23 October 2017 @ 04:17 pm
 
Kaktusi un grāmatas-tie mani mājas kompanjoni.
 
 
dungo: Moonspell
 
 
23 October 2017 @ 06:13 am
 
Brīvlaiks sīkajiem. Ļoti labi, transporti un ielas tukšākas.

Vakar kaut kāda eksistenciālā krīze piemeklēja. Šad tad apciemo. Visticamāk saistīts ar kosmosiņu, jo bezsakarīgi arī gulēt neizdevās laikā aiziet.

Tagad biš psiholoģiski izklājies nevaru atkal cilvēkos ieiet.
 
 
22 October 2017 @ 08:26 am
 
Kāja šodien labā tāda nogurusi. Baseinā izmasēju savu dibena muskuli. Jā, nu pēc 11 tur noteikti nav ko darīt. Nesaprotu kā darba dienu vakaros tie 27 peldētāji tur satilpst. Pie 13 jau sākās tāda skatīšanās pa malām. Visādi citādi svētīga nodarbe brīvdienu rītos.
Šorīt jau mīnuss arī atnācis līdz LV centrālajam rajonam. Sarma klāj zemi. Nevajadzēja uz nakti tos radioatorus griezt vaļā, tagad no paša rīta mūlis kā mongolim. Puķe ar nevar saprast no kā beidzas nost, laikam neķerpī to žaronu. Tā ir ar pakešu logiem, kuriem vēl ne dubultstikls bet trejstikls or whatever. Jā troksni izolē, bet dzīvības gaisu arī.

Biki kaut kāds šķaudeklis ir. Būs dienas gaitā pastiprināti jāpalieto kaut kas Cvitamīn veidīgs.
 
 
21 October 2017 @ 04:01 pm
 
gribētos gulēt uz kreisā sāna, bet nevar jau darīt visu ko gribas.
 
 
21 October 2017 @ 03:10 pm
 
''Pirms daudziem tūkstošiem gadu Austrumos pastāvēja uzskats, ka katrs cilvēks uz mūsu planētas ir dievs. Taču cilvēce ļaunprātīgi izmantojusi savu varu, tāpēc Augstākais Valdnieks nolēmis to visu atņemt. Bet tad radies jautājums, kur lai noslēpj dievišķumu - visu cilvēku talantu, potenciāla un lieliskuma avotu. Pirmais padomdevējs teicis: ''Kāpēc gan neizrakt zemē dziļu bedri un neievietot dievišķumu tur?'' ''Nē,'' atbildējis valdnieks, ''galu galā kāds vēl aizraksies pietiekami dziļi un to atradīs.'' Tad ierunājās otrs padomdevējs. ''Man ir ideja, '' viņš sacījis.''Kāpēc mums nenovietot šo cilvēku spēka avotu pašā augstākajā kalna galotnē?'' Un atkal valdnieks to noraidījis. ''Nē. Kāds vēl galu galā uzkāps varenajā kalnā un to atradīs.'' Beidzot trešais padomdevējs izteicis savas domas:''Un ja nu tu dievišķumu paslēptu pasaules dziļākajā okeāna dibenā?'' Valdnieks atbildējis: Nē. Kāds vēl ienirs okeānā un to atklās.'' Tad valdnieks klusējis un domājis. Pēc pāris mirkļiem viņš atjautīgi atteicis: '' Man ir risinājums. Es neparastā spēka, lieliskuma un slavas avotu ielikšu katrā šīs planētas vīra, sievas un bērna sirdī, jo viņi nekas neiedomāsies tur ielūkoties.''

- man mazliet vairāk jāpārceļas uz sirdi?
- daudz vairāk.
-Viena no pirmajām lietām ko tu var izdarīt, lai atjaunotu saikni ar sirdi, ir atmodināt aizrautību, kas tevī apdzisusi. Sāc darīt tās lietas, ar ko agrāk bija piepildīta tava cēlā sirds. Sāc darīt to, kas uzrunā yo aizrautīgo bērnu tevī un liek tev tā smieties, ka vēders sāk sāpēt. Atklāj no jauna tās lietas, kas tevi aizkustina un liek acīs sariesties asarām, jo galu galā tā ir vieta, kuras dēļ tev acīs sariešas asaras, tā ir vieta, kurā Visums grib, lai tu atrodies.''
Gribu lai tu atgūsti mirdzumu acīs. Un kad tas notiks, tava sirds vēl vairāk atvērsies un sāks tev klusiņām stāstīt savu patiesību.''
 
 
21 October 2017 @ 01:19 pm
Indra Saukāne  
"Neizbēgamība, ko esmu pieredzējusi savā dzīvē, ir satiktie cilvēki. Ne velti saka, ka neviens, ko mēs satiekam, nav nejaušība. Turklāt mēs cits citam tiešām esam kā spogulis. Un "saviem" cilvēkiem nav iespējams paiet garām. Bieži vien ir tā sajūta, ka cilvēks ir ļoti pazīstams, vai notiek kāds "klikšķis"- piesaista cilvēka acis, smaids, stāja. Tas nozīmē, ka ir kāds kopējs ceļa vektors ejams. Ne vienmēr iznākums attiecībām ir ilgstošs un patīkams, bet pamācošs un galarezultātā bagātinošs gan."

"
Savas dzīves vadīšana ir savu domu, vārdu, darbu kontrolēšana ar mērķi radīt, ģenerēt, nevis salīdzināt, kritizēt, konkurēt, atcerēties, nožēlot. Tas nav viegli."
 
 
20 October 2017 @ 09:01 pm
Ak, šie brīnišķie sistēmas Windows apgrūtinājumi  
Tā kā Batfelda entuziastiem diemžēl nākas Vindozi lietot diezgan bieži, tad nevarēju vairs paciest mūžīgo «Could not reconnect all network drives» un atradu risinājumu, t.i.,
Finally found a setting that did work for me though. I have an Intel network adapter, and with the proper Intel drivers installed, the network adapter will have an 'Advanced' tab. On this, there is a setting named 'Wait for Link', which is 'Auto Detect' by default. After setting it to 'On', the mapped drives are connecting on startup.
Paldies Ričardam O.!
 
 
20 October 2017 @ 02:21 pm
 
ir ko teikt,bet nav ko teikt.
ir kam teikt, bet nav kam teikt.
tāds mūžīgais aplis no kā ārā nevar tikt, vai negribas tikt, vai nemāku tikt.
nezinu kā ir.
 
 
20 October 2017 @ 11:11 am
PRIEKDIENAAAAAH  
EVERYBODY DANCE NOW!
https://www.youtube.com/watch?v=9_NqFgYJWn8
Tags:
 
 
dungo: Xploding Plastix - Treat Me Mean, I Need the Reputation
 
 
19 October 2017 @ 06:23 am
 
Mesindžerī parasti kāds pavīd arī šitik agrā rīta stundā. Tagad liekas, ka visi ir bijuši nomodā plkst 3 naktī un sapņo otro sapni.
Abi man uzraka zemapziņas dzīles. Vai tā saruna bija īsta..
 
 
18 October 2017 @ 06:02 pm
 
Es te biku par to pasaku tēmu aizdomājos un šodien apstājos pie ''Sarežģītais Zvirbulēns''. Tā pasaka, kurā mitinos noteikti ir par kādu balto zvirbuli, neglīto pīlēnu, zaļo vārnu, melno avi, marsieti utml. Par savdabīgo, citādo. Par individualitāti. Par pieņemt, nepieņemt. Sapratīs, nesapratīs.
 
 
18 October 2017 @ 02:52 pm
Tas ir oficiāli  
Pūces aste ir uzziedējusi!
https://www.youtube.com/watch?v=o5l2xr5BBq8
Jūtos kā gaidījis visus 9 gadus, bet iepriekšpasūtījis, izrādās, biju 2012. gadā. Alfas pamēģināju laikam vienreiz, bet tagad gan būs jāiziet.
 
 
17 October 2017 @ 10:29 pm
Titty Tuesday, Rociņa Edition  Tags: ,
 
 
17 October 2017 @ 08:35 pm
 
Vispār es tā kā gribēju aprunāties ar sevi kāda tad galu galā pasakā es dzīvoju un sapņus sarakstīt, bet prāts atkal nesās uz izklaidi. bet kulturālu. tomēr neredzētas Adreses un Ziemeļu puse pagājušo ned.

Tomēr laikam pēc visiem arguments [ labs nedēļas sākums, jā ] gribas atslēgties.
 
 
17 October 2017 @ 08:26 pm
hurricane  
Ofēlijas siltie vēji atpūtušies līdz mums šovakar. Iekrāsojot arī rīta sauli sarkanu ar Sahāras putekļiem. Planēta zeme is getting wild. Orkāni sāk gāzties arī līdz Eiropai.
 
 
17 October 2017 @ 08:22 pm
Vispār es gribēju nocitēt labākos eksemplārus, bet...  
Dzīvošanai īres mājā ir viena priekšrocība - var saņemt iepriekšējiem iemītniekiem domāto spamu, piemēram, šodien patīkama pārmaiņa no ierastajām ierakstītajām parādu piedzinēju vēstulēm (starp citu, policija arī vienreiz 07:00 bija ieradusies tās veiklās darbones meklēt) - veco ļaužu laiks jeb katalogs SELECT, kas ir stipri tuvu šim, hehe.
Tags:
 
 
17 October 2017 @ 07:07 pm
 
Skorpions Jupiterā nu gan iesācies... Ar mentālu un fizisku caureju. Bēdīgākais jau ir saprast, ka Tavu iekšējo pasauli ne vella neredz un nepazīst dzīvojot visu mūžu blakus. Ir tikai matērija.. Un pelšana. Ne es to gribu vairs, ne man to vajag vairs.
Paldies par ielikto, bet nu pietiks. Tagad gribas uz augšu un ārstēt tās traumas vai pārvērst vismaz spēkā.
Es esmu kopprodukts jā. Bet ar savu, jaunu un citu vērtību sistēmu un vecajam būs nosprāgt un neturpināties.
 
 
16 October 2017 @ 10:26 am
In algorithms we trust  
Paklausījos pagājušonedēļ tā kārtīgi Sage Francis (lai atcerētos, kuras dziesmas beigās bija joks par adīšanu (bet tā arī neatradu)) un tagad Diskoverā Vīklijā sāk ieskanēties kaut kas no alternatīvā hiphopa, ai laik, verī nājs!
Tags:
 
 
dungo: El-P - $4 Vic / Nothing But Me And You (FTL)
 
 
15 October 2017 @ 06:51 pm
Skorpions Jupiterā uz gadu  
Bāzīsi to roku tajos tīklos, pelēs un visos citos dēmonos, kurus pat vārdā negribas minēt, lai paņemtu savu smaragda gredzenu?
 
 
15 October 2017 @ 04:55 pm
Jautājumi jautājējam  
Kārtējā labā ziņa tiem, kas grib kalpot sabiedrībai un translēt elektriskās spēles, lai citiem tās nav jāspēlē:
šobrīd tiešraidītāju iecienītākā konsoļu un tamlīdzīgu aparātu video tveršanas karte Elgato Game Capture HD60 Pro iekš Amazon.ko.jūkei tikai par 107€ ar visu piegādi uz Latviju.