28 February 2020 @ 01:23 pm
D1 kategorija  
Sveiki!

Gribu iegūt D1 kategorijas tiesības, ja man jau ir B.
Esmu apzvanījis vairākas autoskolas, bet viņi vispār to nepiedāvā, un informācija weblapā esot tikai "informatīva" :D.
Vai varat ieteikt kādu, kas piedāvā?
 
 
27 February 2020 @ 07:26 pm
 
nedzirdēt huiņu neredzēt huiņu nelasīt huiņu
 
 
27 February 2020 @ 02:18 pm
 
tas gada periods, kad varētu vienkārši skatīties tālumā un ļauties tukšumam prātā, un tas būtu visproduktīvākais laika pavadīšanas veids
 
 
27 February 2020 @ 10:04 am
īslaicīgs stacionārs/rehabilitācijas centrs alko psihozei  
vai kāds var ieteikt, kur cilvēku uz nedēļu aizvest atskurbt un padomāt par dzīvi profesionāļu uzraudzībā? vienkārši ieslēgt dzīvoklī nav opcija, var izlekt pa logu, savukārt atstāšana vienatnē beigsies ar vēl vienu zapoju. Tvaika iela nederēs - ideāli, ja privāta, maksimāli diskrēta iestāde. SPKC mājaslapa izpētīta, neko jēdzīgu nerodu.
 
 
25 February 2020 @ 05:03 pm
Melnā Tēja un Pohas  
Vai no Melnās tējas - ja izdzertas kādas krūzes 6, nakamajā dienā var būt līdzīgs stāvoklis organismā, kā alkohola paģiru stāvoklim?

Šodien reāli viss besī, iedzēru atkal melno tēju - un viss labi.
Mēģinu saprast.
 
 
25 February 2020 @ 02:15 pm
 
visādas lietas ir izdarītas pēdējo divu gadu laikā, bet viena no tām, ar ko lepojos visvairāk, ir tas, ka esmu dabūjusi D vitamīna līmeni no ''kritiski zems'' uz ''deficīts'', iespējams, tāpēc arī dzīve rādās mazliet ciešamākās krāsās
 
 
24 February 2020 @ 09:38 pm
remonta meistars  
meklēju remonta meistaru vannasistabai un virtuvei, lūdzu, padalieties ar saviem kontaktiem un atsauksmēm!
 
 
24 February 2020 @ 08:32 pm
 
es esmu ļoti ok, ha
 
 
24 February 2020 @ 01:39 am
īres līgums par brīvu, par brīvu, vienkārši  
Vai un kur par brīvu var dabūt paraugu tādam īres līgumam, kur
biedrība bez maksas no privātīpašnieka īrē telpu.
 
 
23 February 2020 @ 08:59 pm
tomēr tur ir ļoti  
And God saw every thing that he had made, and, behold, it was very good. And the evening and the morning were the sixth day.

Es tā kā iedomājos, ka tur nav "ļoti", ka tas tikai manā intensīvajā emocionalitātē šis ir "ļoti" un tas ir "ļoti", bet izrādās, ka arī angļu bībeles tulkojumā ir "ļoti"
 
 
23 February 2020 @ 06:30 pm
Psihiatrs / trauksme / benzo  
Hey, vēlējos vaicāt ieteikumu kādam psihiatram, kas labi saprot trauksmes traucējumus un benzodiazepīnus.

Iepriekšējais, pie kā biju, nozīmēja tos nomest cold turkey (deva gan nebija liela), bet tā bija ļoti slikta ideja (par ko būtībā viss internets ir vienisprātis).

Vēlos atrast kādu zinošu speciālistu, ar ko kopā izstrādāt sakarīgu ārstniecības/atmešanas plānu, ko iespējams koriģēt pēc situācijas, vajadzības gadījumā ar ārstu sazinoties pa epastu vai tamlīdzīgi.

Paldies
 
 
23 February 2020 @ 02:01 pm
Parunāsim par kārdinājumiem  
Poll #21339 Your Biggest Vice
Open to: All, results viewable to: All

Atlikušo mūžu tu drīksti lietot tikai vienu no sarakstā uzskaitītajām substancēm, bet nevienu citu. Ko tu izvēlies?

View Answers

Kafija
34 (29.8%)

Alkohols
30 (26.3%)

Nikotīns
7 (6.1%)

Gandža
5 (4.4%)

Psihedēliķi
9 (7.9%)

Saldumi / rafinētais cukurs
29 (25.4%)

 
 
21 February 2020 @ 11:03 pm
 
Pieejama jauka istaba Rīgas centrā kādam kārtīgam iemītniekam. Istabā ir skapīši, ietilpīga gulta.
Dzīvoklī (kas ir divistabu) ir viss nepieciešamais dzīvošanai, ir remontēts, silts.
Otrā istabā mitinās strādājošs jaunietis.
180 + komunālie(ap 80 ziemā)
raksti uz solfedzo at inbox.lv
 
 
20 February 2020 @ 04:43 pm
 
hugsss
 
 
20 February 2020 @ 12:18 pm
 
Latvijas presē vēl nekā nav, bet domubiedru grupas ziņo, ka, saskaņā ar Dānijas preses paziņojumu, Misāni izdos Latvijai.
 
 
18 February 2020 @ 10:49 pm
mums jākļūst gaišākiem, jāaizmirst visi sūdi  
es brīžiem nesaprotu

aizmirsīsim visu slikto, domāsim tikai par gaišo, mmmmm. klasika
 
 
18 February 2020 @ 01:01 pm
Kāds var būt iemesls, kāpēc nestrādā bezvadu durvju zvans?  
Baterijas nomainīju (ievietojot signāls atskan), bet, pogu spiežot, nekas nenotiek. Uz pogas ieslēdzas gaismiņa, bet iekšā skaņas nav.
 
 
18 February 2020 @ 02:45 am
 
es diezgan bieži, braucot ar velo, domāju par to, cik viegli taču autovadītājiem būtu mani vienkārši nogalināt sabraucot - un tomēr viņi to nedara.

jo sevišķi spilgti es to reizēm iztēlojos, braucot mājās riktīgi vēlu, pa tukšām ielām, jo es domāju - gan jau ir kāda tāda diezgan droša metode, ar kuru varētu uzbraukt pa ielu braucošam riteņbraucējam tā, lai viennozīmīgi neizdzīvo; un tādā gadījumā, ja iela ir pilnīgi tukša, tuvumā nav neviena potenciāla liecinieka, un novērošanas kameras krustojumos, man šķiet, LV arī nav, tas teorētiski nozīmē, ka varētu taču vienkārši nobraukt uz aizbraukt, un neviens par to nekad neuzzinātu. nav tā, ka šis mani satrauc vai es reāli baidītos, ka tā varētu notikt, bet mani fascinē šī doma un iepriecina fakts, ka šādi principā nenotiek.

vēl es reizēm skatos uz kaut kur pieķēdētiem velo, kas tur stāv ilgi jo ilgi, un ir skaidrs, ka neviens negrasās nākt tiem pakaļ, un domāju, nez, kas noticis ar to īpašnieku, un vai viņš/viņa joprojām ir dzīvs. domāju arī par to, kā tas būtu, ja es kaut kur pieslēgtu savu velo, kaut kur aizietu un tad nomirtu. vai un kad kāds to uzmeklētu? šobrīd gan man ir vizuāli ļoti labi atpazīstams divritenis, kas nozīmē, ka tad, ja es to pirms nāves būtu piepogājusi kādā negaidītā vietā, varētu ielikt FB lūgumu atsaukties cilvēkiem, lai pasaka, kur ir, un gan jau atrastos. nu, izņemot, ja būtu atstāts kaut kur mežā, bet man grūti iztēloties scenāriju, kur notiek tā. ja nu vienīgi es pieslēdzu to pie kāda mietiņa/staba ļoti nepopulārā ceļā uz jūrmalu, un tad, piemēram, noslīkstu. nezinu gan, vai kādam no manas ģimenes un draugiem vispār būtu aktuāls mans velo pēc manas nāves, hmm.
 
 
17 February 2020 @ 12:33 am
 
Virtuves boileris (ķipa tas mazais caurteces ūdens sildītājs) kaut kad sāka pilēt, kad bija sasniedzis garantijas termiņa beigas. Atslēdzu viņam strāvu, pilēšana mitējās, nolēmu, ka jāpērk jauns, bet nav steigas. Sarunāju ar Daini, ka kaut kad aizbrauksim uz Depo, viņš palīdzēs nopirkt jaunu, atvest mājās un pielikt, tāpat kā iepriekšējo. Tas bija kaut kad pagājušajā vasarā vai pat pavasarī, paguvu pierast dzīvot virtuvē ar auksto ūdeni.

Kad pagājšnedēļ biju ārzemēs, boileris piepeši bija sācis tecēt ar straumi un šī jautājuma risināšana vairs nebija atliekama. Sajutu lielu nevēlēšanos apgrūtināt superaizņemto divu bērnu tēvu Daini ar savām steidzamajām mājsaimniecības problēmām, tā nu es nolēmu ķerties pie plāna

kā būt par stipru un neatkarīgu sievieti 33 soļos:

1. Aizeju uz Depo, pati izraugos boileri, stenot to aizstiepju līdz taksim un no takša līdz mājām. Success.
2. Ūdens padevi virtuvē līdz galam var nogriezt tikai ar plaķenēm un paralēli kliedzot. Atrodu plaķenes un kliegdama nogriežu ūdeni. Success.
3. Atsitu galvu pret pagaldi, kurā norisinās visa šī ballīte. Jobanā maucība.
4. Atskrūvēju no ūdens pievadiem un noņemu no stiprinājuma veco boileri. Success.
5. Man neizprotamu iemeslu dēļ šādi boileri nāk bez elektrības vada, kas pašam jāpievieno. Noņemu pārsegu vecajam boilerim, izfiškoju, kā tam pievienots vads un noņemu viņam vadu. Success.
6. Noņemu pārsegu jaunajam boilerim un pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem pievienoju viņam elektrības vadu. Viss strādā. I'm a fucking pro.
7. Pārsegu vairs neizdodas normāli uzlikt atpakaļ, jo mans elektrības vads ir resnāks nekā boilera inženieri plānojuši. Bļaģ, fak, maucība.
8. Pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem pierunāju vadu iegult pareizajās boilera struktūras ielocēs, lai izdotos uzlikt boilerim pārsegu. Success.
9. Pieskrūvēju boilera ievadam T veida savienojumu. Uzkarinu boileri uz stiprinājuma. I'm a fucking queen of santehnika.
10. Atsitu otru galvas pusi pret pagaldi. Faking piece of shit.
11. Pieskrūvēju ūdens pievadus. I'm so successful. I should do this professionally.
12. Ar plaķenēm kliedzot atgriežu ūdens pievadu.
13. No T veida savienojuma ar Niagāras intensitāti laukā gāžas ūdens, veselīgi mitrinot manu sejasādu un virtuves grīdu. Iepišu ar galvu pagaldes naglā. Ar plaķenēm aiztaisu ūdens pievadu. Bļaģ, nahuj, maucība.
14. Kādu brīdi apceru plānu pārvākties dzīvot uz mežu prom no civilizācijas, ja šāda vilšanās ir viss, ko tā man var piedāvāt.
15. Ar stellatslēgu pievelku abas T veida savienojuma skrūves tiktāl, ka liekas, tās tūlīt nolauzīšu. Ar plaķenēm atveru ūdens padevi. Sejasāda un grīda atkal tiek bagātīgi mitrināta, jo nahuj bļaģ nekas, protams, nav mainījies.
16. Atguļos gultā, lai raudzītos griestos un apcerētu savu sakāvi un pazemojumu. Apsveru, vai nezvanīt tomēr Dainim. Sadzirdu, ka apakšstāvā Dāvis spēlē muzāru. Aizrakstu Dāvim.
17. Dāvis laipni uznāk augšā sniegt savu konsultāciju. Viss esot izdarīts brīnišķīgi, bet tam savienojumam laikam vajadzētu blīvīti. BLĪVĪTI, BĻAĢ. Kāpēc tad jūs tās blīvītes nepievienojat komplektācijā, dirsā nahuj,
18. Izpētu, ka vecais boileris ir ticis blīvēts vienkārši ar izolenti. Nolemju aplīmēt T savienojumu ar izolenti, moš nostrādā. Atrodu izolenti. Rūpīgi aplīmēju savienojumu.
19. Ar plaķenēm atgriežu ūdens padevi. Saņemu vēl vienu veselīgu mitrināšanas seansu. Nobrīnos, cik mans lamuvārdu krājums ir repetitīvs.
20. Zaudēju ticību cilvēcei un iekrātos traukus nomazgāju vannā.
21. We are not descended from fearful men, saku sev. Atskrūvēju ūdens pievadus un noceļu boileri no stiprinājuma.
22. Boileris nu ir piepildījies ar 15 litriem ūdens un noņemšanas procesa laikā gandrīz sadragā pats sevi un manas tuvākās ekstremitātes. Man vairs nav enerģijas lamāties.
23. Noņemu T veida savienojumu un aplīmēju ar izolenti skrūves sadaļu. Ar vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem visbeidzot uzskrūvēju T savienojumu pa virsu blīvējumam ar līmlenti.
24. Mēģinu pielikt boileri atpakaļ pie stiprinājuma. Boileris ir tik smags, ka atsakās sadarboties.
25. Mēģinu izliet boilera saturu bļodā. Procesa laikā boileris apgāž bļodu. Tās saturs veselīgi mitrina virtuves grīdu.
26. Atmetu ar roku un nolemju izlekt pa logu, lai vairs uz šo neveiksmi nebūtu jāskatās.
27. Atceros, ka pa logu nedrīkst lekt, jo ciemos nāk M. strādāt pie scenārija. Sagaidu M. un piedāvāju viņai patīkamu workautu boilera celšanas disciplīnā.
28. Veselīgā unisonā kliedzot un lamājoties pieliekam boileri pie stiprinājuma.
29. Pieskrūvēju ūdens pievadus.
30. Ar plaķenēm atgriežu ūdens padevi.
31. NEKAS NETEK.
32. I'm a fucking queen of santehnika, bitches
33. Yo, kur palika scenārija rakstīšanai ieplānotais vīkends, nez
 
 
16 February 2020 @ 10:15 pm
 
līdz 30 gadiem es ienīdu savu augumu, pēc 30 gadiem nolēmu, ka esmu tīri apmierināta ar augumu, un sāku ienīst seju un personību.

būt sievietei, laime, prieks, svētki ik dienas.
 
 
16 February 2020 @ 06:11 pm
 
Remonts ir neslikts workout, starp citu. Un būs smuki, jau tagad redzams, ka būs ļoti smuki. Beidzot tusiņus varēšu rīkot forši izremontētā un tam speciāli iekārtotā viesistabā, nevis vienmēr pārkārtot savu galveno guļamistaba/darbistaba telpu, kad ciemiņi gaidāmi. Ar prātīgu izplānošanu arī mazas telpas var labi iekārtot.
 
 
16 February 2020 @ 01:39 am
 
Prokrastinācijas līmenis - tā vietā, lai rakstītu tēzes konferencei, sāku remontēt otru istabu, lol.
 
 
15 February 2020 @ 10:26 pm
 
Eju cauri domubiedru grupai, kas izveidota Kristīnes Misānes atbalstam, bet nevaru izsekot visam, kas tur notiek. Man izskatās, ka tur ir daudz rakstu šēru un visādas individuālas iniciatīvas, bet kopumā, protams, neviens jau īsti nezina, ko tagad darīt. Nezinot, kā principā šī lieta tagad izskatās no juridiskās puses, man liekas, ka viena lieta, kuru noteikti vajadzētu, būtu milzīgs pikets pie Dānijas vēstniecības - skaidrs, ka ne jau nu tas kaut ko uzreiz mainīs, bet lai tas vismaz norezonētu publiskajā telpā un tam pievērstu uzmanību ārzemju mediji. Bija viens ieraksts, kurā viena sieviete sāka it kā organizēt protestu pirmdien, bet tad tas kaut kur pazuda. Apkārt klīst arī video, kurā viena sieviete, kas esot runājusi ar Kristīnes māsu, saka, ka no juridiskā skatpunkta šobrīd vienīgais, kurš šobrīd vēl kaut ko varot darīt lietas labā, esot prokurors, kurš toreiz noraidīja iespēju pieprasīt viņas izdošanu Latvijai. Kā īsti ir, nevar saprast, jo nav jau neviena profesionāla viedokļa. Man arī izskatās, ka nav neviena, kas uzņemtos organizēt to protestu, un es zinu, ka pati arī to nevarētu uzņemties, jo man nav ne jausmas, kā to dara, un, lai to tik ātri izdarītu, vajag kaut minimālu pieredzi. Izskatās, ka ziņu portālos šī ziņa jau aizslīdējusi kaut kur prom. Vispār nevar saprast, kas notiek.
 
 
15 February 2020 @ 07:10 pm
multicultural nirvana vs their needed new voters  
Henriks Jensons un Ārons Flams angliski stāsta par zviedru sociāldemokrātiju un tās mītiem, par to, kāpēc ebreji pamet Malmi, noziedzību un vēlētāju importu.

Correcting the myths
 
 
15 February 2020 @ 12:17 pm
 
"Uzjautrinoši, ka viss zviedriskais tiek importēts no ārpasaules. Izņemot izvarotāju bandas un čurāšanu laupīšanas upura mutē. Tad nekad netiek piesauktas ārzemju ietekmes." (Ārons Flams)
Tags:
 
 
15 February 2020 @ 11:41 am
 
SAS reklāmas sāgas turpinājums - aktīvākie "progresīvās" frontes kareivji un to mediji tagad apgalvo, ka daudzskaitlīgie iebildumi pret skandināviskumu noliedzošo SAS reklāmu nākot no Putina troļļiem. Loģika... laikam taču tāda, ka tikai Krievijas trollim varētu rūpēt skandināviskais.
Tags: