22 July 2019 @ 09:12 pm
Universālais kareivis/-e  
Sakarā ar darbības paplašināšanos...
Pirms sludinājums tiek ievietots specializētajos vortālos, sākotnējo piedāvājumu bez korporatīvā stila ievietošu šeit.

Tātad - sākot ar apmēram septembri (pie labas sakritības, var sākt darbu arī ātrāk) meklēsim Labu Cilvēku. Var saukt arī par Universālo kareivi, kas iepriekš bijis specializēts kāda uzdevuma veikšanai, bet tagad ir atguvis sirdsapziņu un gatavs kalpot skaistai cilvēcei un glābt to no postošiem ķīmiskiem ienaidniekiem.

Kas Labajam Cilvēkam būtu jādara - jāizglīto un tādējādi jāpārliecina tauta izvēlēties mūs, jo smagā ķīmija ir slikti, savukārt ECO ir labāk. Pirmos gadus mēs paši skrējām ar galvu aizvērtās durvīs, bet tagad jau diezgan daudz klientu ir apjautuši, ka nav tukša diršana vai nano ūdens, esam savākuši pietiekoši plašu pierādījumu, laboratoriju (pat Bior) apstiprinājumus un gan Latvijas, gan pasaules pieredzes klāstu, kas krietni vien atvieglo tikšanu pie lēmuma pieņēmējiem. Situācija ir izveidojusies sekojoša, ka mēs paši, uzņēmuma dibinātāji, esam diezgan konkrēti norakušies ar lielajiem klientiem un gariem projektiem, savukārt mazie klienti palikuši novārtā. Lai atvieglotu darbu, pusfināla stadijā ir mājas lapa, kas optimizēta mazajiem klientiem, pamazām top arī sakarīgs mazumtirdzniecības iepakojums - viss ir procesā.

Attiecīgi, mums pašiem liekas, ka ideāls kandidāts būtu:
a) no vājprāta grafikiem un pušošanas noguris alko/horeca/fmcg merčendaizeris/-e, kas gribētu strādāt par daudz lielākiem procentiem, bet ar mazāku stresu.
b) cilvēks, kas jūtas, ka vienmēr kāds vai kaut kas ir traucējis uzbūvēt savu pārdošanas komandu. Nu, te nu ir iespēja. Sāc ar sevi, veido savu tīmu, plāno budžetu, prasi mārketingu.
c) patiesam eko piekritējam, kas līdz šim brīdim ir pārmetoši, bet klusi skatījies uz to, ka veikalā augļus apsmidzina no pudelēm ar beigto zivju piktogrammām.

Pāris vārdos par uzņēmumu - mazais uzņēmums, nav startaps, 3 gadi aktīvas darbības.

Par to, ko piedāvājam - runājam un vienojamies. Arī par ekstrām. Tā, lai visas puses būtu apmierinātas ar sadarbību. Dzīvojam taču kapitālismā. Gribi minimālo algu - maksāsim vairāk, ja būs rezultāts. Gribi 3 ar pusi uz rokas - mēs ar lielāko prieku samaksāsim, bet jau sākumā prasīsim arī attiecīgu rādītāju.

Ja arī ir kāds pazīstams, kam šāds darbs varētu būt interesants, lai padod ziņu! Saziņai - info [at] ecoforte.eu . Šo meilu lasu es.
 
 
22 July 2019 @ 02:16 pm
Zemes pirkšanas līgums  
Sveiki! Varbūt kādam ir nācies saskarties - ja zemes pirkšanas līgumā kā pircējs ir norādīta persona A, vai pirkuma summu var apmaksāt persona B (personas A laulātais)?
 
 
22 July 2019 @ 12:25 am
 
note to self: nevajag vakarā pirms gulētiešanas runāt par karu.
 
 
21 July 2019 @ 04:53 pm
 
Policija un meinstrīma mediji dod praktiskus padomus humanitārās lielvaras iedzīvotājiem:

Pēc laupīšanām Stokholmā: "Policija brīdina pulksteņu īpašniekus: Esiet uzmanīgi."
https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/y3G4Pg/polisen-varnar-klockagare-var-forsiktiga

Pēc bērnu masveida aplaupīšanām: "Nepērciet bērniem dārgas jakas."
https://www.stockholmdirekt.se/nyheter/ran-mot-unga-har-tredubblats-i-huddinge/repsdb!BHrEW6YCJAoXB96pUgctw/

Pēc tam, kad šonedēļ Gēteborgā nodūra puisi, atņemtot viņam mobilo telefonu: "Ja grib samazināt aplaupīšanas risku, jāģērbjas nabadzīgi un jāizskatās tā, it kā nekas nepiederētu."
https://www.tv4.se/nyhetsmorgon/klipp/juridiska-experten-att-se-fattig-ut-kan-minska-risken-f%C3%B6r-v%C3%A5ldsbrott-12215933

Ja pirms pāris gadiem kāds rakstītu, ka "progresīvā" attīstība novedīs līdz tādām sekām, tas pats meinstrīms, protams, viņu sauktu par panikas cēlāju un neiecietīgu rasistu.
 
 
21 July 2019 @ 01:01 pm
#zerowaste  
Gribu iemācīties braukt ar skeita dēli, bet viņi, maitas, ir stipri dārgi. Varbūt kādam mājās ir pašam vairs nevajadzīgs skeitbords?
 
 
21 July 2019 @ 12:35 pm
 
Man šķiet, ka kritizējot stāvokli ar dzimumu līdztiesību mēs neizbēgami nonākam pie citu kultūru, paradumu un dzīvesveidu kritikas, nu tādā nozīmē ka paradumi un dzīvesveids jau veido kultūru un ja mēs nostājamies opozīcijā teiksim pret to kā viņi dara, tad tā ir opozīcija pret viņu dzīves veidu. Kas ir svarīgāk - kultūru diversitāte vai cilvēku pamata tiesības?
 
 
21 July 2019 @ 09:07 am
Lūdzu, lūdzu, nav par ko  
Līdz ar manu atgriešanos Latvijā, arī vasara atgriezusies. :)
 
 
21 July 2019 @ 07:47 am
 
ag atkal agri mostas. Šorīt bija augšā jau 5:35. Tādēļ tagad, 7:50, mēs jau kādu laiku esam pie jūras. Pamalē bībina kuģi. Varbūt kāds no tiem ir tallink prāmis, varbūt ne.
Tik labi, ka atkal vasarīgi.
 
 
20 July 2019 @ 05:51 pm
 
Un droši vien arī veidot jebkādas attiecības ar domu "un tagad gan es mainīšos, un viss būs forši" ir setting yourself up for a fail.
 
 
20 July 2019 @ 03:54 pm
 
In the realm of sense and reason it seemed logical for something to make sense for no reason (natural order) or not make sense for some reason (the deliberate design of deception) but it seemed perverse to have things make no sense for no reason. What if you colonize your own mind and when you get inside, the furniture is attached to the ceiling? What if you step inside and when you touch the furniture, you realize it’s all just cardboard cutouts and it all collapses beneath the pressure of your finger? What if you get inside and there’s no furniture? What if you get inside and it’s just you in there, sitting in a chair, rolling figs and eggs around in the basket of your lap and humming a little tune? What if you get inside and there’s nothing there, and then the door hatch closes and locks?

What is worse: being locked outside of your own mind, or being locked inside of it?

// Carmen Maria Machado, 2017, "Her Body And Other Parties"
Tags:
 
 
20 July 2019 @ 12:49 pm
 
un vēl es gribēju piemetināt, ka vispār jau Serjožam ir lielākais FOMO, ko es vispār esmu kādā radībā redzējusi. tā iepriekš nebija, bet tā ir ļoti izteikti tagad: viņš grib būt visur, kur tik kaut kas notiek, bet viņš vienlaikus īsti nesaprot, kas notiek. piemēram, Bo vienkārši sēž uz palodzes un rūc uz kaijām, Serjoža atnāk apsēsties blakus un mēģina pieglausties Bo un izpelnīties uzmanību. bet Bo diezgan tas besī, tāpēc viņa reizēm Serjožam vienkārši iesit pa purniņu.

Bet Serjoža turpina nepacietīgi mētāties no viena kakta uz otru, meklējot galveno ballīti, jo acīmredzot vienmēr kaut kur citur notiek kaut kas foršāks nekā tur, kur viņš jau ir.
 
 
20 July 2019 @ 12:48 pm
 
Reizēm ir tā ka mums ir interese par kādu, bet viņam nav interese par mums. Vai arī kādam ir interese par mums, bet mums nav par viņu. :D Kāpēc tā ir?
 
 
20 July 2019 @ 12:43 pm
 
bāc, man tā patīk skatīties Queer Eye. es saprotu, cik tas viss ir iestudēts un saplānots, and yet šis ir kaut kas tāds, ko, manuprāt, mums visiem derētu paskatīties, turklāt diezgan regulāri.
 
 
20 July 2019 @ 08:29 am
 
Tbh man šķiet, ka jebkādas attiecības balstīt uz domas, ka a) otrs mainīsies b) otrs nemainīsies ir setting yourself up for a fail.

Un arī "attiecības ir darbs" ir overrated vai vismaz misinterpreted; lielāko daļu laika šis darbs ir pieturēt muti, paklausīties un pasēdēt uz savām nemierīgajām roķelēm, lai tās nesāk kaut ko darīt lietas labā.

Un ir daudzas īpašības, ko cilvēki uzskata par labām un izkopjamām primāri tāpēc, ka paši nevar citādi (kas nenozīmē, ka tās ir sliktas īpašības, bet nenozīmē arī to, ka pretējā īpašība būtu slikta).

Es nezinu. Varbūt visus šos sarežģītos vienādojumus vajag risināt tā, ka atrodi to vienu lietu, ko toč nevar mainīt, lai cik ļoti arī negribētu/necenstos, un tad piņķerēt vaļā no turienes, wherever it takes you.
 
 
19 July 2019 @ 01:39 pm
 
darba un privātās dzīves sabalansēšana- klausos pētījuma interviju darba vajadzībām guļot gultā un ar vienu roku ķemmējot Uldi <3
 
 
19 July 2019 @ 01:07 pm
dziesmas vārdi igauņu val.  
Agent M dziesma Läti hümn (tulkojumā Latvijas himna), par ko tur dzied? Vienkārši interesē. Dziesma ir apmēram 4 minūtes gara nevis 10
ekur var noklausīties:
https://www.youtube.com/watch?v=k6KpU0t2ATc
 
 
18 July 2019 @ 11:42 pm
PGM in Action  
Nu ja Gnidrologs par dragkvīniem, zviedriju, vāciju un melnādainiem noziedzniekiem, tad es par tām vērtībām kuras Gnidrologs aizstāv:

https://tvrain.ru/teleshow/videooftheday/bolnye_podozhdut_v_sergievom-489814/?fbclid=IwAR3DyPynqm2_Z_X3bDv5oOiOlboBglWzl1dWSQWIH4YhUF4X9_CAGN6m2Tc

Simetrijai tā sacīt :)
 
 
 
