liktens_humors
15 April 2020 @ 05:57 pm
 

The last entry of that life was - I’m a little tired of getting the bruises.

Nedaudz pravietiski vārdi, šķiet, sanākuši. Pirmie gadi ar viņu pavisam noteikti ir bijis kaut kas ļoti pretējs nobrāztiem ceļiem. Jā, sākumā bija daudz mulsuma brīži par to, kā ko labāk, bet līdz ko izdevās izslēgt drošinātājus un pieņemt lēmumus, ko sirds vēlas, nevis saprāts, tālāk viss ritēja tādu vispārīgu miera un pat, drusku gan raustos par šī vārda izmantošanu, bet nu lai jau iet, tuvi eiforisku gaitu.

Sevis iepazīšana no jauna caur cita cilvēka acīm. Šoreiz pavisam citādākām un pilnīgi ne destruktīvām. Kaut kas tā pavisam skaisti, pilnīgi pretēji tai ledainajai vienaldzībai, kura bija iezagusies pēc sešu gadu kopdzīves, un daudz īstāk un dziļāk nekā tas neparedzamais visas emocijas līdz maksimumam divi tūkstoši septiņpadsmitais gads.

Kad nemitīgu struggle sajūtu un nepārliecinātības dēmona klauvēšanu pie zemapziņas durvīm nomaini pret miera pilnām pastaigām ar labāko draugu pie rokas, dzīve iegūst pavisam citu noskaņu. Tādu par kuru tajā divi tūkstoši septiņpadsmitajā pat pasapņot atvērtām acīm nevarēja. Karmas teorijas piekritēji gan jau sludinātu, ka tādu laimi noteikti esmu iegādājusies par “iepriekšējā dzīvē” nopelnītajiem punktiem, kad ik vakaru pieraudāju pilnu spilvenu. Šķebīgāk par to, ka dzīvoju tā gandrīz pus gadu, šķiet, ir tikai tas, ka esmu diezgan pārliecināta – blakus guļošais notiekošo ļoti labi apzinājās, bet izlikās neredzam.

Lai vai kā, vairāk kā skaidrs, ka to, kas ir tagad, nekādi nevar nopelnīt. Pavisam noteikti ne žēlojot sevi un meklējot reizē vainas un to attaisnojumus apkārtējos un ne slēdzot ārā emocijas katru vakaru nobeidzot bārā ar kārtējo pēdējo dzērienu un meklējot siltu plaukstu vēl saplēstākos cilvēkos nekā pats.

To, kā ir, novertēju jo vairāk tagad, kad nu jau iztraucēts marta ceļojums, nogremdēts izsapņotais Spānijas vasaras festivāls un nodzīvots mēnesi un divas dienas 24/7 izolācijā tikai ar viņu vien. Jā – ir asaras, ir arī piktošanās par kūku cepšanas biežuma ierobežojumiem un ne pārāk pamatoti nenovaldīti emociju uzplūdi. Bet ir arī atbalsts grūtos brīžos, sarunas līdz pieciem rītā, un joprojām katras asaras noķeršana un vēlme saprast otra sajūtu pasauli, pat tad, kad viņš pats to īsti nesaprot.

Novēlu ikkatram dzīvē tādu pašizolācijas biedru, ar kuru pakašķēties, paālēties un mīlēt dzīvi – arī šitādu.

PS. Xbox iegāde arī drusku palīdz

 
 
liktens_humors
22 November 2019 @ 03:21 pm
 
pirmo reizi vairāku mēnešu laikā atnāku uz darbu ar tādu mieru iekšā. iespēju gan mēteli noģērbt, gan iemalkot ūdeni - neviena jautājuma. mm. tā tīri vai idilliski. negribu, protams, saspļaut kāpostos. 
bet jā, šķiet, svarīgi tādus mirkļus novērtēt. domāju, ka tur daudz ir arī par attieksmi un lūgšanu. un vēl, protams, tas, ka mēnesi jau vadībai saku, ka gandrīz vai slīkstu sūdos. 

gribētos domāt, ka tāds nedaudz citāda perioda aizsākums labā gultnē. 

vakar vakarā skatoties pirmo krusttēvu, nu tik tik ļoti sagribējās vēlreiz uz Itāliju. un tikko meklējot atbilstošu bildi nu tik tik ļoti sagribējās atvaļinājumu ar viegliem rītiem, mīlestību, brokastīm un rakstīšanu. ak. pasapņot ar acīm vaļā darba dienas vidū vēl iespēju. galīgi nav slikti laikam. 
 
 
dungo: The Kooks
 
 
liktens_humors
26 February 2019 @ 05:54 pm
 
jā, vēl joprojām mēdz būt mirkļi, kad ejot pa Rīgas ielām, pārņem gluži vai out of body experience, par dzīvi šobrīd. kad redzu no malas visu to ceļu, abus mūs, pirms mums, pirms visa. un liekas maģiski traki tas viss. maģiski skaisti. maģiski tā, ka gribas redzēt, kas vēl būs.


 
 
liktens_humors
31 January 2019 @ 05:59 pm
 
teorētiski būtu jābūt tādai pusdraņķīgai sajūtai pēc šādas dienas, bet .. gribot negribot, vairāk gribot, sanāk tā, ka ir līksmas sajūtas un lepnums par sevi, un visas citas blakus parādības. 
iespējams daļēji ir prieks, ka pamazām varbūt organisms sāk aprast un sadzīvot ar visu to intermitten fasting thing. 
un prieks izkāpt ārā no paša organisma radītiem hormonu gruzoniem ārā. gluži vai pavasaris. 
priekā, par mums. 
 
 
liktens_humors
21 January 2019 @ 05:59 pm
 
Ne galva, ne sirds nespēj aptvert, ka ir pagājis tikai gads. 
Kad telefonā izleca notifikācija - this day one year ago, šķita, ka tur noteikti kaut kam jābūt sajauktam. Bet ir, ir tikai gads un viss paspējis tik ļoti sarotēt, pārrotēt un mainīties visās iespējamās nozīmēs. Un prieks par to. Un tajos brīžos, kad aptveras, ka tik maz laika paspējis paskriet, tad arī pārņem tāda racionāla doma, ka nav nemaz tik nenormāli tas, ka vēl sanāk sazvanīties, ka vēl ir svarīgi, kā ir, ka nemaz tik ļoti neliekas, kā cita pasaule. 
Priekā. Looking forward to it all. Jā, šis pavisam noteikti būs jestrs mīlestības gads!
 
 
dungo: The Turtles - You Showed Me
 
 
liktens_humors
12 November 2018 @ 05:05 pm
 
kas to būtu domājis, ka nebūs jāgaida nākamā dzīve, lai paņemtu to, uz ko vienmēr niezējuši nagi. scratch that. lai tevi paņemtu viņš. 
un paņemtu tā, ka tirpiņas skrien mirkļos, kad apzinies, ka tieši to, tieši tā taču gribēji jau sen. jau n-tās sirds plosīšanas reizes atpakaļ. kaut tepat vien cibas ierakstos spraucās ārā tā kāre pēc tādas sevis. 

mīlēšu. līdz pat pēdējam nodragātajam pārim kedu. un pēc tam vēl mazu liet. 
 
 
liktens_humors
03 October 2018 @ 02:55 pm
 
kad ir pienācis tieši darba nedēļas vidus un saproti, ka vairāk nevelk. 
izpumpēts no sevis ārā viss, ko varēji, bet tagad prasās tikai pēc sedziņas, krūzes silta upeņu balzama dzēriena, smeldzīgas grāmatas un pāris asarām.
es nesūdzos ir labi. arī rudens, arī darbu kaudzes, arī nedaudz zeme izrautā no kājām un arī apkures rēķins, kurš uzglūn aiz stūra, nemaz tā traki nesmeldz. 
ir labi. 
 
 
liktens_humors
13 September 2018 @ 04:55 pm
 
ak šie vienreizēji burvīgie darba dienu mirkļi. jā, jo ir tādas dienas, kad darba diena ir kā viens milzīgs, nekad nebeidzošs nogurdinošs mirklis. 
savs riebums un savs šarms šajā visā. 
nedaudz maģiskas, kā izrautas no citas pasaules, ir šīs dienas. tā it kā būtu iekāpusi kārtējā grāmatu varoņa kurpēs.
bet vispār, ja neskaita šo dienu, tad nevaru vien sagaidīt nākamo trešdienu, kad izdosies uz nedaudz vairāk kā divām dienām aizmukt no šīs vietas.  vecajā pasaulē. vecajā pasaulē ?
hmm. savdabīgi, bet nedaudz jau tā arī būs. protams, ne pilnībā, but still. bez viņa. pie vecās pasaules cilvēkiem. 
nē nē, nebūtu es gatava satikties ar to pasaules daļu. gatavs pat, šķiet, nav īstais vārds. pārāk sit tādas lietas mani no tā jau ļodzīgā līdzsvara ārā.  
 
 
dungo: She's so high
 
 
liktens_humors
28 August 2018 @ 05:39 pm
 
Heh, ceturtā daļa gadu simta jau tepat aiz stūra. un ziniet ko ? Šķiet, ka ir gana labi nodzīvots. 
Jā. atminos, kā vēl pāris mēnešus atpakaļ gaudos, ka pārāk daudz laika notērēts pilnīgi nepilnīgi, bet, šķiet, ka pamazām sāku izpirkt šo savu grēku. Vismaz tādās šī brīža sajūtās, ja nesāk preperēt cauri iepriekšējos gadus. Plānoju no tā izvairīties, bet nevaru garantēt, kādas vēsmas manā nedēļā ienesīs septembra tuvošanās un emociju un hormonālās vētras. 
Būtu laikam īstais laiks iemācīties ar šīm lietām dealot kā pieaugušam cilvēkam, nevis ļaujoties, bet palūkojot racionāli. Bet ehh, man vēl ir trīs ar pus dienas būt iracionālam emociju kunkulim.
 
 
liktens_humors
13 August 2018 @ 05:22 pm
 
nedēļas nogale aizvadīta iegrimstot maģiskā leiputrijas zemē, kur viss ir tik citāds, bet it kā tik labi pazīstams un mīļš.
latvju viensētas burvība, labestība un, grozies kā gribi, nedaudz arī posts.
ir tik savdabīgi kaut ko tādu piedzīvot no nedaudz aizskatuves lomas. tik, pat nedaudz negribīgi, baidoties apdedzināties, arī pa druskai, pa druskai iekāpt svešā pasaulē, tieši pa vidu, tik galīgi nepelnīti. vai tikai pagaidām nepelnīti ? kurš gan labāk to zina. 
ai cita pasaule nu jau ne tikai iekšā, bet arī apkārt. 
 
 
liktens_humors
13 August 2018 @ 05:09 pm
 
lai arī cik gards nešķistu tavs mīļākais saldējums, aizraujoties arī no tā var samesties slikti.
ak šīs vidusmēra cilvēka nedienas.

 
 
liktens_humors
10 August 2018 @ 04:30 pm
 
smaidi Tu muļķi. smaidi ar platāko smaidu, kādu vari noslēpt sev kabatā.
dejo un lēkā un sit kājas pret zemi, cik ļoti daudz Tev ir dots. 
nu tieši tā, dzen to kautrību un neticību ar slotas kātu prom, un baudi laimi. 
es arī krāmēju somu, līdz ar laptopu aiztaisu ciet darba nedēļas domas un nedomas, un dodos pie tā, kas liek līksmot, gan man, gan viņam, gan dvēselei. un daru to smaidīdama un kājas pret zemi sisdama, par to , ai cik labi. 
 
 
01 August 2018 @ 07:30 pm
 
Just a friendly reminder - never go out drinking with your boyfriends best friends when you're emotinally unstable.
 
