Gaišās Puses kungs

Kāds man teica:

Journal Info

Name
Mr Brightside

Navigation

5. Aprīlis 2020

Add to Memories Tell A Friend
Pagaidām gada labākais kino. Vienkārši labākais kino. Vispirms atsakies ticēt, ka tas viss ir documentary, pēc tam - ka tas ir mocumentary, pēc tam saproti, ka arī mākslas filmu tā nevar uzrakstīt. A serčiks tikai ir pametis pāris astotniekus, un pat nav sācis iet no trumpjiem. 3000 dolāri, arbalets, redneku LGBT, kobras pastkastē, "kopš viņam uzradās helikopters, viņam uzradās arī dažas bīstamas idejas", "man nospļauties uz tīģeriem, bet sievietes - klausieties, kulti ir reāla lieta!", un vēl 149+ dzīvas memes. 

Add to Memories Tell A Friend
sērijā "mežonīgā sociālā dzīve zūmā"
vakar pēc trešā negroni aizmigu pie ekrāna ar virtuves dvieli uz sejas, kamēr jaunie draugi saigonā un teherānā apsprieda kvantu fiziku

50 shades of anxiety

Add to Memories Tell A Friend
Trauksme ir tik neizravējama mūsu dzīves kapitålismā dała, ka ir grūti pateikt, kas patiešām ir noticis, vai ko mēs esam jutuši, vai domājuši, Un kas ir veselais saprāts vai nepieciešamà rīcība, un kas ir trauksme. Es domāju, ka “veselā saprāta” ienaidnieks nav emocijas, kā to uzskata patriarhi, bet tieši trauksme. man psih.ter. izskaidroja galveno atškirību starp šīm abām: emocijas parasti ir pamatoti ceła rādītāji, tā ir izpratnes forma, plūsma, bet trauksme vienmēr ir kā izmisuma būvēts aizsprosts, centieni šo plūsmu blokēt. Jūs protams zināt, ka politiskais līmenis ir diezgan emocionāli intuitīvs, bet arī tajā bieži iezogas trauksme. Es jūtu, ka tas kaut kàdā zinā mazina arī mūsu uzticēšanos citcitam un atnem spēju citos klausīties.

Kāpēc tev dažreiz ir grūti citos klausīties?

Add to Memories Tell A Friend
Anartist

Add to Memories Tell A Friend
Klausos Džeisona Ņūsteda soloprojekta Echobrain 1. albumu. Liekas, ka tolaik kāds no šiem gabaliem varēja skanēt pa radio, bet neskanēja pašsaprotamu iemeslu dēļ. Kaut kas starp Alice in Chains un, nezinu, nesaprotu. Popsīgāks noteikti. Bet nav slikti.

Add to Memories Tell A Friend
B: Kas ir vīriešu patversme ?
Es: Vieta, kur patveras vīriešu kārtas bomži.
B: A! un tad viņus var adoptēt ?

Add to Memories Tell A Friend


“Pārnākot mājās, atradu sievu saposušos tā, it kā viņa būtu pabijusi ārzemēs, taču es domāju, ka nebija gan, uz ko viņa man atbildēja kaut kā tā, kā man nepatika, un es viņu nedaudz pavilku aiz deguna, saprotams, lai viņu apvainotu un vēlāk mierinātu, kaut arī centos to noliegt, taču izdarīju to steigā, nabadzīte uztvēra to slimīgi, domāju, ka deguna saspiešana tiešām bija sāpīga, jo viņa vēl diezgan ilgi raudāja, taču pamazītēm mēs atkal kļuvām par draugiem gan pēc vakariņām pie manis kabinetā, gan arī vēlāk gultā.”

Semjuels Pīpss 1664. gada 5. aprīlī

Add to Memories Tell A Friend
Piedzerties un publiski izpildīt mājasdarbu laikam nebija sliktākais, ko varēja darīt vakar.

Bet tas, cik ļoti atšķirīgi cilvēki mēs būsim pēc tam, kad šis beigsies... Uzēstos kilogramus gan jau noskriesim un sačakarētos paradumus salabosim*, bet kaut kas būs tik ļoti mainījies

*Nesen, piemēram, gandrīz vai uzrakstīju cilvēkam "vai es drīkstu tev pieskarties un pēc tam nekad vairs to roku nemazgāt" un tad sapratu, ka šī frāze ir pilnībā zaudējusi sākotnējo "es tevi paceļu elkdievības statusā" nozīmi
Lai gan nebūtu vajadzējis rakstīt arī šajā nozīmē, tā ka labi vien ir

4. Aprīlis 2020

Add to Memories Tell A Friend
Labrīt putra kur tu biji
Nāc pie manas mutes klāt
Kad es tevi izēdīšu
Tad varēšu padziedāt

Add to Memories Tell A Friend
Somatika - viens veids, kà par to domāt - ir kermena un pràta un emociju savienošanas mācība, kas nav ezotēriska, nedz arī “sportiska”.
To tikai dalēji var saukt par zinātnisku, bet tā noteikti ir pieredzē balstīta, un visam, ko tu šajà jomā mēgini teikt, vajadzētu balansēt pa vidu starp ezotēriku un sportu.

Add to Memories Tell A Friend
“diminished sense of being manifested by a frozen back”

Add to Memories Tell A Friend
Nezinu, vai draudziņiem kādam ir 3D printeris: bet, kā zināms, ASV ir milzīgs PPE un masku trūkums; šeit tā vēl nav aktuāla problēma. Bet, ja nu kādam ir iespēja un interese: templeits superīgām maskām ar vietu priekš HEPA filtra.

https://www.thingiverse.com/thing:4259614?fbclid=IwAR1YJVFilykwK_SNK_r8X4ZLUNc9PMy2K-rcTAB4blOwp9rqRHQNeyFaAvk

Expelliarmus

[info]aardark posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Varbūt kāds zina, kā Expelliarmus ir iztulkots Harija Potera grāmatās latviski?

The Disarming Charm (Expelliarmus) is a charm that forces whatever an opponent is holding to fly out of their hand.

Add to Memories Tell A Friend
Izklaidējošs un izglītojošs nieciņš pašizolācijas laikā, intelektuālā tonusa uzturēšanai :D

Stranga par Ulmaņa autoritārā režīma saimniecisko politiku

Lancmanis par Eiropas pilīm un Latviju

Add to Memories Tell A Friend


"Šodien brīnišķīga diena. No visām pusēm uzradās kalni: zili, safīrkrāsā, dzelteni un sarkanbrūni. Pelēkas debesis un perlamutra tāles. Pa platas straumes gultni nonākam līdz Karakizilam, tas ir, “melnsarkanajam”. Šis nosaukums ir piešķirts taisnīgi, jo klintis ir veidotas no melna un sarkana lielgraudaina granīta. Tuksneša klusums. Cik gan labāki ir šie vientuļie langari par pilsētām un netīrajiem tirguslaukumiem. Žēl iedomāties, ka mēs varētu būt gājuši četras dienas starp vientulīgām klintīm un tāliem sniegājiem. Šodien ieraudzījām pirmos zemos skujukokus. Pa visu dienu, septiņdesmit četru verstu garumā tikai viens nožēlojams langars ar sliktu aku “simt aršinu” dziļumā. Pa visu dienu tikai divas mazas karavānas ar izkāmējušiem mūļiem. Skaidrs, ka mēs neejam pa ķīniešu lielceļu, bet pa jaunu, vēl neatklātu zemi. No kalniem spraucas melnu slānekļa un ogļu veidojumu līnijas. Un viss tuksnesis pamiris nākotnes soļu gaidās."

Nikolajs Rērihs 1926. gada 4. aprīlī

Add to Memories Tell A Friend
radoša ņemšanās mājas apstākļos 1

radoša ņemšanās mājas apstākļos 2

Add to Memories Tell A Friend
bija ļoti interesanti skatīties 9 gadus atpakaļ uzņemtu filmu par epidēmiju, kuru izraisa sikspārņa vīrus, kas pālec uz cūku un tad cilvēku, jo sikspārņiem izposta viņu dabisko dzīves vidi, lai būtu kur audzēt cūkas.
Jāatdzīst reslitāte LV sabiedrība ir daudz savstarpēji palīdzošāka un nesavtīgāka, ka amerikas filmas konstrukcija. Ļoti daudz kas paredzēts diezgan reālistiski, jo acīmredzot tāds ir rīcības protokls. Vienīgi viņiem nebija distancēšanās, taču tika atklāta vakcīna.
Neuzskatu šo visu par spoileri, jo filmas šarms slēpjas neizstāstamajā. Kaitināja kinomotogrāfiskais pārspīlējums.

Add to Memories Tell A Friend
noskatījos Contagion (2011)
https://www.imdb.com/title/tt1598778/
https://filmix.co/triller/25727-zarazhenie-2011.html

(daktera Komarovska komandas padomi ir ne tikai medicīniski)

3. Aprīlis 2020

Add to Memories Tell A Friend
Nope, nope, nope, šodien vairs nestrādās, nebūs, ejietkajūsvisieskrieties

Add to Memories Tell A Friend
mani dara tik laimīgu Four Tet | Boiler Room: Live streaming From Isolation
sen nebija bijusi piektdienas vakara sajūta.
kādreiz es diezgan bieži mēdzu viena pati mājās uzdejot.
Powered by Sviesta Ciba