liktens_humors
16 July 2018 @ 10:56 pm
 
break me. scar me. burn me. 
you know you have the power to. 
With a look. A word. Or naked ignorance. Tik tok  Felt like just a few seconds, didn't it? 
But I slipped through your fingertips. 
A little too late now, darling.  
No more. Not you. Not anyone anymore.
 
 
liktens_humors
13 July 2018 @ 05:22 pm
 
Piepildīt dzīvi ar lietām, cilvēkiem, darbībām un emocijām, kuras liek dvēselei smaidīt. 
Tieši tā. 
Tieši tik viegli.
Tieši tik smaidu izraisoši. 
 
 
liktens_humors
12 July 2018 @ 05:21 pm
 
reflektēšana. laikam tā to var nosaukt. tāda varen noderīga aktivitāte mēdz izvērsties.
pie glāzes maģiskākā olbaltumrožu kokteiļa vari nonākt pie atklāsmēm, kuras spēj nedaudz izsist no līdzsvara uz atlikušo darba nedēļu. labi, ka jau trešdienas vakars. labi, ka jau viss tas ir garām. labi, ka jau nemanot garām izlavierēts bez nopietnām traumējošām sekām.
cik viegli ir paniski mūkot no vienām nejēdzībām iemaldīties vēl krietni traumējošākās. 
un atkal jau nebeidzami jāpateicas. pateicības gads. jā, mīlu, ka ir tik daudz par ko pateikties. 
mīlu, ka dzīvoju. mīlu, ka ne no kā vairs nemūku.
facing the truths and the fears. 
 
 
dungo: Iggy Pop - The Passenger
 
 
liktens_humors
19 April 2018 @ 05:29 pm
 

Shiiit. Tieši tas šobrīd skan galvā. It kā jau diezgan labi zināma patiesība, bet pilnīgi random motivational speech youtube listē, fonā, kamēr dari ikdienas darbus tomēr var nedaudz izsist nosliedēm. Kaut kā nemaz vairs nav šaubu un izbrīna par to kāpēc pēdējais gandrīz pusgads ir bijis tik labs. It really is about the people who you surround yourself with. Jāpiedomā, jāseko līdzi, ko Tu domā, ko Tu dari, kā Tu to dari. Kurp Tu dodies ?

Jā, es nebaidos teikt, ka pagājušais gads bija viens sasodīti smags un traks laiks. Tik ļoti ļoti ļoti nepieciešams. Nu jau ir pagājis tik ilgs laiks, bet vēl joprojām atskatoties uz to visu nespēju apstādināt pateicības vārdus un tādu bittersweet, bet ļoti ļoti laimīgu smaidu.  Jā, šis pirmo reizi ir pateicības un laimes gads. Un pie joda to, cik salkani tas izklausās.

Mīlu.

 
 
dungo: Everyday I spend my time drinking wine, feeling fine.
 
 
liktens_humors
07 February 2018 @ 08:11 pm
 

gluži vai radās sajūta, ka apzināti / neapzināti izsaucu uz sevi vienu emocionāli nebaudāmu caureju. tā it kā viņas mēgtu būt kādreiz arī patīkamas.
lūk, iepriekšējai tikšanās reizei sekoja vairākas uz dzīvošanu nevilinošas dienas un naktis. tādas pagājušās vasaras atraudziņas, darbs, iedzert un miegs. that about it.
un vēl pagātnes kadri, kuriem uzkāpts uz ego, tāpēc gribas novilkt vēl kādu sev līdzi bedrē. labi labi. galīgi nevelk viņam piedēvēt ego samīdīšanu, šeit patiešām jūtos nedaudz bedīgi vainīga, jo zinu, ka tas nav tikai iedragāts ego, šeit tiešām arī sāp un tiešām žēl, ka jūt, ka varbūt tas bija viss, kas mums bija.
dažreiz brīnos kā man izdodas tik ļoti cilvēkiem pieķerties, bet tajā pat laikā nošķirties tik ātri, lai pēcāk atkal nedaudz vilktos atpakaļ. ehh.
bet nekāpsim atpakaļ tajā bedrē. darba diena velk uz beigām un jūtu kā pamazām manī ieripo atkal prieciņš dzīvoties, dzinulis cīnīties par laimīgu sevi. un aizvien vairāk sāk likties, ka ne tikai laimīgu sevi, bet mums. un patiešām redzu, ka esam labi, bet kopā būsim vēl labāk.
tas viss mums būs.
 
 
liktens_humors
05 February 2018 @ 12:36 am
 
fonā sveces met ēnu un viens nomierinieši šņākuļo.viņa zinātkāre uzcēla manī jautājumu, kāpēc tik sen nav ieraksts bijis.
laikam jau tā tiešām ir, ka cibas dzīve atzīmējas nedaudz plosošajās sāpīgajās noskaņās. kādu laiku tā nav būts.
ir tik dziļš miers un apziņa, ka pārmaiņas pēc necenties čakarēt nedz sevi, nedz kādu citu. un arī tu netiec čakarēts. utopija bez maz vai, ibio leo.
pārējās dzīves jomas ir cits stāsts, bet savstarpējā būtņu esība rit pārsteidzošā līdzsvarā. diezgan izteikts kontrasts pagājušā gada sajūtu plosīšanai,sevis skrāpēšanai un vispārējam dvēseles haosam. nezinu vai var uzķert, bet ir labi. priekā un mierā. autortiesību aizčiepšana.
bet vēl joprojām nemitīgu pārmaiņu priekšā. tas gan nav mainījies.
cerams,  ka arī aizgājušā gada kadriem viss rosās līksmās un labskanīgās noskaņās.
uz izdošanos. 
 
 
liktens_humors
21 November 2017 @ 10:31 pm
 
I'm a little bit tired of getting the bruises.


 
 
liktens_humors
03 October 2017 @ 08:43 pm
 
"there is no safe investment, to love at all is to be vulnerable." C.S. Lewis
šķiet jāsāk pamazām atgriezties pie dzimtās mēles vārdiem. kaut kā nemanot angļu vārdi iemaldījušies manā cibā. I guess that's where the heart lies right now. 
nu re, jau atkal. viens no retajiem mierīgajiem māju vakariem. kad to ir tik maz, tie uzreiz apvijas ar tādu kā neizskaidrojamu burvību. laikam jau tāpat kā tas notiek ar visu citu, jo retāk, jo lielāka burvība. 
pa druskai, pa druskai, veidot, apaudzēt, augt un priecāties.
mācīties no jauna būt.
it's not love if you're not willing to get bruises. 
 
 
dungo: The Kooks
 
 
liktens_humors
21 September 2017 @ 08:38 pm
 
It has been much too long since I've enjoyed this. Being at home, being present, no talking, no drinking, no escaping. I guess autumn really is here. 
Fireplace, tea, raindrops on the windows, his hoody wrapped around me, the sound of a teapot boiling, the smell of a burning wood, pigeons complaining about the rain.
Gratefulness, uncertainty, calmness, bittersweet joy. 
It has also been much too long since  I've written here. It has been too long since I've been a lot of things. 
These past months have been so full of emotions, escaping and provoking them, that I've really no idea who I am anymore.
Rediscovery on the way? Maybe. Hopefully
 
 
25 June 2017 @ 06:54 pm
 
surprise surprise motherfucker.
this may be the real definition of this summer, cause who would have thought. 
not even the slightest idea of what's going to happen, only many little moments of pure happiness. 
the type you haven't experienced in a while, like, since the time your dad told you you're the most beautiful princess in the world.
that, but constantly, without hesitation. simply.
i know that many long days of shit are probably coming after this, but to fuck with that.
i'm going to enjoy every last little bit of it. 
 
