26 May 2019 @ 09:02 am
 
Jautājumi, ko neuzdod cilvēkam dienu pirms bakalaura nodošanas: "tev te gadījumā nav drukas kļūda darba nosaukumā?"
 
 
24 May 2019 @ 09:36 pm
"Dēls" @ DT  
Pārdodās biļete uz "Dēla" pirmizrādi Dailē, 25.05, 18:00, Kamerzālē.
1. rinda, cena 10 12 eiro. (pirkts pa 20)
Pieejams Pienā.
 
 
24 May 2019 @ 04:33 pm
 
survival clit
 
 
24 May 2019 @ 02:56 pm
USG kaķim Rīgā  
Kaķu saimnieki, vai kāds var rekomendēt labu klīniku Rīgā, kur veikt sonogrāfijas izmeklējumu kaķim? Man rekomendēja "Kavet", bet pieraksts tur tikai pēc nedēļas, gribētos pamēģināt pierakstīties kaut kur ātrāk. Zvanīt uz dullo gūgles rezultātiem negribas, ja ir iespēja iegūt privātus ieteikumus.
 
 
 
24 May 2019 @ 11:12 am
 
šodien esmu iekšējs maiguma vilnis, daru lietas, bet patiesībā esmu kamolītī saritinājies kaķītis. Te ir tik silti, tik mierīgi. Murrāju

UPD- GONE
 
 
24 May 2019 @ 08:23 am
 
Pretstatā iepriekšējam ierakstam par Eiropu, kuru mīlēt nav grūti - prātu izkūkojuša funkcionāra "uzmundrinājums": "Šie stulbie nacionālisti, kuri mīl savu valsti."
Jean-claude Juncker
Tags:
 
 
23 May 2019 @ 10:52 pm
veiksminiece  
neticama veiksme: man šovakar ceļā uz mājām, droši vien kratoties pa bruģi, somā bija atskrūvējusies sambal oelek mērce, bet nebija izlijusi, jo burciņa somā bija novietota vertikāli, turklāt tai visapkārt citas lietas. tostarp dators, kuram šāda asa un eļļaina mērce varētu īpaši nepatikt.

priecājos par veiksmi, iespējams, pat vairāk, nekā satrūkos, pamanot, ka somā brīvi mētājas vāciņš un saprotot, ka mērces burciņa ir vaļā.
 
 
23 May 2019 @ 07:51 pm
 
ir biļete uz grupas Elder konci "Melno cepurīšu balerijā" nākamtrešdien, 29.maijā plkst. 20:00.

par velti - kādam, kurš tiešām aizies.
 
 
23 May 2019 @ 07:13 pm
 
nevārēšu nobalsot EP kā to biju plānojis un vispār kaut kā tagad par to jūtos slikti. Tas protams ir interesanti, kad Tev atņem iespēju ar kuru tu biji rēķinājies, tu sāc justies slikti, lai arī varētu taču būt arī tā, ka es pats būtu izodmājis nebalsot.

Tagad nevaru saprast, vai man labāk domāt, ka es pats izdomāju nebalsot un dzīvot mierīgi nost, vai tomēr bēdāties par to stulbo apčakaru?
 
 
23 May 2019 @ 05:33 pm
 
Vai vnk draugs var kļūt par fuck buddy vai arī, lai kļūtu par fuck buddy, vajag pirms tam atrasties romantiskās attiecībās ar attiecīgo cilvēku?
 
 
23 May 2019 @ 04:44 pm
Bērnu komiksi  
Varbūt kāds ir manījis, kur Rīgā var iegādāties komiksu grāmatas bērniem angļu valodā?
Gribam dāvināt astoņus gadus vecam puikam. Interneta veikali neder, jo svētki jau svētdien.
 
 
23 May 2019 @ 03:53 pm
apdrošināšana  
Starp citu, ja cilvēkam ir automātiski ceļojumu apdrošināšana jau tāpēc, ka viņam ir kredītkarte, bet papildus arī kopus apdrošināšana, kas obligāti iekļauta ceļojuma maksā tūrfirmai, vai negadījuma gadījumā viņš var gūt kdu peļņu, saņemot dubultu kompensāciju? Kaut kā diezgan pastulbi, ja katrs apdrošinātājs pārskaitītu, piemēram, samaksu par rentgenu slimnīcai, bet tas cilvēks, kurš bijis spiests tērēt savus līdzekļus dubultai apdrošināšanai, no tā negūtu nekādu dubultlabumu.
 
