Liena
25 Aprīlis 2020 @ 23:03
labdien, blogs, sen neredzētais  
pirmais vakars neatceros, cik ilgā laikā, kad dzeru tēju, nevis kaut kādu alkoholu. sevi par alko neuzskatu un nesauktu, nav vēl tik tālu, bet tā kaut kā visu laiku sanāk. un tagad nav tā, ka gribas, bet ir dīvaini.
nemāku dīlot ar stresu īsti pieaugušā un veselīgā veidā - kaut nesen par to piesējos M - negribas jau pašai atzīt, bet nu neko - augam un cīnāmies kopā.
tagad gan nav īsti nekāda stresa, bet varbūt smadzenes vienkārši nogurušas no aktivitātes trūkuma un tāpēc ik vakaru uzdod. tad ir traki. tās 3 dienas, kad jogoju, bija labi - skrienot arī ir ok - bet nevar normāli saņemties.
gribas vainot karantīnu, bet realitātē jāvaino sevi.
 
 
Garastāvoklis:: weird
Mūzika: The Cure - Pictures Of You
 
 
Liena
10 Oktobris 2018 @ 03:42
never follow  
If i leave, dont follow me.
Most of my friends know that.
Dont feed my ego.
Dont harm yourself.

Ive left once wanting someone to follow, they didnt, they couldnt have known.
 
 
Liena
05 Oktobris 2018 @ 00:32
#  
I would rather be bipolar right now.
I mean, sure, i know that lows feel so much lower after every high, but... at least you have them. Shit
 
 
Liena
21 Jūlijs 2018 @ 00:09
 
nē nu it kā jau liekas, ka visi ieraksti baigi negatīvie un viss slikti, to be fair, es arī šobrīd jūtos tā, ka viss slikti, bet nu realitātē esmu dabūjusi otru darbu, kur iet labi, esmu tikusi skolā, kurā man droši vien bija jāiestājas jau pirms 5 gadiem un mani draugi ir bez šaubām labākie draugi pasaulē. forši!

no otras puses tā 2 ned ilgā miera sajūta, kas, droši vien radās no zālēm, ir beigusies - brīžiem šķiet, ka nestrādā vairs nekas nemaz. no gultas izrāpties grūti, nekas nav labi, nekam nav spēka.. es izklausos veca.

sirsniņa jau drusku par ilgu saplēsta gabalos. grūti to komentēt, taču šausmīgi gribas. un vēl gribas, lai kāds atnāk viņu salīmē atpakaļ.
 
 
Liena
09 Jūlijs 2018 @ 00:41
#  
tik labi, tik daudz
un tomēr par maz
vienmēr pietrūkst
 
 
Liena
08 Jūlijs 2018 @ 16:18
I do(nt) believe in fairies, i do(nt), i do(nt)  
Es vienmēr esmu ticējusi brīnumiem.
Es vienmēr esmu līdz pēdējam turējusies pie mazākajām cerības kripatām - un beigās diezgan smagi no visa šī procesa atrāvusies.
Un tā līdz vakardienai. Pazaudēju cerību. Gotta figure out how to deal with myself now.

Iespējams kaut kad sen jau vienu tekstu ar identisku teikumu sāku. Nu neko. Apļi.
Iespējams ar virsrakstu nogalināju 3 fejiņas.
 
 
Liena
27 Jūnijs 2018 @ 16:47
vispār šī bija privāta ziņa  
Es visiem kko stalkoju, rakstu, runāju, cenšos labot, iedrošinu, risinu, pakļaujos - bet man to nedara neviens. Pamatā izanalizē kko, ko esmu stāstījusi. Pamatā negatīvi. I mean, varbūt tā ir labāk, varbūt tā ir pareizi, varbūt es cilvēkiem radu fake hope - bet.. zinkā? my state of mind tells me, reizēm labāk fake hope nekā no hope at all
 
 
Mūzika: placebo - happy you're gone
 
 
Liena
25 Jūnijs 2018 @ 20:53
nu čau  
man sāp.
un es to sen jau esmu atzinusi, pateikusi, izkliegusi, bet man to negribas atzīt. un īstenībā es tikai šodien laikam sapratu, kas tieši tik ļoti sāp.
besī. netieku galā, ne ar sevi, ne dzīvi
 
 
Liena
22 Jūnijs 2018 @ 12:36
 
un tad?
ko tālāk?
kad tev pietiks?
 
 
Mūzika: Corey Taylor - Snuff (live)
 
 
Liena
15 Jūnijs 2018 @ 01:49
 
Im not calling u shit. I am however calling ur actions shit.
 
 
Liena
11 Jūnijs 2018 @ 02:25
 
dreams have never been the answer
dreams have never made my bed


but dreams are, however, the only thing that keeps me going by now.
 
 
Liena
09 Jūnijs 2018 @ 23:46
 
Nedēļa bez soc tīkliem. I meaaaaan, nu reāli es baigi čītoju - šodien pat no datora biju fb un ielaikoju kādus 5 postus - bet mans key šoreiz laikam tomēr bija instagrams (vēl instagrams pirms nedēļas mani pārlauza uz vairāk nekā pusēm - tāpēc es arī no tā pašķīros).
Protams, šis nav ideāls variants - ideālos apstākļos es tgd mēnesi ieslēgtos kempinga mājiņā bez telefona, bez interneta, bez bildēm un video, bez nekā - bet to es nevaru atļauties. Uz darbu ir jāiet, citiem darbiem ir jānāk pie manis - un bez visiem whatsappiem, epastiem un messengeriem tas īsti nav reāli.
Vai ir labāk? Man gribas būt man un atbildēt ar 'nē' - bet ir. Varbūt es domāju un sapņoju vēl vairāk, bet esmu daudz, daudz mierīgāka, jo nekas no tā, ko es varu ieraudzīt, dzirdēt vai izlasīt, nenotiek šobrīd. Tas ir sapnis. Pasaka. Kābūtujabūtu - un varbūt tas arī ir jāakceptē - viss, ko vēlos, ir manā galvā un varbūt tur tā iekšā ir drošāk.
 
 
Liena
09 Jūnijs 2018 @ 18:09
man ir 5 diplomi par izglītību, bet vai tad pietiek  
Ar biš trīcošām rokām (lol, tāda panika, ka pus stundu smējos), iesniedzu dokumentus konkurentaugstskolā. Vāks. Grūti pateikt - excitements vai vienkārši bail, grūti noticēt. Tad jau redzēs.
 
 
Liena
06 Jūnijs 2018 @ 23:57
 
do you read me?
do you read about me?
 
 
Mūzika: drake - can i (feat. beyonce)
 
 
Liena
06 Jūnijs 2018 @ 01:02
 
Is it still daydreaming if you do it after midnight?
 
 
Liena
31 Maijs 2018 @ 19:20
 
Gribētos iepostot kaut ko par salauztām sirsniņām, bet laikam noilgums.
 
 
Liena
07 Februāris 2018 @ 01:04
who am i?  
Cau! Es esmu Liena (es tiešām saku cau ar c ne č, nezinu, vai cilvēki to ievēro).
Es esmu dīvaina un man patīk sēdēt ne gluži tajās vietās kur jāsēž - grīda, palodzes, galdi - viss, par ko skolā skolotājas dusmīgi nāca un skatījās virsū (šis man likās šausmīgi svarīgi).
Man ir paniski bail no augstuma.
Ir daudzi cilvēki, kas uzskata, ka esmu kaut kāda veida rebelis - es īsti neesmu gan. Es nedaru lietas, lai kādam ko pierādītu vai iespītētos, vai kāda dēļ - visu, ko es daru, es daru sev. Man ļoti nepatīk, ja cilvēki man netic, neatkarīgi, vai tas ir tas, ko es saku, vai tas, ko es daru, vai tas, kam es ticu (es par savu ticību pirms pāris gadiem uzskatīju grunge pirmssākumus ar vārdiem lovechild un stargazer - kuri ir divi pretpoli, bet man tādas lietas savienojas, bet tagad es esmu ļoti iekšā gonzo žurnālismā un HST daiļradē - man ieteica iegūt tetovējumu šim, jo lovechild pēdējie vārdi man jau uz rokas ir..).
Es bieži saucu sevi par metālisti - visi mani metāla draugi šobrīd skaļi smejas - bet tas ir, lai cilvēki ievērotu distanci (un es esmu ekstraverta, iedomājies tik), bet vispār es vienmēr esmu klausījusies visu. Vienmēr esmu starā, ja man piedāvā baletu vai operu (mūzikli gan ir pabriesmīgi), tāpat ļoti priecājos par mājaslapu, kas var tavai spotify pleilistei pievienot atbilstošas klasiskās mūzikas vēsmas. Bet melns apģērbs, ādas jakas un kerzas ir man tomēr šķiet diezgan vilinoši un skaisti.
Es mēdzu ļoti asi paust savu viedokli, jo, kā jau teicu, es pastāvu par to, ko uzskatu par savu, taču labprāt uzzinu jaunas lietas - tas bieži noved pie viedokļu sadursmes, taču paejot kādam laikam, es padomāšu un iespējams piekritīšu citu teiktajam - es neesmu lēna, bet cilvēki ir sajūsmā, ja tu dod viņiem laiku (laiks ir, iespējams, pasaules dārgākā valūta - šī iemesla dēļ mani ļoti bieži neuztrauc nauda un ar pēdējo eiriku kabatā man galvā skanēs edavārdu frāze 'pēdējos desmit latus tērēšu kā miljonārs').
Man ir kaķis, kuru es šobrīd ļoti mīlu (un mīļoju), bet, kad viņa bija maza, es biju pret viņu nejauka - tāpēc viņa ir bailīga un nefano par cilvēkiem. Es viņu bieži saucu sava iepriekšējā kaķa vārdā, jo es kaut kā drusku ticu, ka mana vecā kaķa gariņš te kaut kur vēl klīst un brīžiem ar mums spēlējās.
11 gados es atklāju, ka tekoši runāju angliski un īsti pēc tam es neesmu varējusi apstāties - par to pretenzijas man pastāvīgi izsaka zēni, bet meitenes nekad. Mana pirmā saruna ar sevi angliski bija ar papīra lellēm - to, kura uzsāka šo sarunu, sauca Tīna. Viņai bija tumša ādas krāsa un koši dzeltens bikini. Starpcitu, es ļoti ilgi spēlējos ar lellēm.
Man šobrīd ir depresija un vēl es esmu neirotiska - un tas mani aizved ļoti dažādās vietās - gan morāli, gan fiziski. Kad esmu dusmīga, man būtu jāaizliedz runāt ar cilvēkiem - un tā es pamatā šādos brīžos runāju tiki ar cilvēkiem, par kuriem zinu, ka viņi tiks galā (man, piemēram, ir sešas labākās draudzenes - mēs neesam tas foršais gangs kā sex and the city - es vienkarši viņas visas zinu un viņas zina par citu eksistenci) - un tās grūtās komunikācijas dēļ es, iespējams, bieži pārbaudu un testēju cilvēkus, kurus vēlos savā dzīvē un reizēm viņi to neiztur (if you cant handle me at my worst, you dont deserve me at my best) - bet tas mani tāpat uz kaut kādu laiku smagi ietekmē. Bet ja ir, tad ir (un tā ar visu)
Naktīs es vienmēr esmu murgojusi, tāpēc, lai gan zinu, ka man daudz miega nevajag, ātri nogurstu un lielāko daļu dienas pavadu guļot (man tas nepatīk, jo diena bez satiktiem cilvēkiem un padarītiem darbiem ir papista diena).
Vispār es plānoju jūnijā precēties, bet, tā kā tas visdrīzākais 'nav ar ko' būs lieliskākais iemesls to nedarīt un vienkārši uztaisīt graujoši mīlīgu vecmeitu ballīti. Vēl es Alisei esmu parādā kāzu dāvanu.
Es ļoti vēlos sakārtot savu dzīvi, bet neesmu droša, no kura gala lai sāk.
Un vēl es gribu attiecības, taču nevienam to nekad neatzīstu, jo baidos, ka par mani pasmiesies un atstās - ir 2018.gads. ne viss strādā tā, kā mēs to vēlētos.
 
 
Mūzika: Haralds Sīmanis - Ezers
 
 
Liena
08 Janvāris 2018 @ 01:48
 
I dont love you. I love the idea of you - and thats a completely different kind of feeling.
 
 
Liena
24 Novembris 2017 @ 13:18
 
pateica, ka es esot mainījusies un man tagad esot vienalga.
nezinu, kaut kā nejūtu. pašai liekas, ka esmu augusi.
 
 
Liena
19 Novembris 2017 @ 20:15
drifting in the same old boat with a different crew  
es joprojām atsakos ticēt patiesībai, pat, ja tā man tiek iemesta sejā.
cilvēku dzīves ir kā metro līnijas. reizēm satiekas vienā punktā, dažiem līnijas sakrīt uz ilgāju ceļa posmu, citiem satiekas tikai beigās. bet zini? ir arī tādas stulbas līnijas, kas līkumo, kas satiekas vairākkārt - es nezinu kur, man nešķiet, ka berlīnē, bet es ticu, ka kaut kur tā ir.
es atsakos ticēt, ka kaut kas, kas nešķiet beidzies, tomēr pēc kāda laika neturpināsies kādā pavisam random un pavisam nevajadzīgā veidā.
es zinu, ka nebūs kā scenārijos manā galvā, ka nebūs obligāti skaisti, bet būs kaut kas. lai cik tas stulbi būtu, arī negatīvas emocijas ir emocijas.

un zini vēl ko? metro vilcieni nāk arī atpakaļ.