magda's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 10 friends' journal entries.

  Thursday, June 13th, 2024
  dienasgramata
  12:38p
  LSM. Saeimā imitē gāzu uzbrukumu
  Monday, June 10th, 2024
  dienasgramata
  12:49p
  DELFI. "Vai esat pamanījuši, ka eko domāšana ir modē? Džutas striķītis, vienkāršs ietinamais papīrs – vienkāršība un atkārtota izmantošana ir tieši tas, kas mums vajadzīgs," norāda Latvijas Dabas fondā.
  Sunday, June 9th, 2024
  punkts
  10:16p
  lapidācija ar sauso pienu izsit sienai nitro fistus falseto lagamante lido verde sanpedikre uz līstes grūtas velveta bikses taisni mati tasmānijas vinila vilnis tulznu roks demiurga nakts ar falset amūriju drezīna ved viņu uz kapiem pēc visa spriežot daudzas naktis pavadītas kapos ir iznācis rēķins par kadiķu lapām tur viņas nesa sanitārā tehnika uz divvilžu vektora sausā elpa dzestrs gaiss un palimpests ir izrādījušies sapīti bizē garā štrumbantē ikvikstija pulēmija devītās simfonijas koldrekss atveidotais aktieris ar siena piepi deviņas daiviņas un uzlecoša saule ar helikopteri pēc pulētajiem putraimiem īpaši rijīgiem perlagadotiem mēs no savas vēstniecības esam uz jūsu grupu raudzījušies jau ilgi un literāli gribam jums piedāvāt sēdvietas savā ložā lai nepalielinātu risku atteikties no pēcgaršas vulgaritātes mēs uz jūsu ilgviļņiem esam likuši savas podpises un gribētu jums ierosināt devītās simfonijas vietā ielikt ar roku starp kokiem un palikt tā ilgāk kā pieklātos uz rustavelli vāzes skatītāju aprbīns aplupa un pupas pasijājās ar devīto mani saista divas faktoru grupas kas ar lielāko no saviem tēviem bija devītajās debesīs uz rokkoncertu ar acetona grīziņu un lekšanu borbalendē ja viņa vispār gribēja tā uzvesties visu nakti tas attiecina vokālista basista un cara katedras piederību klosteru kopienai ar atkailināto rododendra kātu viņš iznāca uz skatuves un glaudīdams līdzpiepampušo galdautu atglauda matus uz vokālista soļiem atsaucās rokkoncerta grupas un visa devītā iznāca uz skatuves un nodeva baigo sutu ar miliču ugunīm viņus iepazīstināja attālas skaņas un devītās piparu pasaules gaisma atņēma diletantiem grumbas tiem visiem fosforiscējošiem drupaču kaušļiem deva pa devītajai katrā nāsī un asinis uz papīra izskatās kā deviņas vēstnieces sanākušas vēstures muzeja priekšā un sasveicinas ar kučieriem kā gribētu iesēt aizdomu sēklu uzacīs un lekt ar gumijām pa piepumpētām lupatām ir viens no senajiem ebrejiem kurš ar svecīti stāvējis tumšā istabā un ieraudzījis zoda tēvu jājam uz zila begemota vai ziloņa via salīdzināšanas metodēm izšķebināts kulturslānis kas atlobas līdz ar ledājiem līdz ar līdzjutēju tējas reizēm un vēlās ugunis iekurtas grumbas pār ceļiem veļas triatlārs perlamutra dīvāns ar atvāžamiem bārkšu uzraugiem un deviņām simfonijas māsām valguma krastos saspīdināti smutas dekodētāji ar ilgviļņu rācījām un tējas burtnīcām dzēšgumijas kladēm un peldriņķim uz acs kaktiņa gar garo kakliņu padzērās laukstaugu mateja izvērstām pagodām un cilmes šūnām verlibra kadevārajā bakalejā peipusa ielā puspieci.
  Saturday, June 8th, 2024
  teja
  4:17p
  Poll #21672 Kas tev patīk
  Open to: All, results viewable to: All

  Kāds tev patīk

  View Answers

  Tīrs, askētisks, monohroms
  8 (32.0%)

  Pārbāzts, daudzkrāsains, piesātināts
  5 (20.0%)

  Abu kombo
  17 (68.0%)

  Cita atbilde

  teja
  4:09p
  mani iedvesmo gan askētiskas monohoromas lietas un tīras līnijas, laikmetīgs dizains, gan arī pārsātinātas, pārkrāmētas, krāsains un humpalīgs. manā dzīvoklī mijas šāds ar tādu. nezin kāpēc likās, ka jāizvēlas viena no šīm pusēm?
  Friday, June 7th, 2024
  teja
  12:54p
  Nu, kā jūs domājat, ir vai nav svarīgi apzināties savas privilēģijas? (kaut kas, ko sāku praktizēt tikai nesen, mani laikam interesē argumenti "pret")

  man šķiet, pa priviliģētība pat par sevi ir svētība, un pārlieks vainīgums par to arī ir pārspīlēts wok-isms, un enerģētiski neveselīgs. bet to neiekļaut savos argumentos, jo īpaši tādos, kur tiek uzsvērts, ka viss ir tikai tavā galvā, vai viss ir atkarīgs no paša attieksmes, disciplīnas, morāles principiem, saņemšanās, un viss ir radikāla paš-atbildība, tas gan ir "neoliberālisms" un "apjukums".
  Thursday, June 6th, 2024
  dienasgramata
  9:51a
  LSM. Strīdā par tiesībām uz kapavietu Augstākā tiesa norāda uz latvisko dzīvesziņu
  Wednesday, June 5th, 2024
  dienasgramata
  8:25a
  Sezonas pēdējais Senioru kino kluba seanss “Vēl būs rītdiena”.
  Monday, June 3rd, 2024
  dejavu
  11:35p
  Nu nevar zināt, vai manu balsi pieņems, vai nē.
  Nācās pa lielu lietu braukt uz kaut kādu čuhņu, kur vienīgais vaļā esošais pasta kantoris.
  Express pasta vēstule izmaksāja 50 dolārus, bet iespējams CVK nonāks dažas dienas par vēlu.
  Njam
  Friday, May 31st, 2024
  vajag
  [ qgmr101 ]
  11:01a
  Metināšanas privātskolniekus
  Iemācīšu metināt metālu. Par saprātīgu samaksu. 25 eiro 1,5 stundas. Pierīgā. Ja nu gribas pamēģināt, kā tas ir -- metināt.

  Pieteikties komentāros vai uz qgmr101@gmail.com

  P.S. MMA metināšana, ar elektrodu. Vispieejamākais process amatieriem.

  P.P.S. Kā arī veikšu metināšanas darbus individuāli vienojoties. Uzreiz saku, ka auto virsbūves ne.
About Sviesta Ciba