Ceturtdiena, 3. Sep 2009, 15:55
[info]mazeltov

Pie mīnusiem varētu pieskaitīt arī to, ka dažreiz traucē darba dress code. Piemēram, man arī ir moča tiesības, ir pat mocis, kuru varētu lietot, bet es rukāju par biroja vadītāju un man jāizskatās smuki, nesaburzīti un neiesvīduši. Un tā kā man ir gari mati, tad pēc braukšanas ar moci tie kļūst par kaut ko cilvēka prātam neaptveramu un neizķemmējamu (gandrīz).

Bet tā es atbalstu moci (vai motorolleru) par pārvietošanās līdzekli, ja besī sastrēgumi. Un vēl es teiktu, ka ir autovadītāji, kuri, ja redz, ka tuvojas mocis, arī pastumjas malā (arī es, jo mans draugs ir mocikletists) nevis ver vaļā durvis :)

Vienīgais, ko es totāli neatbalstu - visi tie fakinie vipendronu triki kā braukšana ratā + braukšana bez ekipējuma (t.i., ir tikai ķivere galvā) + ievērojama ātruma pārsniegšana. Priekš vipendrona trikiem ir trases un Durka racing sacensības amatieriem.

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.