Mazais meža dīvainītis ar sviesta burku rociņā's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Friday, March 16th, 2018
19:12
TA protams, ka neizgāja. BET tas labi, jo beidzot noskaidrojās kur vaina, ka mašiņš tā dīvaini brauca - apstiprinājās aizdomas par plaukta buksi. Nu nekas, kā reiz no VID saņēmu nodokļu atmaksu, tā ka būs par ko auto saremontēt.

hmmm ... pēdējā laikā kaut kā dikti uz Adeles dziesmām velk.

(ir ko piebilst)

Wednesday, March 14th, 2018
09:12
Ar sievu šorīt hesītī aizgājām rīta kafiju iedzert. Tur tad nu redzējām aptuveni šādu notikumu - jaunā māmiņa (sterva) ar zīdaini un meitu, nu ap gadiem 10 beidza ēst un devās prom. Apkopēja laikam pieteica, lai jau novāc aiz sevis paplāti ar pārpalikumiem. Meitēns to arī darīja, lai gan "māmiņa" viņai to gandrīz vai aizliedza un pēc tam vēl aizvilkās kašķēties ar apkopēju.
Man subjektīvs vērtējums - STERVA, kas savu bērnu iemācīs būt par vēl vienu tādu STERVU. Ja gribi lai aiz tevis novāc, ej uz Vincentu un attiecīgi samaksā un arī izturies attiecīgi, Hesītī novāc aiz sevis. Un tādas pīzdas ik pa laikam gadās redzēt ... neieredzu.

(ir ko piebilst)

09:04
Stīvens Hokings miris. Eh ... kas reiz dzimis, tam jāmirst.

(ir ko piebilst)

Tuesday, March 13th, 2018
15:12
Tā kā mēs visi maļamies vienā informatīvajā laukā, tad bieži gadās, ka varam uztver citu domas no attāluma. Tāpat var arī pārtvert pašsajūtu, fiziskās kaites, kas izstaro caur prātu - nu, ja kaut kas sāp un par to domā.
Tāda paša līmeņa saziņa patiesībā ir iespējama arī ar paša ķermeni. Ja ķermenim kaut kas netīk, to var pateikt, ja vien pievēršam uzmanību tam ko ķermenis rāda.
Vispār jau daudzu cilvēku problēma (nu ne gluži problēma) ir tā, ka viņi ignorē zīmes. Arī tas, ka iet pret to kas tiek likts priekšā. Vai arī spītīgi sitas pret šķēršļiem, kas tiek likti priekšā, un tādā veidā cilvēks pamazām sevi iznīcina.

(ir ko piebilst)

Monday, March 12th, 2018
08:56
Samērā laba nedēļas nogale. Pārbaudīju ko bites dara ar kandiju, ēd. Tas labi. Ierubināju kļavā, suliņa tek, lēnām bet tek. Beidzot nopakoju ieejas durvis vienu pusi mājās, un pamanīju spraugas, kuras jau biju mēģinājis labot, bet toreiz nebija līdzekļu un nācās izlīdzēties ar veco grīdsegu - filci. Baigās spraugas, tāpēc nav ar brīnums, ka māja dzesējas un dažus gadus atpakaļ koridorā ūdens sasala. Jāpielabo vēl tikai durvju apakšas tā daļa kur peles nograuzušas stūri.
Svētdien protams picas. Fetu var rīvēt virsū, bet reāli jēga tikai tik daudz cik skatam. Ar timiānu jābūt uzmanīgam - der aromātam, bet ja trāpa par daudz, tad ir par daudz.
Arī cerētās bulciņas gandrīz sanāca uztaisīt. Gandrīz tāpēc, ka gribēju taisīt ar vārīto olu krēmu, bet nesanāca, jo bērni izdzēra pienu. Tāpēc sataisīju tikai parastas rozīņmaizītes un kanēļmaizītes. Vienīgi pacietas sanāca, vai nu temperatūra ne tāda, vai pārāk daudz sabakstīju.

Kopumā ļoti labi, vienīgi šorīt nevaru pieslēgties realitātei. Labi, ka darbus pagaidām neviens negrūž.

(ir ko piebilst)

Friday, March 9th, 2018
17:50
Šī tāda patukša diena. Darba īsti nebija un arī citādi paklusi, vienīgais interesantais, vai ne tik ļoti, bij' kaimiņtantes vešana pie daktera, jo šai pipec sūdīgi ap veselību. Tā kā tantuks tiešām vecās raudzes, kad nepīkst par sīkumiem, tad jau droši vien toč totāli sūdīgi. Tāda vizināšanās bišk nojauca rīta plānus, bet nu vajadzēja palīdzēt.

Ķecerīga doma nedēļas nogalē pamēģināt uzcept smalkmaizītes ar vārīto olu krēmu. Tad jau manīs kas sanāks.

(ir ko piebilst)

Thursday, March 8th, 2018
11:07
Socionika rullz. Jo vairāk to caurskata jo vairāk dažādas lietas nostājas savās vietās.

(ir ko piebilst)

Wednesday, March 7th, 2018
16:57
Nez, kas šodien bija no 13.00 - 14.00 ... riktīgi atslēdzās info plūsma. Sen nebiju tik tups sajuties.

(ir ko piebilst)

Monday, March 5th, 2018
08:54
To ka ir pilnmēness varēja just. Un 7dien bišk nojuka plāns par robežas iztīrīšanu, lai pavasarī varētu tur izrakt grāvi, bet ko tu padarīsi, ja mugura sastreikojas. Dienas otrā pusē, kad mugura atlaida varēja jau iet un pazāģēt, bet ne velti no rīta tāda zīme. Iet pret vislielo nav prāta darbs.
Nākamnedēļ laikam būs jāmēģina iziet TA. Maz ticams, ka ar pirmo tiks cauri, bet nu klaušas jāmaksā, tur neko darīt.

(ir ko piebilst)

Thursday, March 1st, 2018
13:02
Vakar nu gan māja bija izsalusi, ar visu to ka bērni mājās un "kurināja" krāsni. Neciešu augstumu un ziemu kā tādu.
Turpinu lēnītēm lasīt par socioniku ... nu baigā štelle ... daudz ko saliek pa plauktiņiem.

(ir ko piebilst)

Wednesday, February 28th, 2018
18:02
Vakar pirms 12 gadiem parakstījām mājas pirkšanas līgumu, faktiski nopirkām māju un šodien pirms 12 gadiem pasaulē nāca pirmais puika. Toreiz mēs bijām traki, tagad vienkārši ķerti!

(ir ko piebilst)

Monday, February 26th, 2018
08:49
Latvijā viss ir kārtībā. 2 pēdējās lietas, kas reāli piebesījušas dēļ debīliķiem, kas pieņem un izstrādā likumus.
a) neapliekamā minimuma formāts, kā to piemēros. Reizi pusgadā VID dos darba devējam to ciparu, kādu par tevi piemērot to neapliekamo. BET pieņemu, ka lielākā daļa kas saņem uz papīra virs 1000 nākošgad būs valstij parādā par šī gada pirmo pusgadu, jo neapliekamo droši vien ņems pēc pagājušā gada rādītājiem, kā dēļ var sanākt ka nodokļus rēķinās nekorekti. Jebkurā gadījumā pilnīgi debīla sistēma. Ja reiz vajadzēja to diferencēto, tad mierīgi tāpat varēja to rēķināt no esošās algas nevis kaut kāda mistiska pusgada vidējā rādītāja. JO neapliekamo tāpat piemēro tikai tai algai, pie tā darba devēja, kuram ir reģistrēta nodokļu grāmatiņa, pārējām algām tāpat nodokli liek no pirmā EUR. Iespējams kaut kur visā šajā kļūdos, bet ir vērts paskatīties kas kuram darās šajā jomā, lai nākamgad nav riebīgs pārsteigums - Al Capone ar tika paņemts pie pakaļas par nodokļu nemaksāšanu.
b) piemaksa par bērniem ar atklāto žestu - atbalstam daudzbērnu ģimenes. Pieņemu, ka daļa vecāku nemaz nav pamanījuši, ka var sanākt, ka nemaz nesaņems cerēto jo, piemēram, mamma saņem ģimenes pabalstu par 2 bērniem, bet tētis par 1 (trešo bērnu). šādā situācijā piemaksas būs kā par vienu un kā par 2 bērniem nevis kā par 3 bērniem, jo piemaksu rēķinās par bērnu skaitu par cik katrs sencītis saņem ģimenes pabalstu. Tad nu sanāks, ka cerētās piemaksas par 3 bērniem vietā saņemsi kā par 2 bērniem.

Ir nācies pabūt klāt sanāksmēs kur tiek apspriestas likuma normas un to ieviešana, par vienu ļoti specifisku gadījumu, un attiecīgi tapa skaidrs kādēļ šajā valstelē ir pilnīgā pakaļā ar lielāko daļu jomu - jo likumus izstrādā un rezultātā pieņem cilvēki, kas ir tālu atrauti no realitātes, vai arī tādi kas tos veido savtīgos nolūkos ne valsts labuma vārdā.

Piš to mazo cilvēku visos veidos. Lai te izdzīvotu, tev jābūt cilvēkam orķestrim - juristam, grāmatvedim, ārstam, skolotājam, šoferim utt

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 20th, 2018
08:34
Vakar bija tādi plāni, tādas iedomas uz vakaru ... atlika vilcienā nosalt un visi plāni pašķīda. Stulbās Latvijas ziemas.

(ir ko piebilst)

Monday, February 19th, 2018
09:04
Jesss ... nedēļas nogale pavadīta. 5dien atpūta no bērniem, vispirms Salaspils NBD, pēc tam viesnīca un tad jau arī Erots. Tā kā izdevās atrast mierīgu stūrīti kur piesēst, tad šoreiz pat notusējām līdz gandrīz 2 naktī, un mums tas ir daudz. Laba atslodzīte no bērniem, tiešām.
Tad 6dien vēl uz Aizkraukli un pēcpusdienā vēl puikas aizstiepām līdz centram uz padsmit minūtēm 5d kino seanss. Kopā 10,5 EUR par puiku biļetēm, liekas jau daudz par 12 minūšu izklaidi, bet laikam jau bija tā vērts, jo sīkie sajūsmā. Un galu galā uz Rīgu aizvest uz kaut ko tādu iznāktu 4reiz dārgāk.
Tad pēc samocītās 6dienas bij klāt 7diena atkal ar picām. Šoreiz kaut kas nesanāca, vai nu tas siers ar tomātiem vai arī paprika ar ananāsu noreaģēja, bet rezultātā bija jūtama rūgtena garša cauri. Aizdomas, ka tiešām paprika ar ananāsu kaut kā noreaģēja kamēr stāvēja samaisīti kopā sietiņā.

Un šo 6dien uz onkuļa 90 gadu jubilejumu jābrauc. Pasākums solās izvērsties diezgan "aizraujošs" personāžu dēļ. BET pagaidām galvenā problēma - kā lai uzdāvina naudu, lai tas pat būtu feini, nevis prosta padarīšana. Bija doma LV bankā iegādāt 90EUR 50 centu monētās, tad to visu māla podiņā un pasniegt kā zelta podu!!! Bet vai bankā, tā kas uz KR. Valdemāra, tādu procesu darītu - t.i. izsniegtu man 90 eur pa 50 centi pretī saņemot 90 EUR papīrnaudā?

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, February 15th, 2018
09:24
Vakar beidzot noskatījāmies filmu Svingeri. Par lielu pārsteigumu pat bija ļoti OK. Vēl lielāks pārsteigums ka tas OK saglabājās līdz pat filmas beigām un beigu beigās filma netika sačakarēta. Lai gan pašas pašas beigas nesapratu, vienalga tas filmu nesabojāja.

(ir ko piebilst)

Tuesday, February 13th, 2018
11:25
Vai kaut kāds mēness īpašais tuvojas, ka cilvēki dīvaini palikuši?
Šodien liekas pārāk gaišs ārā, lūk ko nozīmē klasiskā latvijas tumsa.

(ir ko piebilst)

Monday, February 12th, 2018
09:59
Atkal jauna nedēļa klāt. Absolūti nekā interesanta nav bijis un neizskatās, ka vispār būs. Vienīgi visu laiku tikai cīņa ar sīčiem par to, ka vajag pildīt mājasdarbus. Un šī sakarā arī mega pārdomas - kā lai ierobežo TV laiku viņiem. Tā ka pilnīgi TV atņemt ar negribas, jo ja mājās galīgi nebūs ko darīt, tad sāks ar huiņu nodarboties. BET neder arī tā, ka šie atvelkas mājās un atlikušo vakaru nodirn pie TV, bet par mācībām atjēdzas tikai tad kad es ierodos mājās.

(ir ko piebilst)

Thursday, February 8th, 2018
13:31
Beidzot ienācies darbiņš, kas gandrīz nedod vietu citiem darbiem ... nu ko, rukājam tik.

(ir ko piebilst)

Monday, February 5th, 2018
13:43
Vienu dienu tā kā apdomājos, jo redzēju klipiņu, kur ASV viens policists izmet no metro skuķi, kurš atteicās noņemt kājas no krēsla. Skuķis pusmelns. Tad tur uzreiz arī saradās tādi paši melni un pusmelni aizstāvji. Beidzās atrakcija ar skūķa un vienas babenes saslēgšanu dzelžos.
Visa tā sakarā man radās aizdomas, ka rasisms ir pašu melno izdomāts, lai tikai varētu taisīt huiņu, bet baltie neko nevarētu pasākt. Tas viss notiek arī eiropā, ar tiem sūdiem no āfrikas. Tiasa mēslus, bet kad šos mēģina likuma ietvaros apstrādāt, tā bļauj par rasismu.

PS: man tiešām liekas, ka melnādainie smird. Nu tā ka man ir nepatīkami atrasties viņu tuvumā, jo no tās viņu smakas gandrīz rauj uz vēmienu.

(7 comments | ir ko piebilst)

13:30
Liekas, ka puika būs uz pekām. Šodien analīzes, rīt daktere un tad jau cerams 3dien uz skolu.
Savukārt nedēļas nogalē atkal pierijos un nu esmu nelaimīgs. Toties picas sanāca garšīgas. Tikai jāatceras, ka izrullēto mīklu vajag sadurstīt, jo citādi vidus izsūt.

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba