šonakt sapņoju, ka braucu ceļojumā uz Mongoliju - bez īpaša mēķa, tāpat vien. līdz galamērķim gan netiku, jo pamodos. :/
nez, ko tas varētu nozīmēt? vispār - gribu kaut kur aizbraukt. pēc iespējas tālāk..

Comments

ai, nu man te kaut ko tulkot piedaavaa tjipo maajas apstaakljos tjipo neoficiaali. taa kaa it kaa pagaidaam viss ljoti pozitiivi.
bljin, naakotne finanshu zinjaa izskataas tik rozhaina, bet shobriid es te seezhu un peedeejos santiimus reekjinu apmaksai meegjinu sakasiit ://
laba naudiņa, kas kabatā. ;)
man, par laimi (un brīnumainā kārtā) ar naudu vēl ir ok. :)
kaa tev veicas.
es te aiz neko dariit nodarbojos ar personiigo graamatvediibu, un secinaajums ir taads, ka man ir jaamaterializee no nekurienes pusotrs lats (siikums, bet nepatiikami), lai tiktu ar visu galaa.
labi, ka vismaz lietuvai naudu nevajag..
mjā, tā nu ir lieta, par kuru es pagaidām ļoti daudz galvu nelauzu. ir citas lietas, par kurām aktīvi jādomā. :/
kaut gan man vienmeer kaut kā ir bijis bišķīts naudas. pat tais laikos, kad es nestrādāju un itkā naudu ņemt nebija no kurienes. :)
kāds rūķis ar sīknaudiņām vienmēr stāvējis man klāt. =)
nu gan jau man arii kaads ruukjis naaks paliigaa. kaa jau parasti.
tā jau tiem rūķiem jādara - tas i viņu pienākums. =)

March 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Powered by Sviesta Ciba