Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Ieteiksiet, lūdzu, kādu labu branča vietu Rīgas centrā?
* * *
Citās ziņās - badojos nu jau 43 stundas. Pirmā diennakts parasti ir visgrūtākā. Nākošās jau vieglāk. Līdz šim ilgākais, ko esmu izturējusi, bija 84 stundas, bet nu tas bija tā vērts. Pēc tam bija neparasti laba pašsajūta, visādas mistiskās sāpes un stīvumi bija pazuduši. Gribētos šoreiz noturēties maksimāli ilgi. Ir doma pēc tam atteikties no cukura uz kādu laiku. Vai vismaz to tā pamatīgi ierobežot.Pēc badošanās ir pats labākais posms, kad uzsākt kādu diētu, jo nu drusciņ ir uztrenēts gribasspēks un tad arī ēšanas ierobežojumi nešķiet tik traki.

UPD. Laikam nebija laba doma rakstīt par to šeit. Jo nu tik šaušalīgi sagribējās kafiju. :D Sanāk, ka strādājot no biroja, noturēties neēdot ir grūtāk, jo nu - pierasts šeit no rīta iedzert kafiju. Un kā pienāk plkst. 8., tā ir sajūta, ka kaut kā pietrūkst. :)

* * *
Pēdējā laikā es sapņos bieži redzu tēti. Pagājušajā naktī arī. Mēs stāvējām mūsu virtuvē - līdz ceļiem tādā kā izlietnes ūdenī, kurā būtu bijuši mazgāti trauki. Tad es sameklēju, kur ir problēma, kāpēc tas ūdens netek projām un tad ūdens beidzot aizplūda. Un tad jau mēs bijām laukā. Un tad mēs sākām sarunas par atkritumu šķirošanu un tētis teica, ka mums vajadzētu tos konteinerus dažāda veida atkritumiem. Es dikti sapriecājos, jo nu tētis nekad nebija nasks uz vispār kaut kā mešanu laukā, jo nu "varbūt noderēs". Un jau nodomāju, ka apskatīšos IKEA tās atkritumu šķirošanas kastes, kad viņš teica, ka esot jau SSā. noskaitījis tās nopirkt.
Vispār sapnis bija tādās gaišās sajūtās. Tik es nezinu, kāpēc viņš pēkšņi sācis nākt manos sapņos. Vai grib mani par kaut ko brīdināt. Vai kaut ko ieteikt? No rīta noskaitīju lūgšanu par viņa dvēseli.
Tags:
* * *