19 October 2014 @ 08:51 pm
 
Skatos X factoru un atcerjos vienas kolegjes balsi. Ak vai dieninj, kas vinjai bija par balsi! Reizee zema bet dzidra un vel tas Devonas iipashais akcents. Dazreiz tusinjos klausijos, kaa vinja runaa un vienkarshi kusu. Ahh.
 
 
19 October 2014 @ 02:59 pm
 
.
 
 
19 October 2014 @ 05:23 am
 
un tā ir pienācis rīts. Noceļojos pa youtube Vlogiem, fc.
Aiz sienas mostas, bet es laikam iešu pasnaust.
 
 
19 October 2014 @ 01:48 am
 
Nezinu, ko te uz LV vēsturi ieslēdzos. Dokumentālas filmas strīpā sāku posīt.
 
 
19 October 2014 @ 12:36 am
 
to, cik ilgi strādāju, šajā nedēļā mēru svecēs - nevis stundās, bet gan izdegušo pļošku skaitā.
 
 
18 October 2014 @ 08:27 pm
 
moments kad analizē savu pirmo dzejoli un pat saproti ko pie velna tu dari ir neaprakstāmi skaists.
nekad nebūtu domājusi,ka gūšu šādu prieku no sonetēm un Šekspīra lugām, un lekcijām par alegorijām un līdzīgām padarīšanā.
nē nu,goda vārds, kaut kas man ar to galvu laikam te aizgājis pa pieskari.
bet ir labi,ir ļoti labi,mīļie.

šovakar sirsniņa mazliet lūzt pēc mājiniekiem,bet tas nav nekas tāds ko pudele vīna un A Perfect Circle nevar noslāpēt.
 
 
dungo: A Perfect Circle
 
 
18 October 2014 @ 06:37 pm
veselības dziriņa  
mūžīgās cilpas gifi
 
 
dungo: Selah Sue - This World
 
 
18 October 2014 @ 09:56 am
 
Nu taa arii domaaju. Vai tad meita (8 ar pusi meneshi) buutu tikusi bez klepus, ja pati ar klepu esmu jau nedelju? Shorit piecelas, un nevareja izkrakshkjinaties un ir aizsmakusi. Un ik pa laikam ieklepojas. Pirmo reizi mes ar to saskaramies, negribas ielaist, dakteri sheit ieteiks neko vairaak kaa paracetamolu. Kaa cinaties, jus mammas? Kaadi ieteikumi?
 
 
17 October 2014 @ 09:38 pm
 
WASP un Šekspīrs-manas 5dienas ir nepārspējami aizraujošas.
 
 
dungo: WASP
 
 
17 October 2014 @ 02:25 pm
.  
gribās teikt, ka viss iet pēc plāna. pat ja man tāda plāna nemaz i nebija :) tātad - iet vēl labāk.
šovakar david guetta. ja neaizmigšu, tad izlēkāšos :)
Tags:
 
 
16 October 2014 @ 11:01 pm
 
katru reizi viņi grib manu stāstu, kaut ko pielipināmu tik grūti iegaumējamam vārdam un vēl neizpētītai sejai. bet tie taču ir viņi, kuri to veido. mētājos kā lapkritī pa karti, uz leju vien, uz dienvidiem lēnītēm. piedod, mīļā Liona, bet Tu devi par daudz un man bija jāmūk lietū, Tu taču zini, ka neciešu dzestrumu. uz ceļa ne mazums ceļabiedru, bet jāsastop to, kurš atradīs īstās itālijas virtuvītes, kur cilvēki reizē dejo, taisa ēst, dzied, vāra kafiju, liek stīgām enģeliski vibrēt, šķaidās ar vīnu un Tu arī. neskaitāmas pirmreizes, bagātīgas pieredzes, aizvien sarēžģītāki atzinumi. tā tas visums izplešas un saraujas. ceļā brīži ātrāk mijas, saldskābenos knapi izjūt. un es nespēju palūkoties aiz katra stūra, bet izvēlētie neliek vilties, tur sastopamie padalās viens ar otru, lai atrastu skaistāko ceļu prom. tāpēc plāni mainās - stāsts vēl nav zināms. protams, sirds aizvien kavējas Sonas upes krastos, bet rudens turpina dzīties pa pēdām un man vēl ir nenokārtotas darīšanas ar vasaru, Alpi aiz muguras. izdragājiet lapu kaudzes manā vietā, lūdzu!
 
 
16 October 2014 @ 12:43 pm
.  
šodien ir atvainošanās diena, kad darbā katru stundu kādam par kaut ko [ko gan neesmu izdarījusi es] stāstu, ka piedodiet, atvainojiet par sagādātajām neērtībām. interesantā kārtā man absolūti nav problēmu to izdarīt, ja vien redzu, ka tā cilvēka pūcīgums ir norimis un parādās kāda apmierinājuma pazīme.
Tags:
 
 
16 October 2014 @ 01:15 am
.  
pāris dienas jau sirgstu ar pms 'vissirslikti' un pārprastu atbildības sajūtu. it kā viss, viss tagad būtu jāizkontrolē, jāizdara un jāzina, pa galvu nonstop riņķojot 'vajag izdarīt x.. y..z..' un pumpējot sistēmā adrenalīnu. atcerējos šito stāvokli, cik tas ir savā ziņā vilinošs, cik grūti apstāties. bet aizgāju uz bdeju un atlaida. iestājās mieriņš un pārslēdzos uz šeit un tagad. atgādināja, ka vajag baudīt. mirkli. sevi. gaisu. otru. visu. tas aizmirstās, ja joņo. jo baudīšanai vajag laiku un telpu. kā jau visam. vajag dejot. un gulēt. un ēst.
Tags:
 
 
15 October 2014 @ 09:15 am
.  
kā jau kuro reizi, iesākot home alone dienas, uztaisīju sev kabaču sacepumu, jo kabačus ēdu tikai es. jāatzīst, ka šoreiz sanāca visgaršīgāk, bez nekādām īpašām receptēm. es tā kaut kā rāmi cerēšu, ka kaut kā garšīga un laba taisīšana tikai sev nozīmē nelielu, bet neatlaidīgu vērtību maiņu. ir kaut kāds mazais sapnītis, ka varētu ne tikai gribēt, bet arī darīt tā, lai mājās ir labs ēdiens. tikai ar gribēšanu nepietiek, tam jāvelta laiks un enerģija. iesākumam varētu saņemties uz tiešo pirkšanu (vai arī nē, jo tuvumā esošās grupas pilnas..).
Tags: , ,
 
 
14 October 2014 @ 11:03 pm
dienas fons - 3 prognoze, kamer citiem saap galvas  
Nedeelju noslimojies majas, un sho nedeelju saaku ar neizsiikstoshu energiju. kaa drigjenes saeedies. lai ari slimiba veel pavisam nemaz nav pametusi. pamanos uzkrist nervaa iesledzot veco hronju.

Zarnas ar iekustinaatas. Attiros shobriid.

Vakar paspeeju apmekleet stuura maaju. Interesanti, biedejoshi, shausminoshi. Jau ieejot pagalmaa sajutu ekas sienas, kas pievilkushaas cilveeku cieshanu. Zheel, ja valdiiba nepabalstiis un netiks turpinaats eeku notureet pie dziivibas. Taadas veestures lieciibas sevii glabaa..
Ironiskaakais bija pirms stuura maajas Gjertruudes bazniicas apmeklejums.
chau, ko tu sho pirmdien?
aj neko, darba starplaikaa ievilkos bazniicaa, nolamaajos un aizgaaju uz stura maaju. Peec tam noriju burgeri [ jo astrologi zinjo, ka labumaa nekas neiet shajaa laikaa] un aizvilkos atpakalj stradaat.

a shodiena kaa Kazaaka, ja pilseetaa lietus liitu ..
 
 
14 October 2014 @ 10:32 pm
 
man vēl pāris lidojumi priekšā, un lasu ar bažām par vīrusu
Pēdējo reizi šāda panika bija 2000 vidū, kad man arī bija daudzas stundas pavadītas lidostu rindās.
Atceros, cik mokošas gaidīšanas bija Eiropā, ja priekšā kāds gadījās aizdomīga paskata vai no aizdomīgas valsts, bet Taivānā, piemēram, ekrāni katram iekšā nācējam automātiski uzrādīja ķermeņa temperatūru.
 
 
14 October 2014 @ 08:36 pm
 
Katrā cilvēkā ir brīnuma potenciāls. Atliek vien pieļaut, ka gaisma, kas uz viņu krīt, rada kādu īpašu viņa vaibstu un izteiksmes zīmējumu. Ne tikai fotogrāfija ir zīmēšana ar gaismu, arī sirds šķiet pakļauta tādai pat tehnikai. Ar laiku mani pārsteidz vien tas, ka ir iespējams atļaut gaismai uzzīmēt arvien jaunus un jaunus cilvēkus. Kādu rītu es vēroju savu priekšnieci profilā, viņa ir nekrāsojusies, viņas mati ir mazliet nekārtīgi, viņa brokasto, un tobrīd viņa ir skaistākais cilvēks izplatījumā. Iespējams, tas kādreiz ir noticis arī ar tevi. Vai notiks. Gaisma tevi radīs. Ievilks tavas uzacis stingrāk pierē un acīm piedos citkārt nepamanītu spīdumu, kaut kas, ko tu pateiksi, un tā būs pavisam vienkārša un varbūt nenozīmīga lieta, mainīs pasauli.
 
 
14 October 2014 @ 03:06 pm
.  
vispār, mani sāk interesēt, kuras ir labas grāmatas par organizāciju psiholoģiju/personāla vadību. jāsāk iepazīties.
Tags:
 
 
14 October 2014 @ 09:18 am
 
Vispaar ir taa ka, nupat es saaku gribeet beebishlaiku atpkalj! Nee, bet tikai tapec, ka laiks man tgd vispar nav. Ilgaak par 15min nevaru neko padarit. Vinjai visu laiku kaadu vajag blakus. Ja vinja spēlejas uz gridas, tad man arii tur jaabut, pat ne jaspelejas, bet jabut. Tad, ja vinja ir lielaja gulta un teetis vienaa gultas galaa un es otraa, vinja pa vidu, tad luuk ir sveetlaime, tad viss un visi ir blakus. Protams, ir dienas, ka nekas nepalidz. Otra lieta, taas ir naktis. Laikam driz saakshu justies kaa mazinsh zombijs. Kaut kas vinjai nav labi. Nesaprotu, it kaa tak nekas nesaap... Esmu nogurusi un iisti nesaprotu ko dariit, ko mainiit. Es tiesham lasu visus tos ieteikumus un velreiz parliecinos, ka tas nav musu meitai. Vina ir savadaka. Ekh.
 
 
14 October 2014 @ 08:48 am
.  
beidzot noskatījāmies pirmo sēriju no orange is the new black. tā arī nevaru saprast, vai patīk. bija pa kādam jokam, bet laikam lielāko skatīšanās laika daļu man saglabājās tā galvenās varones sejas izteiksme. un viņa vislaik raudāja.
bet.. skanēja burvīga spektores dziesma. tāpēc otro sēriju arī kkad noskatīšos. citādi man paliek tikai bbt.
 
 
dungo: Regina Spektor - You've Got Time