Šugā faiv
 
11.-Feb-2011 02:19 pm
Pamostoties atveeru durvis un ieraudziiju pirmo sniegu:

Comments 
11.-Feb-2011 04:00 pm
Parasti es nefilmeeju vietaas, kur ir daudz cilveeku.
Iedomaajies kaads buus kontrasts, kad saakshu. :D
This page was loaded Jun 29. 2026, 12:41 am GMT.