Mazais meža dīvainītis ar sviesta burku rociņā's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, June 22nd, 2017
15:41
Plātsmaize izdevās. Jēīīī. Gan uzrūga, gan piecēlās cepot. Un virsiņa ar laba! Pašam prieks! Ja ļautu, sīkie droši vien norītu pāris minūtēs.

(ir ko piebilst)

13:24
Vakar sariktēju visu sākumu, šodien uzliku žāvēties rabarberu sukādes. Ziemā ārkārtīgi garšīki. Tomēr palika pāri rabarberu sagatave, tāpēc izdomāju, ka jāpamēģina uztaisīt rabarberu plātsmaizi. Pirmo reizi mūžā mēģinu taisīt rauga mīklu. Man gan liekas, ka nekas neizdosies, jo tas raugs ko atradu baigi sakaltis bija. Ta jau manīs, ta jau manīs.

(ir ko piebilst)

08:38
Vakar zibens iešķīlis netālu esošajā bijušās kurinātavas skurstenī. Vienu pusi nolobījis apdares ķieģeļus, pie viena arī viena fāze pazudusi. Jāzvana ST lai brauc glābt, bet baigi negribas, jo riebjas runāt pa telefonu.

(ir ko piebilst)

Wednesday, June 21st, 2017
11:24
Tvnets ar savu jauno dizainu rulllz. Štrunts par dizainu, bet tas, ka komentēt nav iespējams, tas riktīgi iespārda. Vismaz var ietaupīt uz komentāru cenzētāja rēķina. Lai gan tā kā nevaru tur savu žulti izgāzt, man tas portāls nu palicis neinteresants un tur esošās reklāmas vairs neredzu un neklikšķinu. Nez kurš no tā ir ieguvējs?

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, June 20th, 2017
11:50
Esmu sūdīgs valsts maizes grauzējs, jo reāli neciešu laist luni un simulēt darbu. Tā kā nedaudz pārzinu šīs jomas nianses, tad mans secinājums ir tāds, ka te mierīgi varētu atbrīvot no darba 3 cilvēkus un es ar datora palīdzību tiktu galā ar saviem un to trīs pienākumiem. Ta vispār valsts iestāžu politika attiecībā uz amata vietām ir reāli debīla, tas pats arī ar ikgadējiem budžetiem - pilnīgs debīlisms.

PS: īstermiņā topošās māmiņas ir ekonomikas gremdētājas.

(ir ko piebilst)

09:11
Gribēju rakstīt manas pārdomas par notiekošo eiropā - islāmistiem un balto cilvēku debīlismu - tomēr labāk uzrakstīšu par sapni.
Sapnis bija par to kā mēs, kas interesanti visa ģimene, esam pie kaut kādas mājas, kas tā kā ir nonākusi mūsu īpašumā. Pie mājas, un mājai apkārt arī laikam, visur ir smiltis un visādi krāmi. Pārcilāju krāmus atrodas pa kādai interesantai lietai. Tad kāds izber vai drīzāk izsvaida naudu no krājkasītes pa tām smiltīm. Nolamāju to kādu, ļoti liekas, ka tas bija klasesbiedrs Ivars, par to, ka tiek mētāta mana nauda, un sāku to naudu lasīt no smiltīm ārā. Tā pamazām to vācu kopā kad atklājas, ka zem smiltīm kādus 10 cm ir blietēta gaiša virsma. Tā nu tur lasu to naudu, līdz pie mājas ieejas stūrī atkal nokasu visas smiltis un apakšā izrādās ir stikls. Pakašāju nost vēl un tas stikls izrādās ir lūka uz kaut kādu telpu. Attīru lūku un kāpju lejā. Tur senatnīga istaba, nu gadā tā ap 1950 pēdējo reizi kustināta. Plaukti un soli, stūrī kaut kas apklāts. Uz tuvējā sola brūna koka lādīte, kurā iekšā kaut kādi krāmi un dārgumu sarkanīga lādīte (nu tāda figņa ko filmās rāda, kur liek saderināšanās gredzenu) kurā dažas ķēdītes un arfas formas zelta auskari. Viena ķēdīte jeb kaklarota, liekas veidota no rozā pērlītēm. Tālāk istabā brūns skapis, kur plauktos dažādi krāmi un metāla virtuves kārbas, kur vienā ir pogas, bet citā ir diegi un saspraužamās adatas. Tad atminos, ka tā istaba esot piederējusi iepriekšējo saimnieku meitai Elīnai, Elzai , E ..., nu kaut kādai meitenei, kam vārds sākas ar E. ... modinātājs ... FCK
Jau otrais sapnis gada laikā par pamestu, sen aizmirstu istabu ko atrodu senā mājā, kas nonākusi mūsu īpašumā. Galvenais, ka abi šie sapņi liekas ārkārtīgi reāli, tik reāli, ka pēc pamošanās ir ļoti grūti pārslēgties uz šo realitāti.

(ir ko piebilst)

Monday, June 19th, 2017
09:40
Nedēļas nogale pa pirmo. 5dien pabijām Babītē. Vakar pusi dienas gan nomocījos ar muguras kaiti. Visādi citādi baigi OK. Prieks, ka lielais puika palīdz zāli pļaut.Mazākais mēģināja palīdzēt ravēt, štruntīgi gan sanāk. Vidējais, tas gan labāk darīs neko nekā palīdzēs. Pamācīt kādu kā kaut kas darāms, to gan vienmēr laipni.

Tuvojas līgosvētki jeb saulgrieži, bet sajūtas kā nav tā nav.

(ir ko piebilst)

Thursday, June 15th, 2017
16:52
Es zinu kāpēc aizdegās Londonā tā augstceltne.
http://www.imdb.com/title/tt1478964/

(ir ko piebilst)

10:08
FCK, atnāca gaisma, ka nākamnedēļ jau saulgrieži. FCK

(ir ko piebilst)

09:50
Kaut kāda sviestaina nedēļa. Nekas īsti nav jādara un arī negribās. Rīt jāpamēģina aizkulties līdz Babītei palūrēt rododendrus.

(ir ko piebilst)

Wednesday, June 14th, 2017
08:39
Vakar sievietei gribējās izrunāties. Būtu labāk laicīgi gājuši gulēt.

(ir ko piebilst)

Tuesday, June 13th, 2017
10:13
Šodien parotaļāšos ar Android SDK. No pirmās pusstundas tutoriāļiem pagaidām neko nesaprotu :) BET tā kā ir funktieris ko pats priekš sevis gribētu uztaisīt, tad vajadzētu beigās arī kaut kam sanākt.

(ir ko piebilst)

Monday, June 12th, 2017
15:29
Izdomāju, droši vien arī sieviet ar par to ir domājusi, ka vajadzētu mājas priekšā uztaisīt kaut ko līdzīgu košumdārzam. Tāpēc, ka Latvijā reti ir kaut kas skaists no augiem. Viss tikai dažādu zaļā toņu interpretācijas.

(2 comments | ir ko piebilst)

09:15
Nu ta pa nedēļas nogali kādas 10 tonnas šķembu būšu pārvadājis. Gan ceļu pielaboju, gan vējtverī grīdu piebēru. Puikas palīdzēja, malači.
6dien netīšām nopirkām magnoliju. Un vispār kvalitatīvi pavadījām nedēļas nogali! 6dien pat līdz pusnaktij pa āru notusējām.

(ir ko piebilst)

Thursday, June 8th, 2017
14:31
Šodien no mājām darbs, bet vispār man reāli besī būt mājās. Kaut kas te ir mainījies, vai arī man smacenes iet ķīselī.
Mājās nejūtos kā mājās. Pēdējā laikā.

(ir ko piebilst)

Wednesday, June 7th, 2017
16:42
Nu bļīn, šitā nojāties ar sqlu, arku un pitonu. No procedūras pēc parametriem izveidoju skatu (skata SQLu paņēmu no pirms tam veidotā testa skata DMLa). Developerī viss čībās, bet pitonā pie arcpy pakotnes žmiedzas nost. Tad skatās ESRI produktā, bļin, tur ar - Table not found DBMS error. Nu kā tas var būt, ka developerī viss cībās, bet arkā un pitonā ņefiga?

Nu uzmini nu!?

Izrādās, nebiju pamanījis no DMLa atnākušās pēdiņas pie skata nosaukuma
'CREATE OR REPLACE FORCE VIEW "'||V_NAME||'" AS uttt '

Lai tas nu man būtu par mācību.

(ir ko piebilst)

14:32
Nu ja ... cilvēki kā suga man riebjas, jo savtīgi, egoistiski, pacirsti uz ticību utml huiņu, pārspīlēti materiālistiski, liekulīgi utt. Toties cilvēkos man patīk enerģija. Faktiski pēc enerģijas vien varu atlasīt savējos. Un man ir prieks ka manā draugu lokā ir viens cilvēks, kas manas problēmas (tās kas prātā) spēj likvidēt ar vieglu stundas papļurkstēšanu pie alus kausa.

(ir ko piebilst)

12:45
PS: ar nokavēšanos par pašvaldības vēlēšanām ... man ir ļoti skumji, ka tik maza aktivitāte. Knapi 50%. Piemēram Austrālijā piedalīšanās vēlēšanās ir gandrīz obligāta, tev ir jābūt slimam, disablētam vai citplanētiešu nolaupītam, lai tev būtu attaisnojums tam, ka nepiedalies vēlēšanās.

(1 comment | ir ko piebilst)

11:58
Vakar atkal zombijs pēc darba, tomēr uz trenažieri 20 minūtes saņēmos uzkāpt. Mālalācītis.
Tā kā šodien jau pabeidzu beta versiju jaunajai izstrādei un šonedēļ vadība nav uz vietas, tad 4dien 5dien varēšu rukāt no mājām, protams, ja atkal kāds neizdomās mani pasaukt uz kādu sanāksmi.

Bet nu atpakaļ pie virpas.

(ir ko piebilst)

Tuesday, June 6th, 2017
08:30
Kopš ir trenažieris un pat reizi pa reizei uz tā uzkāpju, esmu ticis vaļā no 4 kilogramiem speķa. Vēl 6 vajadzētu. Uzkāptu jau biežāk, ja vien vakarā pēc darba vairāk līdzinātos cilvēkam ne zombijam.
Vakar saņēmos un laboju savu 7dienas neveiksmi! Mālacis :D

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba