tā kunga sabats' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, January 22nd, 2019
  punkts
  11:03p
  Kad apnīk skatīties ekrānā, skatos spogulī, kur redzams ekrāns.
  punkts
  3:29p
  Amatu perdelis.
  dienasgramata
  2:28p
  LA. Izlozētas četras ģimenes, kas saņems bezmaksas palīdzību neauglības ārstēšanai
  punkts
  2:18p
  Abstrahējies puns.
  artis
  12:05p
  artis
  11:24a
  “Surveillance capitalism,” she writes, “unilaterally claims human experience as free raw material for translation into behavioural data. Although some of these data are applied to service improvement, the rest are declared as a proprietary behavioural surplus, fed into advanced manufacturing processes known as ‘machine intelligence’, and fabricated into prediction products that anticipate what you will do now, soon, and later. Finally, these prediction products are traded in a new kind of marketplace that I call behavioural futures markets. Surveillance capitalists have grown immensely wealthy from these trading operations, for many companies are willing to lay bets on our future behaviour.”

  First of all there was the arrogant appropriation of users’ behavioural data – viewed as a free resource, there for the taking. Then the use of patented methods to extract or infer data even when users had explicitly denied permission, followed by the use of technologies that were opaque by design and fostered user ignorance.

  The combination of state surveillance and its capitalist counterpart means that digital technology is separating the citizens in all societies into two groups: the watchers (invisible, unknown and unaccountable) and the watched. This has profound consequences for democracy because asymmetry of knowledge translates into asymmetries of power. But whereas most democratic societies have at least some degree of oversight of state surveillance, we currently have almost no regulatory oversight of its privatised counterpart.

  Nearly every product or service that begins with the word “smart” or “personalised”, every internet-enabled device, every “digital assistant”, is simply a supply-chain interface for the unobstructed flow of behavioural data on its way to predicting our futures in a surveillance economy.

  Once we searched Google, but now Google searches us. Once we thought of digital services as free, but now surveillance capitalists think of us as free.... tālāk ... )
  punkts
  12:41p
  Gimiks Strunhauzens iesēdās apsildāmā sēdeklī, kas viņu apspļāva ar plazmu, paņēma pēdas rokās, paņēma somu zobos, pirkstos paņēma reizrēķinu, sarīvēja ķiplokus, iešņauca bumbieru sulu, uzmeta kauliņus, rezultātu piefikserēja, ļaudis klausās, sanācija, apspriede, kūdras vālu smagums pieguļ pie gramstes pieguļ pie odekolona spoguļiem odiozi kā Karpovičs piesit pie enkura te mēs stāvam un te stāv obelisks parapsiholoģiskais trenniņš redzēt tumsā to, kas ir sapiņķerēts izejas datos gali ūdenī, ūdens glāzē, glāze saunā, sauna Cimzem pie kājām, sasper to veidojumu, tas nav vienkārši kleperis, kas rakņājas pa kabatām, tas ir asns, kas grib sevi sasniegt ar visu, kas bļodā skalojas, ar mutes zobratiem, smaganu pulksteņiem, viss pilns ar pīlēm, kā saprast ciklonu, nekā, stāvi kājām plati, turies pie sarga pret vēju, pret salu, pret apledojušu omulību, pret opeļa gaisa spilvenu, pret matērijas garozu lokanu, leknu un paviršu, kā atstājot iespēju atspēlēties šķīvim.
  dienasgramata
  11:43a
  DELFI. Mežaparka estrādes pārbūve nerimst
  Monday, January 21st, 2019
  martcore
  2:26p
  nezkāpēc šodien atcerējos vienu storiju, droši vien daudzi no jums to zin, bet nu tomēr
  par to, kā kādu dienu kinorežisoram alehandro hodorovskim (kas visā panteonā ieņem ļoti īpašu un specifisku vietu, gluži kā linčs) esot pazvanījis kanje vests
  nu un kanje vests saka, es ļoti novērtēju jūsu darbus, tie man ir ļoti ietekmējuši
  o, paldies, atbild alehandro
  ziniet, saka kanje, man liekas, ka mums vajadzētu satikties. es nopirkšu jums lidmašīnas biļeti līdz kalifornijai un apmaksāšu luksa numuru viesnīcā, tur arī saskriesimies.

  maestro aizlido uz LA un dodas uz viesnīcas numuru pie kanjes, a tas tur sēž aiz milzīga rakstāmgalda, visapkārt svinīgi stāv brāļu afroamerikāņu svīta, kaut kāds arhitekts vēl tuso
  nu un yeezus sāk malt savu klasisko maļamo par ietekmi un kosmogoniju, vārdsakot, tie, kas ir dzirdējuši viņa sarunu ar doņiku trampu, saprot, par ko ir runa
  kad pēkšņi iestājas atslēgas brīdis, un hodorovskis uzdod viņam jautājumu
  pardon, a kas jūs vispār tāds esat pēc profesijas?
  neveikla pauze, mellie stāv ahu..apmulsumā

  te jāpaskaidro, ka alehandro hodorovskis, lai arī ir aizvien mundrs onka, taču vecs kā pterodaktila ekskrements, viņam ir kaut kur ap 90, un pēdējā atpazīstamā popzvaigzne, ar kuru viņš tusoja kopā, laikam bija salvadors dalī. protams, ka nekādos modernajos hiphopa un visa pārējā strāvojumos viņš neorientējas. viņš vispār dzīvo čīlē. un tā nav viņa vaina, ka no "santa sangre" tik ļoti toščījas dažādi rokmūziķi

  reiz viņam esot piezvanījis merilins mensons.
  - hello, mr jodorowsky. i'm marilyn manson.
  - WTF???!!!!!
  varu tikai iedomāties, kādas domas šajā brīdī izskrēja caur alehandro galvu, tipa, daspēlējos ar savām taro kārtīm
  punkts
  1:13p
  Staļina daļiņas.
  elina
  10:32a
  viss forši. gribu pavasari :)
  punkts
  9:19a
  Pamodos ar domu, ka iešu nevis strādāt, bet apstrādāt ar uz uzsvaru uz ap, pēc tam izvilku kalpotāju.
  Sunday, January 20th, 2019
  punkts
  11:10p
  Es biju kontuzēts, bet neatceros, kad mani aizsūtīja karot tas bija starp argentīnu un brazīliju mēs braucām ekspedīcijā pēc mana tēva testamentā izstrādātā plāna atrast zeltu līdzi bija tēva vienīgā uzticības persona, mauka, trakomājas iemītnieks, kapteinis un laikam viss neliela sarkani krāsota motorlaiva ar jumtiņu un divas laivas piesietas kas ved proviantu braucam iekšā džungļos, plāns ir visi piekrituši varētu pat teikt ka metam nost balastu un peldam iekšā džungļos pa upi vietām plata un arī caurmērā gar malām džungļi peldam pa upi.
  punkts
  1:45p
  Alķīmisko kāzu tāme.
  punkts
  1:37p
  Makināriums ir tik labs. Kas ir ko dara ir, var likt punktu.
  Saturday, January 19th, 2019
  gary_crant
  1:07p
  Friday, January 18th, 2019
  anonymous
  8:15p
  Man gan psihoterapeitam būtu stāstāmā tik daudz, ka labāk izvēlos vienkārši sublimēt.
  punkts
  8:00p
  Bija tāda vesela bijusī armija. Mēģinu uztaisīt bītu.
  punkts
  7:46p
  Viņa zina, ka ir svarīgi izlikties, ka tu neko nezini.
  punkts
  7:41p
  Euklīdija punktu liek tikai tad kad kaut kas kaut ko dara, neiedziļinoties mehānikā un tvinpīkas rindu mājās.
  dienasgramata
  1:25p
  DELFI. Viens no Kokneses kokaīna lietā aizturētajiem Imants Bunga par saimniecībā glabātajām narkotikām neko neesot zinājis, vien piestrādājis par kurinātāju.

  cik briketes viņš, diez, jau bija paspējis nosvilināt?!
  slimie
  [ psihs ]
  9:20a
  būtu uz desas tā pumpa bijusi - būtu jākož nagos
  punkts
  8:34a
  Let's call it a day.
  Thursday, January 17th, 2019
  punkts
  11:29p
  Kumelītes un karmelīti.
  punkts
  9:36p
  eu, excelsior, man nav nevienas filmas.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba