Gaišās Puses kungs

Kāds man teica:

Journal Info

Name
Mr Brightside

Navigation

25. Februāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Izstaigāju Laidenas Hortus Botanicus siltumnīcas, iegriezos Pēterbaznīcā sajust plašumu un tagad gaidu savu bubļiku ar tunci. Svētdiena!

Add to Memories Tell A Friend
Iepriekšējā ieraksta kontekstā atcerējos par vienu citu izcilu grupu, ko sauc Algebra Suicide. Viņu skaņdarbu "Just a Love Song" patiesi no sirds iesaku visiem tīņiem. Ierakstīta tajā gadā, kad es piedzimu. Tā mūzika ir kā piemineklis, kubisms tēlnicībā, piemēram. 

Add to Memories Tell A Friend
Es gandrīz katru dienu uzduros kādai jaunai mūzikai, kas man patīk, bet reti ir tā, ka kāda jauna mūzika mani patiesi ļoti iepriecina. Britu grupa Broadcast ar 2005. albumu ar to pašu nosaukumu "Tender Buttons". Ļoti vienkārša, pat minimālistiska, viegla psihedēliskā rokmūzika, kas ietērpta perfekti veiktā ierakstā. Tiešām ir vērts klausīties no sākuma, lidz galam. Ja negribi klausīties visu, noklausies 1. un 3. gabalu kaut vai. Vokāliste 2011. gadā nomira no cūku gripas.

Add to Memories Tell A Friend
"Ir aiznesta vesela virkne lietu. Es nevaru stāstīt visas lietas, kas tur ir nozagtas. Katrā ziņā es visas tās lietas saistu vienīgi un tikai kopā ar visu šo te kampaņu, kas ir vērsta šobrīd pret manīm, un man ir tāpēc svarīgi šīs lietas izstāstīt." (Ilmārs Rimšēvičs)

Add to Memories Tell A Friend
'entangling forest of a person'

Add to Memories Tell A Friend
Tā sajūta, no kuras var izkūņoties gan "es tagad izdarīšu vienu nieciņu, un visa mana dzīve kļūs labāka un pilnskanīgāka", gan "omg es pat nezināju, cik ļoti sajāta ir mana dzīve, un cik ļoti neērta tā ir, un kā mani besī cilvēki ap mani"

24. Februāris 2018

Tas ir tetovējums!

Add to Memories Tell A Friend
(c) http://pornceptual.com/the-anatomic-canvas/

Add to Memories Tell A Friend
Kas ir normīšu pretstats? Širmīši?

Add to Memories Tell A Friend
Aizbraucu uz ciema drāzniecību un iepirku jaunas podu puķes, lai kaktusiem nav pārāk tuksnesīgi. Satupināju hiacintes uz virtuves loga pavasarīgākai noskaņai.
Rīt, ja nebūs slinkums, braukšu uz Laidenas botānisko dārzu.

Add to Memories Tell A Friend
ledus ūsās ir mana ikdiena

Add to Memories Tell A Friend
gribu klēpī

Add to Memories Tell A Friend
Somijā principā jau ir apm 700 EUR pamatienākums. oficiāli tas vēl tipa neskaitās, to noformē kā bezdarbnieka pabalstu vai atbalstu studentiem vai valsts garantētu aizņēmumu, vai atbalstu jaunajam uzņēmumam, bet iespējas dabūt valsts atbalstu reāli ir plašas. nekur neesmu satikusi tik daudz cilvēku, kas neko nedara, vienkārši fulltaimā dzīvojas (taupīgi). viņi tāpat sūdzas par naudas tŗukumu un meklē gadījuma darbus, jo 700 ir minimālais ar ko var mēnesī iztikt ja ir jāmaksā īre (LV ekvivalents maybe būtu 350) un arī tad nevar atļauties iet uz teātriem, dzert alkoholu vai braukt uz citām pilsētām, bet viņi, protams, nevar iedomāties, kā var būt, ka tiešām obligāti ir jāiet strādāt ofisā vai obligāti jāiet augstskolā.
grūti pateikt, kā tas kopumā ietekmē sabiedrību. noteikti daudz vairāk cilvēku, kas domā par dzīves jēgu, pavada ilgu laiku dabā, meklē savu īstumu, iet pulciņos un nodarbojas ar mākslu - bez mērķa kļūt slaveni, vairāk ar domu "izpaust dvēseli". tur nāk ārā neitrālas bet gaumīgas lietas. nevar salīdzināt ar batikotajām šallēm, drīzāk mazliet pietrūkst ambīcijas un narcisma, lai būtu mindblowing.

Add to Memories Tell A Friend
pēc ķermeņa ir iespējams vislabāk lasīt tos, kas vai nu cieš, vai ir sevī ierāvušies un it kā slēpjas vai ir kaut kādu intensīvu emociju un iekšēju sastingumu mocīti, un tas kaut kādā ziņā ir šausmīgi. jo tieši šie cilvēki vismazāk grib, lai par viņiem kāds kaut ko uzzina.
nolasīt nevar tos, kam viss ir atvērts, funkcionāls un plūst. vai arī aktierus, sportistus un dejotājus. tie ir zaudējuši sava ķermeņa pirmatnējo ievainojamību, valkā ķermeni kā dizainera apģērbu, nevis savas dvēseles atspulgu.

Add to Memories Tell A Friend
Netīšām uzdūros interesantai latviešu vecā jaunā viļņa dziesmiņai, ko nebiju dzirdējis. Kvalitatīvs klips. Parks "Transformations". Sākumā šķita, ka nevaru izturēt ļoti maigo latviešu akcentu, bet pusceļā pieradu.

Laiskuļa laiskums

Add to Memories Tell A Friend
Kafija, brokastis, kakao, veci Santas un Unas žurnāli, bučas, vārtīšanās pa gultu līdz pusdienlaikam.
Much nice!

Add to Memories Tell A Friend
Ja "Latvijas Banka" ir aizdevusi AB.LV 200 miljonus pret vērtspapīriem, "kurus jebkurā brīdī var pārdot par daudzkārt ielāku summu", bet AB.LV tiek likvidēta, jo tai pietrūkst 600 miljonu, kas aizplūduši, kopš "nedienām" ar ASV - vai man vienam izklausās, ka tas aizdevums ir vainīgs pie tā, kas notiek tagad?

Add to Memories Tell A Friend
Hey, I saw what you did; you just put a medical name on my question and repeated it. That's not an answer.

Add to Memories Tell A Friend
Lai arī miegs ir viena no manām mīļākajām nodarbēm/baudām, jāatzīst, ka man tomēr ļoti besī, ka katru nakti ir jāaiziet gulēt. Jo es tāpat agrāk par 02:00 vai 03:00 nesāku domāt par to, ka jābeidz lasīt/klausīties/skatīties, taču tas parasti ievelkas uz pāris vai pat vairāk stundām. Dažreiz es nolādu pīpējamo materiālu un visas aizraujošās informācijas. Tikai dažreiz.

ja jau par bankām...

Add to Memories Tell A Friend
Nesen tikai uzzināju, ka es netīšām esmu dirsies ar Kargina jaunāko brāli. Pirms pusgada, kad gaidījām rindā varoņu vīnu, es, liegi apreibis, uzsāku diskutēt par Latviešu sarkanajiem strēlniekiem ar blakus stāvošu briļļainu onkuli. Pat ne diskutēt, vienkārši ķengāties un teikt, ka viņa lielītie sarkanie nebūtu nekas bez latviešu komunistiem. Viņš par to ļoti sadusmojās. Taču vēl vairāk viņš sadusmojās, kad vina mana draudzene viņam pārmeta, ka viņš nevar latviski pat atbildēt ar "jā" vai "nē" un, visstulbākais, viņš izliekas, ka nesaprot šos vienkāršos vārdus. Jo, redz, viņš 50 gadus, dzīvodams Latvijā, nav ne vārda teicis latviski. Tā vismaz viņš apgalvoja. Kopš tā laika mēs viņu vairs normāli nespējam uztvert. Lai vai kā, bija interesanti klausīties viņa stāstos par to, kā viņš deviņdesmitajos mazgājis sava brāļa naudu.

23. Februāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Seriāls "The Deuce" par prostitūciju un pornogrāfiju septiņdesmito gadu Ņujorkā izrādījās tik aizgrābjošs, ka paspēju pat aizmirst, ka mani kaitina Džeimss Franko. Producējis Deivids Saimonss, tas pats, kurš uztaisīja "The Wire". No "The Wire" šeit paņemti līdzi gan daudzi aktieri, gan spriedums, ka dzīve ir stipri bēdīga un tumša padarīšana. Penetratīva heteroseksa dzīves stimulēšanai galīgi nepalīdz.

Tags:
Powered by Sviesta Ciba