Journal   Friends   Calendar   User Info   Memories
 

maschera's Friends


klusais_okeans
4th October, 2022. 1:09 pm.

Maķedoniešu valoda izklausās pēc tās nepareizi latgaliskotās latviešu valodas, kādā mēdzu sarunāties ar sevi, tikai tās slāviskā versijā. Pati Maķedonija spartiski maskulīna un sterila, grūtdieņi Skopjes ielās parādās tikai tumšos vakaros, ielas pārpilnas ar bezgaumīgu tēlniecību hipertrofētos mērogos un nacionālo vēsturi pārrakstošu vulgāru pseidoklasicismu (ar dažām ekspresīvām, sociālisma perioda brutālisma skaistulēm nomaļus no centrālajām asīm). Pilsēta mītiem un ēkām, nevis cilvēkiem (vai nacionālistiski noskaņotās valdībās mēdz būt citādāk?). Kosova savukārt uz katra stūra atgādina mīļākās itāļu neoreālisma filmas. Trūkst elegances un iznesības, bet tam visam cauri pulsē urbāno mikrodīvainību dzīvīgums. "Manifesta" kā neveikls, neiegulstošs, bet nepieciešams Rietumu kultūras svešķermenis. Vizuļojošs dirižablis pēc urīna smirdošā autostāvvietā, kas kādreiz bijusi pils.

Make Notes


klusais_okeans
2nd October, 2022. 8:31 pm.

es atsakos pieņemt vēlēšanu rezultātus. Tas vienkārši nevar būt un nevar būt, ka mēs dzīvojam tik nacionāli konservatīvā sabiedrībā. Atklāti kremlisko spēku plašais atbalstītāju loks vispār ir apokaliptisks, lūdzu, nē (nekad nebiju domājusi, ka "pārdzīvošu" par Saskaņas neiekļūšanu Saeimā, nu gan dieniņa).

Read 34 Notes -Make Notes


simamura
1st October, 2022. 6:04 pm.

nupat, pēc diendusas, tviterī nez kāpēc izlēca šis:
https://twitter.com/robertsozolslv/status/1563218539741229058/photo/1
un es, vēl pusmiegā un vieglā khm, nodomāju: "hot!"
Nākamajā brīdī tw algoritms – kā pušu sprāgdams no čurātgribēšanas – atdeva man atpakaļ visu manis tik rūpīgi ravēto un bloķēto naciķu burbuli.

Read 1 Note -Make Notes


krii
30th September, 2022. 7:36 pm.

Vai Putina svaigo uzrunu krievu tautai, kurai jāglābjas no Moloha aapsēstajiem despotiski liberastiskajiem rietumiem, nav sacerējusi cibiņu komanda? Klausos un tā vien dzirdu Gnidrologa & co tekstus burtiskā krievu tulkojumā.

Read 13 Notes -Make Notes


krii
27th September, 2022. 11:14 pm.

Ja par cibu spriestu pēc publiski pieejamiem ierakstiem, sanāktu kaut kāds maniakālu, tikko trigerētu psihopātu pulciņš.
Bet tā - normāli, ikdienišķu rūpju nedaudz nomākti, simpātiski, saprātīgi cilvēki.

Read 3 Notes -Make Notes


rasbainieks
27th September, 2022. 9:33 pm.

dārgā ciba, tu, kas visu zini
mums tak te ir kāds tāds, kam ir bijusi acu lāzeroperācija?
es lūdzu gribētu mazliet aprunāties


Read 33 Notes -Make Notes


krii
22nd September, 2022. 10:08 pm.

Dienā, kad Latvijas Republika izdos kriminālvajāšanai Krievijā Vitāliju Manski, es atteikšos no Latvijas pilsonības.
Ļoti ceru šo dienu nepiedzīvot.

Read 9 Notes -Make Notes


klusais_okeans
22nd September, 2022. 6:32 pm.

Tikai tagad pamanīju, ka Nord Stream 1 Vācijai pieslēgts mazpilsētā, kurā es savulaik dzīvoju, un tieši tajā laikā arī ticis atklāts.

Bet nevaru es tos labos krievus un dižo krievu kultūru izturēt, trulie z burtotāji un hruščovku putinisti manī izsauc daudz mazākas dusmas nekā visi šie Rietumu demokrātijas labumus baudošie inteliģenti, kuriem neviena augstākā izglītība nav palīdzējusi ieraudzīt savu iekšējo imperiālistu, kurš katru ģeopolitisku situāciju skata tikai caur sava personiskā labuma prizmu. Pirmie kaut kādā ziņā ir sistēmas upuri, otrie šo sistēmu uztur, tāpēc es drīzāk justu līdzi tiem orkiem, kas tualetes podu pirmo reizi dzīvē ieraudzīja, iebrūkot Ukrainā, nevis glamūrīgajiem No War tipa pseidoprotestētājiem, kuri viktimizē sevi, nevis Ukrainas iedzīvotājus, kuriem diemžēl liegta privilēģija būt pacifistiem. Dižā krievu kultūra taču nav tik infantila, lai neuzņemtos tikpat dižu atbildību par savā vārdā pastrādātiem noziegumiem, vai ne?

Read 15 Notes -Make Notes


krii
21st September, 2022. 9:49 pm.

Kaut kā pārrāk nopietni velk uz kašķi ar visiem un par visu.

Read 4 Notes -Make Notes