Mazais meža dīvainītis ar sviesta burku rociņā's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, April 26th, 2018
10:47
Par sīkumiem.
Darbi rit un veselība arī sāk nostabilizēties. Psihoemocionālais čakarē fizisko. Tātad gara un prāta stabilitāte nodrošina arī rumpja darbības stabilitāti. Vajag turēt tīru prātu ... aha ... vari jau censties.

Nu un tagad pēc šodienas un rītdienas priekšā veselas 9 brīvdienas! Jēēē! Daudz darāmā paredzēts. Tā kā beidzot diemžēl tikām vaļā no mantojuma kaķa, tad varēsim sākt sakārtot topošo guļamistabu, pirms tam gan bijusī vistu novietne jāizkārto, lai ir atkal šķūnis kur krāmus pārnest. Dārziņš ar jāsaved kārtībā. Kartupeļu, pupiņas, burkāni utt.

Un nekādās talkās nepiedalīsimies jo:
a) mēs paši nemēslojam un arī bērniem to mācām;
b) sievas draudzene no vienas šādas talkas pārradās ar C(vai citu) hepatītu.

(ir ko piebilst)

Friday, April 20th, 2018
09:52
No gribas priekiem esmu tā kā izrausies, bet spēka vēl joprojām nav. Toties slimošanai vismaz viens labums bija - 2 nedēļās nometās 7 kg. Vēl 3 kg un būšu atpakaļ vēlamajā svarā.

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 10th, 2018
11:23
Sen nav bijis tik sūdīgi. Pirms 2 nedēļām jau pāris dienas paliku mājās veslības dēļ, bet ta vismaz varēja pastrādāt. Pagājšnedēļ atkal 3 dienas ar daudz mazāku iespēju pastrādāt. Šonedēļ beidzo slimības lapa, jo pastrādāt vairs nevaru. Kaut kāda mistika - pirmo reizi ir tā, ka temperatūra pāri 38 ir arī naktī. Kaut kas varenlabs iekšā, ja 20 minūtēs mierīgi temperatūra spēj uzcelties par grādu.

(ir ko piebilst)

Thursday, April 5th, 2018
10:44
Nu tāda kārtīga melnā strīpa. Sīkie nevar vien atkopties. Vakar pats nogāzos ar pamatīgām vēdersāpēm. Šodien vēl pa māju, bet rezultātā dabūju pirmo poti no bites. Mājās nav nevienas pretalerģijas zāles, cerams, ka nepiepamps par traku, jo nu pote tieši starp acīm.

Lai vai kā, šodien jātiek tik tālu uz pekām, lai rīt var aizdzīt auto līdz servisam un pēc tam uz TA.

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 3rd, 2018
08:28
Kaut kāda melnā strīpa panesusies. Visas 4 brīvdienas visi slimi. Šorīt vidējais puika novēmās. 6dien papildus jau tā dargajam auto remontam nobira priekšā viens gultnis, ko attiecīgi 5dien vai ātrāk nāksies mainīt.

BET ir arī kaut kas pozitīvs - izskatās, ka bites krietni attīstījušās, tāpēc pieliku vēl barību. Tagad tik jācer, ka šonedēļ iestāsies siltums un bites varēs izlidot.

Vakar uztaisīju kļavu sīrupu. Delikatese.

(ir ko piebilst)

Wednesday, March 28th, 2018
12:43
Ir radušās aizdomas, ka šķīstošā kafija nelabi uzvedas - pūšas vēders.
Un vēl šodien baigi dīvaini darba uzdevumi ienākas.

Visādi citādi gaidam vasaru.

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, March 27th, 2018
08:42
Labi, ka šodien vismaz vizuāli smuka diena.
PS: pulksteņu kruķīšana ir stulbums

(ir ko piebilst)

Monday, March 26th, 2018
08:42
Un katru gadu ap šo laiku kaut kāda huiņa, kas pamatīgi čakarē nervu. Tik ceru, ka šogad tas marazms ar bāriņtiesu nevilksies līdz gada beigām, kā pagājšgad stulbums ar iesaukumu sievai uz militārajām mācībām.

(ir ko piebilst)

Friday, March 23rd, 2018
18:26
Nu re kā šajā debīlajā valstelē tevi parastu cilvēku var čakarēt pēc patikas.
Vakar "izbaudu" savu saslimšanu un guļu diendusu. Pamostos un sadomāju uztaisīt tēju. Skatos pa logu - kaut kādi cilvēki nāk sētā. Nu mkēj, aizeju paveru durvis un prasu ko vaig. Šie - mēs no bāriņtiesas, esam saņēmuši anonīmu sūdzību par jūsu bērniem ... tālāk pat neklausījos, pateicu, ka neesmu viņus aicinājis un lai piš nahuj no mana īpašuma kamēr vēl neesmu uzrīdījis suņus. Protams nervs čupā. Šodien sieviete šiem uzzvanīja un noprasīja kas par huiņu. Izrādās jā, esot anonīma sūdzība , ka bērni stacijā salsto un mājās salstot un vēl tur kaut kas. UN viņiem esot jāpārbauda. Daile vai ne? Skaidrs no kuras puses vējš pūš, 100 punkti, ka tā pīzda učene, daļēji kuras dēļ arī skolu nomainījām.
Tātad var par tevi anonīmi pasūdzēties un dabūsi bāriņtiesu. Esi vai neesi vainīgs. Vēl jo vairāk nervā tas viss sakāpa, jo kaimiņiene teica, ka jau esot rudenī interesējušies. Arī tas, ka vietējais soc dienests jau arī sauca uz paklāja.
Latvijā tas tā mierīgi ar anonimām sūdzībām vari ļoti pamatīgi kādam dzīvi sajāt.

(5 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, March 21st, 2018
10:41
Tā zaraza kas piemetusies sāk līst dziļāk. Par rumpi štrunts, bet padomāt nevar, līdz ar ko darbu darīt normāli nav iespējams. Besī.

(ir ko piebilst)

Tuesday, March 20th, 2018
09:57
Tā vien liekas, ka arī pats būšu atrāvis gripu vai tamlīdzīgu zarazu. Mēģināšu darbā kādu aplipināt un tad varbūt tomēr ātrāk uz mājām.

(ir ko piebilst)

Monday, March 19th, 2018
09:43
Nu tad tā - nedēļas nogale atkal +/- kaut kā novilkta, bet vispār vakar bija totāls iztukšītis. Skraidelējām pie kaimiņienes palīdzēt. Beigās vakarā totāls enerģijas izsīkums. Vispār jau traki kā saliekas lietas rindā. Tantei sasāpas vēders, ciešas, beigās ar ātrajiem uz slimnīcu, izrādās žultsakmeņi pārrīvējuši žultspūsli, operācija. 6dien atvizinājās mājās, bet nu tik sūdīgi tik sūdīgi, ka vnk pipec. Šodien atkal ātrie no rīta, izrādās ka paspējusi vēl saķert gripu. Meita atbraukt pieskatīt nevar jo pati uz operāciju. Citi radi tuvumā ar īsti nav. Tad nu jāparūpējas par tantuku. Bļāviens - enerģijas iztukšītis totāls pēc visas tās ņemšanās.
BET atkal jau parādās tas kā viss tiek salikt pa plauktiņiem, jo man darbā sabīdījušās lietas un apstākļi tā, ka nācās palīdzēt cilvēkam kuram ir bites, tad nu tiku pie medus un ziedputekšņiem, kā reiz brīdī kad bērni sāk krekšķināt un arī pašiem ar pašsajūtu nav īsti OK.

7dien atkal picas. Nākamnedēļ gandrīz vai jātaisa eksperimentss ar picas kārtiņu likšanas secību. Radās aizdomas, ka, ja uz pamatnes pirmo liek gaļu un pēc tam sieru, tad sanāk garšīgāk.

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, March 16th, 2018
19:12
TA protams, ka neizgāja. BET tas labi, jo beidzot noskaidrojās kur vaina, ka mašiņš tā dīvaini brauca - apstiprinājās aizdomas par plaukta buksi. Nu nekas, kā reiz no VID saņēmu nodokļu atmaksu, tā ka būs par ko auto saremontēt.

hmmm ... pēdējā laikā kaut kā dikti uz Adeles dziesmām velk.

(ir ko piebilst)

Wednesday, March 14th, 2018
09:12
Ar sievu šorīt hesītī aizgājām rīta kafiju iedzert. Tur tad nu redzējām aptuveni šādu notikumu - jaunā māmiņa (sterva) ar zīdaini un meitu, nu ap gadiem 10 beidza ēst un devās prom. Apkopēja laikam pieteica, lai jau novāc aiz sevis paplāti ar pārpalikumiem. Meitēns to arī darīja, lai gan "māmiņa" viņai to gandrīz vai aizliedza un pēc tam vēl aizvilkās kašķēties ar apkopēju.
Man subjektīvs vērtējums - STERVA, kas savu bērnu iemācīs būt par vēl vienu tādu STERVU. Ja gribi lai aiz tevis novāc, ej uz Vincentu un attiecīgi samaksā un arī izturies attiecīgi, Hesītī novāc aiz sevis. Un tādas pīzdas ik pa laikam gadās redzēt ... neieredzu.

(ir ko piebilst)

09:04
Stīvens Hokings miris. Eh ... kas reiz dzimis, tam jāmirst.

(ir ko piebilst)

Tuesday, March 13th, 2018
15:12
Tā kā mēs visi maļamies vienā informatīvajā laukā, tad bieži gadās, ka varam uztver citu domas no attāluma. Tāpat var arī pārtvert pašsajūtu, fiziskās kaites, kas izstaro caur prātu - nu, ja kaut kas sāp un par to domā.
Tāda paša līmeņa saziņa patiesībā ir iespējama arī ar paša ķermeni. Ja ķermenim kaut kas netīk, to var pateikt, ja vien pievēršam uzmanību tam ko ķermenis rāda.
Vispār jau daudzu cilvēku problēma (nu ne gluži problēma) ir tā, ka viņi ignorē zīmes. Arī tas, ka iet pret to kas tiek likts priekšā. Vai arī spītīgi sitas pret šķēršļiem, kas tiek likti priekšā, un tādā veidā cilvēks pamazām sevi iznīcina.

(ir ko piebilst)

Monday, March 12th, 2018
08:56
Samērā laba nedēļas nogale. Pārbaudīju ko bites dara ar kandiju, ēd. Tas labi. Ierubināju kļavā, suliņa tek, lēnām bet tek. Beidzot nopakoju ieejas durvis vienu pusi mājās, un pamanīju spraugas, kuras jau biju mēģinājis labot, bet toreiz nebija līdzekļu un nācās izlīdzēties ar veco grīdsegu - filci. Baigās spraugas, tāpēc nav ar brīnums, ka māja dzesējas un dažus gadus atpakaļ koridorā ūdens sasala. Jāpielabo vēl tikai durvju apakšas tā daļa kur peles nograuzušas stūri.
Svētdien protams picas. Fetu var rīvēt virsū, bet reāli jēga tikai tik daudz cik skatam. Ar timiānu jābūt uzmanīgam - der aromātam, bet ja trāpa par daudz, tad ir par daudz.
Arī cerētās bulciņas gandrīz sanāca uztaisīt. Gandrīz tāpēc, ka gribēju taisīt ar vārīto olu krēmu, bet nesanāca, jo bērni izdzēra pienu. Tāpēc sataisīju tikai parastas rozīņmaizītes un kanēļmaizītes. Vienīgi pacietas sanāca, vai nu temperatūra ne tāda, vai pārāk daudz sabakstīju.

Kopumā ļoti labi, vienīgi šorīt nevaru pieslēgties realitātei. Labi, ka darbus pagaidām neviens negrūž.

(ir ko piebilst)

Friday, March 9th, 2018
17:50
Šī tāda patukša diena. Darba īsti nebija un arī citādi paklusi, vienīgais interesantais, vai ne tik ļoti, bij' kaimiņtantes vešana pie daktera, jo šai pipec sūdīgi ap veselību. Tā kā tantuks tiešām vecās raudzes, kad nepīkst par sīkumiem, tad jau droši vien toč totāli sūdīgi. Tāda vizināšanās bišk nojauca rīta plānus, bet nu vajadzēja palīdzēt.

Ķecerīga doma nedēļas nogalē pamēģināt uzcept smalkmaizītes ar vārīto olu krēmu. Tad jau manīs kas sanāks.

(ir ko piebilst)

Thursday, March 8th, 2018
11:07
Socionika rullz. Jo vairāk to caurskata jo vairāk dažādas lietas nostājas savās vietās.

(ir ko piebilst)

Wednesday, March 7th, 2018
16:57
Nez, kas šodien bija no 13.00 - 14.00 ... riktīgi atslēdzās info plūsma. Sen nebiju tik tups sajuties.

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba