lmr

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
16:44: mazā, piestūķētā autobusā ar diviem velosipēdiem iekāpa vecis un viņa dēls.
vecis nostājās pie loga un krieviski sāka runāt ar jauno māmiņu, kura iestūmusi bērnu ratiņus. ierādīja viņai vietu, kurā stāvēju es. aizgāju nostāk.
tad viņš turpināja runāt ar māti, lai gan viņa viņu ignorēja un viņam vispār neko neatbildēja. cik skaists bēbis, cik skaista tu.

tad viņš slīpi uzsēdās uz velosipēda (no viņa baltajiem īsšortiem tūliņ izkritīs pauti), novilka savu dzelteno atstarotājvesti, zem kuras bija tikai matainas krūtis un sudraba ķēdē iekārts violets krusts ar sudraba jēzu, savīstīja vesti kunkulī, un, ar nevienu un visiem runājot par to, cik karsti, ar šo kunkuli lēni sevi iepliķēja. sasvīdušās krūtis, pavēdināja paduses un noslaucīja plikpaurību. tad, joprojām runādams ar visiem un nevienu, viņš sava riteņa bagāžniekā ieslēdza radio un sāka dejot pie krievu dziesmas, sviedru vesti rokā turot un jēzum kaklā šūpojoties.

Mūzika: prodigy

Comments

From:[info]augsne
Date:11. Augusts 2014 - 21:17
(Link)
Vai Tu raksti kaut ko arī ārpus cibas? Tev ir baigās iekšas un Tu esi ļoti precīzs vērojumos un tekstā. Trāpa pa kaut kādiem cilvēcības centriem, lai ko tas arī nenozīmētu; apmēram tāda sajūta.
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:11. Augusts 2014 - 22:18
(Link)
es esmu mēģinājis, bet nekas vairāk par kaut kādiem savu atmiņu atainojumiem man īsti nesanāk. bet varbūt kādreiz.

bet paldies par komplimentu!!!
Powered by Sviesta Ciba