Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Tikko izdarīju vienu lietu, par kuru biju šausmīgi ilgi šaubījusies, šausmīgi ilgi atlikusi u.t.t.
Mēģinājumi uzsākt sadarbību mūzikas jomā. Citādi man pilns ar neierakstītām dziesmām stāv, kuras neviens tā īsti nav dzirdējis. :( A man tās savukārt galvā stāv kā neizdarīts darbs. Un vienīgais veids, kā tikt no tā vaļā, ir - tās ierakstīt.
* * *
Reizēm es domāju, ka viens no darbiem, kas man varētu patikt un sagādāt gandarījumu, būtu - mediators. Vispār varbūt varētu ko tādu arī pamācīties. Jo tas patiešām būtu labs darbs, ko darīt.

Man te pēdējās pāris dienās gadījās lasīt par gadījumiem, kad puses īsti nevar saprasties un iesaistīts ir bērns. Un tad man liekas, ka kāds neitrāls cilvēks no malas - kurš ir tieši šādam mērķim paredzēts - būtu variants, kurš - ja ne patiešām visu atrisinātu, bet kuru noteikti būtu jēga pamēģināt, jo īpaši tāpēc, ka izrādās, ka no šī gada šāds pakalpojums esot pieejams bez maksas - sīkāk - te - https://www.tm.gov.lv/lv/cits/mediacija#350 .

Sev pašai dzīvē lieti noderēja vienā lekcijā dzirdētais - ja esi iesaistīts konfliktā, uzdod sev jautājumu - kas ir jāizdara tai otrajai pusei, lai ar tevi tas konflikts būtu atrisināts. Ja vari atbildēt uz šo jautājumu, tad tu patiešām strīdies par kaut kādas situācijas atrisinājumu. Ja nē, tad konflikts ir dziļāks - kaut kādi aizvainojumi vai kaut kas vēl - jo pat tad, kad otrs cilvēks izdarīs to, ko tu gribi, tev tāpat pret viņu būs nepatika un aizvaiojums. Un tad ir pašam jāstrādā ar sevi, lai piedotu un palaistu vaļā tos aizvainojumus. Jo otram jau no tavām negatīvajām emocijām ne silts, ne auksts, kamēr tu savu ikdienas garastāvokli ar to bojā.

* * *
Jā, viss plūst un mainās :)
* * *
Mēs šodien bijām Rundālē apskatīt rozes un vispār - izbaudīt dārzu. Ļoti patika. Dārzs un vispār - visādi dabas objekti ir tie, kas uzlādē ar enerģiju. Atceros, cik skaists tas dārzs izskatījās kādreiz - Senās mūzikas svētkos pievakarā - kad jau iededza laternas. Rozes un vispār - ziedoši krūmi dārzā, kas apgaismots ar laternām - tas ir nu tik skaisti un romantiski, ka ... ahhh. :) Es gribu sev dārzā jasmīnus un rožu krūmus. Un laternas, kas tos apgaismo, kamēr es tā cēli pastaigājos pa celiņu, izbaudot šo skaistumu.

Es vispār apbrīnoju un man sagādā baudu skatīties uz kaut ko, manuprāt, skaistu.

* * *
Sen man sapņos trillerīši nebija rādījušies, bet nu jau divas naktis pēc kārtas.
Iepriekšējā naktī es sapņoju, ka es dzīvoju dzīvoklī - vecā ķieģeļu mājā ar divām ieejām, kurām abām priekšā ir tādas pa pusei stiklotas durvis ar terasēm. Un tad tur vienā naktī lauzās iekšā bandīts, bet viņam līdzi bija kaut kāda sieviete, kas kaut ko nedarīja viņam pa prātam. Un tad nu es caur stiklu pamanīju pistoli - ievēroju, ka pistolei stobra gals bija nevis pilnīgi taisns, bet gan no tā vēl kādu centimetru laukā rēgojās apaļa stobra caurule. Un tad atskanēja šāviens un kliedzieni. Un es sapratu, ka nu gan ir īstas ziepes.

Savukārt šonakt vispār bija kašmaršovs. Sākās ar to, ka it kā bija beigusies kaut kāds milzīgs karš - noslēdzies ar miera līgumu. Un tad lieli pūļi ar tautu - tajā skaitā arī es un mana mamma - kura sapnī bija gadus trīsdesmit veca un mani brāļi - kuri sapnī savukārt bija pirmsskolas vecumā. Un tā nu mēs gājām tajā demonstrācijā un es sajutu, cik laimīgi visi cilvēki ir. Un pēkšņi no debesīm kā švīkas sāka bērt ložu krusa un slaucīt kā ar slotu visus cilvēkus. Es paspēju iebēgt kaut kādā sānielā.
Un es ļoti gribēju, lai mani mīļie arī būtu sveiki un veseli. Un izrādījās, ka viņiem arī nekas nav noticis. Mēs visi kopā bijām kaut kādā slēpnī un mēģinājām bēgt projām no šīs valsts, kurā - to es kaut kā uzreiz zināju - valdība bija izdomājusi, ka cilvēku ir par daudz, bet lai tiktu vaļā no liekajiem cilvēkiem, izdarīt to, viņuprāt, humānā veidā - izsludināt, ka notiek kaut kas ļoti labs - un tad, kad cilvēki ir kopā ar saviem tuviniekiem un jūtas ļoti laimīgi, viņus pēkšņi nogalināt.

Mēs pēc tam slēpjoties gājām pa visādiem brikšņiem un mēģinājām tikt projām uz Angliju (kaut kāpēc), kurā laikam bija kaut kāds savādāks režīms. Bet vispār tāds pabaiss sapnis. Ceru, ka pēc šī te aptumsumu koridora sāks rādīties kaut kas foršāks un patīkamāks. Un ka mans divsimtais ieraksts par sapņiem būs pozitīvāks (šis ir mans pierakstītais 196.sapnis cibā.).

Tags:

* * *
Astroloģiski šobrīd esot tāds laiks (aptumsumu koridors, daudz retrogrādo planētu), kad daudziem cilvēkiem (ar attiecīgiem astroloģiskiem aspektiem) dzīvē notiekot karmiski notkumi - noslēgumi kaut kādā dzīves posmā. Tad nu izdomāju - lai dzīve neieviestu kaut kāds noslēgumus, kas man nepatīk, izdomāju noslēgt to posmu savā dzīvē, kurā es pārmērīgi našķojos un pārmērīgi un pārāk vēlu vakarā ēdu neveselīgus našķus. Šonedēļ pagaidām izdevies turēties visai labi grožos, tā domāju arī turpināt. Ir lieliska sajūta, ja tu pats jūties noteicējs tam, ko tu ēdīsi, nevis tu pazemīgi noliec galvu un veikalā pastiep roku uz šokolādes batoniņa pusi, jo nevari noturēties.
* * *
Izmēģināju vakar pie biezpiena un zemenēm piebērt mazliet ksilītu. Tā nekas, labāk nekā tas otrais - eritritols. Bet vispār jāmēģina pamazām doties projām no cukura. Straujiem soļiem man nesanāk, tad nu mēģināšu maziem solīšiem. Sākumā cukuru aizvietot ar saldinātāju.
* * *
Uztaisīju audita atskaiti par savu darbu, tagad var arī aiziet pusdienas paēst.
* * *