18 September 2014 @ 09:42 pm
 
Kaut kā ar kursabiedriem matemātiķos atkal paveicies :)
 
 
18 September 2014 @ 02:29 pm
 
Tā. Zobārsts 1. Oktobrī 3pm. Man jau tagad sāp.
 
 
18 September 2014 @ 03:16 pm
.  
kļūst arvien grūtāk darīt to, ko negribās. tādās reizēs ir tāda kā sevis indēšanas sajūta.
jāatzīst, šodien tam ir bonusiemesls - galva kko ir saķērusi, kakls sāp un ir temperatūrīga sajūta, tāpēc neko un nevienu negribās redzēt, tikai gultu. bet varbūt viss noraustījies no turpmākajām 3 dienām. braucu tur, kur pirms došanās bija jāaizpilda pāris lpp, smalki un detalizēti atzīmējot savas bailes krustu šķērsu. nu, tad ar viņām arī pastrādāsim. scary.
Tags:
 
 
18 September 2014 @ 12:13 pm
 
perspektīva, mazulīt.


<3
 
 
18 September 2014 @ 12:10 am
 
sen nebiju saņēmusi no darba meklētājiem CV ar juteklisku e-pasta adresi.
Šovakar atnāca tāds no playdoll@...
Turklāt tikko - īsi pēc pusnakts
 
 
17 September 2014 @ 09:25 pm
 
Bet vispaar - ir karsti! Huh! Ir jau jauki, ka vel nav pelekaia rudens, bet vasara.
 
 
17 September 2014 @ 09:29 pm
 
Wallpaper - image #2054063 by KSENIA_L on Favim.com
 
 
17 September 2014 @ 08:26 pm
.  
nācu mājās, ieraudzīju, ka policisti liek štrāfi kkam par auto stāvēšanu vietā, kur es arī varētu būt likusi, jo īsti nezināju, ka tur nedrīkst un kāpēc. aizgāju pie policijas auto, pajautāju, kāpēc nedrīkst. puisis man ļoti laipni un detalizēti paskaidroja par nepārtraukto līniju ceļa vidū un to, ka drīkst stāvēt, ja ir 3 m no auto līdz tai, ko es jau sen biju aizmirsusi. pateicu lielu paldies un priecīga gāju tālāk, jo pa galvu nemaisījās jautājums, kāpēc tur tā. forši, nu.
Tags: ,
 
 
17 September 2014 @ 03:38 pm
 
 
 
dungo: Mana spotify instrumental playlist
 
 
17 September 2014 @ 01:41 pm
 
Jūtos mazliet apmulsusi. Pēc šīs superiedvesmojošās vasaras ar maniem hipijiem grūti ielekt atpakaļ "grafikā." Daudz ko negribas darīt, un pat neredzu tam jēgu. Neredzu pat īsti jēgu savām studijām/ visam, kas jāpiecieš un jāpaieš. Kāpēc? Kāpēc nevarētu dzīvot tikai tā, kā gribas? Man tā pietrūkst. Tas ir.. šī vasara bija tāda, bet jau tad es zināju,ka pēc tam būs sasodīti grūti, un šī iemesla pēc es maksimāli centos par to nedomāt. Es ceru, ka tā ir vien pārejoša fāze, bet, no otras puses, gribas saglabāt šo mūžīgo prieku. Un tāpēc man ir Paulī, bez viņa es nezinu, ko darītu.
 
 
dungo: Pink Floyd- Wish You Were Here
 
 
17 September 2014 @ 09:07 am
.  
šodien turpat pie kkc dabūju pildspalvu par to, ka ar velo uz darbu. izrādās, nordea šito tur dara. kādus 10 m pirms tam piedāvāja kko ēdamu, bet nu, you know, par rociņām un darba kavēšanu.
jebkurā gadījumā interesanti. un izskatos es pēc steve jobs - bītlenē un botās. kas ir fun.
Tags: , ,
 
 
16 September 2014 @ 07:29 pm
.  
ai, kā man patīk tā sajūta, kad pēc friziera laižu roku pār pakausi un tur tāds 5 mm ezītis :) neko jau nevar redzēt, neviens jau nezina, ja neparādu, bet mur pašai. un atkal - tikai pusblondīne no manis. gaiši jebkurā gadījumā ir labi priekš manis. tā es izdomāju, lai vasara turpinās.
 
 
16 September 2014 @ 05:25 pm
 
black and white | Tumblr
 
 
16 September 2014 @ 04:59 pm
lsjgsljg - original  
Vakar šis ''GOLCIUSS UN PELIKĀNA KOMPĀNIJA'' un maza tikšanās ar filmas režisoru Peter Greenaway.

''Lai pārliecinātu slavenu mākslas cienītāju, Elzasas marķīzu, finansēt izdevējdarbības projektu, Golciuss un viņa kompānija inscenē sešus seksa tabu simbolizējošus Bībeles sižetus: izlaidību, incestu, krāpšanu, pedofiliju, prostitūciju un nekrofīliju. ''

Darbā plaukti tukši. Tāpēc var pat parkā pasēdēt un pabolīties kā sirmi kungi domino spēlē.

Beidzot pieķēros savest kārtībā savas interneta problēmas.
100 vs 11 . bizzare. 90% izkūp gaisā ,fc.


Izlija alus uz paklāja. To pamanīju tikai tad , kad susurs laizīja paklāju, another fc.
 
 
16 September 2014 @ 04:48 pm
 
Brīvdienas, ak, brīvdienas. Cilvēki ir tik nesavtīgi un labi. Atceros brīvdienas un ir tikai "ak, ak, ak"!
Viens izved ar laivu pa Sedas purvu, cits -- labprātīgi pa slēgtām telpām Cēsīs, kas nav atzīmētas svētku maršrutā.
 
 
16 September 2014 @ 10:02 am
.  
katru reizi, kad dzirdu 'vienoti latvijai' reklāmu par šausmīgo vienotību, kas grib pārdot citadeli, kaut kā gribās pajautāt - vai tad gadījumā nosacījums banku pārdot nebija iekšā tās 'glābšanas' nosacījumos, pie tam ar gana skaidru termiņu? divi klikšķi un saņemu apstiprinošu atbildi. dirsējlāči laikam jau nebija politikai ne tuvumā, kad nosacījumus izstrādāja.  
Tags: ,
 
 
16 September 2014 @ 08:09 am
 
Klusiibaa apzinaati atlieku pieteikshanos pie zobarsta. Brr. Bet peec gruutnieciibas divi zobi saakushi nikjoties. Daudz buushu atdevusi meitai. Jaapiesaka, kameer veel par briivu!
 
 
16 September 2014 @ 09:11 am
.  
šorīt uz skolas ielas veloceliņa, pa kuru es saulainās dienās ripoju uz darbu, pie kkc piedāvāja tēju/kafiju. un man galvā ir 'wtf?', kad man uz velo esot piedāvā kaut ko paņemt. tajos brīžos paskatos uz sevi, ka nē, trešā roka vēl nav izaugusi, kruīza kontrole velo arī nav parādījusies un hmm, kur gan es to tēju varētu iebāzt.. varbūt tikai uzliet kādam, turpinot tikpat fiksi ripot uz darbu, jo kaut kā parasti neierēķinu rīta dzēriena malkošanas pieturu. nav rociņu, nav cepumiņu, tāds ir mārketinga 'triks' ar velosipēdistiem.
Tags: , ,
 
 
15 September 2014 @ 09:19 pm
.  
kā stāsta vietējie zinātāji, hipsteri gana drīz beigšot būt hipsteri. un jaunais trends esot normcore. ir gan bažas, ka tas ir liels joks, bet vairs jau nav pat starpības. dzīvosim, redzēsim. pabriesmīgs nosaukums. un skats vispār arī so-so. bet viena lieta varētu būt ērta - botas. tik tiešām ir doma ieviest, citādi kā vēl pārvietoties visus tos gabalus, kurus noeju/noveļļoju. ērti un, ja vēl izrādās, ka trendīgi, nu tad jau vispār jauki. tas nekas, ka man ir aizspriedumi pret botām, jo tās redzu tikai sporta zālē. ja stilīgi, tad stilīgi, tātad drīkst :D    
 
 
dungo: Ed Sheeran - i see fire
 
 
15 September 2014 @ 06:40 pm
 
Es dazhreiz domaju cik gan ljoti mees esam iegaajushi savaas dziivees, apnjemti ar sevi, ka nevaram pat apjautaaties internetos ar vienu mazo - cau! Kaa iet tavaa dziivee? Un, ja, mums tagad kaads uzrakstitu taa, kaads, ar, kuru neesi ticies gadiem? Ko tu vinjam atbildeetu?