juunijs 25., 2026


[info]roncijs16:11
pa ilgiem laikiem atkal bezdarbnieks. tb, pieteicos bezdarbnieka statusam.

tvīts, kuru nav, kur ietvītot (vsp laikam tāpēc savulaik pievienojos cibai): vispirms mazliet dusmojos par to, ka sporta zālē ir pārāk daudz cilvēku, bet tad sapratu ka gribas blenzt katru otro sievieti, un tad jau dusmoties vairs nepiestāv.

Read Comments

Reply


No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
r-r-r - Komentāri

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti

Links
saņemtie komenti

> Go to Top
Sviesta Ciba