Every decoding is another encoding - [entries|archive|friends|userinfo]
D. Ašā

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 30th, 2015|08:02 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
In other news, tikko saimnieks atnāca pēc īŗes naudas. Izteica piedāvājumu paaugstināt īres naudu. Tas skanēja aptuveni šādi: "I have a proposal to increase the rent. But you can use this cupboard if you want," ar roku norādot us skapīti gaitenī. Ef jū, I reject your proposal. Nu kas vēl nebūs, māja pelē, es smoku un mokos ar migrēnu, nav elektrības, nav ūdens, bet ok, varu taču viņam iešķiebt vēl 50 mārciņas par skapīti gaitenī. I mean, vai visi landlordi ir pilnīgi krāni, jeb esmu vienīgā kam gadījies saskarties tikai ar tādiem (arī Latvijā)?
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]zan
Date:September 30th, 2015 - 11:05 pm
(Link)
Pārsvarā visi ir krāni, visur, kur esmu bijusi.
[User Picture]
From:[info]scaramouche
Date:October 1st, 2015 - 11:32 am
(Link)
Heh, vismaz viens (mans esošais) nav. Kas zin', varbūt vēl pasaulē kādi divi sakarīgi atrastos.
[User Picture]
From:[info]pecuminjsh
Date:October 3rd, 2015 - 01:57 am
(Link)
Mūsu iepriekšējā bija ļoti jauka un cena bija lēta, bet viņa tikai ar istabām ņemas, laikam divos vai trīs dzīvokļos, tāpēc jums nederēs. Pie tam West. Bet, ja nu kādreiz uz to pusi izdomājat, tad es varu iedot numuru, mazums, viņai kaut kas brīvs.

Par pelējumu uztraucās, klausījās sūdzībās par citu netīrību un risināja problēmas un vispār kā cilvēks bija foršiņa.
[User Picture]
From:[info]never_know
Date:October 3rd, 2015 - 10:26 pm
(Link)
Mūsu landlords savu nodarbošanos maina pēc vajadzības. Kad vajadzēja, lai maksājam viņam naudu uz rokas, ko mēs atteicāmies darīt, jo līgumā ir kas pilnīgi cits atrunāts, viņš bija grāmatvedis. Esmu dzirdējusi, kā kaimiņiem viņš izklāsta savu profesionālo elektriķa, būvnieka utt viedokli. Tā kā sūdzeties nav vērts - viņš visu zina labāķ un viss ir tieši tā ka tam jābūt.
[User Picture]
From:[info]neviens
Date:October 3rd, 2015 - 12:52 pm
(Link)
Landlordi ir krāni. Un mani kretinē, ka nāk pēc naudas, ka nevar vnk caur kontu pārskaitīt, bet to jau ar ar nolūku, lai nočekotu.
[User Picture]
From:[info]never_know
Date:October 3rd, 2015 - 10:20 pm
(Link)
Sākotnēji mēs skaitījām uz aģentūras kontu un tad viņi kārtoja tālāk lietas ar saimnieku. Kas bija brīnišķīgi, līdz brīdim, kad viņš izdomāja, ka viņš ir grāmatvedis, tobiš zina labāk kā naudas leitas darāmas, un mums jāmaksā viņam uz rokas. Parasti mēģinu viņam pāri slieksnim ātri iedot naudu, necenšoties iedziļināties viņa small talk.