Mazais meža dīvainītis ar sviesta burku rociņā's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, April 27th, 2017
14:33
Šorīt kā izkāpu no vilciena tā dabūju kaut kādu huiņu acī. Vēl tagad sāp.

(ir ko piebilst)

12:34
Baigā sajūta, ka visa pasaule iet uz galu. Kaut kā visādi mājieni par militārām lietām, vadoņi ar daudz sprēgā, un vispār kaut kā zīmes visādas liek apdomāties par rīcību X stundā.

(ir ko piebilst)

Wednesday, April 26th, 2017
08:56
Vēl joprojām pagrūti visiem ieriktēties savos rāmīšos, jo nu katram, jo īpaši sīčiem, ir jādara savas lietas. Man jau visvairāk besī, ka sīči aiz sevis vispār neko nenovāc. Toties var redzēt, ka lielais puika nu tāds dikti apzinīgs.

Un vispār nesaprotu ar ko mazākais skolā vispār nodarbojas, jo nu mateni viņš ir pakāsis pilnībā. No bērnu dārza uz skolu aizgāja kā otrs labākais, bet tagad ir trešais sliktākais. Pakāsis pat elementāro aritmētiku. Savā ziņā pie tā vainīga debīlā mācīšanas metode un normālu vērtējumu neesamība. Tai pašā matemātikā visu laiku tikai plusi un plusi, un te pēkšņi sāk birt mīnusi. Kad sāku pētīt ko ta šis nejēdz izrādās, ka problēma jau ievilkusies vairākus mēnešus. Tad nu tagad jādolbī šim iekšā elementāro aritmētiku.
- Darba burtnīcas, kur jāieraksta tikai atbildes ir totāli sūdi, jo bērnam neveidojas izpratne par to kā tas rezultāts veidojas.
- vērtēšanas sistēma ar ieskaitīts/neieskaitīts ir garām, jo nedod iespēju novērtēt izmaiņas.

bērniem un ne tikai matemātikas trenēšanai baigi labā vieta

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 25th, 2017
08:38
Ir versija, ka par naudu nedrīkst teikt, ka tā ir lieka. Nu piemēram, ja zini, ka pēc visu rēķinu nomaksas un standarta ikdienas izdevumiem tev paliks pāri kāds simtiņš, tad nedrīkst teikt, ka tā ir lieka naudiņa, jo tad uzradīsies kaut kāda figņa, kur tā "liekā" naudiņa aizies, nu piemēram mašīnai caurdursies riepa. Par tādu naudu ir jāsaka, ka par to kaut ko pirks, kaut vai biļetes vienā virzienā uz ASV.
Ja teiksi, ka lieka, tad iztērēsies.
Ja teiksi, ka kaut kam vajadzīga, tad pieturēsies.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, April 24th, 2017
17:00
Produktīva diena, pat ar visu to, ka no perifērijas tikai 2 pieprasījumi!
Malacis.

(ir ko piebilst)

08:32
Nedēļas nogale diezgan pa pirmo. Trenažieri arī izmantojām apzinīgi. Visādi citādi pa garlaicīgo, vienīgi interesantas sajūtas bij, kad paņēmām lielo puiku līdz uz lielveikalu, lai šim gumpīšus nopirktu, a tur rotaļlietu veikals ... tad nu šim tā reakcija ... nu redzēt puikam to "kas tik te nav un gribas visu" reakciju.

(ir ko piebilst)

Thursday, April 20th, 2017
09:09
Tā učene vidējam puikam tiešām ir ar kaut kādām problēmām. Vakar sačakarēja noskaņojumu pamatīgi, un tikai tāpēc, ka nepiekrītam dalībai Sporto visa klase. Mēs nerūpējoties par bērnu un esot slikti vecāki. Tupākais ir tas, ka viņa ir arī bāriņtiesas pārstāve. Mobings pilnā plaukumā.

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 19th, 2017
13:40
PS: šorīt lielākais puika "pārsteidza". Fona situācija tāda, ka vidējais skatījās no rīta Lielā sprādziena teoriju, lielākais, laikam, bija sacepies, ka neredz kādu tur multeni un rezultātā atsūtīja mammai SMS, ka nenesīšot brāļa saksafonu līdz autobusam. Mamma atbildēja, uz ko lielais atkal atbildēja ar SMS kur bija apmēram tā - viņš jau tāpat tai seriālā neko nesaprot, viņš to seriālu tikai grib skatīties kopā ar tēti.

Lielais puiks sāk pieaugt un man jāaizdomājas, ka tā pat varētu būt taisnība un biežāk jādara kaut ko kopā ar sīčiem.

(ir ko piebilst)

13:35
Man liekas, ka nākotnes cilvēks, ja cilvēce pietiekami ilgi spēs sevi neiznīcināt, evolūcijas procesā tiešām izskatīsies pēc citplanētieša, kā mēs to tagad zinām - es par tiem pelēkajiem un zaļajiem. Gariem kakliem, lielām galvām, gariem pirkstiem, smalkiem rumpīšiem, jo fizisko darbu jādara arvien mazāk, pārsvarā visa darīšana notiek domu līmenī, visur ir skārienjūtīgie ekrāni un daudz ko vajag darīt tieši klabinot pa pogām vai paijājot ekrānus.

Tik pat labi ticams ir Eloju un Morloku scenārijs.

(ir ko piebilst)

12:24
Vajag kaut kādu metodi, lai tiktu vaļā no uzmācīgām domām, kas reāli čakarē dzīves kvalitāti. Tipa hipnoze varētu palīdzēt izdzēst atmiņas, ne?

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 18th, 2017
09:06
Trenažieri lietojam. Sieviete cītīgāk, jo viņai ar vairāk vajag. Kas ir interesanti, tad rezultātu jau var just pat pēc nedēļu nevisai regulāras trenažiera izmantošanas. Nu lūk, un lai nebūtu garlaicīgi un visu laiku jāskaita sekundes, jo tā ir šāusmīgi grūti, izdomāju un sieva papildināja domu, ka vajag priekšā likt planšeti, kurā var skatīties youtūbi. Un te nu lūk par labu nāca tas, ka māja ir diezgan veca un iekšā nav kosmētiskā remonta, līdz ar ko mierīgi un bez sirdsapziņas pārmetumiem iedzinu sienā 2 naglas un kurām uzstutēt planšeti.

PS: 7dien sētā atradām 1899. gada krievu 2kapeiku ... cauršautu.

(2 comments | ir ko piebilst)

08:50
Tā, šonedēļ šefs atvaļinājumā, tad nu pašam jāizdomā sev izklaides. Laikam jau mēģināšu savus SQLus pārstiept uz APEXu, lai ērtāk nākotnē strādāt. Ja būs pavilciens, tad varbūt pat varētu kādu kartu APEXā uztaisīt, lai smukāk var attēlot statistikas.

Tad vakar sakrāmējām bērnu mašīnā un beidzot aizbraucām līdz Aizkraukles pilsdrupām, arī Lielvārdes drupas paķērām. Check un Check vēl divas ordeņa/bīskapa pilis apmeklētas.

(ir ko piebilst)

Wednesday, April 12th, 2017
16:46
Pagaidām aizdomīgi mierīga nedēļa. Perifērijas ļaudis netrobelē un arī lokāli nekā diža nav.
Tāpēc vēl jo vairāk prieks pievērsties APEXa bakstīšanai.

PS: pat uzkāpt uz trenažiera uz 5 minūtēm ir pietiekami, lai jau tagad līdz 6stāvam uzkāptu bez baigās aizelšanās.

(ir ko piebilst)

13:52
S*du būšana. No rīta aizmirsu iepilināt acu pilienus, tagad sāp acs.

(ir ko piebilst)

13:33
Vakar pēc gandrīz 3 gadu pārtraukuma atkal pieķēros Oracle APEXam. Pat izrādās, ka uz DBLINKiem arī strādā, kaut kā likās, ka vēl 3.x versijā ar DBLINKiem nestrādāja. Lai vai kā, tas mani iepriecināja, jo beidzot varēšu saorganizēt savus darāmos darbus vizuālā paskatā, lai nav jāčakarējas ar ntajiem SQLiem.
Tātad prieks!

(ir ko piebilst)

Monday, April 10th, 2017
16:44
Ik pa brīžam sailgojos pēc tiem laikiem, kad es biju viens. Labi, ka tagad man darba iespējas tādas, ka reizi nedēļā var palikt mājās un strādāt no mājām, tad vismaz uz pusi dienas varu pabūt klusumā un mierā.
Un man no perifērijas kolēģiem šogad ir ienākušās divas pudeles laba franču brendija. Sak', esot cieši pateicīgi par to ka palīdzu risināt viņu problēmas. BET es tikai daru savu darbu par ko man jau maksā. Priekšnieks saka, ka tas drīzāk esot attieksmes dēļ. Tad nu rodas jautājums - kā ta pret tiem cilvēkiem izturējās mans priekštecis???

(ir ko piebilst)

13:18
Nopirku eliptisko trenažieri. Tā bija vieglākā daļa. Tagad palikusi grūtākā - reizi dienā uz tā aparāta kaut uz 5 - 10 minūtēm uzkāpt, lai rumpi pieradinātu pie kustības. Ja šo grūtāko daļu varētu pārdzīvot, tad jau varētu arī ar laiku sākt nodarboties bišk vairāk, lai sāktu arī speķi nodzīt un sirdi atkal ietrenēt.

Un 7dien veselas 2 stundas nogulēju, jo mugurā atkal kādu nervu kaut kur iespieda. Tā nu tas ir - ja to nervu iespiež tad es vienkārši atrubos.

(ir ko piebilst)

Thursday, April 6th, 2017
10:40
hmmm ... kaut kāds zeķgrauzis piemeties, nedēļas laikā jau 3 pāri zeķu tikuši pie caurumiem.

Vēl nedaudz un pirmā nedēļa būs nolauzta. Vēl kāds laiciņš droši vien vēl paies līdz visi ieiesim kaut kādā ritmā.

(ir ko piebilst)

Wednesday, April 5th, 2017
11:31
Paresniem un resniem cilvēkiem pa batutu nav jālēkā.

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 4th, 2017
12:43
Vides aizsardzība un tās klasifikācija ir pilnīgs vāks (uzrakstīju vāks, bet nodomāju daudz rupju vārdu).

Vakar ar sieviet ieradāmies mājās un pa gabalu redzējām kā sīči jož ap māju. Visi trīs īsajās maikās, pie tam mazākajam kājās tikai zeķes, un ārā grādi labi, ja +8. Šorīt vidējais paziņoja, ka viņam liekoties, ka esot apaukstējies ... vai ne ... pliks pa āru jož un brīnās par rezultātu.
Nez kurā vecumā bērniem zūd izteiktas spējas uz pašiznīcināšanos?

(4 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba