25 March 2020 @ 06:33 pm
Ja.  
Esmu pilniibaa pielaagojusies apokalipsei.

Man shodien ir taa, ka humans can adapt to anything, and quarantine is the way of life now. It is Corona Archipelago and I am a coggy cog just carryin' my salt bag.

Shoriit pamodos ap 9:30, sakaartoju istabu, padzeeru kafiju, paeedu brokastiis olas ar choriso. Pabumbulēju. Tad devāmies dienišķajā riteņbraucienā, kas bija vilšanās, jo visur bija cilvēki, kas tā vien gaidīja lai atsistos pret mūsu mašīnas loga ar savām Koronas sprauslām. Izmetām līkumu caur birstošām magnolijām, un sāji ripojām atpakaļ uz cietumu. Pie bloka vārtiem atradu divdesmit paundus - nodezinficēju ar hand sanitizer un iebāzu zeķē.

Pēc tam trīs stundas šrubēju un sūcu māju, kamēr puiši ārā uz lodžijas klausījās regeju un pīpēja zāli un dzēra alu. Mazliet sajutos kā Stella Kowalski, bet atcerējos, ka es īstenībā vienkārši esmu kristiete un man patīk mazgāt grīdu abidingly, kamēr mužiki noļurbā inteliģenci un esību. Pēc tam uzreiz es sevi nosodu par visām šādām domām, jo neviens cilvēks nav ne balts ne melns, kā Tranzīta dziesmā pavej. Visi cilvēki ir pelēki Dieviņa acīs.

Pēc tam iegāju dušā, piešprikstinātā ar šokolādes eļļu, uzvilku sarkanas un violetas drēbes, melnu džemperīti un savu ķiršsarkano mēteli un izgāju ar saulesbrillēm un sarkanvīna glāzi pie puišiem vērties saulrietu. Varbūt no šoreizes līdz pasaules beigām cilvēki vairs nestrādās, bet valdība viņiem dos iztikšanu, lai viņi pavadītu visu dzīvi ar savu ģimeni un draugiem un skatītos saulrietus un saullēktus katru dienu.

Pašlaik mana ģimene ir R un viņa mājasbiedrs G, kuram ir gandrīz 50 gadi; viņš nemitīgi klausās labu mūziku un pīpē zāli un dzer rumu, viņam ir maza meita Coco no bijušās sievas, kuru viņš tagad nevar redzēt dēļ izolācijas. Protams, es gribētu, lai mana dzīve ir sakārtota, kur mēs ar R dzīvojam kā divi kārtīgi balodīši turned ābolītis pēc baušļiem un apagaismības idejām. Bet realitāte vienmēr ir Dieva izvēle so..

Jebkurā gadījumā, tas ko es gribēju teikt. Es dzīvoju katru dienu monotoni un pielāgjos jebkam. Man nav histērijas par vecās pasaules zaudēšanu un to, kas būs pēc tam. Es jau sen zināju, ka esība ir haosss.