te

[info]artizar @ 11:20 am: Nebūt sevi neredzu kā kārtējo tizlo pacifisthipiju, taču visām pārgudrajām parunāšanām par karu ir jūtama vēmiena piegarša. Atmiņā nāk viens vācu pulkvedis, kurš Volhovas frontē pie ceļa, kas veda uz priekšējām pozīcijām uzrakstīja "Sveicināti pasaules pakaļā".
Kaut kā pretīgi paliek, kad vēderaini mietpilsoņi un izkāmējuši jaunintelektuāļi sāk gudri berzēties par kārtējo, kādā pasaules nostūrī atvērušos pakaļu - labajiem/sliktajiem, izdevīgumu/neizdevīgumu, ģeopolitiskajām ambīcijām un citiem no dirsas izrietošajiem sūdiem.
Starp citu, kāpēc neviens tik pat aktīvi nespriedelē par cunami, zemestrīču vai citu dabas katastrofu izraisīto plūdu politiskajiem ieguvumiem/zaudējumiem un ietekmi uz nācijas attīstību?

Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:
Powered by Sviesta Ciba