04 May 2016 @ 08:38 pm
 
reāli trūkst viegluma, visā ko daru. jo, kad ir vieglums, tad arī izdarītais ir viegls un jauks, nevis nopresēts un uztraukumu saraustīts. pat tas sasodītais bakalaurs.

pavasaris ir jauks laiks vieglumam un ziedošiem kokiem. vakar pusnaktī, izkāpjot no Rīgas mikriņa, pamatīgi apreibu no Ķekavas ziedoņa. forši dzīvot puslaukos
 
 
dungo: radio naba
 
 
04 May 2016 @ 09:56 am
 
Paula Bankovska darbs ''18'' mani nedaudz dzen izmisumā. Kaut kas visu laiku tiek nepateikts līdz galam, un šķiet ka tā arī grāmata beigsies. Nekā.
 
 
04 May 2016 @ 09:40 am
plūst, lai vējš nes  
Šodien un rīt pazust un varbūt atrasties Latgalē. Pa vidu ieskandināt koncertu. Un varbūt mazliet novirzīties no kursa. tā teikt , vienkārši būt.
 
 
03 May 2016 @ 07:23 pm
^^  
oh yes, and vacation starts right now. Ar cigareti uz balkona un varavīksni acu priekšā, gaidot, kamēr uzvārīsies tēja.

sunset, sun, and sea image
 
 
03 May 2016 @ 07:10 pm
baložu vanags  
Šorīt mežonīgā daba paviesojās darba pagalmā. slavenais Rīgas vistu vanags noknāba balodi rožu dārzā.
Wild life in central city. Apriebās tam ziņkārīgie acu skatieni un žibinošie fotoaparāti, graciozi saņēmis medījumu nagos, pacēlās spārnos un devās kaut kur nomaļāk notiesāt maltīti.
 
 
02 May 2016 @ 08:49 pm
.  
pat noskatījos GoT 2.sēriju. un pagājušonedēļ pirmo. dīvaini. nepagāja ne sešas sezonas.
 
 
02 May 2016 @ 10:29 am
 
Par ko tas liecina, ja vissmukākā esmu tieši uz pases bildes?
 
 
01 May 2016 @ 10:50 am
pakāsts laivu brauciens  
Tāda nolādēta sajūta. Naktī nav gulēts. Caureja un slikti. Vai ta uz nervu pamata piemeklēja rota vīrusa simptomi, vai tāpēc, ka kaimiņos viena izslimoja un pa ātru izvazājās kāpnēs..
Pirms gada šai pat laikā mocījos padiršot daļu atvaļinājuma laika. Ja jau saka, ka gadu izstrādājas imunitāte, ta var jau gadīties, ka vieglā formā kkas ir norauts.

Līdz ar to skaistais laivu brauciens, kas visnotaļ varēja izvērsties superskaists izpalika. Škrobe vājprātā. Ja tiešām uz nervu pamata sevi sakurbulēju un nekādi neizdevās ar sevi aprunāties pēc slimnīcas apmeklējuma, tad uhtī, ko cilvēks ar savām domām vien ir spējīgs sastrādāt. Kaut pat tā izskatās, ka sūdu sev piesaukt ir vieglāk, kā no tā atkal vaļā tikt ... meditē cik uziet.

Retro dirsiens ibio. Nekas nerit pēc plāna ko , ja ..? bļin.

Vājums neizsakāms.
 
 
30 April 2016 @ 10:53 pm
 
Man viss ir labi. es tikai bēdājos. katru dienu.
 
 
30 April 2016 @ 10:52 pm
 
''Neviens neticētu, ja viņa mēģinātu kādam stāstīt, kas ar viņu notiek. Viņai apkārt ir vienkārši, gaiši cilvēki, bet viņa ir pilna ar tumsu. Viņa jūtas vainīga, ka netiek ar sevi galā.''
 
 
30 April 2016 @ 10:47 pm
 
Lai arī teicis Koelju, tomēr tik precīzi ietrāpīja sajūtās kādās maldos ..


''Lūpas vienmēr rotā smaids un pie rokas vienmēr ir kāds uzmundrinošs vārds. Izstāstīt otram savu vientulību nav iespējams, sevišķi, ja esi cilvēku pulkā. Vientulība stalti izslej galvu un saēd labāko, kas mīt mūsu dvēselēs. Saēd tāpēc, ka visu enerģiju tērējam, lai izskatītos laimīgi – bet sevi jau neapmānīsi. Un tā katru dienu saules gaismā rādām vienīgi rozes ziedu un rūpīgi apslējam dzelkšņaino kātu, kas mūs sadzeļ līdz asinīm.''


un no tā taču tā var nogurt. bezspēkā krist.
 
 
30 April 2016 @ 09:17 pm
 
ir tāda sajūta, ka sajukšu prātā. Tāpēc man bija bail braukt. Kamēr neredzi, vari dzīvot kkādas ilūzijās.
izpildu elpošanas vingrinājums elementāri lai nekļūst fiziski slikti.
Pacietību, pozitīvas domas... viss būs labi, intuitīvi jūtu. tikai bezspēcība beidz nost .
 
 
30 April 2016 @ 08:07 pm
cherry blossom  
skaisti zied ..

flowers, pink, and sakura image
 
 
30 April 2016 @ 10:42 am
 
Atver acis un saulīte ripinās pa grīdu. Jāatver balkons un jāielaiž pavasaris istabā. Un ienāk. Ar visiem putniem un zaļo smaržu.
tikai tās sirēnas tālumā, tā sirēnas. jāpārdzīvo šis laiks.


ies žāvēt izmazgāto pāču uz balkona pie dūma.
 
 
29 April 2016 @ 05:11 pm
.  
šo man parādīja jautrākai 5dienai un, ja jau kungs saka, ka 'es iesaistos, lai būtu Tautai cilvēks, kurš runā kā Tauta, domā kā Tauta un uzklausa kā Tauta', tad man dikti žēl tās mūsu tautas.
Tags: ,
 
 
27 April 2016 @ 11:05 pm
.  
ir parādījusies vēlme/ apzinos iespēju čakarēt citus sporta pēc pa darba tēmu, un tur taisni vai azarts ieslēdzas. tas rada morāli ētisku problēmu ar sevi. 

vakar burvīgā dziesma, kas skan galvā vēl un vēl. klips. well, interesants.
 
 
dungo: vance joy - georgia
 
 
27 April 2016 @ 09:59 pm
 
Pilnīgs facepalm un nezini raudāt vai smieties. Jo šodien atrasties slimnīcā ir dzīvībai bīstami, un uzticēt lietas izskatīšanu policijai ir tas pats, kas uzrunāt savu viesistabas dīvānu.
 
 
27 April 2016 @ 06:51 am
give it god, and go to sleep.  
Sos - Save Our Souls.

(Dūja)
 
 
26 April 2016 @ 10:46 pm
 
Labs vakars.

Ceru, ka netraucēju. Nē, nē, neko svarīgu jau negribu. Patiesībā jau, nekas svarīgs nav noticis un nekas svarīgs arī nenotiks.
Kā man iet? Ai, paldies, labi. Kā pašai? Ak arī labi, nu jā, forši, Tu jau mums vienmēr malacīte esi bijusi. Strādā turpat? Nu forši, apsveicu, tas ir labi, tā pie saviem sapņiem turēties.

Ai, es te šovakar besos uz sevi mazliet, nē, nē, nekas nopietns. Nu jā, uzliku vienu no tām dziesmām, nu, Tu zini, Alisi. Jā, jā, par Alisi Tev lielais paldies, nekad nebūtu domājis, ka man patiks. Bet patīk, un kā vēl. Un tad tur tā viena dziesma, iedomājies, biju jau viņu totāli aizmirsis, jā. Un kā sāk skanēt, saproti, to grūti aprakstīt. Es momentā prātā nonāku atpakaļ mūsu kopīgajā dzīvesvietā, kur neērtā gulta, vecās mēbeles. Tevis dekorētais logs, sveces, šī mūzika. Zini, tā ir vienīgā vieta, ja tā tagad padomāju, kurā esmu juties droši. Tā pa īstam labi, droši. Mājās. Baigi neērti to teikt un tā pat domāt, zini kā, cik gadi tomēr pagājuši un cik gadus jau dzīvoju citās vietās, ar citām... Nu bet tā sajūta man ir īpaša, laikam jau gribēju tikai, lai to zini. Kaut kas tik patiess, naivs, īsts, vieglprātīgs, sirsnīgs un netverams.
Atceros piepīpēto istabu, dūmus, sarunas un klusēšanu. Tas bija skaisti, gribu, lai Tu zini, ka es tā domāju, gan toreiz, gan tagad. Nē, nē; nepiegriez tam vērību, tas šorīd nav svarīgi. Vienkārši, pēc piecdesmit gadiem, kad klausīsies mazmeitu lauzto siržu stāstos, es gribētu, lai Tu to atceries. Un pasmaidi.

Jā, jā, man viss kārtībā, patiešām. Nezāles neiznīkst. Bet Tu sargi sevi, 7qu...
 
 
26 April 2016 @ 01:01 pm
 
Varbūt ir kāds, kas var palīdzēt pa lēto tikt uz Valmieras vasaras teātra festivāla izrādēm? Neesmu ne skolēns, ne students, vēl neesmu arī pensionārs.

Neesmu žmogs, bet, ja gribas uz gandrīz visu, tad nākas nedaudz paostīt gaisu apkārt, varbūt kāds var izpalīdzēt. Es vienmēr cenšos izpalīdzēt līdzīgos gadījumos.