Oct. 27th, 2021 @ 08:09 am (no subject)
Man aktualizējušās veselības tēmas, tāpēc skatos dr.Berg lekcijas Youtube. Un viņš stāsta par badošanās pozitīvo ietekmi (tajā skaitā arī uz autoimūnajām slimībām) - te links krievu valodā, ja kādam interesē - https://www.youtube.com/watch?v=6B_Td-ofAgc , bet ja pameklē, ir arī angļu valodā.

Bet es aizdomājos par to, ka varbūt tas ir iemesls, kāpēc lielākajās reliģijās arī ir paredzēta badošanās. Kristiešiem - gavēnis, vaišnaviem - ekadešu dienas, islāmticīgajiem, ja pareizi atceros, arī bija kaut kāds laiks, kad viņi ēd tikai pēc tam, kad norietējusi saule.

Man, protams, labāk sanāk jebkā ievērošana tad, kad es saprotu, kāpēc tas jādara. Bez paskaidrojumiem darīt kaut ko liekas bezjēdzīgi.
About this Entry
Oct. 27th, 2021 @ 01:06 pm (no subject)
Laimes sajūtu dod kopības sajūta. Ar citiem cilvēkiem, ar idejām, ar Visumu, ar dabu, ar mākslu, ar mūziku. Ar darbu, ko tu dari tik aizrautīgi, ka aizmirsti par visu pārējo.
About this Entry
Oct. 27th, 2021 @ 03:20 pm (no subject)
Man ir jāiemācās sevi saudzēt. Kā lai es iemācos nekreņķēties? Jo tas tagad man sāk kļūt par izdzīvošanas jautājumu. Varbūt jāmetas mākslinieciskajās aktivitātēs ar visu joni. Štrunts par rezultātu, galvenais, ka process patīk un - varbūt arī nomierina.
Varbūt tiešām vajag rīkot kaut kādus attālinātos Cibas tējas vakarus, ko te man draugu listē ierosināja? Bet tad tur vajag tēmu un kaut ko kopīgi darāmu, citādi tas varētu likties jocīgi un neveikli. Varbūt kaut kādas stāstu spēles? Es kādreiz brāļa meitām nopirku kaut kādu spēli - kartītes. Spēles noteikumi bija tik sarežģīti, ka mēs izdomājām savu spēli - likām pa kartītei klāt un turpinājām stāstu, vadoties pēc tā, kas tajā ir attēlots.
Vai varbūt rokdarbu vai radošo izpausmju vakarus. Katrs dara savējo un runājas un ik pa laikam parāda, kas nu kuram sanāk - citam zīmējums, citam zeķe, citam - nezināma radība ar trim spārniem, astoņām kājām un četrām acīm.
Vajag taču kaut kādas metodes, kā tikt šim trakajam laikam pāri un saglabāt veselo saprātu, optimismu un cilvēcību.
About this Entry