18 July 2019 @ 06:27 pm
tā runāja tustra lustra pirms 10 gadiem  
Cilvēki, kas ilgstoši neatbild uz e- pastiem rada manī sajūtu par kaut kādu īpašu pasauli, kur viņi pārvietojas mežonīgā ātrumā ar milzīgām kafijas krūzēm rokās. Pārvietojas viņi pa alejām, kuru malās stāv daudzkrāsaini ļaudis ar MILZĪGIEM PIEDĀVĀJUMIEM. Viņi bārsta jokus un vakarā iet uz prezentācijām. Naktīs kaislīgi mīlējas, neizslēdzot mobilos telefonsu, bet pāri partnera plecam paskatoties ekrānā, kad tas zvana. No rīta viņi ir uz strīpas par spīti tam, ka vakarā izdzēruši divus galonus vīna un vēl viskiju pa virsu.
Kaut gan var jau būt, ka viņiem ir depresija vai interneta gavēnis. Zvanīt es šiem cilvēkiem nesaņemos, jo tas, ka viņi neceļ klausuli paspilgtina to, citas, man neaizsniedzamās pasaules sajūtu vēl vairāk.
Šeit es nerunāju par romantiskiem kontaktiem, protams, jo tajos jau var ar cilvēku izdarīties, kā nu lielā dvēsele atļauj.
 
 
18 July 2019 @ 03:23 pm
lamāšanās mūzika  
Es esmu tikusi līdz tai jobanajai bordeļa ainai, es lūdzu atvainot par lamāšanos, jo tagad man kaut kā tas ir jāuzraksta un tas nav manos niecīgajos spēkos. Šobrīd tur man ir sarakstīts tik daudz, ka par daudz un par daudz. Un pārāk par mani. Nevis par viņu. Un viņu. Un viņu.

Šodien pie jūras bija tik bieza migla, ka varēja griezt ar nazi. Un uznāca vienā mirklī. Glābēji gāja ar tiem sarkanajiem priekšmetiem kā baywatch un lamajās savās rācijās. Dabas stihija bļin, viņi teica. Cerams, ka drīz beigsies. Un tad viens no viņiem stāvēja tuvu pie krasta, iepletis kājas un vēroja. Tomēr aizkustinoši, ka rūpējās. Kaut lamājoties.

Viens no maniem mīļākajiem filmu kadriem ir tas, kur Fellinī filmā, laikam "Intervija", krāsotāji krāso paviljonā debesis un arī šaušalīgi lamājās. Pošol v žopu vai kaut kā tamlīdzīgi.

https://www.youtube.com/watch?v=Bd78aT7-RXU
 
 
18 July 2019 @ 03:07 pm
 
..
Every day
I see or hear
something
that more or less
kills me
with delight,
that leaves me
like a needle
in the haystack
of light.
It was what I was born for -
to look, to listen,
to lose myself
inside this soft world -
to instruct myself
over and over
in joy,
and acclamation.
Nor am I talking
about the exceptional,
the fearful, the dreadful,
the very extravagant -
but of the ordinary,
the common, the very drab,
the daily presentations.
Oh, good scholar,
I say to myself,
how can you help
but grow wise
with such teachings
as these -
the untrimmable light
of the world,
the ocean's shine,
the prayers that are made
out of grass?

//Mary Oliver
Tags:
 
 
18 July 2019 @ 10:02 am
ļoti nopietns belmondo  
"Cik ļoti Dievs skumst, kad daudziem jaundzimušajiem, atraidītām cilvēku grupām, gejiem un lesbietēm, invalīdiem, sakropļotiem cilvēkiem, tā dēvētajiem grēciniekiem un noziedzniekiem trūkst patiesu un mīlošu spoguļu." (ričards rors)
Un, kā es to saprotu, tā nav viņu vaina, tā ir cilvēku, kas šos cilvēkus spoguļo kā grēciniekus un noziedzniekus, problēma.
 
 
18 July 2019 @ 08:52 am
PC izņemot korpusu un HDD  
Dažas PC daļas pārdošanai. Kopā ņemtām tik jāpieliek klāt cietais disks un korpuss, un var lietot. Dokumenti, grafiski darbi, kāda filma etc. pilnīgi mierīgi. Var pat kādi vecāku spēli mēģināt padzenāt.

Daļas:

Procesors Intel Core I3 4130@3.4GHz - 10 €
Mātes plāte MSI H81M-P33 - 10 €
Abi stāv kopā.
Foto

Video karte Ausus GeForce GTX 650Ti 1GB
Foto - 10 €

Ram Kingston 8GB DDR3@799, divi moduļi - 10 €
Foto
Foto II

Ja ņem visu kopā, iedošu Coolermaster 500w barokli līdzi, funkcionāls, bet dzeses ventilatora gultņi klakšķ.
 
 
17 July 2019 @ 11:37 pm
Vecs Samsung NC 10 notebook  
Pārdošanā vecs (2008) Samsung NC10 notebook:
Intel Atom procesors
2GB RAM
160 GB HDD
10" ekrāns

Pārāk mazjaudīgs, lai skatītos Youtube. Varbūt kādam mākslas projektam noder. Baterija beigta, uzlikts kaut kāds Linux Lite (Ubuntu paveids). Korpusā plaisa, kas netraucē.
Gribētu kādus 20 EUR.

... tālāk ... )
 
 
17 July 2019 @ 08:45 pm
Latviešu valodas apguves materiāli  
Mans britu draugs jau pāris gadus uzstāj, ka vēlas iemācīties latviešu valodu. Sākumā mēģināju mācīt sarunvalodu, bet sapratu, ka bez kaut kādas struktūras man pašai tas ir pārāk problemātiski un grūti. Vai varat ieteikt kādus apguves materiālus - online vai grāmatas/e-grāmatas. Vai ieteikt kā labāk strukturēt mācības? Es domāju, ka ar kaut kādiem materiāliem man vismaz būtu ievads un tad es varu improvizēt un daudz sakarīgāk izskaidrot!

P.S. nedzīvoju Latvijā.
 
 
17 July 2019 @ 04:07 pm
day 2  
Tā čorņiņka prečorņinka man uzrakstījies. Nu tā. Ir. Kontrastam laikam.

https://www.youtube.com/watch?v=bwJp_Xh8lP0
 
 
17 July 2019 @ 01:52 pm
 
Meklēju kārtīgu elektriķi, kurš ierīkotu dažas papildus elektrības kontaktligzdas un savienotu ventilatoru ar slēdzi (tur līdz šim bijis ventilators ar tādu kā striķīti, ko parauj, lai viņu ieslēgtu un izslēgtu) vannas istabā. Vadus un kontaktligzdas ir jāiegulda sienā. Dzīvoklis atrodas Rīgā. Nav tā, ka jau rīt vajag, bet vajag drīz :)

(Zinu, ka te jau ir bijuši šādi topiki, paskrollēju dažus rakstus atpakaļ, bet atradu tikai vienu ieteikumu. Ceru, ka ir vēl kāds!)
 
 
17 July 2019 @ 01:09 pm
 
damped
 
 
17 July 2019 @ 12:01 pm
atmiņa ir maziņa  
https://open.spotify.com/track/1zDjxZe7l9ZrDvZLKRfTrF
 
 
16 July 2019 @ 11:00 pm
 
- Māte. Vai tu varēsi ieiet aptiekā un nopirkt man klizmu?
- ?
- Mums bija viena, bet es to lietoju uz balkona, tā nejauši nokrita. Uz apakšējā stāva balkona.
- ....
- Man negribējās iet kaimiņiem prasīt.
- .......
- Tur būs arī B.? Tad ļoti labi, viņš zinās, ar kādu uzgali ir vislabākā.
Tags:
 
 
16 July 2019 @ 04:16 pm
rakstīt peldēt skriet rakstīt peldēt  
es atbraucu uz Ventspili. Man jānopērk lēcu šķidrums un kaut kas ar ko notīrīt datoru. Un varbūt kaut kas ēdams. Man patīk ēst. Es atvedu līdz arī tādu garu zīmējumu uz kura viss ir uzzīmēts, kā manā darbā būs. Man ļoti patīk Duks. Es varētu pat pati sev iepatikties caur to, cik ļoti viņa man patīk.

https://www.youtube.com/watch?v=j0f5ZG9LG6k
 
 
16 July 2019 @ 02:55 pm
 
Gan jau Uldis domā, ka es esmu viņa rescue human
 
 
16 July 2019 @ 01:27 pm
 
Ļoti, ļoti vajag 2 telpas reklāmas filmēšanai uz 19.jūliju, Rīgā, Jūrmalā, Mārupē un citos pierīgas rajonos. Ir pieklājīgas naudas, ko samaksāt par filmēšanas vietu. Viss pasākums apmēram uz 8 stundām katrā vietā.

VERANDA: koka veranda ar daudz augiem. (Vēlams kaut kas līdzīgs Kalnciema kvartāla telpām).

VIRTUVE: plaša virtuve vai virtuve apvienota ar istabu, kāds 1-3 stāvs. Pa logu var redzēt ēkas, jūtams, ka pilsēta.

Būšu bezgala pateicīga par ieteikumiem un pieteikumiem. Jo ātrāk, jo labāk. Gribēsim jau šodien apskatīt visu, kas radošajai komandai patīk.

Man var rakstīt uz tipa75 inboksī
 
 
16 July 2019 @ 11:32 am
Aptauja  
Tulkojamā angļu tekstā ironiski lietota frāze "multi-purpose agent"· Apsveru to tulkot kā "plaša profila speciālists". Vai jums, līdzīgi kā man, tas nolasās kā zobgalīgs eifēmisms, vai drīzāk uztverat to tieši un nopietni, un labāk būtu izvēlēties citu frāzi (esmu atvērta ieteikumiem)?
 
 
16 July 2019 @ 10:37 am
 
Teicams vīriešu divritenis,
Svaigas 40. izmēra izejamas kurpītes, rudens zābaciņi, trekinga sandales,
Lietotas wasgij puzles,
Savdabīgs kosmētikas līdzeklis
u.c.

Cenas runājamas.

https://photos.app.goo.gl/yUHy2u2kmCPeau4d6

aikidoka @ tvnet . lv
 
 
16 July 2019 @ 12:21 am
 
Viens no nedaudzajiem dumpīgajiem zviedru žunālistiem Markus Biro, kurš par dumpīgumu samaksājis ar darba zaudēšanu un "labo, pareizo" varas apkalpotāju ņirgām, raksta: "Salauztu mugurkaulu skaņa ir kļuvusi par valsts himnu."
 
 
15 July 2019 @ 11:55 pm
all the sad men  
the dream done gone
 
 
15 July 2019 @ 02:18 pm
Briļļu veikals ar optometristu  
Kuri ir ok briļļu veikali? (Rīga)
Mammai ir diezgan nevienkāršas lēcas, recepte biš nesvaiga, vajadzētu arī to, kas nav dakteris, bet optometrists,laikam? uz vietas, un, lai rāmju izvēle puslīdz pabieziem stikliem un nav galīgs sūds (iepriekšējos viņa bez manis nopirka, šiem krāsa lobās)

Man vistuvāk būtu viņu aizvest uz Pasaules Otiku Alfā vai Fielmann Teikā, ir tie ok veikali?

es galīgi neko nesaprotu, jo par laimi no mātes esmu mantojusi zemo, resno šasiju, bet redze gan man ļ.laba
 
 
14 July 2019 @ 10:52 pm
 
Vairāk laika jāvelta sev, citādi jebkurš citus, kas pieprasa uzmanību, liekas kā milzīgs slogs. Running out of ability to give.
Šis viss no viena komentāra maigā tonī, par to, ka tā nav frizūra, kas Tev besī, Tavai frizūrais viss ir kārtībā. Mīļais, prātīgais drauks
 
 
14 July 2019 @ 10:45 pm
 
Pazaudēt pasi dienu pirms dokumentu iesniegšanas ir sisīšiem, trū samurajs dienu pirms iesniegšanas konstatē, ka termiņš beidzies
 
 
14 July 2019 @ 09:39 pm
 
Reiz, man šķiet, jz mako bija publicējis bildes ar smieklīgiem cenu zīmju tulkojumiem. Bija arī links, no kurienes tās ņemtas.
Vai kāds atceras ko tādu, un zina norādes?
 
 
14 July 2019 @ 07:29 pm
 
ir vasaras vidus, un kopš vasaras sākuma es esmu paspējusi izceļoties (un smuki iedegt), riktīgi aizrīties ar dilli (nacionāla līmeņa nodevība!), saplēst metāla ūdens pudeli, nokļūt slimnīcā, izbeigt attiecības, kā arī izdomāt visepiskākās post-breikapa brokastis (izkusis saldējums ar musli).

nez, man it kā likās, ka vasara tāda palēna, bet izskatās, ka tomēr nē.
 
 
14 July 2019 @ 02:03 pm
 
Kāpēc kinoteātros krēsli visbiežāk ir sarkani, bet sabiedriskajā transportā - zili?
 
 
14 July 2019 @ 01:24 pm
 
Jautājums datorgudriniekiem :)

Kas varētu būt par iemeslu tam, ka dators periodiski neslēdzas iekšā vai patvaļīgi izslēdzas?
Situācija izskatās apmēram šādi: visu laiku dators strādāja normāli, tad pēkšņi neslēdzās iekšā un nelādējās. Noliku stūrī, pagāja nedēļas divas, pamēģināju pakustināt - baterija lādējas, pats iekšā arī ieslēdzās, bet pēc pāris sekundēm izslēdzās. Atstāju salādēties, šodien pamēģināju ieslēgt, un viss aizgāja. Pēc pāris stundām svētīgi netraucētas interneta skrollēšanas vnk izslēdzās un nereaģē vairāk.

Idejas?

P.s. kritis nav, viskiju pēdējo reizi dzēra pirms gada.
 
 
13 July 2019 @ 10:20 pm
Porn star idea:  
Džentlmenis Gags no Hujārnijas
 
 
13 July 2019 @ 04:42 pm
Koka fasādes krāsošana  
Ja cilvēks vēlas krāsot koka mājas fasādi, kas iepriekš apstrādāta tikai ar aizsargslāni radošu vielu -

ir nopervējis ar āra darbiem paredzētu krāsu uz ūdens bāzes un tad izdomājis tomēr, ka grib pa virsu eļļas krāsu. Tā var krāsot? Vai tā eļļas krāsa uz šamās turēsies?

Mēģināju, protams, saguglēt, bet uz tik gariem jautājumiem Google nesniedz neko atbilstošu.
Nezinīši saka paldies.
 
 
13 July 2019 @ 03:02 pm
 
Izskatās, ka man ar nedaudzu dienu atstarpi būs jāpērk tā pati grāmata tajā pašā grāmatnīcā
Ņemot vērā to, ka
1) grāmatveikalos mani tāpat pazīst
2) to grāmatu meklēja kādas 3 pārdevējas un vēl gribēja veikala vadītāju izsaukt
varētu rasties jautājumi
Iespējams, es uz tiem atbildēšu ar "Ļoti laba grāmata taču, gribu izlasīt otrreiz"
 
 
 
13 July 2019 @ 12:11 am
 
Kā dāvanu jaunajam pārim vēl pirms kāzām ir nolemts uzdāvināt balles deju kursus (nevis 1 priekšnesuma iestudēšanai, bet vispusīgus deju kursus). Ieteikumi?
 
 
13 July 2019 @ 12:12 am
 
ogu rums
ogu ris