Previous 20

Sep. 23rd, 2020

: rudens kompozīcijas

tas ir noticis - pirmdien jāierodas ar rudens kompozīciju dārziņā.
kaut kāda iemesla dēļ man tas šķiet ļoti aizraujoši. nevis pats kompozīcijas fakts, bet tas, ka, nu, nezinu, mani pilnīgi prjot - my baby's so big!
also, šonakt visi gulēja ļoti labi, netraucēja ne kaķis, ne suns, ne bērns, ne pērkona negaiss, ne slikti sapņi, bija skaists nepārtraukts astoņu stundu miegs, varbūt tāpēc.

bet galvenais jautājums -
ko jūs nesāt?

Sep. 22nd, 2020

Ja Frīda Kalniņa-Saulīte apprecas ar Žani Lauriņu-Kalnbergu un grib gan pieņemt vīra uzvārdu, gan paturēt savējo, vai viņa turpmāk sauksies Frīda Kalniņa-Saulīte-Lauriņa-Kalnberga?

peldcepure, laba, Rīgā

Kur pirkt peldcepuri, ne interneta veikalā, bet tā - ieiet, aptaustīt, pasmaržot...

autoskolas Rīgā - labās un ne tik labās?

Kuru autoskolu iesakāt 2020.gada rudenī? Un kuru noteikti ne?
Tags:

Ereader

Esmu sabriedusi pirkt e-lasītāju. Tikai kādu? Pārsvarā lasīšu zagtus epubus. Vai Kindle vispār ar tādiem sadarbojas? Ir arī lētākas alternatīvas? Kādi ir jums un vai patīk?

Kāpēc viņi visi ir tik maziņi, vai tas nav šausmīgi neērti?

Sep. 21st, 2020

atkal par to gudrības zobu

Sveiki! Kā jums šķiet, vai, ja sešas dienas pēc gudrības zoba izraušanas tā vieta sāp ar asām, durošām sāpēm, un sāpju intensitāte un biežums tikai pieaug, tas varētu būt normāli? Citādi: pampums ir pazudis, un, cik varu spriest, ar brūci viss ir ok (kad skaloju muti ar sālsūdeni, nekas necērt, no kā sliecos domāt, ka diez vai ir iekaisusi). Vai jūsu pieredzē tā ir bijis, ka sāpes arī pēc nedēļas ir ļoti stipras? Domāju, vai šis ir adekvāti un vienkārši jāpiecieš/kaut kā jāmenedžē ar pretsāpju zālēm, vai arī šis izklausās pēc situācijas, kas prasa med uzmanību?

Sep. 20th, 2020

Labvakar!

Kā lai uz mac atver .bkz failu? Es pirms pāris gadiem uztaisīju backup caur Filefort un tagad kad mēģinu to atvērt, man saka, ka nav neviens application, ar kuru tas būtu iespējams...

Dienas citāts (TVNet)
"Plīstot šādai mēbelei, tās virsma sašķīst lielās plaisās, kas var iedurties cilvēka miesā"

Pirts

Interesē ieteikumi pirts iesvētīšanai. Ir uzcelta pirts un gribētos, lai ēku iesvēta latviskā garā, tā teikt, lai dodam svētību. Iztēlojos, ka tie varētu būt dievturi vai kāda folkloras kopa vai kas tāds, kas atbrauktu ar kādu "rituālu" un dziesmām. Vai kādam ir ieteikumi?

: vanity sizing

izvēlos sweatpants "xs" izmērā un domāju, a ko pērk patiešām tievie cilvēki? laikam pasūta no ķīnas.

tas ir noticis, man ir iesnas, nez vai mani kāds uzņems dermatoloģijas klīnikā trešdien? visums man visu laiku met sprunguļus riteņos tam braucienu, tas ir kaut kāds kosmoss!

Sep. 19th, 2020

Black Sabbath - Paranoid
Tags:

aizbraucām pastaigāties uz tirgu, un veselas divas tantes nokaunināja E par to, ka viņš raud. viņš pretojās stāvēšanai blakus, kamēr meklēju viņam tuneļšalli, nācās paņemt rokās, un blakus esošā tante pateica kaut ko no sērijas: "kauns, ka puikas raud!" tā nu es, daudz nedomādama, tai tikpat kauninoši pateicu, ka mēs nekauninam bērnus par viņu jūtām, jo tas ir slikti.
un nākamo veco kargu mēs satikām pēc tam, kad man bija jānes viņš prom no trusīšu būriem (pēc ilgās blandīšanās apkārt būriem, pie manis jau viens onkulis vērsās ar jautājumu, cik tad tie trusīši maksā), un kopā ar nogurumu tas arī izraisīja asaras. un tajā brīdī mums aizmugurē ejošā veča teica: "ko tu raudi? fū!"

Viss par piecīti

https://photos.app.goo.gl/yUHy2u2kmCPeau4d6

Aktuālais: 40.izm. mākslīgās ādas zābaciņi ar flīsa iekšu, jauni, šaurai (!) pēdai. 5 eiro.

38.izm. (S/M) pieguļošs pusvilnas mētelītis, nevalkāts. 5 eiro.

Ja man nebūtu par knapu, valkātu pati, it īpaši to foršo mētelīti.

aikidoka @ tvnet. lv

Vai Rīgā ir kāds labs stick&poke tetovētājs?

Sep. 17th, 2020

Vērtīgi padomi:
https://meduza.io/feature/2020/09/10/oni-postoyanno-meshayutsya-i-spadayut

Medus kūka

Ineses tortes vai Lāču taisītās medus kūkas - garšīgas? Kura labāka?

UPD. Nopirku Lāču, vīlos. Atgriežot vaļā tur ir briesmīgi samačkāti trīs biezi un nekārtīgi slāņi (nevis smalkie daudzās kārtās, kā būtu jābūt) un garšo sintētiski. Pēc skata kā Latvijas Maiznieka medus kūka.

Sep. 16th, 2020

Logo

Sveiki,

meklēju kādu, kurš/-a ātri un par viegli paceļamām naudām uztaisītu vienkāršu logotipu labai lietai.

Ja viss ies labi, tad sadarbība būtu arī uz priekšu ar materiāliem, maketiem etc. Būtu ļoti labi, ja var arī samaketēt.

Ldz uzrakstiet (ar kādu savu piemēru un izcenojumu) uz nils.konstantinovs at gmail

Paldies!

: bērnudārzs, diena piektā (spoiler alert - piecas dienas labas dienas)

bet šodien nebija asaru! viņš bija pats miers un līdzsvarojums, pat neskatoties uz to, ka jau ārā bija dzirdams, kā visa grupiņa raudāja.
gribu apmācības pie šīm audzinātājām, es gribu zināt, ko viņas tur dara!

atšķirībā no manis, E būs ļoti daudz bērnudārza bilžu. manas bildes var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem, un no tām pašām viena ir pazudusi. atceros, kā ņēmu no vecā padomju albuma ārā - "lai nepazūd".

December 2007

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by Sviesta Ciba