gnidrologs ([info]gnidrologs) wrote on July 7th, 2026 at 12:55 pm
Kristīna ir peformatīvs narciss. Viņa "raudāšana" un jebkura cita izrādīšanās vienmēr ir fake and gay. He had a good run, bet viņš ir second tier futbolists. Pat nerunāšu par Messi, kas ir ārpus sasniedzamības, bet es uzskatu tādus dūžus kā Kruifs, Bekenbauers, Pele, Maradona varbūt pat Zidans un vēl daži virs viņa līgas. Tie ir cilvēki, kas ietekmēja futbolu veidos kā prasts stat-padderis nespēj.

Ievēro kā pēc viņa aiziešanas no Real Madrid, tie vēlreiz divas reizes vinnēja čempionu līgu. Tur galvenie dūži bija Modričs, Kroos, kas veidoja spēli un padarīja viņus tik efektīvus.
Viņš burtiski neko nav izdarījis priekš Portugāles izlases, viņa stati lielajos turnīros ir nožēlojami un viņš nekad nav palīdzējis spēles veidošanā kā to dara Messi, kurš ir nesavtīgs un visu dara komandas, nevis savu statu interesēs un pēdējos gados tur ir vairāk traucēklis, kas dēļ sava narcisma un ietekmes neļauj normāli organizēt ļoti talantīgo jaunāko paaudzi, kas bez viņa vienmēr spēlē efektīvāk un skaistāk.

Viņš ir labs poacher tipa vārtu guvējs, kurš prot atrasties pareizajā vietā pareizajā laikā, izcils atlēts, bet bija jau sen jābūt penzijā. Viņam līdzīgākais no pagātnes leģendām ir Gerds Millers. Tas ir viņa līmenis
 
( Read comments )
Post a comment in response:
From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: