01 October 2014 @ 02:49 pm
.  
kad kolēģe pateica, ka viņai dekrēta atvaļinājuma sākums līdz dzemdībām saucoties slimības lapa, panesās joki 'jā, jā, saslimi ar vīrusu 'cilvēks'', bet vispār man tas šķiet diezgan briesmīgi. nu jā, [veselības?] stāvoklis, kura dēļ īsti nepastrādāsi, bet nu, ne jau slimības lapa.. tipa nieks. bet nez, kaut kā aizķērās.
Tags: ,
 
 
01 October 2014 @ 10:00 am
.  
dīvaini, jau kuro reizi pa radio skan kungs, kas stāsta par to, ko r.pauls pateicis nra intervijā [par esošajiem nevajag balsot, vienotība slikta] etc. kas ļoti izklausās pēc politiskas [anti]reklāmas, jo citādi - kāpēc gan par vienu konkrētu rakstu to darīt. bet nekāds paziņojums par to, kurš par to maksā, beigās nav. skan super fm.
Tags:
 
 
30 September 2014 @ 11:14 pm
.  
vislabākais, ko pasaulei varu nodarīt, ir izgulēties, paēst, čuķ cītīgi pastrādāt un padomāt, kas vēl trūkst pilnai laimei. lai to pēc tam dabūtu. jo neizgulējusies un sevi neapkalpojusi esmu nīgra, neiecietīga un nesavaldīga. vispār, ja spriežu pēc sevis, tad nelaimīgai sabiedrībai vajag stresu, nereālus termiņus un hroniski neapmierinātìbu ar sevi. savukārt tādai ļoti labi var visu ko nopārdot un iegrūst smadzenēs. a pretējais ir tiik neizdevīgi...
arlabunakt.
 
 
30 September 2014 @ 05:26 pm
 
es šodien taisīju ķīseli un atcerējos, kā tad, kad biju maza, biju pie omes un vakarā iegāju gulēt. nakts vidū pamodos un ļoti sāku raudāt, ome pamodās un atskrēja, domājot, ka man kaut kas sāp, vai kā. un viņa mani centās mierināt un prasīja, kas noticis, bet es tikai raudāju un raudāju, līdz beidzot sanāca no manis izspiest divus vārdus: "ķīslīti glibu!"

viņa pirms gulētiešanas bija apsolījusi, ka tad, kad es pamodīšos mēs man uztaisīsim ķīselīti. un tā nu es pamodos nakts vidū un nebija nekāda ķīselīša. un pēc šī ķīselīša vārīšanas divos naktī, ome iemācījās nekad bērniem neteikt "kad pamodīsies", bet gan "no rīta". 


 
 
30 September 2014 @ 05:00 pm
 
Bet varbūt šis ir mans labākais pašportrets:

Es dažreiz tā jūtos. Patiesi tā.
Kamēr dzīve iet un paiet kā vilciena vagons, kurā iekāpj un izkāpj cilvēki, dažreiz drūzmējoties, burbuļojot sarunās, citreiz tik izmiris tukšs, kurā katrs retais pasažieris liekas skaudri saredzams uz vientulības delnas, kaut kāda manis daļa neatkarīgi no visa paliek kā vējā izkārta virskārta. Kad kļūst pārāk skumji, es patveros pie tā.
 
 
30 September 2014 @ 03:41 pm
.  
psc, saskaņai 17% rādās. un sudrabai 9,9%. jā, mīļie, davai ieliekam ušakovu un sudrabu, piekabinam lembi klāt un vispār super blice sanāks. laikam nav bijušas citas tik nomācošas vēlēšanas :(.
dziesmiņa jau jauka par to visu. bet nu, tāpat. nav labi, nav labi. 
Tags:
 
 
30 September 2014 @ 11:29 am
 
Gribētos domāt, ka esmu mierīga un nemanāma.
Mierīga un miers.
 
 
29 September 2014 @ 10:08 pm
 
kaut kā izdevās izmazgāt savu ideālo jaciņu tā, ka tā ieņēmusi bērnu izmēru
kā es tagad rudeni vadīšu?
 
 
29 September 2014 @ 08:00 pm
 
Ak vai ak vai. Es taadu rakstu atradu! Lasiiju un nevareeju atrauties-vai tieshaam taadi beerni ir veel pasaulee?! :D Tagad es saprotu, ka mums ir High need baby. Un taa nu vinjsh ir un viss. Man jaapienjem vibjas personalitaate un viss. Linku iemetiishu veelaak, ja nu kaads grib vnk iemest aci, jo ir interesanti ;) ja man kaads jautaas, nu kaada tad jums ir meitnja, es ar prieku iemtishu sjo linku :D un pateikshu - taa mums iet !
 
 
29 September 2014 @ 03:38 pm
.  
sēžu un čīkstu pie sevis, kā gribās mājās. the day has come, kad es ar prieku skatos uz turpmākajiem vakariem, kur tikai vienā b-deja sēž un pārējie visi man, man, tikai man.
likšu nost vasaras drēbes, pucēšu rudens zābakus, laistīšu puķes (man ir orhideja! pirmā! nav ne jausmas, ko ar viņu iesākt :) un lasīšu visu to, ko esmu paspējusi sagrābties. varbūt noskatīšos bbt. un varbūt uztaisīšu pāris presītes un kko no tiem ajūrvēdas brīnumiem sameistarošu. moš savākšu suni uz ķemmēšanas sesiju. jeb vnk sēdēšu dīvānā un skatīšos griestos. kvī :)
Tags: ,
 
 
29 September 2014 @ 09:51 am
.  
jāpiefiksē nākamā mēneša [A.Gestes] jautrīšhoroskops strēlniekiem )
 
 
29 September 2014 @ 08:57 am
.  
sestdien vakarā gulēju un čīkstēju, ka negribu nekur ārā, pilsētā (!). rezultātā bija the edge of tomorrow. pat patika. tikai palika tāda liela nospiestības sajūta, jo no filmas es laikam paņēmu tikai to atkārtošanās un noguruma sajaukumu, kad viņam viss bija jau pieriebies un nekam neredzēja jēgu. vakar mani vajadzēja pierunāt (!), ka vajag uz mašina vremeni iet. tā ar mani reti gadās.
par ko milzīgs prieks - biju uz pavārkursiem, par ajūrvēdu un olbaltumvielām. man tur viss garšoja un tie filozofiskie aspekti arī. ideja par gaļas neēšanu un meditāciju man ik pa brīdim uzbumsī virsū. un tad es tā padomāju, ka jā, vajadzētu. un tur tas arī paliek. laikam tā gribēšana un motivācija vēl nav tik stipra. 
 
 
28 September 2014 @ 09:49 pm
 
dark tumblr - Buscar con Google
 
 
28 September 2014 @ 10:18 am
cita misija in this lifetime  
One down.
Jāsāk sekot ziemeļu mezgla uzdevumiem.
 
 
27 September 2014 @ 09:25 pm
 
kā cibiņiem sestdienā?

man te ir vīns un tikko bija Doctor Who...
 
 
27 September 2014 @ 10:10 pm
shits fucked up  
Man liekas, ka man kaut kas ir jādara. Mani nepamet sajūta, ka kaut kam ir jāmainās. Bet tā kā man netīk pārmaiņas...varbūt es vairos kaut ko darīt (?) .. vai arī it's not up to me. Varbūt, tas ir laika un Visuma ziņā.
Vienkārši es jūtu tā virpuļa klātbūtni.

Pasaules lāpītājs atradies. Pat tur, kur nav manis radīts haoss.
 
 
27 September 2014 @ 01:03 pm
hm  
<lj-cut text="
Jung Explorer Test
Actualized type: ISFJ
(who you are)
ISFJ - "Conservator". Desires to be of service and to minister to individual needs - very loyal. 13.8% of total population.
Preferred type: ISTJ
(who you prefer to be)
ISTJ - "Trustee". Decisiveness in practical affairs. Guardian of time- honored institutions. Dependable. 11.6% of total population.
Attraction type: ENTP
(who you are attracted to)
ENTP - "Inventor". Enthusiastic interest in everything and always sensitive to possibilities. Non-conformist and innovative. 3.2% of the total population.

Take Jung Explorer Test
personality tests by similarminds.com
">
 
 
26 September 2014 @ 06:08 pm
 
nepamanīju, kurā mirklī Ciba no dienasgrāmatas kļuvusi par mediju
 
 
26 September 2014 @ 02:14 pm
.  
nav labu/sliktu hobiju/interešu/patikšanu, ir tikai vairāk vai mazāk savstarpēji saderīgas.
Tags: ,
 
 
26 September 2014 @ 09:12 am
.  
hm. ja es kādā brīdī kkad čīkstēju, ka draudzenes pazudušas un vispār, komunicēju pārsvarā ar džekiem, tad tagad jāsaka, ka draudzīgi noskaņoto sievišķu apjoms ir daudzkāršojies ievērojami. nice.
Tags: