entries friends calendar user info Previous Previous Next Next
pec
runā
Add to Memories
Tell A Friend
Basic html & css - done! Jeeej!

Tags:
Garastāvoklis:: accomplished

Add to Memories
Tell A Friend
Šodien biju zinātnes muzejā, lai apskatītu dažas izredzētās izstādes, kuras man likās interesantas, bet, kad aizgāju, viena no izstādēm (par ēdienu) bija balstīta uz baktēriju pētījumu, kuru mēs ar Aneti jau bijām izrunājušas (krustu šķērsu), un rezultātā es biju mazliet vīlusies, ka tas bija viens no iemesliem doties turp un pavadīt manu brīvo dienu, un palika tāda pa pusei piepildīta sajūta, jo Čērčila izstāde (kas bija mana pirmā prioritāte) bija forša (tikai gandrīz sāku raudāt, skatoties atombumbas izmēģināšanas video).

Tags: ,
Garastāvoklis:: tired

Add to Memories
Tell A Friend
Vakar pirmo reizi braucu 'Hail & Ride' autobusā. Jutos kā Harija Potera pasaulē, kurā tikai tie, kas zina kā apturēt Knakts autobusu, var to izdarīt. Es biju ļoti, ļoti excited un stāstīju par to autobusu visiem pēc kārtas. Šodien braucu vēlreiz un izdomāju pastāstīt jums arī.

Tags: , , , ,

Add to Memories
Tell A Friend
Vēlēšanas tuvojas tik strauji! Cilvēki, kas uz ielām aģitē, youtubes reklāmas, milzīgi plakāti, Borisa satikšana, ejot mājās no darba, un citas ierastas lietas mani tik ļoti nepārsteidz, kā tas, ka cilvēki pie savām mājām iesit zemē stabiņus ar plakātiņiem par ko viņi tieši šajā mājoklī gatavojas balsot un kādu viedokli pārstāv.

Tags: ,

Add to Memories
Tell A Friend
Pēc visiem šiem laikiem, braukt autobusa priekšējā solā otrajā stāvā, arvien ir maģiski.

Tags: , , ,
Mūzika: radio skonto

Add to Memories
Tell A Friend
Izvācām logos sabāztās avīzes un iestāstījām sev to, ka sācies pavasaris, jo bija slinkums bāzt iekšā jaunas.

Mūzika: Tiesto -- Love Comes again

Add to Memories
Tell A Friend
Šodien, kad pēc tikšanās ar priekšnieku un izvazāšanās pa visu iespējamo Londonas rietumu daļu, beidzot tiku līdz vilcienam, sāku pakot lietiņas, kas jānosūta darba lietām. Pamanīju, ka drīz pēc manis metro iekāpa pārītis ar milzīgām somām un nolēmu, ka tad, kad pabeigšu, būs jāuzjautā, vai šie brauc uz Hītrovu, jo bieži cilvēki iekāpj nepareizajos vilcienos. Taču ilgs laiks nepagāja, kad vīrietis pieliecās uz manu pusi un apjautājās, vai šis vilciens brauc uz Hītrovu.

Absolūtā mierā es paziņoju, ka nebrauc gan, tomēr, redzot viņu paniku, ātri vien piemetināju, ka vienkārši būs jāpārsēžas. Viņi pastāstīja, ko apskatījuši, apjautājās par mani, ko daru, no kurienes esmu, izsēdināju viņus savā pieturā, parādīju pareizo platformu un piekodināju skatīties uz vilciena priekšgalu, lai pārliecinātos, ka tas ies uz viņu termināli.

Viņi man sāka pateikties tā, it kā es būtu kaut kādu mežonīgu varoņdarbu izdarījusi un teica, ka esmu viņu ceļojuma sargeņģelis.

Un tad atbrauca vilciens un viņus aizveda.
Add to Memories
Tell A Friend
es šodien taisīju ķīseli un atcerējos, kā tad, kad biju maza, biju pie omes un vakarā iegāju gulēt. nakts vidū pamodos un ļoti sāku raudāt, ome pamodās un atskrēja, domājot, ka man kaut kas sāp, vai kā. un viņa mani centās mierināt un prasīja, kas noticis, bet es tikai raudāju un raudāju, līdz beidzot sanāca no manis izspiest divus vārdus: "ķīslīti glibu!"

viņa pirms gulētiešanas bija apsolījusi, ka tad, kad es pamodīšos mēs man uztaisīsim ķīselīti. un tā nu es pamodos nakts vidū un nebija nekāda ķīselīša. un pēc šī ķīselīša vārīšanas divos naktī, ome iemācījās nekad bērniem neteikt "kad pamodīsies", bet gan "no rīta". 


Add to Memories
Tell A Friend

Mūzika: Mana spotify instrumental playlist

Add to Memories
Tell A Friend
Kad es biju maziņa, es visiem stāstīju, ka mana mamma ir visskaistākā. Un pati sāku ticēt, ka viņa ir piedalījusies skaistumkonkursos. Pagājis ilgs laiks, bet man nav ne jausmas, vai tie bija meli, vai arī viņa tiešām kādā mis mūsu pilsēta ir piedalījusies. Varbūt sāku ticēt pati savam izdomājumam.

Bet viņa arvien ir. 

Mūzika: Instrumenti -- Pieturi mani sev klāt

profile
pec
Name: pec
calendar
Back Septembris 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930