purvainais
purvainais
- 3/29/10 11:35 pm
- šīs mūžīgās šaubas un neticība, gadiem ilgi, nu jau vairāk kā 15 gadus
tā taču nevar pastrādāt
atstājieties no manis, šaubu ēnas, jel, beidzot
jūs izdzerat no manas dzīves visu skaisto
jūs esat es
es — čaula, vai jūs — mans apģērbs
kas es esmu (c)
-
0 commentsLeave a comment
- 3/29/10 11:32 pm
- vispār tās mantas, viņas baigi tur
traucē pieņemt lēmumu un rīkoties
kā enkuri, krāmi
bet vienlaicīgi arī stabilizē, palīdz
tā divējādi tās mantas ir
nesaprotu
-
0 commentsLeave a comment
- 3/29/10 11:23 pm
- kaukas jāmaina
aši aši jāmaina
sevī
par citiem p/h, citi ir citi
"būt ne priekš kā" — ak, tās jau pārāki sarežģītas koncepcijas, tā arī nesapratu, tāpat kā zīrotrasteru
bet saprast ta nāksies
tikai kā ierobežot trokšņus
hm
a ja
a ja ar vienkāršāko metodi
hm
bet līdz šim nau vēl sanācis
jo nau jau laika pasēdēt un izdomāt /un procesā neaizklīst neceļos/
1 panic
2 goto 1
3 profit
stulba programma, kā tjūringa mašīnīte to tad arī daru
stūlbi
izslēgt sevi arī nevar — vēl ne visi parādi atdoti; bet tam to jau vienmēr paspēs
panic
think, forrest, think!
-
1 commentLeave a comment
- 3/29/10 11:00 pm
- why is it so rotten
-
0 commentsLeave a comment
- Hi Q
- 3/29/10 06:43 pm
- akmentiņš ieķēries zābaka zoles rievā
čirkst pret asfaltu
diskomforts
-
0 commentsLeave a comment
- 3/29/10 06:41 pm
- nīgrums kā večuks lien ķobī
jo garīgajā attīstībā baigie robi
-
0 commentsLeave a comment
- 3/29/10 02:30 pm
- Atliek tikai cerēt, ka tie auras foto salona izveidotāji un viņu atbalstītāji saprot, ka šis ir naudas slaukšanas no idiotiem un ziņkārīgajiem [idiotiem] pasākums. Un paši klusībā smīn, tekstus par krāsainajām aurām sacerēdami. “Pieduries, Janka, pie manis cilvēki reāli nāk savas auras fotografēt un vēl naudu par to maksā, hehehe!” “Tu nepūt man te pīlītes? Nūū gān, tie gan ir loši, hahahaha!”
-
0 commentsLeave a comment
- ķe? tweetsms.lv wtf?
- 3/29/10 01:13 pm
- Keeper.lv ziņo, ka no Latvijas iedzīvotāju mobilajiem telefoniem neesot iespējams twiterot, un tāpēc, redz, vajagot izmantot servisu tweetsms.lv.
Pirmo reizi dzirdu tādu sviestu. Pats personīgi, sūtīdams SMS twītus no Latvijā reģistrēta mobilā telefōna, redzēju tos parādāmies Twitter kontā. Jau vismaz gadu atpakaļ. Un ne jau caur kaut kādiem tweetsms.lv sieriem, bet izmantojot visparastāko twitter konfigurāciju.
Kilograms/Americijs?
-
1 commentLeave a comment
- 3/25/10 06:27 pm
- Izdzīvot skumjas, gremdēties tajās, līdz galam, līdz pašiem dziļumiem, izbaudīt saldo sūrmi, attīrīt dvēseli, tikt no sārņiem vaļā un dzīvot tālāk. Jauns spirgtums tvirts, atjauninājies un laimīgs.
Liegas, saldas skumjas, tik atbrīvojošas, tik rosinošas, tik vieglas un bezgalīgas...
-
Current Music: skaļa
Current Mood: crappy
-
0 commentsLeave a comment
- Nau iespējams mierīgi amēboties (patiesībā ir)
- 3/24/10 08:45 pm
- Ir jau labi, ērti dzīvot primitīvā amēbas līmenī.
Bet ir divi diskomforti:
#1 Ka citi ir labāki, ka citi nau amēbas, ka viņiem ir Interesantas Dzīves un Gudras Domas un Aktīvas Nodarbes. Skauž un grauž.
#2 Ka amēbisks dzīvesveids var novest pie amēbiska dzīvesveida tālākas neiespējamības (nestrādāsi, nebūs ko ēst’i).
UPD. Ko darīt? Šaustīt pašam sevi un neko nedarīt, neko nemainīt. Būt amēbai. Sapūt un smirdēt.
-
0 commentsLeave a comment
- Ellīgi neatkarīgs kiberins
- 3/23/10 12:24 pm
- Šodien “Neatkarīgajā” ir publicēts raksts “Cilvēks uz Mēness”, kura autore Laura Brokāne interesanti interpretēja kiberina1 HAL 9000 nosaukumu — latviski tas nozīmējot “Elle”. Turpretī filmā “Moon” attēlotais kiberins Gērtijs ir jauks, mīļš, iejūtīgs, balts un pūkains, wwīīīīī.
—————————————————
1 kibernētiskais intelekts
-
0 commentsLeave a comment
- PROGRAMMĒTĀJA LIKTENIS AMERIKAS SAVIENOTAJĀS VALSTĪS
- 3/17/10 12:27 pm
- Amerikāņu datorkompānijas ignorē starptautiski pieņemtās programmētāju darba izmantošanas normas.
Dramatisks ir daudzu Amerikas programmētāju liktenis šobrīd. Viņu vidū palielinās bezdarbs, tiek atlaisti augsti kvalificēti speciālisti ar lielu pieredzi, tādējādi palielinot atlikušajiem darbiniekiem uzlikto slogu: darba maiņas tiek pagarinātas līdz 12 — 14 stundām ar darba intensitāti, kas pārsniedz cilvēka organisma bioloģiskās iespējas. Uzņēmumi ignorē starptautiski pieņemtās programmētāju darba izmantošanas normas un standartus.
Starptautiskie standarti nosaka, ka programmētāja darba maiņas ilgums nedrīkst pārsniegt 5, maksimums 6 stundas ar 15 minūšu vingrošanas un acu vingrinājumu pārtraukumiem ik pēc pusotras stundas. Pusdienu pārtraukums: 40 — 50 minūtes, bet atvaļinājums nedrīkst būt īsāks par mēnesi, pieņemtā 12 — 15 dienu atvaļinājuma vietā.
Kādēļ mēs runājam par programmētāja pārslodzes izraisītajām traģiskajiem sekām? Darba intensitātes palielināšana, kas vērsta uz domāšanas un reakcijas paātrināšanu, kā arī maksimāla smadzeņu slodze komplektā ar gandrīz 100-procentīgu fizisku nekustīgumu visas dienas garumā veicina profesionālo slimību rašanos: strauji pasliktinās redze, paaugstinās acs iekšējais spiediens, attīstās impotence, osteohondroze, tiek traucēta vielmaiņa, kas savukārt draud ar diabētu, utt.
Ar tādu slodzi pie datoriem strādājošie 1,5 līdz 2 reizes biežāk cieš no centrālās nervu sistēmas saslimšanām, sirds un asinsvadu, kuņģa un zarnu trakta slimībām. Bet, ja pārslodze darbā ar peli izraisa sāpes rokā (“tuneļa” sindroms), tad šī slimība, ja to neārstē, nopietni skar roku muskuļus, nervus, dzīslas un noved pie invaliditātes. Vispār atbalsta un kustību aparāta saslimšanas programmētājiem ir sastopamas 3,5 reizes biežāk, nekā citu profesiju pārstāvjiem.
Programmētāju profesionālās slimības noved pie invaliditātes un dažreiz pie pāragras nāves. Toties programmētāja smadzenes ir īsta zelta dzīsla darba devējam, kurš uz tās rēķina kļūst stāvus bagāts, ieguldot minimālus līdzekļus (telpu īre, elektrība, datori).
Šāda bagātnieka piemērs — Bils Geitss. Viņš ir visbagātākais cilvēks pasaulē, bet viņa programmētāji — 27 tūkstoši cilvēku — saņem zemu atalgojumu, jo viņu darbs netiek novērtēts kā nodarbošanās ar zinātni, pretēji zinātnieku radošajai darbībai.
Papildus augstāk minētajam psihologi ir identificējuši jaunu saslimšanu — datormāniju, kas ir ne mazāk postoša kā alkohols un narkotikas, un noved pie dziļām personības izmaiņām, pašizolācijas, izklaidības, nelīdzsvarotības, vienaldzības pret tuviniekiem, nevīžīga apģērba un nesakopta ārējā izskata...
Jau sen izgaisināts mīts, ka visi programmētāji esot laimes lutekļi, veiksminieki. Šie cilvēki par savu profesiju maksā ar savu veselību, dzīvi, bet nauda, ko tie saņem, nav ekvivalenta neprātīgi saspringtajam darbam ar pastāvīgām nervu pārslodzēm.
Papildus saviem tiešajiem darba pienākumiem, programmētājam vienmēr jāmācās jaunas programmēšanas valodas un jāapgūst arvien jaunāki datoru modeļi. Programmētājs ir mūžīgais students.
Par laimi, nesen tika publicēta ziņa, ka ir nodibināta arodbiedrība (tostarp arī krievvalodīgo programmētāju un to ģimeņu aizstāvēšanai): slavenajā Silīcija ielejā noticis pirmais profesionālās asociācijas kongress. Šajā asociācijā iestājušies pieredzējuši juristi un nopietni uzņēmēji. Bravo!
M. KURBAŅINS,
N. VILINSKIS,
E. SLAVINS
Ņujorka
----------------------------------
Tulkots no Судьба программиста / Microsoft / Хабрахабр.
-
2 commentsLeave a comment
- 3/14/10 10:10 pm
- Mr. Freeman pamazām pārvēršas par popsīgu huiņu
everything is appalling; everything is falling apart
bet varēja jau būt, ka tas bija Jēzus
tikai mēs atkal nepamanījām viņu
-
0 commentsLeave a comment
- 3/14/10 09:58 pm
- Vispār kāds ir pamanījis, ka šonedēļ Tjōmas Ļebeģeva blokā nav iknedēļišķo sestdienas ciču!?
-
1 commentLeave a comment