 
23 May 2019 @ 01:00 pm
Brokastis  
Vai varat padalīties ar ēstuvēm Rīgā, pilsētas labajā krastā, der Purvciems, Teika, Pļavnieki, arī virzienā uz Baltezeru, Ķekavu un Carnikavu, kur ir kaut neliela brokastu ēdienkarte (putras, omletes, pankūkas etc.)? Branči ne.
Paldies!
 
 
23 May 2019 @ 12:02 pm
 
Jebaāāāāķķķķ
Gribētu gan redzēt, kā tagad var īstenot radical self care un nedomāt, ka esmu idiots

Woshim šodien noluņoju tikšanos ar bērniem fucking Dubultos, jo... man pat nav attaisnojuma. Jo noluņoju.
Vienīgais, ko varēju izdarīt, bija aizsūtīt viņiem šo te. Bet ārprāts, kāds es esmu īblis. āāā.

BAKALURS*, KAS APĒDA RAKSTNIECI )
*Bakalurs, protams, jo ir tā urbānā leģenda par filfaķa bakalaura darbu, kas (droši vien pēdējā brīdī) smuki iesiets vākos, uz kuriem rakstīts "BAKALURA DARBS"
 
 
23 May 2019 @ 07:04 am
 
If I face a human being as my Thou, and say the primary word I-Thou to him, he is not a thing among things, and does not consist of things.
This human being is not He or She, bounded from every other He and She, a specific point in space and time within the net of the world; nor is he a nature able to be experienced and described, a loose bundle of named qualities. But with no neighbour, and whole in himself, he is Thou and fills the heavens. This does not mean that nothing exists except himself. But all else lives in his light.
Just as the melody is not made up of notes nor the verse of words nor the statue of lines, but they must be tugged and dragged till their unity been scattered into these many pieces, so with the man to whom I say Thou. I can take out from him the colour of his hair, or of his speech, or of his goodness. I must continually do this. But each time I do it he ceases to be Thou.
And just as prayer is not in time but time in prayer, sacrifice not in space but space in sacrifice, and to reverse the relation is to abolish the reality, so with the man to whom I say Thou. I do not meet with him at some time and place or other. I can set him in a particular time and place; I must continually do it: but I set only a He or a She, that is an It, no longer my Thou.
So long as the heaven of Thou is spread out over me the winds of causality cower at my heels, and the whirlpool of fate stays its course. I do not experience the man to whom I say Thou. But I take my stand in relation to him, in the sanctity of the primary word. Only when I step out of it do I experience him once more. In the act of experience Thou is far away.
Even if the man to whom I say Thou is not aware of it in the midst of his experience, yet relation may exist. For Thou is more than It realises. No deception penetrates here; here is the cradle of the Real Life.

Martin Buber
 
 
 
22 May 2019 @ 12:41 pm
Iedzīves izpārdošana - varbūt Tev kas noder!  
Krekls LATVIETE, termoss, grāmata MĀJA BEZ ATKRITUMIEM, linu mugursoma, ADIDAS lietusjaka, vingrošanas bumba, cepure ar ausīm u.c. labumi. 

Visas mantas ar cenām, izmēriem, aprakstiem - ŠEIT 

Dod ziņu, ko esi iekārojis! :)
 
 
22 May 2019 @ 10:40 am
 
Iesakiet klusu kafejnīcu tuvu Centrālajai stacijai un Vērmaņdārzam
 
 
22 May 2019 @ 09:50 am
Labs psihoterapeits Rīgā  
Radusies vajadzība pēc laba un praksē nenoguruša psihoterapeita (vēlams vīrieša).

Varbūt ir kādi ieteikumi.
 
 
21 May 2019 @ 02:56 pm
 
nāk miegs, stulbi, ka pat ja aizietu mājās gulēt, nevarētu aizmigt, ha
 
 
21 May 2019 @ 03:23 pm
būtiskais kritērijs  
Vai cilvēktiesības patiesībā nav intelekttiesības?
 
 
21 May 2019 @ 02:30 pm
 
Tfu, tā sapinos meistarībā, ka drausmīgi trauksmaini samaksāju rēķinu, kas bija jāapmaksā līdz maija beigām un jau līdz pusei uzrakstīju panikainu epastu "vai viss kārtībā"

Also bakalaurs ir veiksmīgi salauzis smadzenes, šobrīd es esmu spējīga domāt apmēram 5-10 minūšu fragmentos, pēc tam sāk sāpēt galva un jāatpūšas

Also nevaru tikt vaļā no sajūtas, ka viena apakšnodaļa ir pilna ar māņzirnekļiem
 
 
Current Music: Ed Patrick - Blow My Cover
 
 
20 May 2019 @ 07:50 pm
 
Diezgan lolīgi, ka kurpju veikalā mēģināju laikot kurpes ar zeķēm, tādas, kur pirksts pa vidu laikot zeķēs likās pārspīlējums, nomaucu zeķes un ātri ieslīdēju kurpēs, šausmas, kādi man nagi no bradāšanas pa dārzu, nodomāju, kā bomzim. un te jau nāk pārdevēja klāt un absolūta panika, protams, pārdevēja tā uzmet man skatienu, es cenšos ar skatienu noraut sev kāju nagus, viņa: man ļoti patika jūsu filma.

aizskrien prom, klusi sacīdama: yes, es saņēmos to pateikt.

paldies, saku. ak dievs, viņa tagad zinās, ka es taisu filmas ar šitādiem nagiem, nodomāju.

pie kases pieliku kurpēm klāt zeķes ar kaķīšiem, mēs viena otrai vairs neskatījāmies acīs.
 
 
20 May 2019 @ 06:22 pm
Izglītības koncepts  
Šādi:

Ir augstskolas. Viņās var iestāties. Priekš tam viņās ir iestāšanās pārbaudījumi. Pašas augstskolas nosaka kādi. Ja cilvēks nokārto iestāšanās pārbaudījumus, viņš iestājas augstskolā. Viss. Nekādu atestātu, vidējo atzīmju, vispār nekādu izglītības dokumentu priekš iestāšanās. Tikai iestāšanās eksāmeni.

Plusi, mīnusi?
 
 
20 May 2019 @ 01:53 pm
Audums priekš dīvāna  
Kur ir vērts meklēt audumu priekš mēbeles, uz kuras sēdēs un gulēs?

Vajadzētu vienā tonī, kaut ko modernos toņos ieturētu, bez puķēm un cakām, un "poļu dizaina" piesitiena.
 
 
20 May 2019 @ 12:57 pm
 
#idahobit

I da hobbit.

Idaho bit.
 
 
19 May 2019 @ 08:33 pm
 
Zviedrijas nacionālisti pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām: "Eiropu mīlēt nav grūti", gaišs patriotisms, agrāko skepsi aizstājot ar optimismu, ka jāizdara labākais, kas šajā situācijā izdarāms eiropeiskas Eiropas labā.

(Lai redzētu angļu subtitrus, jāklikšķina uz zobratiņa ekrāna apakšējā malā un blakus izvēlei "Undertexter" jāizvēlas "Engelska".)

Eiropu mīlēt nav grūti
 
 
19 May 2019 @ 03:54 pm
Gin and wtf  
Apciemoju vakar mammu, kas sarīkoja vnk episki negaidītu histēriju ar raudāšanu un "Tu man speciāli gribi ieriebt!" par to, ka..
Wait for it..nokrāsoju matus varavīksnes krāsā. Tas neadekvātums mani ir tik ļoti izsitis no līdzsvara, tā necieņa un pārliecība, ka man būtu jākeitero citu cilvēku estētiskajām jūtām, fuuuuuck
 
 
19 May 2019 @ 02:28 am
Visu zemju cirslīshi! - .. em, kā lūdzu, uz kuru termināli man bija jāiet?  
Mana pirmā nakts ASV tiks pavadīta Tampas lidostā, jo gana cirslīgā veidā nokavēju transfēra lidojumu.
 
 
18 May 2019 @ 11:57 am
 
Vai kāds ir redzējis jauno dokumentālo filmu par Ilmāru Blumbergu? Vai ir vērts skatīties? Komanda tā pati, kas fimēja vājo filmu par Fridrihsonu, tāpēc cerības mazas, bet ja nu tomēr.
Tags:
 
 
17 May 2019 @ 11:07 pm
 
man pēdējā laikā ir gadījušās vairākas interesantas pieredzes ar maziem bērniem.

šodien sēdēju uz kronvalda parka asian style mini paviljona malas, pret tā ārpusi atstutējusi velosipēdu, un mazs puisītis nāca un teica "čau", es viņam pretī - "čau", viņš skatās, skatās, tad it kā grasās iet prom, nāk atpakaļ - "čau", rāda uz mani (vai velo, nevar saprast) ar pirkstu un saka (kā izskatās, savam tētim) "bet tu paskaties, paskaties!", grasās iet prom, bet atkal atgriežas, rāda ar pirkstu, "čau", es viņam smaidīgi jautāju - "vai tev kaut kas te šķiet īpaši interesants?" ar domu, ka tad, ja grib, nez, pabakstīt velo vai paraustīt raibās harēmbikses, varam kaut ko sarunāt, bet viņš sakautrējās, nomurmināja "jā, interesants, paskaties!" un aizskrēja.

kaut kad šonedēļ stāvēju krustojumā ar velo, garām gāja sieviete ar divām mazām meitenītēm, no kurām viena ļoti izteiksmīgi skaitīja "es mīlu brīvību, es mīlu dejot, es mīlu dzīvi, es mīlu zobus (..)" (tālāk nedzirdēju).

pirms divām dienām braucu ar velo gar savu māju, bet tur otrā galā ir kaut kāds privātais bērnudārzs - skatos, bars mazmazītiņu bērniņu ar divām audzinātājām. nobremzējos, lēnītiņam ripoju viņu virzienā, smaidu un saku "sveiki". un, kad braucu garām, tāda sīksīks puisītis, nedomāju, ka vecāks par 3, ieskatās man acīs un saka - "visu labu, mīļumiņ!"
 
 
17 May 2019 @ 04:50 pm
 
"I provide an alternative look at tit" droši vien nozīmē, ka jābeidz rakstīt bakalaurs un jāiet mājās
 
 
17 May 2019 @ 02:53 pm
 
Vai Rīgā vēl kaut kur zied ievas? Vēlams centrs.
 
 
17 May 2019 @ 11:46 am
Vot idioti  
Uņa vadība idioti ajmīn

https://jauns.lv/raksts/sievietem/331749-vecaki-vaino-bristoles-universitati-meitas-nave-studente-baidijusies-uzstaties-300-cilveku-prieksa-tapec-izdarijusi-pasnavibu

Vot kāda X pēc piespiest cilvēku publiski uzstāties?

Demonstrēt savas zināšanas/ darīt savas lietas tak cilvēks var ne-publiski, rakstiski, attālināti etc.

kaut kādi bara dzīvnieki nah
 
 
17 May 2019 @ 12:01 am
mikrofona skaņas kvalitāte  
Sveiki, godājamie skaņu inženieri un radioelektroniķi un pārējie, par mani gudrākie cilvēki. Man šeku reku: https://soundcloud.com/u915figurines/ub2-8879/s-gWqsu maziņš paraudziņš ar skaņu, kāda ierakstās no mikrofona, kas piesprausts spogulenei. Ja pagriež skaļāk un ieklausās, tad var fonā dzirdēt tādu kā vibrējošu bļerkšķoņu. Mazliet. Bija vairāk, kad izmantoju elastīgo skrull'to vadu, garu gabalu. Pirms tam, praktiski pa taisno savienojot vadus, nekāda tāda fona nebija. Tikai šņākoņa, kuru ar Audacity varētu noņemt. Pielodēju vadiņus īsā variantā un tagad atkal ir tā vibrējošā skaņa fonā. Kas tur un kur īsti jāekranē vai kas jādara, lai nebūtu tās skaņas? Lai paliek kaut vai šņākoņa. Pats mikrofons izrauts no miniDV videokasešu Panasonic videokameras tālvadības pults.
 
 
16 May 2019 @ 09:29 pm
Nais  
Eu šitādu es gribu

https://ribalych.ru/wp-content/uploads/2019/05/tomas-merrilin_016.jpg

nu un pārējos exponātus arī :D
 
 
16 May 2019 @ 09:14 pm
 
Kur var skatīties hoķi (Latvija pret Čehiju) online for free?
 
 
16 May 2019 @ 05:19 pm
 
Kāds nezina, kur palika tas brīnumainais kurpnieks, kas pirms Rīgas cirka ugunsgrēka bija pieejams cirka pagalma ieejā?
 
 
16 May 2019 @ 11:41 am
Skrūvgrieži  
Kur Rīgā, uz vietas veikalā, var kopirkt mini skrūvgriežus (torx/zvaigznīte)?

UPD vajag tieši mikro. (tādu ar ko var atskrūvēt telefonu)
 
 
16 May 2019 @ 10:48 am
 
Akrobātisks sekss uz citiem nolūkiem veidotām virsmām vairs nav kā jaunības dienās, visu dienu vakar sāpēja gūža :D
 
 
16 May 2019 @ 10:17 am
 
Heinrich Heine

Der Asra

Täglich ging die wunderschöne
Sultanstochter auf und nieder
Um die Abendzeit am Springbrunn,
Wo die weißen Wasser plätschern.

Täglich stand der junge Sklave
Um die Abendzeit am Springbrunn,
Wo die weißen Wasser plätschern;
Täglich ward er bleich und bleicher.

Eines Abends trat die Fürstin
Auf ihn zu mit raschen Worten:
Deinen Namen will ich wissen,
Deine Heimath, deine Sippschaft!

Und der Sklave sprach: ich heiße
Mohamet, ich bin aus Yemmen,
Und mein Stamm sind jene Asra,
Welche sterben wenn sie lieben.
 
 
16 May 2019 @ 10:14 am
 
garāks nekā ieraksts
 
 
15 May 2019 @ 09:04 pm
kurpnieks  
iesakiet labu kurpnieku centrā,
mana Ņinas tante laikam jau ir kapos un kā nesen pamanīju arī viņas būdiņa ir nonesta pa tīŗo
 
 
15 May 2019 @ 02:09 pm
 
izslāpums pēc dzejas. kaut ko jaunu, ko esat atraduši un patīk?
savējos un tulkojumus, dzejprōzu. visu. gribas ienirt  ;)


 
 
15 May 2019 @ 01:21 pm
fb verification  
vai kādam no cibiņiem ir izdevies dabūt savam facebook profilam verifikāciju? es pieteicos, un man momentāli pienāca atteikums - laikam kaut kāds robots atsita atpakaļ. kur ir āķis? kādu informāciju ir jāievada kā pamatojumu, ka tev pienākas tas verification?

"Thanks for your request to verify your account.

We reviewed your account, and unfortunately, it's not eligible to be verified at this time.

We encourage you to continue growing your public presence and reapply in 30 days."
 
 
15 May 2019 @ 12:19 pm
 
šodien atklāju ''es brokastīs apēdu puskilogramu ogu, un man palika slikti'' sezonu
 
 
15 May 2019 @ 11:46 am
 
sezonas nosalēgums
Tags:
 
 
15 May 2019 @ 10:24 am
 
Vai ir jebkādi noteikumi, kas aizliegtu daudzstāvu mājas dzīvoklī, piemēram, regulāri lekt ar lecamauklu, ja tas rada troksni? Cik saprotu, laika ierobežojumus trokšņošanai vismaz Rīgā jau kādu laiku ir atcēluši.
 
 
14 May 2019 @ 04:11 pm
 
Kā vai kur iespējams noteikt savu IQ līmeni? Es gribu saprast, cik gudrs es esmu.