juunijs 25., 2026


16:11
pa ilgiem laikiem atkal bezdarbnieks. tb, pieteicos bezdarbnieka statusam.

tvīts, kuru nav, kur ietvītot (vsp laikam tāpēc savulaik pievienojos cibai): vispirms mazliet dusmojos par to, ka sporta zālē ir pārāk daudz cilvēku, bet tad sapratu ka gribas blenzt katru otro sievieti, un tad jau dusmoties vairs nepiestāv.

(sagriez laimu)

r-r-r

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti

Links
saņemtie komenti

> Go to Top
Sviesta Ciba