Make · Love · Not · War

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Laikam 35 priekš manis tiešām ir milestone. Cilvēki nobriest dažādos vecumos un man liekās, ka tikai tagad sāku, jo pirmkārt es arī izskatos 10 gadi jaunāks un iekšā vislaik esmu juties tas pats 20mitgadnieks. Sabiedrība protams uzspiež to, ka bērni, privātmāja, mašīna utt. ir tas, kam jau sen būtu jābūt. Tas, kā es izjūtu savu briedumu, ka mani arvien mazāk interesē, ko cilvēki domā par mani vai kādu jautājumu un mēģinu distancēties no visa veida negatīvisma, kas var izpausties arī kā negatīva domāšana. Ir man viens tāds sens draugs piemēram, ko īstenība vairs par draugu īsti neuzskatu, kam vienmēr viss ir jāapšauba vai jānokritizē - need to get rid off people who are holding me back. Otrkārt uzskatu, ka tagad sāku uzņemt labāko formu kāda jebkad bijusi. Izlēmu doties ekspedīcijā un ar riteni aizbraucu no Milton Keynes līdz Maysfield Park (115km), paliku kempingā teltī pa nakti - bez matrača gulēt ir tas pats, kā uz grīdas un otrā dienā no Maysfield Park līdz Pontyclun (145km) (tas ir nedaudz aiz Cardiff (20km)). Četras dienas padzīvojos tajā galā, jo tur man dzīvo māte ar partneri un vakar ar vilcienu aizbraucu līdz Londonai un tad gar Grand Union kanāla malu atpakaļ uz Milton Keynes - 90 km. Lielākais apgrūtinājums laikam no visa ceļojuma bija tas, ka stiepu uz muguras 6.2 kg backpack - tomēr priekš riteņošanas tas ir par daudz, bet ar pannieriem braukt kaut kā neliekas interesanti - laikam vnk jābrauc bez telts tad būtu kādi 4.5 kg uz muguras un palikt camping mājiņā nevis teltī. Ritenis bija ļoti lojāls un pat riepas nebija jāpumpē pa šo laiku un vispār ritenim neesmu pieskāries.
* * *
Studeeju kopsh oktobra. Bakalaura liimenja studijas. Modulis - Contemporary issues in sports and exercise. Treshdien jaanodod reports - 2 500 words - Compare and contrast effectiveness of compression garments and sports massage as recovery strategies. Vienu darbu jau uzrakstiiju un noliku - Gender inequalities in sports.
* * *
Pastaastiet kko par matu transplantiem. Man gan pakausii nav gan priekshaa atkaapjas. Kaadas cenas, kuraa valstii leetaak?
* * *
Veeleetos parunaat ar kaadu intravertu cilveeku.
* * *
Paarsteidz, ka nav teaininga. Es jau meenesi te, bet vinji nemaaca - tikai paraada. Ok vienkaarsaakos taaskos jau pats kaut kaa apkjeries. Bet nu paliek sarezghjiitaak un man tumsha bilde ko es daru visu dienu un vai pareizi. Neviens arii nepaarbauda. Bet peec logina jau visu var redzeet. Kko meegjinu jautaat bet visi tik busy. Fast pace office.Interesee vai citur arii taa ir - panjem tempu bez pieredzes attiecigaja industrijaa, nedod apmaaciibu, neesmu redzeejis nevienu written procedure.
* * *
Man ir nedeelja atvaljinaajums. Mekleeju avantuurbiedru ar ko aizdoties kaadaa aizraujoshaa izklaidee tuvaak vai taalaak..
* * *
Par 30 EUR stundaa var pastraadaat arii Sveetdienaa.. :)
* * *
Vajadzētu uzrakstīt grāmatu par UK piedzīvojumiem, būtu daudz sakāmā. Bet papildināšu par darbu un slikto bosu (no filmas horrible bosses apmēram). Ko darīt, ka darbs patīk, jauki darba kolēģi, bet boss ir sociopāts un vnk idiots, kurš visus terorizē, bet cilvēki baidās par saviem amatiem un algām. Cilvēks 15 gadus kompānijā, neredz neviens iespēju viņu nomest. Šeit laikam HR ar nepalīdzētu, vnk mūsu dzīves paliktu neciešamākās, bet lai saprastu, kāds tieši cilvēks ir mūsu priekšnieks, nepietiks ar šīm pāris rindiņām. Ne jau tikai tur tā vaina, recruitment policy sucks. Pieņem darbā visādus numbnuts un man ar viņiem jācīnās. Esmu noguris. Šobrīd man ar beibi sanāk gandrīz vienas darba stundas, ka te pat īsti netieku tā garāk uzrakstīt. Piespieda strādāt sestdienā par single rate. Domājām būs produktīva un patīkama darba atmosfēra, jo tikai es un vēl divi kolēģi, bet protams, ka bosam jāatnesās dienas vidū un jāsačakarē arī sestdiena. Esmu gatavs aiziet prom un atteikties no 2000 EUR algas, dzīvot pieticīgāk, bet cerams atgūt dzīvesprieku un smaidu sejā. Shame.
* * *
Veģetatīvā distonija var izpausties, kā ŠAUSMĪGAS SPIEDOŠAS SĀPES krūšukurvī, elpas trūkums un svīšana? Galvenais, ka nelaiž vaļā jau kādu pusstundu..
* * *
Eternal Sunshine of The Spotless Mind ir filma par mani..

You're kinda closed-mouthed, aren't you?

I'm sorry. It's just, you know, my life isn't that interesting. I go to work, I come home. Don't know what to say. You should read my journal. I mean, it's just... blank.

* * *