Gaišās Puses kungs

Kāds man teica:

Journal Info

Name
Mr Brightside

Navigation

23. Janvāris 2021

Add to Memories Tell A Friend
Labi, ka no rīta nopeldējos, vismaz izdevās noturēt nervu sistēmu rāmjos.

"Ģimenes tiesības", Oļģerts Liepiņš. Mūsu Mājas Viesis, №20, 1939. gads

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Gribēju noskatīties slaveno Satori diskusiju bet nudien nespēju, piedodiet. Plz nākamreiz sarunājiet, ka visiem runātājiem ausīs ir airpodi (vai pāri ausīm parastās austiņas ar mikrofonu), klausīties to reverbu es vienkārši nespēju.

22. Janvāris 2021

Add to Memories Tell A Friend
Hello! Kā jums jaunais gads? Ir 22. janvāris un man ir sajūta ka nekas nav noticis, laiks ir fikcija un mēs joprojām esam 222. martā.

Add to Memories Tell A Friend
Izdeva kārtējo niecību

dieva nav

Add to Memories Tell A Friend
Starp citu, tas varētu dažus šokēt, bet Dieva nav.

bērnu ferma

Add to Memories Tell A Friend
Nāktonē bērnus audzēs fermās. Tradicionālajā "ģimenē" audzināts bērns ir pakļauts pārāk daudz riskiem. Piemēram, neviens bērns nav pelnījis tikt izaudzināts par homofobu.

EL

Add to Memories Tell A Friend
Exploded level.

Add to Memories Tell A Friend
Poll #21413 mob
Open to: All, results viewable to: All

kuru labāk?

View Answers

iPhone 11
6 (66.7%)

Xiaomi Mi 10T Pro
3 (33.3%)

Add to Memories Tell A Friend
tas, kā man pietrūkst no vecās pasaules, ir tievās mentola cigaretes.

valsts pienākums

Add to Memories Tell A Friend
Valstij būtu jāaizstāv cilvēktiesības, valstij nevajadzētu diskriminēt minoritāšu grupas tikai tādēļ, ka tautas vairākumam ir naids un aizspriedumi pret minoritāšu grupām, tā nav demokrātijas būtība. Valstij ar savu politiku vajadzētu tautai rādīt piemēru ceļā uz iekļaujošu un demokrātisku sabiedrību.

21. Janvāris 2021

Sorosiešu sūds "doprigalsja"

Add to Memories Tell A Friend
Labdien!Izglītības kvalitātes valsts dienesta (turpmāk – kvalitātes dienests) Uzraudzības departaments Izglītības un zinātnes ministrijas uzdevumā ir izskatījis Jūsu elektroniskā pasta vēstuli (Izglītības un zinātnes ministrijā reģistrēta 24.11.2020. ar reģistrācijas Nr.4-17.2/20/1455), kurā būtībā apšaubīta Daugavpils Universitātes (turpmāk – universitāte) lektora Dmitrija Oļehnoviča lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei saistībā ar tīmekļa vietnē www.grani.lv 22.11.2020. publicētajā intervijā „Кто готовил эту речь?” (turpmāk – intervija) D.Oļehnoviča pausto viedokli.

Informējam, lai gan pedagogam ir būtiska ietekme uz izglītojamo ne tikai noteiktas izglītības programmas apguves procesā, bet arī ikdienas saskarsmē, tomēr konkrētajā gadījumā ir jāņem vērā lektora darbības specifika, jo lektors ikdienā veido saskarsmi ar pilngadīgām un pietiekami nobriedušām personām – studentiem, kuri, kvalitātes dienesta Uzraudzības departamenta skatījumā, ir spējīgi kritiski izvērtēt informāciju, patstāvīgi paust, uzklausīt un analizēt dažādus viedokļus, tostarp intervijā D.Oļehnoviča pausto viedokli.

Ņemot vērā minēto un Latvijas Republikas Satversmes tiesas 2017.gada 21.decembra spriedumā lietā Nr.2017-03-01 (pieejams: https://www.satv.tiesa.gov.lv/cases/?case-filter-years=%5B2017%5D&case-filter-status=&case-filter-types=&case-filter-result=&searchtext=2017-03-01) paustās atziņas, kvalitātes dienesta Uzraudzības departamenta skatījumā, intervijā D.Oļehnoviča paustais viedoklis nav tiešā veidā vērtējams kā nelojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei.

Papildus kvalitātes dienesta Uzraudzības departaments ir vērsies universitātē un pieprasījis iesniegt rakstveida skaidrojumu par D.Oļehnoviča pedagoģisko darbību. Pēc minētā skaidrojuma saņemšanas, tā vispusīgas un objektīvas izvērtēšanas, kvalitātes dienesta Uzraudzības departaments pieņems lēmumu par turpmāko rīcību.

Aija Saliņa

Izglītības kvalitātes valsts dienesta

Uzraudzības departamenta

Juridiskās nodaļas

Vecākā eksperte (uzraudzības jomā)

Tālr: 67507838

E-pasts: aija.salina@ikvd.gov.lvIzglītības kvalitātes valsts dienests

Smilšu iela 7

Rīga, LV-1050

Tālr.: 67222504

E-pasts: ikvd@ikvd.gov.lv

www.ikvd.gov.lv

Add to Memories Tell A Friend
DELFI. Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

20. Janvāris 2021

shortcut ir latviski dublēts anime

Add to Memories Tell A Friend
Shortcut ir latviski dublēts anime. Piemēram, Chunibyo filma. Vai, piemēram, Fate/stay night filma. Kāds interesants laikmets, kādi savādi notikumi.

Dīvainības mīlai netraucē! Paļaujies uz mani
Love, Chunibyo & Other Delusions! Take On Me
Lai gan Rikka Takanaši mācās vidusskolas pēdējā klasē, viņa joprojām turpina dzīvot fantāziju pasaulē. Arī viņas attiecības ar Jutu Togaši nav mainījušās pēdējā pusgada laikā. Tuvojas iestājeksāmeni, un abi vēlas pieteikties studijām vienā universitātē, taču Rikkas vecākā māsa Toka izlemj aizvest meiteni uz Itāliju, jo atradusi tur darbu. Šāds negaidīts pavērsiens izraisa haosu pāra dzīvē, jo Juta un Rikka nevēlas šķirties. Izmisušie jaunieši lūdz padomu draugiem, un pēc īsas sarunas rodas plāns - abiem ir jābēg.

Liktenis. Cīņas nakts
Gekijouban Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Šī ir populārā vizuālā romāna “Liktenis. Cīņas nakts.” otrās sižeta līnijas ekranizācija. Šajā sižeta līnijā galvenā varone būs Tohsaka Rina. Gaidāmi atklājumi par Širu un viņa likteni.

Add to Memories Tell A Friend
kristīgais robotisms

Add to Memories Tell A Friend
Mamma savulaik teica - nerunā ar meitenēm par tādām lietām, iedzīsi kompleksus. Tad nu arī nerunāju.

Add to Memories Tell A Friend
Kā es varu sniegt interviju, ja es neticu savai identitātei?

KR

Add to Memories Tell A Friend
Nāc, nāc, Kvalifikācijas regula.

bubb

Add to Memories Tell A Friend
I just wish it was less memorable.

Add to Memories Tell A Friend
šajā rakstā paustās domas (vairāk gan to forma nevis saturs) ir aptuvena ilustrācija tam, pret ko es esmu "vecajā paradigmā", jo īpaši draudzīgā (benevolent mansplaining) ironija starp rindām, "sak" un "lūk"
https://www.delfi.lv/news/versijas/ivars-ijabs-rigas-laiks-es-vinu-saprotu.d?id=52852557
Powered by Sviesta Ciba