Man liekas, ka liidz pasaules galam veel ir loti taalu. Cilveekiem veel paaraak daudz kas jaaiemaacaas. Un kad visiem pieleks, tad visa cilveece iesliigs taadaa kaa nirvanaa un laikam tas arii buus pasaules gals.
jā, izlasi vēlreiz ko es rakstīju un negvelz niekus. tu vari muļķot sevi ar savām ilūziju plaknēm un jūsmot par sabiegrības attīstību, tikai lūdzu paskaidro ar kuru orgānu sabiedrība jūtas laimīga? diemžēl tā sastāv no pamatšūniņām/indivīdiem, kuri ir katrs savā attīstības/degradācijas fāzē. nirvana iestāsie tikai tad, kad visiem smadzenes izoperēs. izvelc pakaļu no savas migas laukā un pakontaktējies ar Sabiedrību.
diemžēl tā sastāv no pamatšūniņām/indivīdiem, kuri ir katrs savā attīstības/degradācijas fāzē.
nirvana iestāsie tikai tad, kad visiem smadzenes izoperēs. izvelc pakaļu no savas migas laukā un pakontaktējies ar Sabiedrību.
http://img.moonbuggy.org/would-you-fuck-m