30 Jūlijs 2020 @ 21:12
 
Jautājums, iespējams, antropologiem, drīkst atbildēt arī citi, protams, bet mani tiešām interesē autori un teksti, nevis personiskās interpretācijas:

kuri autori runā par slimnieka disciplinēšanu un izsaka domu, ka jebkura slimnieka morāls pienākums sabiedrības priekšā ir tiekties uz izveseļošanos? Ideja, ticams, nāk no Fuko, bet kāds to droši vien ir interpretējis? Esmu lasījusi, bet nevaru atcerēties.

Paldies!
 
 
30 Jūlijs 2020 @ 12:08
kognitīvi biheiviorālā terapija  
Labdien, kādu kognitīvi biheiviorālās terapijas speciālistu jūs varat ieteikt? Ja iespējams tad ar cenām un kāpēc ieteiktu.
 
 
26 Jūlijs 2020 @ 21:37
Latviešu filmas ar angļu titriem  
kur var redzēt latviešu neatkarīgās filmas ar angļu titriem? jo filma.lv neredzu ka būtu norādīti titri (ja svarīgi, tad var tikai, ka latvijā pieejams, var arī piedāvāt maksas kanālus)
paldies
 
 
25 Jūlijs 2020 @ 15:00
 
forši latviešu tautas dziesmu izpildītāji, kur nav šlāgera vai wannabe laikmetīgs prodakšn apdare?
der arī kori
 
 
22 Jūlijs 2020 @ 17:30
 
Vakar tiku pie jauna zoba! Un prieks, ka nolažoju un iepriekšējais dekoratīvais iekrita izlietnē, kad man jau bija jāskrien pie zobārsta, un bija jāaudzē klāt jauns. Jaunais izskatās daudz labāk!
Sanāca biku vairāk par šo visu aizdomāties. Nākamā gada sākumā pieteikšos pilnajai apskatei + nopietni par implantiem runāt. Cerams, Covid būs nomierinājies un pašus implantus varēs likt viņu Budapeštas filiālē, kur sanāktu ietaupīt pie 3000€...nu tas viss, ja man tiks aptiprināts speciālais kredīts šim pasākumam...
 
 
Mūzika: SKÁLD - Rún
 
 
22 Jūlijs 2020 @ 14:12
 
Kāds var saprotami paskaidrot, kāpēc, pievienojot gada nodokļu deklarācijai zobārsta čekus, tie kaut kādi procenti par čekiem netiek atgriezti? (kopā izmaksas 177 eiro) Čeki rādās pievienoti, bet tabulas beigās rāda, ka Kopā deklarācijā iekļaujamie izdevumi (10. + 11. ailes kopsumma) ir 0,00. Tas, ko vid pārskaitīja, bija tikai par pārmaksāto nodokli no darbā nopelnītā, cik sapratu. Tie čeki kaut kādu iemeslu dēļ pārnesas uz nākamo gadu?
Paldies!
Tags:
 
 
20 Jūlijs 2020 @ 21:19
 
No pirmajām reizēm.
Pirms pāris dienām pirmo reizi braucu ar elektrisko skrejriteni. Visp pirmo reizi izmantoju taml īrējamo transportu :)

Šon un pat ar izdošanos(!) pagatavoju Crème brûlée..trūkst gan karamilizētās cepurītes, bet man nav nekā mājās tāda ar ko to cukuru izkausēt :)
 
 
20 Jūlijs 2020 @ 21:18
 
Pāris lietas sakarā ar pārskaitījumu no ārpus ES, ko vēlos saņemt. Kur lai noskaidroju šīs vienības?

1. Kā IBAN atšķiras no bank account number? Cik saprotu, manas bankas IBAN ir TAS LV02RIKOetc.? Kur lai uzzina Account numbeR?
2. Your country tax number *(PAN etc.)
3. IFSC code


Un vai ar IBAN ir tāpat, kā ar Swift Code? Otrais ir universāls visiem Luminor DNB klientiem. Vai IBAN arī ir universāls vai katram unikāls?