Šugā faiv
 
3.-Okt-2018 11:44 am
Tātad, mūsu darbā katru gadu notiek aptauja kuras mērķis ir izfigurēt vai kādam ir augsts stresa līmenis, mentālas problēmas vai garīgā saslimšana.
Tas viss ir labi, tests ir garš un galīgi bezjēdzīgs nav. Ja rezultāti pārsniedz noteiktu līmeni, tad sistēma nosūta īmeilu, ka, redz, esot pārāk augsts stresa līmenis un garīgo saslimšanu risks, tāpēc, redz, ir jāpalīdz sev pašam un jātiek ar to galā.

- Doktor, man liekas ka uz mēness sēž velns un stāsta kas man jādara, bet mans darbs ir citplanētiešu sazvērestība, esmu noguris no tā visa un gribu nomirt.
- Ō, nu nekas, izejiet ārā, pastaigājiet, padomājiet par ko labu, gan jau ka pāries! Ir jau sevi jāsargā mazliet! Tā jau nevar!
Comments 
3.-Okt-2018 09:50 am
Ko gan citu darbavieta var darīt? Principā profilakse šādām lietām tieši tā arī notiek - periodisks skrīnings ar šādu testu. Ja tas uzrāda riskus, tad saprast kas tas ir un ko ar to darīt var tikai individuāli un ar dakteri, ne jau priekšnieks vai personāldaļa varēs noteikt diagnozi (vai tās neesamību) un piedāvāt risinājumu. Darbavieta var tikai atgādināt par to, ka ir jāpalīdz pašam sev (kas tātad notiek) un radīt apstākļus, lai palīdzēt sev būtu iespējams - principā, adekvāta veselības apdrošināšana, un adekvāta attieksme pret slimības lapām.
This page was loaded Nov 10. 2024, 8:11 pm GMT.