pikaso_ - [entries|archive|friends|userinfo]
pikaso_

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 31st, 2020|12:09 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, ]

dienu sāku ar suņa trobeli, jo redz piecos jāiet ārā.
tad trobeli, ka jāiet ārā deviņos.
aizvedu pie ārsta. atstāju daudzas naudas. tagad man ir asins analīzes, ko pētīt (vienīgais zemais/nenormālais rādītājs kaut kam, kas cieti pārvērš cukurā, cik paspēju iegūglēt).
un tad aizvesu suņa sūdus uz valdlaučiem. ar velo! no pārdaugavas! (ceļš atpakaļ pa krasta ielas būvdarbiem ir vēl atsevišķs vatefaks, lai gan varēja arī vēl sliktāk.) būs droši vien vēl tabulas, ko pētīt. iedeva arī papildus trauciņus, ja nu gadījumā atkal kaku vajag medīt.

eh, pie vieniem tēriņiem tad arī aizvedīšu pie acu ārsta, lai apskata akluma progresu. un varbūt var iepazīstināt ar citiem aklu suņu saimniekiem un kā ar akliķiem labāk apieties un kā pareizāk ieriktēt pastaigas, dzīvi un bumbiņu izklaides.

(gūgle saka, ka 16,7km. žēl, ka mērīkli neieslēdzu. aizmirsu ar tiem sūdiem ņemoties.)
LinkLeave a comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]nova
Date:July 31st, 2020 - 01:17 pm
(Link)
Valdlaučos ir labs vetārsts? Man kaķim vajag
[User Picture]
From:[info]pikaso_
Date:July 31st, 2020 - 01:48 pm
(Link)
par vetārstu nezinu. tur ir analīžu taisīšanas punkts. paši izmeklējumi. no mūsu klīnikas jau bija porcija šorīt agri savākta un aizvesta, es gribēju pēc iespējas ātrāk, tāpēc pieteicos pati aizvest savus paraugus uz turieni.

bet ar vetārstiem - kā ar visu - a ko tieši vajag? ja vispārīgo, tad vairāk gan jau var pēc "sejas", kura patīk labāk, ja specifiski, tad jāskatās speciālisti un tie ir izkaisīti pa dažādiem kantoriem. suni potēties un vienkārši konsultācijas (kā šoreiz) vedu uz mazajiem brāļiem vienkārši tāpēc, ka pāri ielai kā teikt un nekas slikts mums nav gadījies. bet suņa acis, kad uztrauca, meklēju tieši suņu acu ārstu - tie strādā tagad tā sauktajā petcity tīklā - vecajā canderā viens, mārupē otrs.

par kaķu ārstiem gan rasbainieks noteikti vairāk zinātu. man kaķis ar nopietnākām vajadzībām nav bijis gadiem. un ar nenopietnākām ar.
[User Picture]
From:[info]nova
Date:July 31st, 2020 - 03:55 pm
(Link)
Ok, sapratu, man specifisks gadījums, ārsti sūta uz rentgenu un tad jau manīs.atceros rasbainieka ierakstus par kaķi,bet tik sen,ka diez vai atradīšu
[User Picture]
From:[info]pikaso_
Date:July 31st, 2020 - 04:53 pm
(Link)
man šķiet var droši viņai cibā vai epastā uzrakstīt jautājumu. kaķīšiem ir jāpalīdz.
turklāt mainās laiki, var gadīties arī mainīt ārstu. mazums jauns atklāts.
[User Picture]
From:[info]usne
Date:July 31st, 2020 - 02:26 pm
(Link)
Ak jē! tik tagad izlasīju.