 
liktens_humors
11 June 2017 @ 07:37 pm
 

wow, life's fucking strange lately. moving moving moving. yeah, I'm back to not having a place of my own. I'm not sure I've had one real home at all.
I'm on the verge of crying, laughing, swearing, screaming and smiling like and idiot all of the time.
too often I feel like a character from one of my short stories which I've rarely written down. God, this is so fucking weird.
it's so much clashes of feelings of past and wishes of the future and complete and utter new bullshit of my own.
fasten your seat-belts bitches. this is me now.
I'm living.
 
 
dungo: Mumford & Sons - Little Lion Man
 
 
liktens_humors
06 June 2017 @ 07:29 pm
 
“I can choose either to be a victim of the world or an adventurer in search of treasure. It's all a question of how I view my life.”

nu skaidrs jau laikam bija, ka šis gads sitīs mani no ierindas, bet, ka tie būs manis pašas darbi, to gan es nezināju.
pasaule šķiet nedaudz sagāzta ar kājām gaisā, es priecājos, ka esmu viena tieši vasarā. ja būtu jāmācās būt vienai zem deķīša ziemā būtu čuķenku smagāk, tā šķiet.
bet tā, es varētu censties vilkt paralēles ar sešus, diez jau septiņus gadus attālo vasaru, kuru pasludināju par bohēmas un sevis mīlēšanas vasaru.
rūpes par savu fizisko veselību - check, nelielas alkohola straumes nedaudz kaitējot iepriekšējam mērķim - check, kāds kurš liek justies kā iekārojamai sievietei bez saistībām - check.
ak šie bēguļošanas mirkļi, kad kaitē vien pats sev. nu nedaudz arī tiem, kuriem patīk mācīt dzīvot, bet tie jau viņu tarakāni, kuri jāiznīdē.
 
 
liktens_humors
18 May 2017 @ 07:17 pm
 
I keep on shaming myself, whether it's about my body, my decisions or my personality. I think I'm kinda done with that. 
Build yourself following your conscience. Work towards your goals, make the necessary steps to get there. 
And enjoy the small things on the way. 
Yes, I think I'm kinda up for that. 
 
 
liktens_humors
16 March 2017 @ 07:48 pm
 
kaut kā domas vedinās uz to, ka šeit, iespējams, biežāk iegriezīšos.
esmu nomainījusi darba lokācijas vietu, kas vismaz pagaidām priecē.
laba mūzika, gaisotne, patīkami cilvēki, jauna apgūstamā viela un nedaudz viegluma un radošuma pieeja lietām. tas īsumā.
ir naiva cerība, ka atmosfēra mudinās ne tikai lasīt, bet arī rakstīt.
tāpat ir ne tik naiva cerība un apņemšanās sevi veidot. skaisti, rūpīgi, izglītoti, veselīgi, un tamlīdzīgi. ā, un, protams, laimīgi.
par augstākminēto aizdomājoties, - I'm so glad and at the same time remorseful that I haven't come across anything like this in a long long while.


 
 
liktens_humors
28 December 2016 @ 07:42 pm
 
aiztālāko uz atpakaļu sajūtu domu un pārdomu tramdīšana.  nē, ne jau gada pēdējo dienu uzdracelējumā, ar tādām muļķībām šobrīd nenodarbojos. vairāk no prāta aizklejojušu cilvēku apsveikumu iespaidos. pēc tādiem man parasti gribas rakstīt, bet vienmēr ierokos tik dziļi vecos savārstījumos pēc iedvesmām, ka viss rakstīšanas bīdītājs noplok. un tad ir bēdīgi par to, cik maz rakstu. reiz domāju, ka došanās uz ķīnu veicinās bloga rakstīšanai nepieciešamos materiālus, bet nu kad tas ir atkritis, varētu veidot tikai vienveidīgus un vienmulīgus ierakstus par bezdarbnieka introverta dzīvi. nē nē, dzīvei nav ne vainas, bet līdz pierakstīšanas vērtei tur vēl tālu. pašam jau sevi jātirda. 

 
 
dungo: Limp Bizkit
 
 
liktens_humors
09 November 2016 @ 05:34 pm
 
ahh, who am I kidding, I'll never give this up.
ciba ir vieta, kur mūžam atgriezties. pat pēc mēnešiem, pat tad, ja tiek piedrukātas pilnas ar roku rakstītas klades, pat tad, ja spiežos rakstīt publiskus blogus. šis ir patiesāk, atvērtāk un dvēseli atbrīvojošāk. 
soli pa solim tuvojas tas brīdis, kad došos uz otru pasaules malu dzīvoties pavisam citā pasaulē. pat nelūkojoties uz to, cik mistiski citāda kultūra tur ir, cik absolūti neko tur nesapratīšu, tas ir biedējoši spēcīgs izaicinājums personīgi man. prom. bez ierastiem atbalstiem, bez kaut mazākās komforta zonas, kur patverties. un tas gads būs tikai tāds, kādu pati to veidošu. gribot negribot nāksies atbrīvoties no savas lēmumu pieņemšanas fobijas.
Ķīna nav gluži tā siltā, dziesmām pildītā, laid back Spānija, uz kuru netendenciozi tēmēju jau ilgi ilgi, bet kaut kur apziņas dziļumos šķiet, ka tieši tas, kas vajadzīgs. 
oh, by the way, I'm scared as fuck, in case you didn't notice.

 
 
dungo: Nirvana - The Man Who Sold The World (MTV Unplugged)
 
 
liktens_humors
21 August 2016 @ 10:19 pm
 
ir savdabīgi. ikkatra šī laika doma un sajūta, savdabīga. 
šis ir kārtējais "kurp es dodos?" samulsuma mirklis. nedaudz skaists, nedaudz sāpīgs, nedaudz grūts.
it kā viss tas pats, tomēr pavisam pilnīgi citāds.
es zināju, ka man kādreiz kaut kas būs ar to spāniju, un še ku re ku bija, tikai pavisam citādāk nekā to būtu gaidījusi.
es ļoti ceru neiestrēgt turpat, nepazaudēt to iegūto pieredzi un apziņas. zinu, ka tas viss ir no manis atkarīgs.
atkarīgs. jā, šis vārds bieži spēlējās manās pēdējā laika pārdomās. 
pēc pēdējā laika notikumiem sanāk, ka esmu nobriedusi blogam. citādākam, ne tik personīgam, ne tik latviskam, bet cerams lasīšanas kārpiņām patīkamākam. 
paldies.
 
 
dungo: https://youtu.be/YsgP8LkEopM
 
 
liktens_humors
02 August 2016 @ 11:35 pm
 
Spānijas gaisā viss tomēr nedaudz citādāk smaržo.
šādi mirkļi dzīvē tiek doti, lai palūkotos nedaudz uz sevi no malas, iespējams, ka tīri subjektīvi, bet ir. notiek. vārās un darās viss iekšā.
tie dēmoni nekur nepazūd, viņi lēkā no viena pleca uz otru un tev vienkārši ir viņiem ir labi jāiepazīstas. tad varam sākt veidotiem tiem arī citus maršrutus.
I'm looking forward to it all. lai arī apzinos, cik ļoti man smelgs pēc māju mīļuma un azotes siltuma, arī šis ir vajadzīgs.
katram savs svētceļojums tā teikt. 
kādam vienkārši vairāk noveicies, ka tas notiek palmu paēnā, upes šļakatās un vīna ielenkumā.
cheers.
 
 
dungo: the melodies of Ribadavia
 
 
liktens_humors
25 April 2016 @ 07:17 pm
 
ārpus telpu skriešanas sezona beidzot atklāta. pašam prieks un nebija jau arī nemaz tik bēdīgi kā likās.
vispār pavasaris lēniem, sāpīgiem soļiem pamazām pievelkas klāt. 
augt, augt, augt ! un pārmaiņas pēc ne platumā! heh.
priekā.
tā bilde liek man vēlēties zīmēt. 
 
 
liktens_humors
22 April 2016 @ 11:02 pm
 
jā, man patīk vienam otru mudināt būt labākiem, bet kas tas faking pie velna ir ?
ko tu dracelē tos mirkļus, kad es jūtos faking brīvi un labi?
fuck it.