AAA vs. E&Y futbolmačs

« previous entry | next entry »
Jul. 2., 2007 | 05:03 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Galīgi biju piemirsis uzrakstīt par šo jauko, ikgadējo notikumu. Spēle bija spraiga, 2 x 40 minūtes + kompensācijas laiks, pēc minifutbola noteikumiem. Diemžēl šogad AAA jeb Arthur Andersen Alumni nācās piekāpties E&Y jeb Ernst & Young (agrāk Arthur Andersen) ar rezultātu 4:5. Daļēji tas bija izskaidrojams ar to, ka dažādu iemeslu dēļ AAA komandā šogad nespēlēja daži labākie spēlētāji, kuru klātbūtne viennozīmīgi būtu izšķīrusi spēles likteni par labu AAA. Pie tam jāņem vērā, ka līdz pat otrā puslaika beigām (un jau daļēji kompsensācijas laikā), figurēja rezultāts 3:4, taču kompensācijas laikā E&Y tomēr pacentās iesist piektos vārtus, taču AAA atbildi parādā nepalika un rezultātu atgrieza iepriekšējā stāvoklī. Ja netiktu pielaistas dažas taktiskas kļūdas pirmā puslaika sākumā, kad rezultāts bija 0:2 E&Y labā, iespējams, beigās abas komandas šķirtos ar neizšķirtu rezultātu.