09 October 2015 @ 12:05 am
.  
šovakar (nakt?) džezs, pilngraudu mannā putra un varbūt prisjolkovas grāmata. tas viss uz piecām minūtēm, jau tā kavējot gulēt iešanu. maz gulēt ir slikti. jau sāp no tā galva. bet ir tiik daudz ko darīt, kā var gulēt.. ceļavārdi no krāsošanas - "ļaujieties. ļaujieties savām sajūtām." vakar dejošanā lieliski gāju ar aizvērtām acīm, pat nešmaucos, un gāju ātri. so, keeps getting better ar to ļaušanos. 
Tags: ,
 
 
dungo: jazz
 
 
08 October 2015 @ 11:32 pm
Gleznās un mājas līnijās.  
Baigi draiskojos ar idejām. Tur arī tā laime rodas.

Vakar pāršalca tas aukstums, kurš mani vienā pūtienā aizrāva uz ģimeniski gaismoto māju, kur ciemojas rotaļu brīvais gars, milzīgs noskaņu lauks, mīlestība un siltums. Pašiem sava saule, kura uzcep rudeņus un ziemas no iekšpuses un atstāj skaisto dzestrumu aiz loga. Es tur esmu. Tikai nezinu vai kā ciemiņš, vai kā dalībnieks. Šīs daiļgrābjošās sajūtas dejo mani pašu vieglos soļos.


Stay open.
 
 
dungo: Rhye (SOHN remix)- Open
 
 
08 October 2015 @ 09:01 pm
filma  
peole, places, things.

viss vienkāršais ir ģeniāls. Un komiksi. Un r.e.ā.l.a.s beigas.
 
 
08 October 2015 @ 02:37 pm
.  
savu gribēšanu pēc kaut kā jauna vismaz daļēji piepildīju, nedaudz pastāvēšana rindā, tizls selfijs un jaunais monopols mans.
 
 
07 October 2015 @ 11:27 pm
.  
man ļoti patīk vīrieši, kas deg par to, ko dara. aizrautīgi un iedvesmojoši. protams, tur prāts pieslēdzas un sanāk nogrozīt galvu par to, vai vērts. tāds pieaugušā trulums par dzīves skarbumu, kas gan jau pārmācīs. skumji. jo darīt lietas, kas patīk un kam redz jēgu un rezultātu, nevajadzētu būt kaut kam īpašam. cerams, ka uz to eju pa kaut kādu sev vēl netveramu nogriezni.
Tags:
 
 
06 October 2015 @ 09:11 pm
.  
rokas nosala tā, ka kādu brīdi istabā sāpēja. tagad pa īstam ir atnācis aukstums. un vēl miegs. kaut ko fantazēju, sapņoju, kā mūžam neapmierināta ar esošo. no sevis arī var nogurt.
Tags:
 
 
06 October 2015 @ 05:42 pm
vēl strādājot  
Nekas nav beidzies, steidzies.. zini, kā Tev iet.. man Tevis nepietiek..
 
 
06 October 2015 @ 10:47 am
ilgstoši.  
Sapnī es biju kaila un Tu pūlī satvēri manu roku. Pamodos fiziski jūtot Tavu silto roku un maigu tiekšanos doties līdzās. Taču tas nav tas, kur eju dzīvē. Dzīvē es mācos un attīstos un mans cilvēks kaut kur dara to pašu. Mēs tiksimies, kad naivums būs izārstēts un mācība pieņemt dažādus cilvēkus būs apgūta.
Visskaistākais uzdevums būt šeit un tagad, būt pastāvīgā komunikācijā ar notiekošo. Tā ir dzīves bauda. Tā ir virzība un piepildījums.
 
 
dungo: dzestruma skaņa
 
 
05 October 2015 @ 11:46 pm
.  
un tad atnāk tumsiņa, uzsēžas uz pleca un iečukst, ka esmu zaķpastala, un varu tam riņķī apkārt spēlēties, cik gribu.
 
 
05 October 2015 @ 10:08 pm
.  
grūši bija jogā. nezinu, kāpēc. bet klausīties visu to par nebūšanu ķermenim, prātam, domām, bet gan mūžīgajai apziņai, kas visu to vēro, viegli. tomēr sajūtu ziņā man to vairāk palīdz sajust dejošana. joprojām galva pilna ar puķēm un sarunām. tikai es tāda, viegla, nemāku pastrādāt, jādzen sevi zemē un smagumā, bet tur tik viegli sadusmoties. pat ja mani personīgi neskar, ka kāds savu darbu dara sūdīgi vai bļaustās uz maniem cilvēkiem. veļļojot no jogas galvā bija spilgta fantāzija, kā kādu tādu izlieku aiz durvīm, izdzenu ārā. viela sev pārdomām, par robežām, ko gribās vēl vairāk novilkt tur, laikam. jo ir iekšā aizstāvēt un neļaut taisīt sviestu, ar tādu klusu un dziļu spēku, fūriju. tik mācīties man viņu mierīgi un ar cieņu vadīt arī tad, kad adrenalīns ripo asinīs. kaut ko jogā atvēra.
Tags:
 
 
05 October 2015 @ 08:35 pm
how books change your life  
''Bībele'' izlasīta. Kā svētais grāls man tagad. Zem spilvena, somā, visur, visur līdzi.
Lika pārliecināties, ka neesmu tālu no patiesības. tikai iekšas jāsakārto, jo prāts ir spējīgs strādāt atbilstoši kritērijiem.

Tagad gan pie miera. Šodien izrādījusies nogurdinoša.
for all of us .
 
 
04 October 2015 @ 07:58 pm
that is all love is about  
how could I miss out tik butvelīgo disnejmulteni Wall-E.
 
 
04 October 2015 @ 05:57 pm
domā bagāti, lai kļūtu bagāts  
Vakar apžēlojos un beidzu sūtīt dūmu makoņus ārpus manas istabas un aizgāju gulēt neizlasījis gluži visu grāmatu.
Šodien turpinu un saprotu, ka gribu lai tas nebeidzas.
Mans ''trauks'' piepildās un kļūst lielāks. Un es vienmēr to zināju, ka iekšēji esmu liels un gatavs saņemt un gribošs dot pretī.

''ja 30 metru augstam ozolam būtu cilvēka prāts, tas izaugtu tikai trīs metru garumā!''

Tikai visattīstītākā radība - cilvēks - spēj sevi tā ierobežot.
par to, ka esam ieviesuši ''vērtīgs'', ''nevērtīgs''.

par to, ka jēga ir tikai tam, kam mēs piešķiram jēgu.
Izvēle ir tavās rokās.
 
 
02 October 2015 @ 09:31 pm
just a little bit  
Es mazliet par daudz par tevi domāju. Mazliet par tuvu sev pielaidu. Un tagad tu esi uzgriezis man muguru, un es mokos, jo tu ar mani vairs nerunā.
Lai arī gribēju, lai tu palīdzi sadziedēt manas rētas, tu radīji jaunas, jo..i did fall in love with you.
 
 
01 October 2015 @ 10:43 pm
.  
kaut kā foršs tas septembris. vai nu tas, ka darbs mazāk, vai kā, bet atvaļinājuma apņemšanās katru nedēļu satikt kādu, ar kuru man gribētos papļāpāt, izdodas ar uzviju, meitenes pašas piesakās, tik es esmu tā, kas sarunā konkrētus datumus pēc pāris nedēļām, jo ātrāk nav kad. un vakari ir tik dzīvīgi. draudzeņu, cilvēku, krāsu laiks. akrila krāsas ir tik taustāmas. ar aizvērtām acīm un pirkstiem pa papīru. un tik košas, pilnīgas krāsas. skaidrs, ka akvareļi man nepatīk. es po žizņi visu pārspīlēju un daru intensīvi. krāsošana. tas ir tas, ko daru. lapu nokrāsot. un skatīties, kas notiek. kā patīk. kā šķiet, ka jābūt kkā citādāk. simetriski, pareizi, kaut kam. bet ļaut tālāk būt nepareizi. man sev daudz jāļauj nepareizi. iekšējais vecāks lai iet uzpīpēt.
Tags: , ,
 
 
29 September 2015 @ 10:12 pm
.  
nesaprotu, pa kuru laiku atnāca aukstums. vēl sestdien gāju svārkos bez zeķubiksēm un bija tikai mazliet vēsi. šodien mētelī drebinos un gribu cepuri.

sākās vēl viens darbs, process. interesants. ilgstošs. būs labi un dziļi. aizķēra tas teksts, ka psihe ir lēna. prāts ir ātrs un tāpēc šķiet, ka viss notiks fiksi, bet psihe tik ātri nevar, tai vajag gadus (minēja vismaz 2), kamēr procesi notiek un izmainās. tāpēc jābūt iejūtīgam ar sevi. pacietīgam.
reizēm man šķiet, ka visi man apkārt ir tādi, iet pie terapeitiem, uz semināriem, lasa viskko par sevi utt, jo brīvais laiks pārsvarā kaut kur tur noris. un tad aizmirstu, ka citiem tā nav. un ir tādi, kam tāda sevis pētīšana ir pavisam pie kājas. arī tā ir ok, nav ne labi, ne slikti.
vēl patika teksts par to, ka pieņemšana nav piekrišana. tā ir tikai pieņemšana zināšanai, ka jā, ir arī tāds variants un būšana mierā ar to. un viss.
Tags: ,
 
 
dungo: moby
 
 
29 September 2015 @ 10:17 pm
 
Savā pusdzērumā stāstīju Tev, ka viņš varētu būt tas viens, kam netiku pāri un bla, bla

Bulshits
Netiku pāri tikai smeldzīgajai sajūtai. Tas arī viss

Bet par tevi un manu izturēšanos - tā bija taisnība gan
Un nevaru paņemt atpakaļ to, ko esmu darījusi
Tāpat to, ko esmu teikusi ne tev, bet kādam citam

Un man žēl
Jo tu būtu draugs, kuru gribētu saglabāt
Ja vien mācētu

Toties to, kas man ir nepienācīgi pienācies un ko neesmu pelnījusi
Par to es esmu gatava iemācīties jebko

Bet nevis, lai paturētu un saglabātu viņu savā dzīvē
Bet lai pēc iespējas darītu labu viņam
Jo pasaulē nav nekā dārgāka

Un pat ja esmu bijusi dumja, nesaudzīga un savtīga
Es domāju, ka es varu

Dziesmiņas
No Atēnām

Tonight we dine in Athens

https://www.youtube.com/watch?v=D67kmFzSh_o
https://www.youtube.com/watch?v=HSH--SJKVQQ
https://www.youtube.com/watch?v=JJRqIJxz6bw
https://www.youtube.com/watch?v=iCQ0vDAbF7s
 
 
29 September 2015 @ 12:23 am
 
bet īstenībā gulēt arī būtu jāiet..
 
 
dungo: the who
 
 
29 September 2015 @ 12:22 am
 
ja pusnaktī, ieraugot ar darbu saistītas lietas, tu iesmaidies un pēti tās nopietnāk, nevis izslēdz datoru un ej gulēt, laikam nozīmē, ka tev patiks savs darbs :)
 
 
dungo: the who
 
 
28 September 2015 @ 11:24 pm
pilnmēness  
can't sleep? let's cant sleep together.