Journal   Friends   Calendar   User Info   Memories
 

maschera's Journal

20th November, 2014. 3:46 pm.

Kā tikt vaļā no Silviaaaaa.

Read 3 Notes -Make Notes

4th August, 2014. 1:24 am.

Salgales Mada loms. Es tak saku, cilvēki nav vajadzīgi.

Make Notes

4th July, 2014. 12:10 pm.

Bet, kad izlien no sava tumšā kambara, izrādās, ka cilvēki ir arī laipni un pat brīnumaini. Ja vien es zinātu, kā atbrīvoties no šīs "viss pagalam" sajūtas, tad dzīve varbūt taptu par 10 toņiem gaišāka.

Make Notes

5th June, 2014. 3:08 pm.

Cilvēki ir pilnīgi lieki, un vārdi ir pilnīgi lieki, un rakstnieki pārsvarā ir grafomāni.

Read 1 Note -Make Notes

24th March, 2014. 3:13 pm.

Cilvēki ir pilnīgi lieki.

Read 10 Notes -Make Notes

5th February, 2014. 8:43 pm.

Dzīve ir pārdabiski skaista.

Read 1 Note -Make Notes

6th December, 2013. 4:43 pm.

Make Notes

5th December, 2013. 1:23 am.

Ir tik fascinējoši lasīt visus šos atmiņu stāstus, intervijas utt., kur visi, absolūti visi ir aizbraukuši ar PĒDĒJO laivu vai kuģi. Velns, kā gan ļaudīm ir veicies bēgt no Latvijas! Allaž pēdējais kuģis pa rokai.

Make Notes

4th December, 2013. 11:31 pm.

Neko nevaru saprats par Dievu, un, tiklīdz sāku saprast, visu nojauc stulbās reliģijas, stulbā baznīca un stulbie biedēkļi, kuri raksta "D-vs".

Make Notes

4th December, 2013. 1:10 am.

Gribas šo nakti, mūziku un vienatni, o jā, un lai darbs iet no rokas, un no turienes viņš iet. Lai neviens nezvana, lai redzēt mani grib tikai tie aptuveni 6 cilvēki pasaulē, ar kuriem esmu ar mieru ielaisties. Un freidiskais atslēgvārds te ir "miers". Saprotams, ka visi tādi ilggadīgi ieslodzītie baidās iziet pasaulē! Ja nu kaut ko apgāzīs un saplēsīs, un jākomunicē arī vēl. Nja. Domājot par eventuēli izniekoto dzīves laiku, nespēju atrast sevī nopietnas vainas jūtas. Kā ir vislabāk, tā ir vislabāk. Ko vēl? Pavisam traka vēlēšanās: lai miers ir tik ilgi, kamēr apnīk. Btw sastapu kādu aroda māsu, izteica man pārmetumus par pulciņa neapmeklēšanu, tā esot augstprātība; un es kādas 20 min pat ticēju, ka mans dzīves aizinājums ir dzert tēju ar ļaudīm, kuriem, redziet, "vajadzīgas jaunas asinis". Nēnu, jaunās asinis varētu uztvert par komplimentu, ja nezinātu, cik tiem tējas dzērājiem gadu.
Ai, nafig. Vēl ir laiks, līdz būs tipa jāiet gulēt, lai tipa rīt var sakarīgā laikā pamosties, jo dienai vajag būt garai. Nekas, ka tumšs, tas nudien pāries. Bet patlaban vēl kādu stundu varu justies dzīva.

Make Notes

Back A Page -Forward A Page