Jan. 19th, 2022 @ 09:26 am (no subject)
Mēs te drusku remontējam vienu dzīvokli, ko pēc tam plānots izīrēt. Izskatās, ka man patīk remonta darbi - it īpaši, ja tos dara vēl kopā ar kādu. Tajā laikā prātā nav citu domu par to, kā tik vēl labāk noplēst vecās tapetes strēmeli vai arī - kur tagad vēl jānokrāso. Un tas man asociējas remontdarbiem mūsu mājās, kas vienmēr manā atmiņā bija kā viens no visforšākajiem laikiem. Iedomājieties - visa ģimene kopā ņemas, lai uztaisītu savu dzīvesvietu ērtāku, skaistāku un foršāku. Visi iesaistās, visiem ir kaut kas darāms. Visi ir vajadzīgi un noderīgi, visi darbojas vienam mērķim. Sadarbojas, dalās ar idejām. Vismaz mums mājās tā vienmēr bija. Tad mums mājās parasti arī nebija kašķu un strīdu, jo, par laimi, gaume un domas par to, kas ir smuki, mums pa lielam sakrita.

Es divas reizes esmu piedalījusies arī remonta talkās- abos bija tīrīšanas darbi - abos sanāca mazgāt no sienām un griestiem krītu. Un pēc tam drusku burziņš labā noskaņojumā. Un gandarījuma sajūta.
About this Entry
[User Picture Icon]
From:[info]savanna
Date: January 19th, 2022 - 11:07 am
(Permanent Link)
Man no remonta sanāca plēst nost tapetes un krāsot - radiatorus un tapetes. Mazliet arī sienu slīpēšana pēc špaktelēšanas.
Patika piedalīties procesā.