Mazais meža dīvainītis ar sviesta burku rociņā's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Tuesday, February 20th, 2018
08:34
Vakar bija tādi plāni, tādas iedomas uz vakaru ... atlika vilcienā nosalt un visi plāni pašķīda. Stulbās Latvijas ziemas.

(ir ko piebilst)

Monday, February 19th, 2018
09:04
Jesss ... nedēļas nogale pavadīta. 5dien atpūta no bērniem, vispirms Salaspils NBD, pēc tam viesnīca un tad jau arī Erots. Tā kā izdevās atrast mierīgu stūrīti kur piesēst, tad šoreiz pat notusējām līdz gandrīz 2 naktī, un mums tas ir daudz. Laba atslodzīte no bērniem, tiešām.
Tad 6dien vēl uz Aizkraukli un pēcpusdienā vēl puikas aizstiepām līdz centram uz padsmit minūtēm 5d kino seanss. Kopā 10,5 EUR par puiku biļetēm, liekas jau daudz par 12 minūšu izklaidi, bet laikam jau bija tā vērts, jo sīkie sajūsmā. Un galu galā uz Rīgu aizvest uz kaut ko tādu iznāktu 4reiz dārgāk.
Tad pēc samocītās 6dienas bij klāt 7diena atkal ar picām. Šoreiz kaut kas nesanāca, vai nu tas siers ar tomātiem vai arī paprika ar ananāsu noreaģēja, bet rezultātā bija jūtama rūgtena garša cauri. Aizdomas, ka tiešām paprika ar ananāsu kaut kā noreaģēja kamēr stāvēja samaisīti kopā sietiņā.

Un šo 6dien uz onkuļa 90 gadu jubilejumu jābrauc. Pasākums solās izvērsties diezgan "aizraujošs" personāžu dēļ. BET pagaidām galvenā problēma - kā lai uzdāvina naudu, lai tas pat būtu feini, nevis prosta padarīšana. Bija doma LV bankā iegādāt 90EUR 50 centu monētās, tad to visu māla podiņā un pasniegt kā zelta podu!!! Bet vai bankā, tā kas uz KR. Valdemāra, tādu procesu darītu - t.i. izsniegtu man 90 eur pa 50 centi pretī saņemot 90 EUR papīrnaudā?

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, February 15th, 2018
09:24
Vakar beidzot noskatījāmies filmu Svingeri. Par lielu pārsteigumu pat bija ļoti OK. Vēl lielāks pārsteigums ka tas OK saglabājās līdz pat filmas beigām un beigu beigās filma netika sačakarēta. Lai gan pašas pašas beigas nesapratu, vienalga tas filmu nesabojāja.

(ir ko piebilst)

Tuesday, February 13th, 2018
11:25
Vai kaut kāds mēness īpašais tuvojas, ka cilvēki dīvaini palikuši?
Šodien liekas pārāk gaišs ārā, lūk ko nozīmē klasiskā latvijas tumsa.

(ir ko piebilst)

Monday, February 12th, 2018
09:59
Atkal jauna nedēļa klāt. Absolūti nekā interesanta nav bijis un neizskatās, ka vispār būs. Vienīgi visu laiku tikai cīņa ar sīčiem par to, ka vajag pildīt mājasdarbus. Un šī sakarā arī mega pārdomas - kā lai ierobežo TV laiku viņiem. Tā ka pilnīgi TV atņemt ar negribas, jo ja mājās galīgi nebūs ko darīt, tad sāks ar huiņu nodarboties. BET neder arī tā, ka šie atvelkas mājās un atlikušo vakaru nodirn pie TV, bet par mācībām atjēdzas tikai tad kad es ierodos mājās.

(ir ko piebilst)

Thursday, February 8th, 2018
13:31
Beidzot ienācies darbiņš, kas gandrīz nedod vietu citiem darbiem ... nu ko, rukājam tik.

(ir ko piebilst)

Monday, February 5th, 2018
13:43
Vienu dienu tā kā apdomājos, jo redzēju klipiņu, kur ASV viens policists izmet no metro skuķi, kurš atteicās noņemt kājas no krēsla. Skuķis pusmelns. Tad tur uzreiz arī saradās tādi paši melni un pusmelni aizstāvji. Beidzās atrakcija ar skūķa un vienas babenes saslēgšanu dzelžos.
Visa tā sakarā man radās aizdomas, ka rasisms ir pašu melno izdomāts, lai tikai varētu taisīt huiņu, bet baltie neko nevarētu pasākt. Tas viss notiek arī eiropā, ar tiem sūdiem no āfrikas. Tiasa mēslus, bet kad šos mēģina likuma ietvaros apstrādāt, tā bļauj par rasismu.

PS: man tiešām liekas, ka melnādainie smird. Nu tā ka man ir nepatīkami atrasties viņu tuvumā, jo no tās viņu smakas gandrīz rauj uz vēmienu.

(7 comments | ir ko piebilst)

13:30
Liekas, ka puika būs uz pekām. Šodien analīzes, rīt daktere un tad jau cerams 3dien uz skolu.
Savukārt nedēļas nogalē atkal pierijos un nu esmu nelaimīgs. Toties picas sanāca garšīgas. Tikai jāatceras, ka izrullēto mīklu vajag sadurstīt, jo citādi vidus izsūt.

(ir ko piebilst)

Wednesday, January 31st, 2018
13:22
Nu re, arī mums viens bērns nolikās ar angīnu. Laicīgi piefiksējām, līdz ar ko cerība, ka fiksi tiksim cauri.
Tā kā ir iespēja strādāt no mājām, tad vismaz arī slimības lapu nav jāņem. Vienīgā bēda, ka mājās mazs monitors, līdz ar ko ir grūti strādāt.

(ir ko piebilst)

Tuesday, January 23rd, 2018
08:42
Šodien darbā nozīmīga sanāksme.

Jautājums - vai darba grupās, kur tiek nolemtas nozīmīgas lieta iestādei būtu nepieciešams protokolētājs, vai vismaz diktafons?

Mums darbā nav un man tas nepatīk un liekas pilnīgi aplami.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, January 22nd, 2018
09:43
Tā kā dīvāna dekoratīvajiem spilveniem saplīsa un novazājās pārvalki, vajadzēja kaut ko vietā. Veikalos par saprātīgām cenām neko neatradām. Tad nu degās nopirkām vienu segas pārvalku no kā vakar sašuvu pārvalkus spilveniem. Pirmoreiz nācās iešūt rāvējslēdzi. Tā arī netiku gudrs kā lai smuki nošuj slēdzējam galus. BET tā kā tas mājas vajadzībām, tad nav arī liela bēda, ka tuvumā ne visai glīti tie gali.
Vakar atkal picas. Sīkajiem ļoti garšoja. Teica, ka labākas kā veikalā, un tas glaimo, protams. Izrādās, ka labāk par piena desu picā iet desa ar speķa gabaliņiem, žēl, ka nepiefiksēju desas nosaukumu. Tāpat atziņa, ka, ja taisa siera picu, vajag klāt kādu niansi, kas tos sierus tā kā atdzīvina , ja būtu iespēja, pieliktu bazilika lapiņas.

(ir ko piebilst)

Thursday, January 18th, 2018
09:01
Kā man patīk rutīna. Vai pat drīzāk es ļoti labi jūtos rutīnas apstākļos. Reāli spēj no sliedēm novest dajebkāda izmaiņa no klasiskās ikdienas režīma. Man liekas, ka man diena pat ir tik tālu sakārtota, ka var pajautāt ko es, piemēram, 3dien darīšu 10.20 no rīta, un es ar diezgan lielu precizitāti varu pateikt, ka pildīšu kādu darba uzdevumu. 10.40 es ēdīšu pirmās brokastis. 19.07 iešu skatīties pastu. utt utjp. Tracina pārmaiņas kurām es laikus nevaru sagatavoties.

(ir ko piebilst)

Wednesday, January 17th, 2018
09:35
Baigi besī sievietes darba vēlie vakari. Un besī tāpēc, ka esmu viņas riteņi. Un tā viena stunda ir totāli tracinoša. Man ne ta mājās braukt un arī darbā pēc 17.00 nav īsti ko darīt. Būtu šai tiesības, i mašīnu nopirktu, lai braukā pati kur vajag, bet tiesības nav, jo .... nu mīž braukt ...

Dusmīgs.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, January 16th, 2018
10:06
Mazākais vakar pazaudējis nu jau 3. cimdu pāri 2 mēnešu laikā. Pie tam ne jau veikala sūdus, bet gan radu tanšu adītos dubultos dūraiņus. Skaistulis bļe.
Tāpēc šorīt piešuvu gumiju pēdējiem viņa izmēra dūraiņiem, lai staigā kā bērndārznieks, ja savādāk nevar.

(ir ko piebilst)

Monday, January 15th, 2018
09:50
Nedēļas nogali bišk noslinkoju, bet arī tā reizēm vajag.

Starp citu man ir aizdomas, ka tā "viltus" trauksme Havajās varētu nebūt arī tik ļoti viltus trauksme. T.i. 50/50 pieļauju iespēju, ka tiešām salām tuvojās raķetīte, tikai no Guamas paspēja to pārķert.

(ir ko piebilst)

Thursday, January 11th, 2018
10:03
Bērns no rīta atklāja, ka atnācis mājās tikai ar vienu savu zābaku! Otrs zābītis ir kāda cita bērna. Nu nebeidz pārsteigt!

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 10th, 2018
09:06
Reku vēl viena +/- sāpīga tēma par ko padomāt.
Tā kā dzīvoju laukos, man ir gana daudz vietas tādai lietai kā atkritumu šķirošana. Atkritumu šķirošana ir prātīga štelle un normāla lieta, ja padomā 100 gadus uz priekšu. Tomēr re pret ko atdūros ... es ta varu nolikt trīs misenes kur vienā stikls, otrā plastmasa trešajā bleķis, pie tam man ir vieta vēl piecām misenēm, kur dalīt zaļo,balto un brūno stiklu utt utjp. BET visa šī labā doma atduras pret vienu milzīgu BET - atkritumu apsaimniekotājs atbrauc ar vienu auto un visu manu sašķiroto sagāž vienā čupā. Un tagad vēl pabļaujiet, ka esmu slikts cilvēks, ka nešķiroju atkritumus!
Sistēma sucks un nevis cilvēki negrib vai nevar šķirot. Sistēmai būtu jābūt elastīgai.

(6 comments | ir ko piebilst)

08:45
Hmmm ... saliku rindiņā paris klipiņus par sasniegumiem robottehnikā un nākas vien secināt, ka filmas "Es robots" realitāte vairs nav aiz kalniem. Pieņemu, ka 2050 gadā, var būt pat 2030, jau būs reāli mājkalpotāji roboti. Vai es gribu tādu nākotni? Stipri šaubos. Man vienkārši nepatīk, ja kāds cits izlemj manā vietā, dara manu darbu un galu galā megabrain sacelšanās pret cilvēku ir pat ļoti reāla, pat ja tiek ievēroti Aizimova (vai kā viņu tur) 3 robotu/robotikas likumi.
No otras puses cilvēku tāpat uz planētas ir krietni par daudz un kā izskatās daba pagaidām ar šo sērgu īsti galā netiek, līdz ar ko tas pat varētu būt riktīgi labs veids kā atbrīvoties no cilvēkiem - izmantot pašus cilvēkus lai sevi iznīcina.

Tad jau sanāk, ka es par robotiem!

(ir ko piebilst)

Monday, January 8th, 2018
09:04
Laba nedēļas nogale.
Sagādāju 2 nedēļām malciņš,
Sieviete uzcepa picas ar veikala picas pakaļiņām. BET pēc tam kad esam nogaršojuši picas ar paštaisītām pakaļiņām, tad nu šīs picas bija ... nu tā ... ēēēst var.
Nu ja, skaldīju malku un man roka bišķ ar krakšķi aizlidoja līdzi cirvim. Sāpīgi, bet liekas izmežģīto plecu iedabūja atpakaļ vietā.
Pārmaiņas pēc puikas arī pastrādāja.
Kopumā ļoti OK.

(ir ko piebilst)

Friday, January 5th, 2018
19:19
Beidzot nomainīja mašīnai atbalsta gultņus un priekšējo amīti. Pēdējās dienās jau likās, ka tūlīt tūlīt riteņi atdalīsies pie katra pagrieziena.

Uzcepu kartupeļu "picu". Puikām patika.

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba