Gaišās Puses kungs

Kāds man teica:

Journal Info

Name
Mr Brightside

Navigation

19. Septembris 2020

"Emptiness: Living Capitalism and Democracy After (Post)socialism"

Add to Memories Tell A Friend
"Starp megapolēm atrodas ciemi, mazpilsētas, pilsētciemi, kuri tukšojas, no kuriem atkāpjas valsts un kapitāls, bet kāds vēl aizvien tur dzīvo. Mani kā antropologu interesē, ko jaunu varam uzzināt par pasauli, ja padziļināti un salīdzinoši pētām šo it kā pazīstamo, bet tai pat laikā arī jauno parādību – tukšošanos. Kas notiek ar šīm telpiskajām vienībām? Ko tas nozīmē – dzīvot vietā, kas tukšojas, pārvaldīt to?"
Dace Dzenovska

https://www.delfi.lv/campus/raksti/izprast-dzives-telpu-ap-mums-saruna-ar-oksfordas-universitates-asocieto-profesori-dzenovsku?id=52480631&fbclid=IwAR2eud63wkB5M5u06YhMoaR4rxKjro1XbHeax4IHrdFCAYzJ7OW8rjtYvOo

世界系

Add to Memories Tell A Friend
セカイ系。

Hutsi, Tutu

Add to Memories Tell A Friend
Atšķirība starp tutsi un hutu.

EBGK

Add to Memories Tell A Friend
Eiropas brīvais gāzes kanāls.

baltais seksisms

Add to Memories Tell A Friend
Ja man būtu jānosauc viens no maniem pretrunīgākajiem viedokļiem, es teiktu, ka es nespēju piekrist apgalvojumam, ka vīrieši nevar būt seksisma upuri. Es varu piekrist tam, ka tikai rasu minoritātes var būt rasisma upuri, jo tas, ko var uzskatīt par rasu minoritāti, ir atkarīgs no konkrētās sabiedrības, par kuru ir runa. Pat tad, ja šo apgalvojumu sašaurina līdz runai par sistēmisku/institucionalizētu seksismu, es nevaru tam piekrist, un es kļūstu satraukts, katru reizi, kad feministu forumā kāds/kāda/kvāds atkal saka, ka vīrieši nevar būt par seksisma vai institucionalizēta seksisma upuriem. Ja vēlaties, varat iztēloties, ka šis ir Stīvena Kraudera raidījums un pierādīt man, ka es kļūdos komentāros, vienīgi es nebūšu konfrontējošs un visdrīzāk piekritīšu visam, ko jūs teiksiet.

Starp citu, kā intersekcionāls feminists es atzīstu, ka man ir baltā, vīrieša un heteroseksuālista privilēģijas, bet tajā pašā laikā es esmu nelabvēlīgākā stāvoklī, jo esmu piedzimis un uzaudzis salīdzinoši nabadzīgā postpadomju, Austrumeiropas valstī. Cilvēki ir labi pieraduši pamanīt, piemēram, rasismu vai seksismu, bet ne tik labi pieraduši pamanīt diskrimināciju pret austrumeiropiešiem, ar viņu neveiklajām dīvainībām, akcentu un zemu atalgotu darbu celtniecībā un lauksaimniecībā.

Add to Memories Tell A Friend
iecienītais kanāls gandrīz veselu call of duty te publicē

Blame! (2017)

Add to Memories Tell A Friend
Blame! filma Netfliksā nav nemaz slikta. Diezgan kvalitatīvs CGI, ja neskaita seju animāciju. Blame! mangā arī bija slikti zīmētas sejas, bet tur tas bija šarmants sliktums, un es nesaskatu neko šarmantu sliktā CGI. Bet, kā jau teicu, nebija arī tik slikti. Biju jau piemirsis, kā man patika Blame! manga.

Diemžēl neko labu nevaru teikt par GitS SAC_2045, vairāk atgādina SAC parodiju. Iepriekšējais ieraksts bija kontekstā ar to.

18. Septembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Elena (2011)
Tags:

qotd

Add to Memories Tell A Friend
Production I.G mani padarīja par Džokeru.
~Reinis

update

Add to Memories Tell A Friend
I'm glad to have given you this update today, thank you very much.

Add to Memories Tell A Friend
Es izbeidzu savas izvēles mocības un pasūtīju visus krēmeļus un serumeļus no "Filorga".

Savukārt vēl sliktāk ir tad, kad izvēles nav vispār. Piemēram, man vajag kaut ko, ko vilkt zem ķiveres, lai pasargātu matus (kad velk ķiveri galvā/nost un lai bize vējā neplivinās). Jā, good luck with that. Ir kaut kādas beanie-veidīgās ar tīkliņu, bet tas neatrisina bizes jautājumu.

EU anti-racism Action Plan

Add to Memories Tell A Friend


https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_20_1654

zvab

Add to Memories Tell A Friend
Vzbv bz vz zv zvz vz vzv zvzvzvzvzvzvz z zvab zvanz zvabz zvabz vabz zavbza zvabz avzbavz avaz vva vzbz zvabzav vz zvzbzavz zvzbzzvabzvzb azvzabz zzvabzva zavzbzavz zvabzzvabzzvavbzvzbzva zvzbzavz zva azvzbzv zav zzvzz zvzbzAVZ ZVA ZVABZVZ ZAVBAZVVABAZBZAVZBAZVABZA ZVABZ AVZBAZVAVZA BZVAZB ZA ZVABZ AVZBA ZVAZBZ AVZ A ZVABZA ZVAB ZA VZA A ZVA ZVAB Z Vb zza zbvazb zavz avbz avz za vza zab zavaz bazvazvazazvazvaz vzaazvaz avza azvza az zacza za zab zavaz azvbza zavzbaa zva azabaz zabza za baz za azb azvzabaz baz zabza zabaz azbza azbza azbaz zabza azbbaz zabazn azbaznaz baz az azbaz azbbaz azbaznaz zbabaz azbzan azbaz azbaz az azbaz baz azbnaz azbza azbaz zabazb azbza azbaz zabaz baznza azbzan azbaz azb azbaz azbnaz azbaz za zabnza abnzabzna zbazb ban zanz abaz baz azbza azbzaza baz zabnza bzaaz nazbza azbza baznza bza azbza baz zabza azbz abazaz baz aznazbaz azbzanaz azbaz zabzan zabzanza zabaznaz azbaz za zabzanz abzanza baz zabzabza zabzab azbaznaz baznza zabnaz azbaz zabzann zabzabzanz abaznz abzaanz bazna zabaz zabaznza zab za zabzaza baz za zabza zabaz za aznza baznaz bazbaz baznza zabzanbzanzabazbanzav zabaznzabazn az baz zabazn azbza za baz az bazzbabzanbznabzanbz abz bazbazbaz ba bna nbznba znba bnz zabznb abnz nba nbz nbza zbna znb zbn bnaz zanbanzb znba bz bna nbazbaz nbza nazbz avza bazbz bvazbvaz bvza bv zabv zav b avb bza vbaz bvza bvz vbazbvazv a zba vb zab abvzabvavbzva ba vbz vba zbva zvb azbvaz bvzbvavbz vba bvaz az baz vbazvbazbvaz bvaz ba bza vba zabvazbvzabvazv zavb zavb zabv zabv azb abv az bz ab azb va za azb za vbazvbazvz bva za bva vbza vbaz vz vb zavb zav za zav azv zabv azvb za azbvz avb zavb zavba zvbz avbz baz vbazbv azbz avb bvzavbaz baz vaz bva bz vb azvbza vbaz vb zavbz bva zbvz vbaz vbz bva vbaz abz abv za zvb az zv zabvza z az abv za zv az azvb avbaz za azvb azv zab zav zabv zav abvz a z avbz bvazvbz avbaz vb azvbaz vbzav zav az bvaz avbz vba zvbaz avbz azvaz bvaz vbz vbza vaz vbaz vbaz zavb zavb zavbaz zvbaz bvaz vbaz bz vba zbvaz az bva vbz vbaz a z avbaz vba z az avb zvbaz vbaz bva zbvaz az bvaz vbazbvazza azazzczzvz zzvzcz a czavcazvabzvbaz vzabvza bvazb azvb zvbzab abazbcazvbzacavzbvabzvab zba z bzabvazbaz azzvbav.

gada majonēzes

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
ok
tikko atradās kaķēna mamma. pa pagalmu skraida ruda, var redzēt, barojoša kaķene meklē kādu, laikam jau NEKO.
ko nu ?

17. Septembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Extratos (2019)
Tags:

Add to Memories Tell A Friend
The City (1939)
Tags:

Add to Memories Tell A Friend
"simts grami var nostumt pustonnu"
ļoti pavelkos no šī ķīniešu ģenerāļa "mulanā"
nepietiek ar to, ka viņa viduslaiku padotie ģenerāli uzrunā "ser!", viņš vēl kaut kādā padomju armijas argo pēkšņi sāk runāt
universālais kareivis, ko tur teikt

pats kino lika samērā vilties, ekšena pietrūka

Sotoronoko

Add to Memories Tell A Friend
kāds šonakt pie mūsu mājas ir pazaudējis aptuveni septiņu nedēļu vecu runčuku (viņam vēl mammu vajag). tagad mums ir divi kaķi un viens suns, kā arī sarežģīta mājasaimniecības funkcionālā organizācija.

un

Milzīgs paldies SW par atbalstu pie vetārsta un situācijas sagremošanas kopumā!

semv

Add to Memories Tell A Friend
Strong ex-Muslim voices.
Powered by Sviesta Ciba