Mazais meža dīvainītis ar sviesta burku rociņā's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Friday, September 22nd, 2017
15:23
Interesanti, kāpēc pie rakstiem par "bēgļiem" netiek dota iespēja komentēt? Es personīgi uzskatu, ka visus "bēgļus" kas ir islama ticībā, vai nelaist valstī vai tikai aiz restēm, izteicos smalkāk nekā patiesībā domāju.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, September 21st, 2017
11:26
Esmu savā prātā atradis jaunu izklaidi - štruntiņu ko pakstīt!!! Kad ar to muļķību aizraujas, tad reāli var prātu atbrīvot no citām domām uz minūtēm 5 kā minimums.
Tāpat vienrīt man beidzot izdevās tikt vaļā no viena prātgrauža, kas reāli spēja sačakarēt noskaņojumu un pašsajūtu uz ilgu laiku, izvadīju to personu (sevis daļu) no sava prāta.

PS: kopš diezgan regulāri uzturā lietoju klijas, kanēli un melnās plūmes, ir krietni uzlabojusies gremošanas sistēmas darbība.

(ir ko piebilst)

Wednesday, September 20th, 2017
12:20
Vēl viens prieciņš, ka kopš uzņēmu kursu speķa atmešanai, esmu ticis vaļā no 5 kg.

(ir ko piebilst)

Tuesday, September 19th, 2017
11:16
Salst rokas, nevar pastrādāt.

(ir ko piebilst)

Monday, September 18th, 2017
10:23
Ak jā, man tak ķibele sanāca - izmežģīju plecu.

(ir ko piebilst)

10:00
Nu ko ... no atvaļinājuma atpakaļ. Centos atkratīties gan no soc tīkliem, gan darba lietām. Rezultātā šodien pat uz darbu negribējās braukt, kas savādi, jo agrāk man tādu sajūtu nebija.
Bērni pamazām iebīdās jaunajā skolā. Pagaidām izskatās daudz cerīgāk, nekā ar iepriekšējo skolu. Tikai ceļs uz un no skolas diezgan tizls - no rītiem ilgi jāgaida stacijā, bet pēcpusdienā tos 3 km nākas brist kājām līdz mājām, bet nu, ja grib iegūt labas zināšanas, tad ir arī kaut kas jāziedo.
Tad vēl novācām lielāko daļu ražas, samarinējām un citādi apstrādājām ap 100kg gurķus un vēl kaudzi atdevām kaimiņiem un paziņām.
Arī vējtveri izremontēju, un labi, ka tā, jo izrādījās, ka durvīm starp vējtveri un māju aplodai visriņķī apmēram 2 cm plata sprauga, pa kuru protams regulāri dzesējas māja.

UN pats galvenais - diezgan kvalitatīvi sanāca arī padarīt neko. Spēlēju StarCraft ... par ko liels prieks!

(ir ko piebilst)

Thursday, August 31st, 2017
10:29
Nu ko - rīt skola. Kā lai 2 sencīši ir klāt sapulcītēs 3 klasēs??? Cerams atbrauks tas pats labais draugs pie kā bijām nedēļas nogalē. Lai puiss' redz kā notiek bērnu audzēšana.

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, August 30th, 2017
08:25
Kas i ka nevar atrast vienu štrunta baču L1028!? Un fascinē negatīvā nozīmē RD electronics darbinieki. Visi tādi vienmēr āāārkārtīgi aizņemti un visu ko dara to dara šāūsmīgi lēēēnu.

Un vakar ietestējām 2 jaunus mežonīgās pērtiķdejas "soļus". Viens baigi labais, otrs man nekā nesanāk, tur laikam sievietei jāņem vadību savās "rokās".

(ir ko piebilst)

Tuesday, August 29th, 2017
16:11
Mežonīgā pērtiķdeja ir varen spēcīga padarīšana pāra attiecību stiprināšanai.

(ir ko piebilst)

Monday, August 28th, 2017
09:30
Kancelejas mājās un drēbes puikām pāršķirotas. Pamatīgu maisu ar nederīgām, caurām, vai vnk novalkātām lupatām izlidinājām. Un vēl viens maišelis aizies kādai paziņai vai sarkanajam krustam. Tad nu vēl paliek aktuāls jautājums ar sporta apaviem un skolas sandalēm.

5dien paviesojāmies pie viena superīga cilvēka. Liekas sadzēros sūdīgas kvalitātes rumu, jo pat 7dien no rīta rumpis izdalīja īpatnēju smaržu. Visādi citādi pa superīgo. Vienīgi tā žēlīgi skatīties uz tā puiša izmisīgajiem centieniem tikt pie savas otrās pusītes. Es gan teiktu, ka čalis defaultā izvēlas nepareizā tipa sievietes, bet nu ne mana dzīve ne mana darīšana, tik vien kā cilvēka žēl.

(ir ko piebilst)

Thursday, August 24th, 2017
15:59
Nežēlīgi kaitina, ka sieviete visu laiku apzināti, neapzināti vai kosmosa dēļ tiek darbā, vai līdzīgās situācijas, kur viņa tiek kontrolēta, un pie tam viņa pat nepretojas un nemēģina neko mainīt.

BESĪ

(ir ko piebilst)

13:44
Hā ... vakar pirmoreiz mūžā bija lomu spēles. Bišk ir jāiespringst, bet bija interesanti.

(ir ko piebilst)

08:40
Izrādās, ka vakardienas stulbajam noskaņojumam ir kosmisks skaidrojums. Tā kā tagad ir zināma šī svarīgā nianse, tad nu esmu pārkārtojis uztveres un informācijas apstrādes parametrus, un varu dzīvot tālāk normālā režīmā.
Rīt tā kā cerams sanāks aizbraukt līdz sendraugam pēc kancelejas precēm sīčiem 96 EUR vērtībā un tas bez PVN un vēl ar 15% atlaidi.

(ir ko piebilst)

Wednesday, August 23rd, 2017
08:46
Tehniskas problēmas risināt sanāk, bet cilvēciskas ne.

(ir ko piebilst)

Tuesday, August 22nd, 2017
11:51
Livestrīmā vakar apskatījos saules aptumsumu. Hujova, bet dzīvajā noteikti gribētos to redzēt, drīzāk piedzīvot.

(ir ko piebilst)

11:38
Hmmm ... nez vai tiešām kliju lietošana uzturā ir uzlabojusi vēdera darbību. BET kopš regulāri riju klijas, jūtos krietni labāk.

(ir ko piebilst)

Monday, August 21st, 2017
08:59
Nedēļas nogalē atkal marinējām un vārījām. Atkal gurķi un vēl kabaču ikri. Arī pieliekamo refrešoju ar 2 plauktiem un karināmiem. Žēl tik, ka šogad nesanāca atjaunot pagrabu.

(ir ko piebilst)

Friday, August 18th, 2017
07:18
Vakar atkal novācām 20 kg gurķus. Nedēļas nogalē jāsamarinē un vēl kaut kur jāliek, tikai nav jau tā pagraba kur uzglabāt.

(ir ko piebilst)

Thursday, August 17th, 2017
16:02
Urā!!! Darbā negribēts bet ļoti vajadzīgs smadzeņgrauzis uzradās. Žēl tik, ka dikti ātri atradu risinājumu ,bet nu tāpat ... vismaz bišk "pakustināju" vairāk sinapšu kā parasti.

(ir ko piebilst)

08:39
Kur vecrīgā visjēdzīgāk ir iemalkot alu par mazām naudiņām un ne hipsterīgā gaisotnē?
Viens variants esot Ala. Lidiņā ir lēts alus, bet apkalpošana un tīrība tur smagi pieklibo.

(2 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba