Gaišās Puses kungs

Kāds man teica:

Journal Info

Name
Mr Brightside

Navigation

18. Oktobris 2017

Add to Memories Tell A Friend
iknedēļas daidžests, kurā nebūs par metoo (jo man nav spēka, tam diemžēl vajag spēku, bet metoo, protams, da pat mūsu anti-metoo ir tehniski metoo)
tātad biju pārskrējienā londona – seda – skaņumežs
londonā bens frosts iztīrīja, principā ja jūs vēlaties normālu tādu dvēseles ķīmisko tīrīšanu, vienkārši ejiet uz bena frosta koncertiem
no londonas (ar četriem kilo vjetnamiešu robustas somā, ja) praktiski pa taisno uz purvakazām sedā
kazas ta kazas, bet visu pērkonu nozaga viesiem sarūpētā izklaide garajā starpbrīdī – šaušana mērķī
nekad nebūtu iedomājusies, ka tas mani tā pavilks un patiks un pat sanāks (acumērs vienmēr bijis švaks un attieksme arī tāda kā novusā, no precision, aizmiedz acs un pis)
kāds pie kazu galda komentēja "ā, varējāt izšaudīties, izgāzt visu, kas sakrājies"
a vot nē, gluži pretēji, šaušana mērķi ir faktiski joga – paškontrole, (atvainojiet) apzinātība, precizitāte visā ķermenī, nu un vēl derētu arī tupa neelpot un sirdij nesisties, bet nu tam ir šādi tādi vorkaraundi
un tad, hops, skaņumežs, kur es ātri un eleganti piektdienas vakarā pazaudēju balsi
starp citu, pēdējā saruna pirms balss zuduma man bija ar gadus divdesmit nesatikto štangista brāli (štangistam likšot piemineklīti 1. novembrī, ja kādam ir interese)
turpmākajā festivāla gaitā vairums cilvēku, ar kuriem komunicēju, pat nenojauta, ka man nav balss
(un vai zināt, par skaņumeža saturu man šogad praktiski nav ko teikt, ja nu vienīgi tik daudz, ka uz merzbowa bundzinieku jau nu bočkas kaķīt nevajag)
visā pārējā laikā i've been fun at parties – dizainīgi sēdēt stūrī un viltīgi smaidīt un ļaut sevi saukt par sfinksu, ok – un arī fun at meetings, jo arī dzīve kantorī bez balss ir jautra un interesanta, apsveru iespēju neatzīties, ka balss atgriežas
bet vispār rodas spēcīga vēlme pamācīties zīmju valodu (un vēl es nesen un ļoti gribu ķīniešu, tas tā)
jo ārpus mājām var visādīgi, bet mājās tomēr kaut kā ir jāsazinās – starp citu, visas četras dienas nosacītās vipassanas godīgi izturēju bez sakāmā rakstīšanas uz lapiņām vai telefonā jebkādos kontekstos – un pirmās grūtības ir ar netveramajiem konceptiem "rīt", "vakar" utml, un pilnīgi neiespējami ir uzdot jautājumu
pirmajās mēmuma dienās piezogas domas "a ja nu tagad tā arī paliks", kas nav sevišķi omulīgi, jo dzīve tomēr zolīdi mainās, kad tava gaļa (flapping your meat) nespēj iekustināt gaisu, tas viss ir tik trausls

Add to Memories Tell A Friend
#ProtamsNekoNesaka

17. Oktobris 2017

Add to Memories Tell A Friend
ahujeķ

Add to Memories Tell A Friend
#metoo (yep, arī resnās un aseksuālās ar to saskaras)
Vispār, diezgan pretīgi, ka tik liela daļa diskusiju šajā jautājumā ir par to, kas tik nav jādara sievietei, lai no tā izvairītos un gandrīz pilnīgi nekas par to, ka kaut kas būtu jāmaina dēlu audzināšanā vai boys will be boys validēšanā.
P.S. Un sievišķo viltībiņu sludinātāji arī var iedzert indi :)

Add to Memories Tell A Friend
Mēdeja Krievu drāmā. Nu nez.
Tags:

te atkal es, yo, dalos ar to, kas reiz biju, yo

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā manas slepenās posthārdkōra grupeles LOKATORS muzačka drīz, iespējams, būs vienā britu filmā par skeiteriem, thanks to our drummer Didzis J., tad es izmantošu šo niecīgo spike in popularity (instinktīvi gandrīz uzrakstīju "population") un padalīšos ar Lokatora debijas albuma "Pis kamēr silts" mp3 failiem, ko var novilkt šeit (failiem.lv) un noklausīties bendkempā.

Rekomendēju visiem lo-fi, outsider, psst-hardcorepunk un psst-rock faniem. 

Add to Memories Tell A Friend
man ļoti besi sievietes, kas iztaisās par upuriem, bet patiesībā ir manipulatores. uzskatīšu viņas par savdabīgiem dakteriem klauniem.
jo ir ļoti labi, ka par me too vispār runā, tas, iespējams, kādam (vienalga kādā dzimumā un orentācijā) palīdz atvērties un izstāstīt savu stāstu.

brīvība

Add to Memories Tell A Friend
cenzūra ir psrs.

ja tu piedāvā cenzūru - es tikai un vienīgi palūgšu tevi pisties nahui.

p.s. lūgtum nejaukt pašregulāciju ar cenzūru.

Add to Memories Tell A Friend
manas roku locītavas ir pārāk vārgas tiem trikiem, ko es vēlos darīt. tā ir garīguma vai resnuma pazīme?

deklarācija

Add to Memories Tell A Friend
būtu jau jauki, ja jevrosajūza ietvaros iestādes apmainītos ar infu par humanoīdu dzīvesvietām. bet, kamēr šī elementārā lieta nav nokārtota, priecājos, ka varu nodeklarēties portālā latvija. oficiāli latvijas varasiestādēm laikam skaitos emigrants.

Jūsu iesniegums ir saņemts, ziņas ir iekļautas Iedzīvotāju reģistrā. Pateicamies par pakalpojuma izmantošanu!

!

Add to Memories Tell A Friend
šķērsot robežu nav noziegums

Add to Memories Tell A Friend

breaking news - tāda drāma, mīžu biksēs un orgasmiski kviecu par šo holivudas līmeņa dramaturģiju

Add to Memories Tell A Friend
Atteikties no divu nomināli līdztiesīgu partijas vadītāju ievēlēšanas Nacionālā apvienība (NA) bija iecerējusi jau pagājušā gada kongresā, taču, necenšoties sniegt plašākus paskaidrojumus, tomēr to neizdarīja. Tas, protams, radīja spekulācijas par iekšējiem konfliktiem starp rāmāko TB/LNNK flangu un enerģiskākajiem Visu Latvijai! puišiem.
Tagad NA valdes loceklis Roberts Zīle atzīst, ka šādi plāni patiešām bijuši, bet toreiz kaut kādu iemeslu dēļ nebija paspēts sagatavot jaunus partijas statūtus, bez kuriem atteikšanās no diviem līdzpriekšsēdētājiem nav iespējama.

................

Par to, ka, partijas līdera pilnvarām koncentrējoties vienās rokās, NA kursā nekādas pārmaiņas nebūs vērojamas, pilnībā pārliecināts ir politologs Filips Rajevskis, kurš uzskata, ka divu līdzpriekšsēdētāju amati bija nepieciešami tikai iekšējo attiecību stabilizācijai.
«Uz āru tas praktiski nav bijis redzams, jo lielākos politiskos jautājumus vienmēr komentēja Raivis Dzintars. Gaidis Bērziņš vairāk ir runājis par profesionālām lietām. Tas varbūt ir bijis redzams iekšēji, bet uz āru nav aktēts. R. Dzintars ir kā simbols tai partijai, ļoti svarīgs kā līderis, kas iezīmējās protestos pret Abrenes atdošanu Krievijai. Tas ir diezgan loģiski, ka viņš ir priekšsēdētājs, nevis Bērziņš,» uzskata politologs.

the downfall of Sk.Mežs

Add to Memories Tell A Friend
Aizvadītajā piektdienā man un draugiem sanāca iemaldīties "Sk.Mežā", kas norisa bijušajās k/t "Daile" telpās. Ko lai saka? Vilšanās cikls turpina griezties un griezties. Plus, tā kā ar gadiem muzikāli esmu kļuvis par izteiktāku snobu, neka biju agrāk, tādas mūzikas baudīšana, kas skanēja piektdien "Dailē", bija vairāk kā neizturama. Noklausījāmies divus disonantus vijolniekus un tad divus ritmiski sloppy dīdžejus, un ar to pietika.

Eh, atceros tos laikus, kad "Sk.Mežs" norisa E.Smiļģa muzejā (vairāk kā 10 g. atpakaļ) - tie pasākumi un tie vakari bija kā no maģiskā reālisma *slash* pasaku grāmatām, kaut kas neaptverams, taču pavisam reāls. Tie bija laiki, kad Gailītis mums sniedza ieskatu ļoti kvalitatīvā eksperimentālajā mūzikā, ko veidoja nevis džeki ar laptopiem un efektu blokiem, bet gan, teiksim, džeza bundzinieks, plaša spektra basists/kontrabasists un trompetists, šim spēka trio radot ko neaptveramu un ģeniālu. Varbūt kāds atceras, kā sauca šo grupējumu, kas uzstājās reiz E.Smiļģa muzejā? Atceros, ka savulaik (tas bija pirms mazlie vairāk kā 10 gadiem) aktīvi klausījos viņu albumu pēc tam, kad izdzirdēju viņu daili "Sk.Meža" ievaros.

Protams, tolaik arī bija džeki ar laptopiem, taču viņu mūzika bija daudz augstvērtīga. Man patika latviešu mākslinieks Error, nemaz nerunājot par ģenijiem Claustrum un viņu blakusprojektu Rudens Lapas, ko klausījos vēl daudzus gadus pēc tam.

komforts

Add to Memories Tell A Friend
ja es šodien būtu nepilsonis, es arī nenaturalizētos. nahui? tiešām neredzu nekādu pievienoto vērtību šim pasākumam. vot tikšanu pie kādas citas r-eiropas valsts pilsonības gan es vēl apsvērtu. bet arī tas nebūtu tāds akūts jautājums.

zb

Add to Memories Tell A Friend
gaidu, kad beigsies šī jobanā nedēļa.

svētdien dodos uz turciju. dzert alu, ko gan citu!

Add to Memories Tell A Friend
"meitene ar zēngalviņu"

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kas ir citādāk. Man no tā ir bail. Bet man gribas, lai kaut kas ir citādāk.

16. Oktobris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Kādā no kaimiņmāju pagalmiem lancerotieši rībina bungas kā uz pasaules galu. Varbūt cenšas pamodināt izdzisušos vulkānus.
Tags:

Add to Memories Tell A Friend
starp citu, dienasgramata, novērtē - šiks projekts
Powered by Sviesta Ciba