Mazais meža dīvainītis ar sviesta burku rociņā's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Wednesday, November 22nd, 2017
10:51
Ķelmēnu maize. Man ir radušās aizdomas, ka tai maizei pašai par sevi varbūt arī nav nekādas vainas, bet gan garšu čakarē etiķete. Nu bļīns, nu ir tā ķīmiskā piegarša, nu.

(ir ko piebilst)

Tuesday, November 21st, 2017
10:57
Nedēļas nogale bij pat ļoti OK. Vienīgi 1dien modinātājs pamodināja, un es arī gandrīz piecēlos. Dzīvotu viens, droši vien tā arī aizbrauktu uz darbu un tikai tad nosecinātu, ka brīvdiena tak.
Pabijām pie mana klases biedra pa svētkiem. Tur baigi labo fīču atklāju, draugs savā mājas virtuvē bij ierīkojis IR slēdžus gaismām pie virtuves galda. Vienu tādu viņ iedāvināja arī man. Varen laba štelle vietās, kā piemēram virtuve, kur sanāk ar netīrām rokām darīties, un tad savajagas ieslēgt gaismu, lai apgaismotu darbvirsmu. Pietuvini tik roku sensoram un gaisma ieslēdzas!!! Kruta!

(ir ko piebilst)

Thursday, November 16th, 2017
09:04
Socionika. Interesanta lasāmviela, bet cik noprotu, tādas "zinātnes" ir vairākas.

(ir ko piebilst)

Wednesday, November 15th, 2017
09:45
Man mājās ir no vecmāmiņas mantota pavārgrāmata. Pēc tās tad arī taisu visus ēdienus, jo ... nu reālas receptes ar reāliem produktiem un reāli pagatavojamas. Tad nu lūk, 5dien, ja būs laiks, pamēģināšu uzcept pankūkas pēc vienas no tām receptēm. Jākle gan diezgan pamatīga sanāk, bet, ja sanāks, kā ar citām receptēm no tās grāmatas, tad ir jābūt riktīgi labi.

Nez kur Rīgā netālu no centra būtu iespējams iedot to grāmatu pārsiet, jo vāki atdalījušies, lapas krīt ārā. Grāmata irst pa vīlēm bet ir tika laba, ka gribas saglabāt.

(ir ko piebilst)

08:43
Tā kā karodziņu pie krūts tā kā vajag, tad es tā kā pats par karodziņu tapu.
Netīk, ka to piespraužamo lentīšu adatas čakarē krekla audumu.

šodien beidzot sīčiem iedevu līdzi planšeti, lai ir ko bakstīt kamēr gaida vilcienu. Ceru tik, ka tas netraucēs mācībām stundu laikā.

UN vakar lielais puika pozitīvi pārsteidza. E-klasē paskatījos, lai arī ļoti nelabprāt, ka lielajam viens paliels mājas darbs uz rītdienu. Lai arī pirms tam puiks teica, ka viss izdarīts, šo mājas darbu tomēr nebija izdarījis. Tad nu mierīgi šim arī to norādīju, ka tā kā vajadzētu tomēr izdarīt, lai nav atkal nesekmīga atzīme. Un te arī pārsteigums - lai arī nedaudz sagruzījies, aizgāja pildīt mājasdarbu!!! Tā tas parasti nenotiek, ne tik vienkārši.

Un vispār vakar bija labs arlabunaktisekss.

(ir ko piebilst)

Tuesday, November 14th, 2017
09:29
Lasīju, ka hobiji ir tiem cilvēkiem, kas negūst piepildījumu darbā un privātajā dzīvē (attiecībās). Nez taisnība?

(ir ko piebilst)

Monday, November 13th, 2017
08:38
PS: lai nākamnedēļ atkal nebūtu jātup virtuvē, brauksim uz Jelgavu ciemos.

(ir ko piebilst)

08:34
Nedēļas nogale atkal pa virtuvi. Tā kā aplami tas sāk izskatīties, lai gan no otras puses tas ir laiks, kas tiek pavadīts kopā ar sievieti un nedaudz arī ar bērniem.
11.11 arī nedaudz atzīmējām, ataicinājām kaimiņieni, lai jau tantīte ar kādu prieciņu dabū. Nu tā pa smuko pasēdējām.

Ir cita lieta - mašīnai viens no riteņu diskiem dabūjis plaisu, un nu jau gandrīz mēnesi braukājos ar uzlikto rezerves riteni. Nez, cik jēdzīgi ir to disku metināt (alumīnijs)? Beigās gan laikam tāpat pirkšu komplektu lietotos, bet vispār, metināt alumīniju, liekas, ka mūsdienās tam vairs nevajadzētu būt kaut kam neiespējamam?

(ir ko piebilst)

Thursday, November 9th, 2017
14:33
Šodien beidzot pabeidzu rindā esošo datu eksporta rīku. Fūūū ... tas nost no kakla. Ta nākamnedēļ jāķeras pie datu kārtošanas.

Iepriekšējās skolas skolotāja iedzinusi tādā kā panikā, tagad reāli mīziens atsaukties jaunās skolas skolotājas aicinājumam ierasties skolā pēc kaut kāda papīreļa, kur visticamāk ir tikai apraksts par bērna sasniegumiem.

(ir ko piebilst)

Wednesday, November 8th, 2017
09:27
Lasīt par fenomenoloģiju apnika. Jau pirmajās lappusēs sapratu, ka to visu saprotu un tas bezgalīgais ūdens man riebj. Patīk runas kārtot īsi un konkrēti.
Par pašu fenomenoloģiju ... praksē man pilnīga bezjēga, bet ir vērts šad tad aizdomāties, ka par katru problēmu, kuru apskatām un par kuru izsakām savu viedokli, ir jābūt spējīgam pieņemt, ka viedoklis un skatījums var atšķirties no citiem, jo problēma pati par sevi ir problēma, bet tas kā tu uz to skaties ir pilnīgi subjektīvi.

(ir ko piebilst)

Tuesday, November 7th, 2017
11:08
Jā mammu. Un turpina darīt muļķības. Tādi ir bērni un tas šausmīgi kaitina.

(ir ko piebilst)

Monday, November 6th, 2017
09:22
6dien braucām mājās no naudas tērēšanas, pulksteņi kādi 17.00, visapkārt slapjš, tumšs, pretī visu laiku mašīnas te pēkšņi tuvo gaismu stara galā parādās tēls ... bļ ... aukstas kājas, ass manevrs līdz ar sadalošo nepārtraukto līniju un velosipēdists paliek dzīvs ... pagaidām.

Nav jēga no "atstarojošās" vestes, ja tā neko neatstaro. Kārtējais bojā-gājējs (riteņbraucējs)

(2 comments | ir ko piebilst)

08:36
Kā nu 6dien patērējāmies. Pāris simti aizgāja nemanot, bet bez tā nevarēja, jo 2 puikiem jaunas somas vajadzēja, arī jaku vajadzēja, un skolas sandales vajadzēja. Un man jaunus zābakus vajadzēja. Visu ko vajadzēja un nu naudiņš atkal nā ni.

Un 7dien piedzīvoju jaunas sajūtas, ne tās labākās. Tiku pie paaugstināta asinsspiediena. Pēdējā laikā gan jūtu, ka rumpis gļuko, bet pagaidām lai jau pats tiek galā. Vienīgi 7dien gan nācās pieņemt mērus, lai to spiedienu paspiestu zemē.

(ir ko piebilst)

Thursday, November 2nd, 2017
13:18
Labs atklājums, tb beidzot tiku pie situācijas, kur tas tiešām noder
Hierarchical Query ... prieks par sevi!

(ir ko piebilst)

Wednesday, November 1st, 2017
09:58
Kolēģi neizpratnē - kāpēc man šlipse, vai svētki kādi? Svētki nav, tikai tāds noskaņojums, kad gribējās papildināt izskatu ar kādu akcentu.

(ir ko piebilst)

09:15
No rīta sieviete konstatēja, ka man uz krekla pleķis, izrādījās man vakar kādā brīdī tecējušas asinis pa degunu, nu tā ka pāris piles un viss. Tāpēc šodien gaišs krekls un tumši zila kaklasaite, man gan labāk patīk vārds šlipse.

(ir ko piebilst)

08:36
Iesāku lasīt grāmatu par fenomenoloģiju. Hmmm.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, October 31st, 2017
08:37
Vai kaut kas notiekas kiberdrošības jomā? Pagājušo nedēļu un vakar piefiksēju īsus ārzemju trafika pārrāvumus, arī sieviete saka, ka pamanījusi. Krievi uzdarbojas?

(ir ko piebilst)

Monday, October 30th, 2017
08:36
Nedēļas nogale ēdienu zīmē. Tā kā skopums neļāva izliet sarūgušo pienu, tad nu sīčiem 6dien un 7dien brokastīs sacepu mazās pankūkas, lai arī to darīju gandrīz pirmoreiz, sanāca ļoti labi. Tad cepti dārzeņi cepeškrāsnī, no kā secinājām, ka kolrābis un kālis rullz. 7dien savārījām lielo grāpi ar dārzeņu sautējumu, kā arī sacepām picas. No picām pieprecizējām, ka ļoti laba kombinācija ir saulē kaltētie tomāti, fetas siers un dzelteno tomātu mērce. Pie ledusskapja pat stāv lapiņš speciāli picām, kur tiek piefiksētas nianses ko labāk darīt lai būtu garšīgāk.

7dien nācās aizbraukt līdz dzīvoklim. Pa ceļam pie pagrieziena no Ķeguma pirms Glāžšķūņa grāvī bija auto ar riteņiem gaisā, tad nu pabraucos atpakaļ lai paskatītos vai nav kāds iesprūdis. Iekšā gan neviens nebija, un labi, ka tā, tomēr pa to laiku pabrauca garām cits auto un pēc tam kāpināja atpakaļ, līkuma ārmala un pats līkums tiešām ļoti ass, līdz ar ko nosacīti radīja potenciāli bīstamu situāciju. Tad nu radās jautājums - nez, vai ir kādi noteikumi kad un vai vispār kādam tos vrakus ir jāsavāc?

(ir ko piebilst)

Friday, October 27th, 2017
07:14
Pārdomas par "MeToo". Tā nu tas dabā ir iekārtots, ka vīrietis drāž sievieti. Vīrieša dabā tā ir iekārtots, ka jāmēģina apsēklot pēc iespējas vairāk sieviešu. Sievietei savukārt ir ikmēneša cikli kad viņa visdrošāk varēs apaugļoties. Tā nu tas ir. Sabiedrība tikai uzliek to ierobežojumu, ka kniebties tev būs tikai pēc kāzām vai tikai ar vienu partneri, un tas ir pareizi, jo citādāk mēs būtu kā zvēri, kā tie tur Āfrikas mežoņi, kas tagad tiek ievazāti Eiropā. BET kur tad īsti ir tā seksuālā aizskaršana? Kad sievietei ir pienācis laiks un feromoni, ķermeņa valoda, ādas krāsa un pārējās zīmes liecina, ka viņa ir gatava pāroties, nu vīrieši viņai izrādīs pastiprinātu uzmanību, tā nu tas ir iekārtots. Tas, ka sievietei nepatiks atsevišķa tēviņa uzmanība, nu sorry ... daba.
Nekādā ziņā neatbalstu neprasītu pieskaršanos pēcpusei vai citām ķermeņa daļām, kas nav, nu kā lai pasaka, sabiedrībā pieņemto normu līmenī. Izvarotājus vispār vajadzētu kastrēt utt. Tomēr gribētos lai nenonāk līdz tādam absurdam, ka vīrietis vairs nevarēs izrādīt sievietei uzmanību, jo baidīsies, ka tik sieviete to neuztver par seksuālu uzmākšanos. Un galu galā kāpēc tad vispār vīrietis izrāda sievietei uzmanību??? Protams, lai beigu beigās nokniebtos.

(9 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba