Mazais meža dīvainītis ar sviesta burku rociņā's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, July 27th, 2017
09:21
Mēs parasti visu sākam no otra gala. Nu piemēram - vispirms vadīšanas tiesības pēc tam auto. Vai arī - vispirms nopirkām medussviedi, tad tukšu stropu un pēcāk tikai stropu ar bitēm. Šodien beidzot cerams piegādās GoPro.

(ir ko piebilst)

Wednesday, July 26th, 2017
08:27
Vakar vilcienā atkal tas sīcis - sātana izdzimums - ķērca. Šodien jāsēž citā vagonā.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, July 25th, 2017
15:03
Vakar vilcienā atkal bija "labākais kas var būt vilcienā" - zīdainis ar debīlu māmiņu. Brīžiem liekas, ka līdz ar bērna piedzimšanu sievietēm zūd prāta spējas. Vai arī sīči zīžot pienu izsūc muterītēm daļu smadzenes. Neieredzu bērnus un stulbus cilvēkus.

(ir ko piebilst)

08:29
Nja ... sūdīgi, ka nevar dzīvoklim dabūt jēdzīgus īrniekus. Esošie it kā +/- OK, ja vien maksātu. Atrunas un atrunas ... kamēr vēl jaunieši nav apbērnojušies, jāmet no mitekļa ārā. Punkts.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 24th, 2017
09:30
PS: Lielvārdes upeņu stouts reāli ir pagaidām labākais relaks padzēriens! 7dien sēdējām ar sievieti uz jaunajiem āra krēsliem, šī laka medalu, bet es upenīti, puikas ēda saldējumu un mums bija svētdiena!!!

(ir ko piebilst)

09:28
Vēl viena atziņa bērnkopībā - ja uzdod bērnam darāmo, tad nevar stāvēt blakus, jo 100 punkti, ka bērns nedarīs pareizi pēc mana prāta. Tā arī bija ar to akas vāka krāsošanu un durvju krāsošanu, ja būtu stāvējis blakām ,tad noteikti būtu vai nu izbesījies vai tāpat pārņēmis darāmo.

(ir ko piebilst)

08:37
Perfekta nedēļas nogale. Lai arī nesanāca ieplānotā logu apdarināšana, tomēr beidzot vecais skapis pārtapa par akas vāku, savilku ārdurvīm ģeometriju, lielais un vidējais puika krāsoja akas vāku un durvis. Bērni pie TV tikai tik daudz cik no rīta. Datoru vispār neieslēdza. Lielais nopļāva visā sētā zāli, par to saņēma 1 EUR, jo bez atgādināšanas un čīkstēšanas. Par EUR uzzināja vidējais, tad nu arī tas 7dien bija zelta gabaliņš. Beidzot bija tādi bērni kādus es gribu lai tie būtu. Nedēļas nogale tiešām izcila, arī tāpēc, ka beidzot vasara ... wīīīīī

(ir ko piebilst)

Wednesday, July 19th, 2017
09:55
Tā kā vajadzētu sākt izstrādāt vienu fīču iekšējai darba aplikācijai, bet baigais sliņķis. Ja tās fīčas izstrāde būtu darba plānā, tad jau būtu OK, bet tas tā nav, tās ir tikai manas iedomas, ka vajag, jo atvieglotu darbu kolēģiem. Eh ... pagaidīšu kosmisko staru.

(ir ko piebilst)

Tuesday, July 18th, 2017
11:58
Jau otro dienu muguras kreisā puse savilkta. Baigi traucē tā uzspiestā miegainība.
PS: reāli besī, ka nu jau 3. gadu pēc kārtas Latvijā ir tikai 2 gadalaiki - baltā un zaļā ziema.

(ir ko piebilst)

Monday, July 17th, 2017
11:11
Nu ko ... atvaļinājums beidzies. Tagadiņ pusotrs mēnesītis jāpastrādā, tad atkal būs 2 nedēļas vaļinājums, lai varam puikas ievirzīt skolas gaitās jaunajā skolā.
Atvaļinājums tiešām bija atvaļinājums - pabijām ar sievieti 2 dienu ceļojumā uz Liepājas pusi, visi pabijām Rojas zvejnieksvētkos (vairāk gan pie mana klasesbiedra tusējām), iebetonēju verandā grīdu, pļāvām zāli, klasesbiedrs patusējās pie mums. Piesātināts un labs atvaļinājums. Daudz daudz daudz labāks par tiem, kas bija iepriekšējā darba vietā.

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, July 3rd, 2017
07:43
Pirmā diena vaļinājumā. Un tik daudz jāpaspēj izdarīt, bet tik maz laika. Varbūt vispār neko nedarīt un muļķi tik laist?

(ir ko piebilst)

Friday, June 30th, 2017
12:03
Vakar gailis ieleca kājās un atstāja padziļu caurumu kājā. Attiecīgi tas ir viņa pēdējais brīdinājums - pēc nākamā šāda izgājiena būs bluķis | gailis | cirvis sendvičs.

Vakar sievietei gribējās pavilkt vakaru garumā, gandrīz sastrīdējāmies, šodien sāp galva.

(ir ko piebilst)

Thursday, June 29th, 2017
13:50
Ja vien mugura atkal nečakarētos. Eh ... apnicīgi un nogurdinoši.

(ir ko piebilst)

Wednesday, June 28th, 2017
10:36
Tomēr labi, ka šon uz darbu atvilkos.
Toties rīt uz darbu nebraukšu un strādāšu no mājām, un 5dien arī.
UN TAD JAU ATVAĻI-NA-JUMS

(ir ko piebilst)

Tuesday, June 27th, 2017
10:45
Vakar mājas biksiņas bij uz mazgāšanos, līdz ar to nācās pa māju padzīvoties džinsenēs. Nu moins, ellīgi neērta padarīšana.

(ir ko piebilst)

09:14
Līdz asarām.
Achmed the Dead Terrorist Has a Son

(ir ko piebilst)

Monday, June 26th, 2017
09:34
Tā kā nebija svētku sajūtas, tad arī nekā diži nerāvāmies. Tikai sapušķojām sētas priekšu, izdzinām ļaunos garus, vakarā bij mini kuriņš un kā desa. Ap 23.00 jau pa vietām, jo ārā bija traki auksts.

7dien gan padarbojāmies - uzriktēju vīnogām stutes un no bedrēm izvilkām 2 mega akmeņus. Visādi citādi klasiska nedēļas nogale. Šonedēļ 3 dienas darbā, 2 dienas no mājām un tad jau klāt atvaļinājums ar verandas remontu.

(ir ko piebilst)

Thursday, June 22nd, 2017
15:41
Plātsmaize izdevās. Jēīīī. Gan uzrūga, gan piecēlās cepot. Un virsiņa ar laba! Pašam prieks! Ja ļautu, sīkie droši vien norītu pāris minūtēs.

(ir ko piebilst)

13:24
Vakar sariktēju visu sākumu, šodien uzliku žāvēties rabarberu sukādes. Ziemā ārkārtīgi garšīki. Tomēr palika pāri rabarberu sagatave, tāpēc izdomāju, ka jāpamēģina uztaisīt rabarberu plātsmaizi. Pirmo reizi mūžā mēģinu taisīt rauga mīklu. Man gan liekas, ka nekas neizdosies, jo tas raugs ko atradu baigi sakaltis bija. Ta jau manīs, ta jau manīs.

(ir ko piebilst)

08:38
Vakar zibens iešķīlis netālu esošajā bijušās kurinātavas skurstenī. Vienu pusi nolobījis apdares ķieģeļus, pie viena arī viena fāze pazudusi. Jāzvana ST lai brauc glābt, bet baigi negribas, jo riebjas runāt pa telefonu.

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba