krēpjlācis - matemātikas apskurbinātā prāta piedzīvojumi saules kaltētajos nāves meža akmeņainajos ceļos [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

matemātikas apskurbinātā prāta piedzīvojumi saules kaltētajos nāves meža akmeņainajos ceļos [Apr. 15th, 2012|01:45 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[music |Beck - Fuckin' with my head]

Riharda dzimšanas dienas pārtijs bija labākais pārtijs ever, biju monstrozi neskaidrs (kas, protams, lieliski). bija daudzi inustrial šitkoristi un jestrā prātā esošs vakara zvaigzne V. Gailītis. pēc tam 2 h pagulēju un kačāju tālāk uz Ķekavu, joprojām pilnīgā pālī un appīpējienā intervējot cilvēkus Loreķos. Viskrutākā bija viena intervija, kur sarunāju ar kaut kādu māmiņu, ka atnākšu pēc stundas, jo viņai kaut kas tur jāpišas ar mazuļiem konkrētajā brīdī. tad aizgāju aplūkot putnu fabriku, paēdu maizītes klausoties Korn, pie pamestas, smukas fermas, kur bija kaut kāda ūdesnkrātuve, spīdēja lekna saule. atnācu pēc stundas, iznāca latviešu valodu nesaprotošs krievu mužiks ar boksa cimdiem rokās, es viņam sāku knapā krievu valodā kaut ko skaidrot, tipa nu varu intervēt arī viņu, pat kaut ko sāku muldēt par tuvākās dzimšanas dienas principu, par ko viņš ļoti smējās, un kad skaidroju, ka intervija varētu būt aptuveni 15 minūtes, tad viņš taisīja visādas boksa kustības un teica, lai es nāku iekšā 15 minūtes parunāties, rofl. bet pēc tam es gandrīz neko arī vairāk nedabūju.
vakarā bija ģimeniskās vakariņas ar no Itālijas atvestiem makaroniem un viskautko labu, ļoti garšīgu vīndzērienu, kas Itālijā milzīga pudele maksā 2,5 eiro.
tagad jāpalasa un ta būs ar bea jāiet uz filmu 'Filma'. tajā seansā vēl 2 tās multenītes, varētu būt labs.
linkpost comment