 
31 July 2018 @ 11:44 pm
 
Kad naktis kļūst neciešamākas par dienām, un nospiež, nospiež ar galinošu klusumu un smagu bluķi uz sirds, kurš nakts aizsegā kļuvis pietiekoši drosmīgs, lai atgādinātu par savu esamību un kā cita neesamību.
 
 
30 July 2018 @ 09:31 pm
 
Ir tie niķi, kurus ne pa kam pilnīgi apzināti nevēlamies laist vaļā. Lai arī cik destruktīvi vai nebaudāmi, bet tomēr tik pazīstami mīļi.
 
 
liktens_humors
28 July 2018 @ 04:18 pm
 
Tā jau notiek, pāriet un norimst.
Kaut kā tik ļoti ļoti iekrita sirdī un aizķērās tur. Nez vai tamdēļ, ka taisnība, vai tamdēļ, ka sirds  tik neierasti trausla? Un vai maz tam nozīmes. 
Šķiet, es vienkārši neprotu atvadīties. Vai negribu. 
Jā, varbūt vēl uz tikšanos. Ar smaidiem, smiekliem un dzīves baudīšanu. 

 
 
liktens_humors
16 July 2018 @ 10:56 pm
 
break me. scar me. burn me. 
you know you have the power to. 
With a look. A word. Or naked ignorance. Tik tok  Felt like just a few seconds, didn't it? 
But I slipped through your fingertips. 
A little too late now, darling.  
No more. Not you. Not anyone anymore.
 
 
liktens_humors
13 July 2018 @ 05:22 pm
 
Piepildīt dzīvi ar lietām, cilvēkiem, darbībām un emocijām, kuras liek dvēselei smaidīt. 
Tieši tā. 
Tieši tik viegli.
Tieši tik smaidu izraisoši. 
 
 
liktens_humors
12 July 2018 @ 05:21 pm
 
reflektēšana. laikam tā to var nosaukt. tāda varen noderīga aktivitāte mēdz izvērsties.
pie glāzes maģiskākā olbaltumrožu kokteiļa vari nonākt pie atklāsmēm, kuras spēj nedaudz izsist no līdzsvara uz atlikušo darba nedēļu. labi, ka jau trešdienas vakars. labi, ka jau viss tas ir garām. labi, ka jau nemanot garām izlavierēts bez nopietnām traumējošām sekām.
cik viegli ir paniski mūkot no vienām nejēdzībām iemaldīties vēl krietni traumējošākās. 
un atkal jau nebeidzami jāpateicas. pateicības gads. jā, mīlu, ka ir tik daudz par ko pateikties. 
mīlu, ka dzīvoju. mīlu, ka ne no kā vairs nemūku.
facing the truths and the fears. 
 
 
dungo: Iggy Pop - The Passenger
 
 
liktens_humors
19 April 2018 @ 05:29 pm
 

Shiiit. Tieši tas šobrīd skan galvā. It kā jau diezgan labi zināma patiesība, bet pilnīgi random motivational speech youtube listē, fonā, kamēr dari ikdienas darbus tomēr var nedaudz izsist nosliedēm. Kaut kā nemaz vairs nav šaubu un izbrīna par to kāpēc pēdējais gandrīz pusgads ir bijis tik labs. It really is about the people who you surround yourself with. Jāpiedomā, jāseko līdzi, ko Tu domā, ko Tu dari, kā Tu to dari. Kurp Tu dodies ?

Jā, es nebaidos teikt, ka pagājušais gads bija viens sasodīti smags un traks laiks. Tik ļoti ļoti ļoti nepieciešams. Nu jau ir pagājis tik ilgs laiks, bet vēl joprojām atskatoties uz to visu nespēju apstādināt pateicības vārdus un tādu bittersweet, bet ļoti ļoti laimīgu smaidu.  Jā, šis pirmo reizi ir pateicības un laimes gads. Un pie joda to, cik salkani tas izklausās.

Mīlu.

 
 
dungo: Everyday I spend my time drinking wine, feeling fine.