ctulhu ([info]ctulhu) wrote on June 2nd, 2026 at 02:57 pm
Nu pa lielam varēt vienmēr ir labāk nekā nevarēt, ēnas puses ir bet tas nav iemesls bremzēt attīstību. Un tehniskas problēmas var risināt tikai tehniski - ar jauniem izgudrojumiem un metodēm.
 
( Read comments )
Post a comment in response:
From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: