Comments
Jo cilvēki Latvijā un vispār postpadomju telpā studē, jo tā vienkārši ir pieņemts, un, lai būtu ko ierakstīt savā CV, pirms atsēdēt 20 gadus ofisā.
Tie laimīgie, kas studē to, kas viņiem patīk, lai izglītotos, lai strādātu interesantu darbu - ak, viņus es apskaužu.
Tie laimīgie, kas studē to, kas viņiem patīk, lai izglītotos, lai strādātu interesantu darbu - ak, viņus es apskaužu.
(Reply to this) (Thread)
Tieši tā. Un, atbildot uz Līgas izvirzīto jautājumu, kas, manuprāt, ir mazliet muļķīgs - cilvēki nepamet studijas, turpina iesākto, jo, kas iesākts, tas jāpabeidz. Jā, otrajā kursā var patiesi attapties, ka priekšmeti besī un ka nav paredzēti tev, taču pamest studijas tad būtu pati muļķīgākā no opcijām. Tad jau labāk ar gariem zobiem plaģiatizēt un tikt cauri sveikā, pabeigt un neskatīties atpakaļ.
|
Protams, tas ir viens no variantiem, jā - tieši to arī es darīju, vienīgi, lai man nebūtu plaģiātus jātaisa, izvēlējos tēmas, kuras man saista un darbus, kaut ar gariem zobiem, ielādēju laicīgi, lai mazāk problēmas būtu. Nesaprotu kāpēc visi sev neatvieglo dzīvi no liekiem satraukumiem - to es domāju. Un ja plaģiātē, tad vizmaz, lai izmanto smadzenes un drusku pamaina tekstu vietām, studiju sākumā taču visiem vairākas reizes borē iekšā to, ka zagt nedrīkst. Ja reiz nevar citādi kā tikai zagt, tad tā, lai to nepamana.
(Reply to this) (Parent)