- 10/17/05 08:29 pm
sen sen, dziļā bērnībā, ticēju Dievam, bet ar laiku un vecumu sapratu, ka ticu tikai tam , ko redzu pašas acīm...tā lūk...es neticu Dievam... vnk cilvēkiem bija nepieciešams kāds vai kaut kas, kam ticēt, bez ticības cilvēki nevar dzīvot..tādēļ viņi izdomāja Dievu un daudz ko citu! cilvēki ir diezgan ticīgi radījumi...un ja tā padomā, visi kaut kam tic, vai tas ir Dievs, vai tas ir brīnums, vai tā ir mīlestība, vai bērni, varbūt tic dvēseļu eksistencei utt...es ticu pati sev...bet Dievs es neesmu...pats galvenais ir tas, lai Dievs [cilvēku izdoma, iztēles auglis] palīdzētu... ja cilvēks tic kaut kam, bieži vien tad cilvēkam ir apņēmība kaut ko darīt un ir vēlme dzīvot! man Dievs nav vajadzīgs, lai dzīvotu...neesmu pret tiem, kuri tic Dievam, bet katrā ziņā es dzīvoju ļoti labi ticot vien sev un savas dvēseles būtībai...=]
un vai tu tici Dievam? ja nē, kam tu tici?
- 24 jau iegrauzušigaršīgs siers? iegrauz...
- 10/17/05 08:34 pm
-
es neticu dievam, es ticu mīlestībai, bet es neticu, ka pēc dzīves ir kaut kas, tāpēc es dzīvoju uz pilnu klapi.
es ticu maģijai. ar gribas spēku var daudz ko panākt. - izteikties?
- 10/19/05 01:42 pm
-
ticu sev, energjijai visapkaart (gan pozitiivajai, gan negatiivajai) un miilestiigai :)
- izteikties?
- 10/24/05 09:16 am
-
es neticu baznīcai-visa tā padarīšana.. kkas tur nav. ja gribās ticēt, tad jau ar sirdi,nevis ar... cilvēku izdomātām muļķibām (ceremonijām,mesēm,grēksūdzēm..).
- izteikties?
- 11/9/05 02:36 pm
-
ticēt kkam ir cilveka asinīs.visi tic kkam augstākam par sevi.vieni to sauc par dievu,vieni par mīlestību,citi par vvz ko.es ticu,ka ir kkas augstāks par mums.un man pabpatīk domat, ka tie ir dabas spēki.es esmu pagāns.
- izteikties?
- 11/9/05 06:32 pm
-
ES TICU DIEVAM + ATSAKOS TICĒT, KA KAUT KAS TIK STULBS, KĀ TU, VISPĀR EKSISTĒ
- izteikties?
- 11/9/05 06:40 pm
-
tu mani nepazīsi...kā tad tu izsecināji, ka esmu stulba? katram ir savs viedoklis...cienu tavējo, bet shkjiet tu necieni manējo...lai nu kā tur būtu, tu pat nespēj argumentēt, kāpēc tev radies tāds viedoklis par mani [TU MANI NEPAZIISTI], tas ir zemiski...tu esi aprobezhots domās un viedokljos, neatveerts un noliedzosh...ES ATSAKOS TICēT TAM, KA TU TIEšāM NOLIEDZ TOS CILVēKUS, KURIEM VISMAZ IR SAVS VIEDOKLIS, NEVIS BAZNīCU IZGUDROTAIS UN UZSPIESTAIS VIEDOKLIS...katram ir tiesības pašam izlemt, kam un kā ticēt!!!
- izteikties?
- 11/9/05 08:10 pm
-
nav jaaizsecina, var redzeet ar neapbrunjotu aci, ka stulba vai/un mazgadiiga toch esi.
- izteikties?
- 11/9/05 08:18 pm
-
=D man atliek tikai iereekt par tevi un visiem, kuri taa domaaa....neesmu mazgadiiga....neesmu stulba....bet patiik aakstiities....
- izteikties?
- 11/9/05 08:48 pm
-
neticu nekam.
- izteikties?
- 11/14/05 05:14 pm
-
tip, man bija padzirdeeta interesanta doma, ka dievs ir mums viss apkart, liidz ar to tu pats arii esi dievs! liidz ar to dievs ir vainu viss, vai arii vinja nav :)
- izteikties?
- 11/15/05 05:34 pm
-
hmmm...nu ja...taa jau vareetu buut...vieniigi es neticu Dievam...tad, kas ir tas vis man apkaart un es pati?
- izteikties?
- 11/15/05 06:15 pm
-
galvenais, ka tici :)
- izteikties?
- 11/17/05 12:41 pm
-
bezjeedziigi.
Jungs uzskatiija, ka cilveekam ir vajadziigs liidzsvars starp, mistisko un reaalo.
es ticu revolveriem, zobeniem un tramvajiem - izteikties?
- 1/5/06 04:23 pm
-
ticu meliem
- izteikties?
- 1/5/06 05:09 pm
-
meli ir reāla lieta...bet vai tu tici, kam tādam, kas itkā neeksistē?
- izteikties?
- 1/5/06 06:47 pm
-
nu meli var būt arī nereāli
- izteikties?
- 1/6/06 07:51 pm
-
bet tie nereālie existē...bet vai kaut kam nereālam...patiešām nereālam tu tici??
- izteikties?
- 1/6/06 07:55 pm
-
viss ir nereāls, viss ir meli, tad es ticu arī kautkam pavisam nereālam, piemēram tam ka tev tiešām interesē mans viedoklis
- izteikties?
- 1/7/06 08:20 pm
-
mani interesee daudz vairaak nekaa tu speej iedomaaties! jaa, man tieshaam interesee tavs viedoklis...patiesiibaa man vispaar viedoklji interesee! patiik drukaat! :D
- izteikties?
- 1/7/06 08:59 pm
-
gribu
- izteikties?
- 1/25/06 10:14 pm
-
Interesanti, ka te nekā jauna nav kopš es te pēdējoreiz iegriezos!
Atbildot uz augstākminēto jautājumu - es neticu, ka mēs kad nomirstam pa trepītēm uzkāpjam debesīs un apsēžamies pie lielā un visu varenā kājām un klausamies, kā gar ausīm svilpo lidmašīnas... es neticu, ka, ja mēs esam uzvedušies slikti, tad mūs iemet dziļā aizā, kur velni ar mums spēlē kriketu (izmantojot mūs par bumbām)... bet es ticu, ka pasaule būtu daudz sliktāka, ja cilvēki neticētu. - izteikties?
- 1/30/06 03:51 pm
-
pilnībā tev piekrītu! galu galā uz ticības pamatiem tika celta kultūra un tamlīdzīgi!
- izteikties?
- 2/2/06 10:37 pm
-
Ticu, bet ne jau "baznīcu izdomātajam un uzspiestajam viedoklim" (tiešām nezinu, ko Tu ar to frāzi domāji). Vnk esmu pārbaudījusi to, kas rakstīts Bībelē. Un ja kas, ticība nav tāda lieta, ko var uzspiest vai iemācīt.
- izteikties?
- 2/3/06 10:37 pm
-
piekriitu! to nevar uzspiest! biibelei ticu... bet cilveeki laika gaitaa ir sagroziijushi visu... taapeec arii bazniicaam iipashi neuzticos... bet taa jau ir mana iedomiiba laikam... =))
- izteikties?