- 31.12.03 17:38
-
Nu ja. 2003. gada pēdējā diena. Un tā jau ir pāri pusei. Šogad uztaisīju journālu uz Sviesta cibas :) Un friendliste ir tāda neliela. Ar ko tad īsti šie cilvēki ir izpelnījušies būt manā friendlistē jeb kā šie cilvēki šogad palika man atmiņā :)
abramz - Nu šis cilvēks ir leģendārs dēļ GT3 :) Laikam tā bija pirmā tā lieta par ko iznāca diezgan aktīvas diskusijas revolution.lv forumā. Bet vispār cilvēks labs. Satikt revolution.lv private pasākumā diemžēl neizdevās :(
actionman - Šo cilvēku tajā pašā revolution.lv private pasākumā izdevās. Cik iznāca noprast par šo cilvēku, tad raksturot viņu varētu ar vienu vārdu (tā kā viņš to pats arī izdarīja) - Gadgetboy :) Bet zināt zin viņš daudz. Var parunāt ar viņu gan par automašīnām, gan jebkāda veida digitālo tehniku, gan arī par fotoaparātiem (kas arī iznāca mazliet) :)
agressor - nemaz tik agresīvs nav :) Pirmo reizi satiku laikam kaut kad vairāk nekā pirms gada, kad bija viena lieta par PS2 diskiem. Pateikt var vēl vienu lietu - ar šo cilvēku nekad nevar būt garlaicīgi! :)
arch - Laikam neko daudz nezināšu teikt. Pieliku pie friendiem pēc tā teksta par Miķeli ..
bcr - pēc revolution.lv private pasākuma pieliku pie friendiem, bet viņš tāpat neko tur neraksta ...
betaflasher - Ieraksta diezgan jautru sviestu savā journālā :)
djhurio - mana klasesbiedra lielais brālis. :) Nav satikts, bet liekas diezgan sakarīgs cilvēks :)
ezic - Pirmo reizi redzēta vairāk nekā pirms gada dzīvoklī pie
agressor :) Laikam vienīgā sieviete no tām, kuras zinu, kurai ir zaļas uzacis :) Ak jā .. viņa tak ir vislabākā friziere :)
fxp - šis cilvēks neprasa daudz komentārus :) Nu pie viņa notika viss diženais revolution.lv private pasākums :) Anime fanāts :) Bet arī jauks cilvēks :)
gorgona - manai friendlistei pievienojusies pavisam nesen :) Škiet tikai ieteikums par vienu lietu no viņas puses, tomēr kopīga ir daudz vairāk :) Interesants cilvēks :) Daudz labāk nerunāt, jo daudz neko nezinu par viņu :)
gt - blondais pusis.
agressor labs draugs. Pirmo reizi redzēts tajā pašā revolution.lv private pasākumā (laikam jau ZB pieminēt to pasākumu, ne? :)) Daudz neko nezināšu teikt :)
hirins - uz manas friendlistes ticis arī pēc tā paša revolution.lv pasākuma :) Nu kā sapratu, tad labs
agressora draugs. Vairāk laikam nezināšu stāstīt :)
ib - Gudrs cilvēciņš pēc būtības :) Izpalīdzīgs - paļauties uz viņu var :)
illumine - Dzeja un tādas lietas viņai tīk. Raksta viņa ļoti skaisti :) Kāpēc pie friendlistes? Raksta apbrīnojami skaistus tekstus savā journālā. Patīk lasīt :)
karlik - Arī Anime fanāts :) Satikts revolution.lv pasākumā :) Maziņš, bet nenormāli daudz informācijas.
laacz - Nu šis cilvēks tik daudzas un interesantas adrese raksta savā blogā, ka interesanti palasīt :)
madevil - redzēts revolution.lv pasākumā. Patīk rullēties pa grīdu, zviegt un gārgt (?) :)
mareks - rakstīja slīpus tekstus - tagad izdzēsies :)
panda - Zinu tikai to, ka mācās tajā pašā skolā, kurā es ..
piepz - mpc :) DDR fanāts :)
shutup - Nu patīk viņai vākt informāciju par mani. Agrāk mācījās ZVĢ. Zin Mārtiņu (to ar kuru es tagad mācos)
someone - zināms arī kā mxz - pirmo reizi redzēt revolution.lv pasākumā. Well, mani nodēvēja kā big bone :) Šāds un tāds bizness ar PS2 geimiem iznācis :) Bet labs cilvēks :)
starwolf - Šo cilvēku pazīstu jau sen. Pa ļoti sen. Un pavisam nesen uzzināju, ka viņai ir journāls. Vispār viņa man uztaisīja invite kodu :) Ilgi kopā mācījāmies :) Vairāk vai mazāk pazīstu viņu :)
uks - zināms arī kā Uksuss. Zinu to, ka ļoti patīk viņam spēlēt klavieri :)
zdv - Savā journālā raksta daudz par režiju :) Ir interesanti palasīt :)
agressora ex-draudzene (ja es ko nejaucu)
P.S.
It kā viss. Nu neko cerams nepatiesu neuzrakstīju. :) Cerams, ka nevienu neaizmirsu :)
[update]
O bļin :) Tak jaunais gads nāk virsū! Novēlu visiem, it VISIEM, laimīgu jauno 2004. gadu! Novēlu visu sapņu piepildījumu :) - Garastāvoklis: accomplished