augustus 2., 2020


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
01:31
pareizi, es piektdien pamēģināju to skok elektromoci. nobraucu pusstundu un 6e. tikpat, cik par fiat ducato no citybee. (vispār būtu pirmajai īrei iedevuši 5min atlaidi, jo uzreiz taču cilvēks nevari saprast, kā vispār viņu darbināt, un kur īsti atrodas tā mikrorajona novietošanas vieta) ātrāk par 50km/h viņš neiet, bet gāzē normāli un pa pilsētu arī baigi vairāk nevajag. es arī ar to brīnumu nemācēju apbraukt satiksmi/mašīnas, tā ka ja vien tas nav pa nakti vai dienas visu, tad pat veļuks varētu būt ātrāks. lai gan veļuks arī, tik ilgi nebija turēts, un liekas, ka kājas par īsām. vai nemaz nebiju minies sandalēs.

otrs, beidzot sapratu, ka šī nedēļa (no rītrīta līdz nākamās svētdienas pusdienām) būs pietiekami piedarāma un piedzīta ar stresu. mazliet piedzen no ārpuses, un gan jau daļu es ar savu "perfektcionismu". lai gan it kā pohuj. nuja. "it kā".

(3 vajag spraitu | sagriez laimu)

Comments:


From:(Anonymous)
Date:2. augustus 2020 - 03:42
(Link)
cilvēciski, es tev to nenovēlētu, bet for science man būtu inčīgi ja tu kādreiz izbrauktu arī ar to sarkano pedāļmopēdsūdu un uzrakstītu ko tu par viņu domā.
[User Picture]
From:[info]roncijs
Date:2. augustus 2020 - 07:31
(Link)
ķipa, rīgu vai iž'u?

nezinu kāpēc, bet es viņus labākajā gadījumā redzu tikai lauku šķūnīšos...
From:(Anonymous)
Date:2. augustus 2020 - 17:12
(Link)
nē, tos mazākos tumši sarkanos nomas elektromopēdus ar rudimentāriem pedāļiem, kuri nesen parādījās.
r-r-r -

> savi puksti
> veci puksti
> ko tu puksti
> bio puksti

Links
resni dzīvnieki
tizli dzīvnieki
saņemtie komenti

> Go to Top
Sviesta Ciba