tā kunga sabats' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, May 25th, 2018
  gary_crant
  3:49p
  duchovny & baby goat

  punkts
  8:06a
  Nodibini valsti savā vārdā.
  Thursday, May 24th, 2018
  martcore
  10:20p
  reizēm es domāju, ka dažreiz cilvēki mani nesaprot tāpēc, ka es kaut kā slikti paskaidroju, ko es ar to domāju
  taču tā jau arī ir mana ticība cilvēkiem, ka viņi visu sapratīs
  ja es kā zirgs bodžeks sāktu atkārtot jokus un vēl ar komentāriem, tā būtu zināma mizantropija

  tiesa, zirgs bodžeks neko labu par cilvēkiem nedomā. bet cilvēki paši par sevi arī nē, tā, ka visiem ir status kvo
  martcore
  10:07p
  nhl

  nu, lūk
  nu, lūk
  nu lūk, uz lasvegasu var arī nelikt
  taču vēl stulbāk būtu gruzīt uz vašingtonu
  dedziet ellē

  punkts
  5:06p
  Tirolī šveks somnambulī kora medīvalī šuba beramkrava saprot bekas baravikas slepeno kodu logos sprostos turētu dāčņiku saules pinumu es viņam reju saunā peklē karlibū tūlīt būs maratons tūliņ ar ilkņiem liksies vezuvā tai skaistā breikjavīkā mudīgiem sāniem šlop šlop es būšu iemantojis aušību man būs klozets rautin rauj no plēkšāna strutas raujas starp rindām rāda filmu maikla dudikova dvaša sadragā reljefu tas slīd, tas kadrs ir no pušplēsta vārda salipināts ausainē atmiekšķēts ķeburs viņš mani tur aiz literārā pavediena tā ir visplānākā robeža kuru pārvarot izlīst ķiršu kompots izšļakstās varavīksne es viņa vaibstos redzu vecu kaklu kalpa katlu lodāmuri stīvu gumiju uzšauj zirgam lai kustina tesmeni tas ir viņa redzesloks es neko neizskaistinu esmu noticējis sev skatieties uz mani kā uz brīnumu.
  Wednesday, May 23rd, 2018
  punkts
  6:07p
  Perifērā redze rāda, ka vienai tantei kājā ir manas oranžās kurpes, esmu tik amorfs un galvā brienu pa miglu. Man viens ceļgals ir sastindzis no trīsdesmit stāviem dienā un kurpēm, kas uz bruģa sadrupina mazus akmentiņus kā zobus ar iejoztu altāri sejā pigmentē vinolnieks taisnā strīpā iedams pēc piena un petruneļas, es redzēju aiz viņa, tur bija pilienu jūra, sabraukta smilšu pūdētav, man vajadzēja elpot. Dzeja ir rokenrols, bet es nepieskaros piedurknēm, vecs āķis.
  punkts
  5:38p
  Pirmo mēnesi vilcienā pretim sēdās jaunas meitenes svārkos KkEPKA, tagad vecas tantes saldējums. Varbūt tāpēc, ka sācies brīvlaiks, visi beņķi ar vecām tantēm, tikai mani gadi kā iekonservēti gurķi, viņi uzsprāgs. Man visvairāk patīk runāt uz sevi крот крот крот и все иззз portil.
  romija
  2:34p
  Rakstīšana bez atslēgas arī ir forša, jo tad mēdz atnākt brīnums :)
  gary_crant
  2:04p
  Tuesday, May 22nd, 2018
  punkts
  6:22a
  Чт⊙ яма
  Monday, May 21st, 2018
  punkts
  9:56p
  Bet ēnas vien krīt uz tavas galvas.
  nulle 1:36p
  Nav zināms, kā es pats viņa vietā rīkotos!
  aptauja
  [ lavendera ]
  10:37a
  Poll #21196
  Open to: All, results viewable to: All

  Latvijas Radio 2

  View Answers

  Labāk nošaujiet mani
  12 (48.0%)

  Raidstacija, kas parasti man skan fonā
  1 (4.0%)

  Klausos un priecājos, dziedu līdzi un mācos tekstus
  5 (20.0%)

  Izsniedziet tikai kopā ar pretdebilizācijas tabletīti
  7 (28.0%)

  nulle 12:05a
  Mans "īstais" tēvs uztaisīja manai mammai bērniņu un pazuda vēl pirms manas dzimšanas, sīkāk es tur nezinu; bērniņus taisa, protams, abi. Bērnībā, laikā līdz kādai otrajai klasei viņš pāris reizes parādījās (mamma jau bija precējusies ar manas dzīves otru nozīmīgāko vīrieti, par to būs citā ierakstā), atceros, vienā reizē aizveda mani (un mammu) uz Zoo, atceros ļoti patīkamu, harmonisku sajūtu, kaut arī man tika teikts, ka tas esot "draugs". Pēc tam, līdz manam divdesmit gadu vecumam, kad viņš nokļuva bedrē (to es izdzirdēju sludinājumā pa radio), man rādījies un mani meklējis viņš netika. Dažus gadus vēlāk es satikos ar tēva brāli, iepazinos ar brālēniem-māsīcām - pēc manas iniciatīvas. Un pēc manas iniciatīvas esmu arī to pārtraucis - nevienu es tur īpaši neinteresēju, tāpat kā manu sprāgoni tēvu.
  Saturday, May 19th, 2018
  artis
  9:31p
  "On complexity vs sophistication: During the cold war, a US company noticed the USSR had stolen the plans for a natural gas pipeline system, but not the software.

  In response, the US introduced an integer overflow bug that was uptime dependent, and took something like 6 months to hit. The bug simultaneously cranked up the pumps and closed all the valves in the network.

  It was known that the Soviet economy would crash in under a year without the ability to cheaply move natural gas, so they couldn’t test long enough to find this.

  A year or so later, the DoD’s seismographs detected the largest non-nuclear explosion in human history.

  The main impact wasn’t the explosion or the short-term economic damage. The main impact was that the USSR stopped trusting stolen software, which set them way further back, economically and militarily.

  Arguably, that ~one line of code was infinitely more sophisticated than stuxnet."

  https://en.wikipedia.org/wiki/Siberian_pipeline_sabotage
  punkts
  10:54a
  Es šodien neēdu baigi gribas skriet nevar mierīgi paiet.
  Friday, May 18th, 2018
  punkts
  6:32p
  Garais Dievs.
  punkts
  6:25p
  I 'āina no ka 'āina i ke ali'i, a i waiwai no ka 'āina i ke kānaka.
  romija
  5:49p
  Sešās minūtēs par vienas dienas badošanos. Krievu valodā.

  ...
  artis
  4:46p
  "The truth is that domestication makes any animal dumb. You name the species — dogs, cats, cows, horses, sheep, pigs — human selection on “tameness” for thousands of years accumulates a wide array of traits, including floppier ears, shorter snouts, hair color variability and the like, most likely based on more basic inherited alterations in certain stem cell and stress hormone production patterns (see Domesticated: Evolution in a Man-Made World, by Richard Francis, for a great read on all this). Different species show these external traits to different degrees. But the trait that ALL domesticated species demonstrate relative to their wild species is a smaller brain. I’d bet it’s happening with humans, too, but that’s just an observation for another day."

  http://epsilontheory.com/too-clever-by-half/
  artis
  4:19p
  artis
  11:47a
  punkts
  6:56a
  Zeme kā zemene kā travestīts kā cilvēka domas attīstītājs realtors pianists kā tu būtu nosacījis man pa pirkstiem uz drakona muguras olas olas milions hameleons strupceļs liegais liedags mēs visi viņā iekūrām uguni un par to ieminējāmies arī dirižabļa vadītājam vobla viņš iesaucās priekšā pa mucām peldēja zeltene pa viļņiem plunčāja vēderu es viņu redzēju bija tālumā tāds kā rokenrols skepses pīrāgs no visām pusēm aplikts ar melno kvadrātu kas tas tāds lai tev lieliska diena tā mēs to drukas kļūdu muļļājam kamēr tā kļūst par lielmani orientēties nenoteiksmē pašam iztaisnot platmali haizivs patību bardaku ko atstājis neatņemams nogurums spēku izsīkums atkal sit pa pirkstiem ar savu metu viss it kā nav pa īstam visur alu sienas bet pati iebridusi ermoņikā un laiza pirkstus.
  Thursday, May 17th, 2018
  punkts
  10:47p
  Es arī ieklausījos dārdošā skaņā pār rīgu pārlaidās akordeons zoss kakls tam bija izstiepts kakls skapis kurā kaplis turējās pa vienu pakāpienu no vezuva kalna tā pakājē trūdēja ornamenti un mani roku ielikņi kā plikņi pliķis pašam plebejam es viņam uzsūtīju gāzi ar ovālo cilindru nolika glāzi par to bija samaksāts vāzi es viņam ieteicu aprobēties un viņš to arī darīja kad viņam bija iebildumi viņš atradās tīrā plazmā lai pilnībā iegremdētu ķermeni vajadzīgi divsimts litri tā ir īstā nemirstība pēc kuras tiecas makarena
  nulle 10:16p
  Skatos seriālu "Brigāde", tur vīri ne tikai brauc ar auto, bet māk arī kauties.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba