| |
| 19. Jun 2003 @ 09:59  |
|---|
…vakar ilgi nevarēju aizmigt…atrados savadā pasaulē… miegs un īstenība vienlaikus… kāpēc daži cilvēki informē par sliktam ziņam tieši naktī… kārtējo reiz pārdomāju visu savu dzīvi… pārlasīju postus šajā žurnālā… iznāca diezgan skumji… Dīvaini, bet grūtsirdība un bezcerīgums pārņem mani pirms dzimšanas dienas un vasaras laikā… kāpēc tā? Kāpēc pagātne neļauj man gulēt?… kā piedot sev pašai pagātnes kļūdas? Kā tos var piedot ja īstenībā nenožēlo ne par vienu kļūdiņu? |
Tas ir labi, ja nenožēlo. Es mēdzu mocīties par savu agrāko izvēli, domāt - 'bet ja nu būtu izdarījusi tā' vai 'vajadzēja to un šito pateikt'. Bet esmu sākusi pieņemt, ka ja ir lemts, tad nevar izmainīt. Sava veida padošanās laikam.
Iesaku pārgriezt vēnas un tad nošauties!
Kā tur bija viens tavs posts: "Nekad nekad nepadodies" :)
| From: | fedrs |
| Date: |
19. Jūnijs 2003 - 11:12 |
|
|
|
|
(Link) |
|
Nez, vai šodienai tevis nepietrūkst, ja visu laiku esi vakardienā
es tev piedodu tavas pagaatnes klluudas. ja tu to gribeeji dzirdeet. bet vispaar jau taas nebija klluudas. tam visam vajadzeeja notikt un tu pati to izveeleejies. tagad vieniigi atbilde sev kaapeec tu to izveeleejies? tu gribeeji lai tavu klluudu sekas tevi nostaadiitu taadaa staavoklii kaadaa tu esi tagad. tu pati zini ko tu ar to gribeeji panaakt. vienkaarssi turpini izejot no ssiibriizza situaacijas.
|
|
| Top of Page |
Powered by Sviesta Ciba |