi tam pāri''.
DABL BĻIN.
Starpcitu...rīt es esj uz frendzonas pasēdēšanu ar K. (pazīstams kā upuris, bet es tā viņu vairs nevēlos dēvēt). Novēliet man veiksmi..lai jautrs vakars sanāk. :D
linkpost comment

Vai šis ir oficiālais frendzōnas gads? [Dec. 7th, 2012|12:52 am]
[mood | angry]

Jau trešajam puisim/vīrietim, kurš mani interesē šogad esmu ievietota frednzonā.
Jaukiņi.
FUCK YOU FRENDZOONA!!!
link4 comments|post comment

welcome back ... [Nov. 21st, 2012|12:13 am]
[mood | depressed]
[music |-]

Varat mani apsveikt. Ir atgriezusies ''ES ESMU RESNA'' mānija. Atkal sev uzdotu nodrillēto jautājumu - kāpēc citas ved tādu pašu dzīves veidu kā es, bet ir bez lieka speķa?
Nav tā, ka man nepatīk sports, bet es tik ļoti negribu tam tērēt laiku!
Vēl nesen es nodomāju, ka galvenais nepalikt resnākai (visu atlikušo dzīvi :D) un tad viss būs čotka...bet nē..man jāuzbarojās!
FUCK YOU TAUKI!
Jā, es žēlojos.
Es nesaprotu, ko es tādu daru! Ēdu, kā vienmēr, daudz, bet nejau ar katru dienu vēl vairāk! Man ko, ar katru dienu mazāk jāēd, lai svars nemainītos? Un ko tad, kad mazāk ēšana nonāks līdz neēšanai? Sprāgt nost skaistai? (sanāks kaut kāds vana bī Merlina Monro)...
link5 comments|post comment

Man tā ir problēma! [Nov. 11th, 2012|12:10 pm]
[mood | angry]
[music |Jeff Buckley - So Real]

Atkal ar mani nerēķinās!
Es visu dienu esmu sakārtojusi pa plauktiņiem, bet viena egocentriska vīrieša dēļ man viss sabruka!
Tagad jānodarbojas ar zvana gaidīšanu!!! :@ :@ :@ :@ :@
Vienkārši RIEBJĀS! Uzskatu, ka tā ir viena no pretīgākajām rakstura īpašībām, kādas vispār var būt!!
Ja nē, tad nē, kāpēc jāčakarē????? :@:@
Varbūt jums šķiet, ka tā nav problēma, bet cilvēkam, kurš gandrīz visu vienmēr izplāno-katastrofa! :@
linkpost comment

fuj, kā par mani pateica.. [Nov. 10th, 2012|11:25 pm]
[mood |:)]

Kā mans dārgais, bijušais pusis izteicās par mani: '' Tev vajag kādu, kam ir nauda un mašīna un, kurš auklēs tavus bērnus. Tev noteikti būs daudz vīriešu, bet tu neaprecēsies, jo tu vīriešus pabāz zem savas tupeles!''
Nu vai zin..prieks, ka mani kāds tik ļoti ''pazīst''.. Fuck You cilvēki, kuri saka, ka mani 100% pazīst, bet īstenībā neko nesaprot!
Man viedoklis ir tāds, īsts vīrietis sevi zem tupeles neļaus pabāzt! ;P
link3 comments|post comment

Hujāriju entuziasmu! ;D [Nov. 4th, 2012|06:24 pm]
[mood | happy]
[music |Pink Floyd]

Beidzot atkal esmu nenormāli laimīga un priecīga! Tā kretīniskā ideja par trīss mēnešu nerunāšanu bija vnk tāds mēsls!;D
Jā, es viņam piezvanīju..norunājām 7 minūtes..būsim draugi, yes! Viss ir čotka! ;D Varbūt nestresoju, jo zinu, kādi mēs iepriekš bijām draugi un ceru, ka nekas uz slikto pusi nemainīsies.
Kad viņam jautāju, kāpēc viņš runā tādā tonī, viņš atbildēja, ka vienmēr tā runā..viņam ko, entuziasmu hujārīt? Es pajautāju vai tas ir kā es? Viņš teica, ka laikam! ;D
Man kā tonna no mazā pirkstiņa novēlās, palika tik viegli! ;((())) (nezinu kā attēlot priecīgi raudošo seju)
Vispār, ļoti bērniškīgs ierakst, bet tāda jau mana būtība!
linkpost comment

Par daudz valodu jeb sārnis. [Oct. 31st, 2012|01:53 am]
[mood |wtf]

Baigi dīvaini.
Man apkārt viss nedaudz griežās! Nedaudz ir slikta dūša un es nespēju uztvert nekādu informāciju pilnvērtīgi!
Parasti tā jūtos, kad esmu konkrēti sadzērusies, bet tagad neesmu! Nu, vienīgi ja skaita zinību sadzeršanos, tad esmu konkrētā pālī! ;D
Vēl māsai nomira zivtiņa, kura bija nosaukta par godu manai mīlestībiņai, ļubestībiņai, lovītei utt...murgs karoče!
Nevaru izlemt, ko tagad darīt. Gulēt negribu, bail, ka gulta pārvērtīsies par karuseli un liks man runāt frnču valodā!
Ak jā, man jāizved ārā brašais taksis rikšotājs! To es darīšu.
Vispār, jajau es esmu sākusi rakstīt šo sārni, tad vēl šo to pateikšu.
1. Šodien atklāju, ka mans lovīte (pazīstams kā džekiņš) ir tieši 12 gadus vecāks par manu čomu, kurš, kā rādās, ir manī saķēries..
2. Viņi abi pēc horoskopa ir vērši, kas dzimuši cūkas gadā.
3. Viņiem, saprotams, dzimšanas dienas ir maijā. Vienam 13., bet otram 3. Atkal sakritība, proti, 3! 3! yo..
Un vispār tas čoms baigais jokupēteris man ir! ;D Uzzinot par sakritību viņš man saka:''Dārta, tad labāk saej kopā ar mani! Man arī īsi mati, līdzīga miesas būve..''
Ko bļe tas pie velna vēl nozīmē? Es kautko nobubināju par to, ka džekiņš ir resnāks un veikli izbeidzu šo idiotisko sarunu..
Kas, pasaule mani grib piekaut? Tas čoms ir cool, bet manā galvā nav vietas cool, jo tur ir tikai ne cool, proti džekiņš (jā, man arī ļoti patīk šī kretīniskā iesauka).
Tikko sagribēj iet peldēt pagalmā, tikai tur nav nekāda baseiniņa. Uzbūvējiet lūdzu!
Man paliek vēl sliktāk, tāpēc beigšu rakstīt .
Au revoir!
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]