Kaķis ([info]kochka) wrote on June 2nd, 2026 at 02:53 pm
Man liekas, ka methodrone runā par tehnoloģiju ēnas pusēm, jo progress bieži vien apsteidz pašu cilvēku. Arī Staņislavas Lems bija reālists, uzskatīja, ka jauni rīki rada jaunas problēmas un izgaismo cilvēka trūkumus vēl vairāk. Viņš arī nebija tehnoloģiju noliedzējs, taču nebija arī optimists.
 
( Read comments )
Post a comment in response:
From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: