08 February 2016 @ 08:35 pm
 
"man patīk kafijas smarža rītos, kad tā vēl nav sajaukusies ar ikdienas meliem un gribas katru rītu ar smaidu uztvert dzīvi!"
 
 
08 February 2016 @ 06:17 pm
 
rose, girl, and flowers image

nevaru vien sagaidīt sirsniņdienu, jo esmu sarūpējusi vienkārši perfektu dāvanu^^ kāpēc gan 14 nevarēja 5dien iekrist, ehh?
Tags:
 
 
06 February 2016 @ 05:46 pm
books vs movies  
Gads ar grāmatu lasīšanu iesācies diezgan pašvaki. Lai arī divas jau izlasītas un goodreads ziņo, ka esmu ahead of my schedule, still .. lasīšana back plānā nobīdījusies. Tagad ir kino laiks, jo oskari tuvojas.
 
 
05 February 2016 @ 12:20 pm
.  
šodien ļoti cītīgi izmantoju vārdu 'pirmdien' un līdz šim nebiju piefiksējusi, cik bīstams ir šis vārds. jau pārbijos, vai tikai neesmu izlaidusi burtu 'm' darba epastā. viss bija ok, bet diena vēl nav galā, ir laiks aizmirst.
 
 
04 February 2016 @ 10:29 pm
.  
pat ja man likās, ka smadzenes neatslēdzās, viss labi atslēdzās, iekšā dejoju :) vēl rītdiena, vakars būs darbīgs, bet burvīgs, es jau jūtu. un tad gulēt. un izdomāt, kā pabaudīt laiku un sevi vismaz pāris stundas. mur.
 
 
04 February 2016 @ 02:46 pm
 
cupcake, emoji, and food image
tagad kad kādu laiciņu man ir brīvāks pēcpusdienā, es PAR BRĪNUMU esmu atsākusi taisīt ēst :D nu tā smalkāk nekā parasti! laigan ņemot vērā, ka šeit no vietējiem neviens baigi netaisa ēst, bet gan mīl pusfabrikātus, tāpatās kā es visu šo laiku :D tik ilgi nebiju tā šmorējusi, ka pat likās, ka vairs nemāku taisīt neko :D forši forši, tīņu gados biju riktīgs pavārs a tagad nekā :D bet iemesls jau parasti arī bija laika trūkums! visi tagad vakaros tā pieēdās manus kulinārijas šedervus, ka pēc tam, daži saka, ka paelpot nevar, un priecājās, ka resnāki paliek :D
Tags:
 
 
03 February 2016 @ 11:36 pm
''kustinam rociņas!''  
ļoti jūtams, kad nav 12h darba diena, bet var iekļauties 6h. Kad miegs nāca jau 8 vakarā, tagad vēl pus 12 naktī nevaru sevi piedabūt aizmigt.
 
 
03 February 2016 @ 11:26 pm
saguruša cilvēka pieraksti.  
kolēģe šodien labi pateica - gribās ziemu vai pavasari, nevis šito rudeni. 
ziema vai mammas dzimene, vai vēl sazinkas, bet galvā ik pa brīdim ieskanas evertu we're getting older, my love. veselība ieklibojas tad tur, tad tur, sagurums. un jā, novecošanas sajūta savos vēl ne 30. es zinu, ka viss ir relatīvi. bet tas nemaina sajūtu, ka dzīvē tā kā jāsāk arī kaut ko nopietnu. tikai nezinu, ko. varbūt. un man šķiet, par to pašu teikšu arī pēc gadiem 10 vai 20. tas varbūt ir tas neomulīgākais. no otras puses, diezgan cītīgi eju kaut kur tur, kas ir projām no minētā. ieritināsimies drīz ar mīļo zem segas, pačīkstēsim par to, kas kuram iesāpējies, pasmiesimies par to un rīt būs atkal jauna diena. 2 more days to go until friday. 
Tags:
 
 
03 February 2016 @ 11:24 pm
Oscar movies  
Room  Nezinu, kura filma mani vēl šādi ir ''paņēmusi''. Wow ... vienkārši, wow. Grāmatu būtu vienkārši bail lasīt. Sajūta, ka saietu sviestā .
 
 
03 February 2016 @ 07:10 pm
just because  
rabbit, coffee, and cute image
 
 
03 February 2016 @ 04:14 pm
 
Nost
aļģi
ja
 
 
02 February 2016 @ 06:43 pm
un vispār ar visu šito siltumu un it kā agro pavasari ..  
nevar saprast vai ta arī ierakstīt kaut ko par homeopātiju vai nē?
Besij, ka rota vīrusainais bračka vazājās apkārt un smērē gaisu. Cifoju durvju kliņķi.

Iesākusies arī klepojošo kolēģu sezona.
*the mean look*
 
 
02 February 2016 @ 10:25 am
 
Nav tā, ka vajag parunāt. Bet nav arī īsti, ar ko parunāt.
Vakardienas vakars un šis rīts tāds nošļucis, noguris. It kā piekusis no nekā nedarīšanas.

Ja šis ir ieskats noskaņojumam pavasarī - tad fuck it.
 
 
31 January 2016 @ 07:04 pm
.  
pirmoreiz sēžu scopus un web of science, meklēju noderīgus rakstus, bet maz, tur nav priekš juristiem. ja es kādreiz kļūšu akadēmiska, varēšu sevi iepļaukāt par to, ka priekš kam.
 
 
31 January 2016 @ 12:10 am
.  
šovakar ausīs iekrita šī pārīša balsis. patīk man tādas.
 
 
dungo: Jaymes Young & Phoebe Ryan - We Wont
 
 
30 January 2016 @ 03:05 pm
 

runājot par kokčām, tas ir vienkārši vāks, bet vietējā lielveikalā ir parādijušies sulās pakās tik gardi kokčas (ieskats illustrācijā), ka liekās varētu dzert spaiņiem :D vienkārši ģēnijs cilvēks kurš izdomājis ar tādām garšām kā siera kūkas kokčiņas, aveņu trifeļu, piparmētru šokolādes garšu utt :) 

(tie kas ir bildē, arī noprovēji, ir tik pat garšīgi kā izskatās :))
Tags:
 
 
30 January 2016 @ 01:45 pm
 
Komandējums izziņots, kamēr papīri tolkam nav sakārtoti. Nu dajoš. Nēn ok, forši.
būs divas mazas turku pupas ceļõja pa Angliju!

Laikam jau bananacake pareizi saka, ka man arī ir , kaut vai tīri sev, iemesls doties šovakar nosvinēt kādu sev nozīmīgu darba pasākumu. Visu nedēļu pat iekšā urdīja ' 'gribu iedzert'' , te pēkšņi vakar nogriezās kā ar nazi. kāpēc, tāpēc ka jādodas pie Ogres vīra galvu sakārtot, vot kāpēc.
Kad es vienreiz aizmiršu par apkārtējo skatieniem, čalām un don't give a shit un darīšu to ko gribu, kur un kā patīk.
Besij laukā tas iekšējais stīvums. Can't fully enjoy myself.

bet tad atkal Als Pačino nāk galvā : ''nebūs nekādas vēlmes pēc saviesīgā pūļa, visas tās histērijas un izlikšanās. Gribēsies mājīgumu, garīgas vakariņas un tuvo cilvēku, kurš zina, cik cukura karotītes iebērt tavā tējas krūzītē.''

un mājdzīvnieku ar kuru var sarunāties bez vārdiem.
 
 
30 January 2016 @ 12:41 am
.  
darba tikums ir lielisks izdomājums, aiz kura bez sirdsapziņas pārmetumiem paslēpties no visa un visiem. un tīri trauki bija tas, kas var likt justies labi un apmierināti. viss pārējais, vārdos izteiktais un neizteiktais, lai rit savu gaitu. es kādreiz par šo visu padomāšu vairāk.
 
 
28 January 2016 @ 10:43 pm
.  
īsti nezinu, kāpēc, bet nostresoju visu dienu. varbūt dēļ tā sīkuma, ko vakar kārtīgi neizdarīju līdz galam un bija jāatstāj citiem izdarīt. varbūt dēļ tā, ka likās, ka šodien jābūt kaut kam vairāk. tomēr tāda trauksmaina un saraustīta nedaudz pabiju arī tur, kur jābūt.
iekšas dīda kaut kāda neapmierinātība, ambīcijas, kaut kāda upe, kas saskārusies ar šķērsli un tagad ūdens tik plūst klāt, viļņojas un dīdās, uz priekšu netiek, bet zina, ka vajag. nemiera gars. reizēm sava intensitāte nogurdina. nokauj?
 
 
28 January 2016 @ 09:06 pm
 
silta vanna īstenībā uzdod pa sirdi. konstatējums nelabs. pasildījos ''sniega pikā''.
aiz loga purina.