30 October 2014 @ 03:07 pm
Noskaņā es.  
Pelēkā padevībā es uzklausu savu zemi.
Radīšana notiek vientulībā, kad sirds smeldzīgi grib tuvoties pilnībai. Ļoti sen nav būts tik tuvu sev. Man dvēsele dzied un liesmo.
 
 
30 October 2014 @ 12:27 pm
.  
dziesma
 
 
dungo: Fall Out Boy - Centuries (Hyperlapse Edition)
 
 
29 October 2014 @ 11:20 pm
 
šonakt mūzika tāda,ka tirpas skrien pāri.
šonakt mūzika tāda ar ko dalīties tikai guļot uz jumta.
 
 
29 October 2014 @ 05:29 pm
.  
pēc atslodzes brīža brovzošanas pa portāliem sēžu un domāju, kāds gan sakars vīra attiecībām ar sievasmāti un laimīgai laulībai. pagaidām neviena jēdzīga ideja nav ienākusi prātā... tiesa, neesmu arī meklējusi statistiku, kurš vairāk iesniedz šķiršanās. ja nu tās ir sievas, tad jau it kā loģiski, ka atbalstoši vecāki dara savu.. 
Tags:
 
 
29 October 2014 @ 04:24 pm
.  
ja es kaut ko tur čīkstēju pirms tam, ka man darbā garlaicīgi, visas sūdzības atsaucu, no interesantuma jau kūp galva, viņš var beigt birt no pārpilnības raga.
Tags: ,
 
 
29 October 2014 @ 03:31 pm
 
Savādi, kā daži koki turas pie savām lapām vēl ļoti dzelžaini. Vītols pie mana darba neatlaiž ne kripatu no aktualitāti zaudējušā zaļganuma, vien tas kļūst arvien nožēlojamāks, bāls un vietām saskrullējies, nosalusi vasara, kas raujas čokurā, ieritinājusies koka salīkušajā stāvā.
Viss ir nobrūnējis un kraukšķīgs zem soļiem. Zeme viegli sala apgrauzdēta un karamelizējusies, pat dienasgaisma kā uz pannas nedaudz apcepta, vismaz no vienas puses. Bet novembris kā stāvs, kas paslēpies ēnās un gaida tumsu, lai iznirtu ielās. Saule vēl mazliet skumīgi glāsta laiku apsūbējuša zelta pieskārieniem.
 
 
29 October 2014 @ 12:40 pm
.  
brīvdienās kkur aizmirsu cepuri un cimdus, aizvakar pin kodu, tagad domāju, ko vēl varētu. aizmāršības līmenis aug, jāmeklē vainīgais :D
Tags:
 
 
29 October 2014 @ 09:00 am
.  
kādu brīdi ar velo uz darbu nebija braukts, tā nu šorīt viegls grūtums kājās un sagurums.
jauka rīta dziesma
 
 
dungo: Sigma ft Paloma Faith - Changing
 
 
28 October 2014 @ 10:45 pm
Sveiciens UK - Tu zini, kas jādara :)  
Leave your phone! Go on an adverture | via Tumblr
 
 
28 October 2014 @ 10:36 pm
iekšā sēž mazi kretīniņi  
Kā jau es teicu - pierast nedrīkst. Ne.Pie.Kā
 
 
28 October 2014 @ 08:27 pm
 
"Redz, lai vai cik sieviete nebūtu stiegraina, viņas gurni tomēr ir vijīgi, vismaz no iekšpuses, un tie vienmēr grib ievīties un iepīties, ielipināties un paturēt. Ja ne paturēt, tad vismaz dzirdēt kaut ko... kā vienā A. Grīna grāmatā. Tur kalpone mēģināja pavedināt mājas saimnieku, gaišā dienas laikā izģērbjoties pavisam plika. Kad viņš pieklājīgi, bet tomēr atraidīja, viņa jautāja kaut ko tādu kā: "Ja ne, ne, bet saki - vai es tev vismaz patīku?". Viņam patika gan. Ja arī sieviete spēj pieņemt noraidījumu, vai pat pati negrib neko vairāk, viņai tomēr kaut ko vajag, nu kaut ko noteikti vajag. Kaut kādu atzinību, kaut kādu drupačiņu no "es tevi mīlu", vismazāko drupatiņu. Puišiem ne, viņi grib zināt, ka bija labi, un arī ne vienmēr."

userinfomanannan "puiši un meitenes"
Tags:
 
 
28 October 2014 @ 05:25 pm
Dieva zīme.  
Viss ir par siltu, patiesu piedošanu un par viegluma piedēvēšanu. Jūras vējš šodien švīkāja baltas smiltis, un tas plašums manī ienāca caur tirpām un milzīgu smaidu pilnīgi nekam un visam reizē. Saruna ar pasauli. Tā man ir, kad pie patiesuma atgriežos.

Pieņemt un mīlēt sevi. Es ļoti tiecos pēc tā un tagad ticu, ka viss izdodas.
 
 
dungo: Banks- Goddess
 
 
28 October 2014 @ 03:30 pm
 
Kaut kas nav pareizi google indeksācijā. Visas interesantākās lietas par mani goooooglē sākas ar 5.lappusi
 
 
27 October 2014 @ 10:13 pm
.  
reizēm apbrīnoju, kā problēmas rodas no nekā. pēkšņi aizmirsu mobilajam pin kodu pēc viņa kārtējās pašiniciētās restartēšanās. un nenovaldījos uzspiest nepareizi 3 reizes, ta ka tagad bez puk cauri netikšu. a kur tāds man ir, kas to lai zina.
 
 
27 October 2014 @ 09:11 pm
klaviertaustiņi  
Un tā jau ir ''rīt būs jauna dien - labāka''. Šodien visi tādi jauki, jauki.. Rupējās. it kā. Bet kā gudrs cilvēks reiz teica - nepierodi.
 
 
27 October 2014 @ 05:00 pm
 
ir,mīļie,ir!
ir balsis galvā un tinte uz plaukstām.
ir!
 
 
27 October 2014 @ 03:26 pm
 
alisei šodien matos bize.
miljons idejas prātā dejo, bet motivācija izvilkt ķermeni no gultas nu galīgi nekāda.
pastaigu.
jā,pastaiga saliek visu plauktiņos.
 
 
dungo: Pulp
 
 
27 October 2014 @ 04:23 pm
.  
sāku [pareizāk - turpinu] novērtēt sistēmas nozīmi [un arī trūkumu] liela informācijas apjoma aprites gadījumā. no zila gaisa viņa nerodas un ierokoties steidzamajos darbos arī nē. sistēmu var veidot/ redzēt, tikai atkāpjoties pāris soļus atpakaļ. jāaudzē profesionalitāte tādā līmenī, lai var bez aizķeršanās grozīt savu prāta aparātu no mikro uz makro līmeņiem un atpakaļ.
Tags:
 
 
27 October 2014 @ 03:57 pm
 
Pastrīdamies gan
Neticu, ka ir cilvēki, kas tā 7 dienas nedēļā vai 4 nedēļas mēnesī var dzīvot
skaisti un bez neviena nesavaldības mirkļa, ne mirkli nepateikt
ko tādu, ko nedomā,
ko tādu, lai sāpinātu otru.

Kaut vienu mazu mirkli.
Kaut tikai par netaisnību - ja jūti, ka otrs dusmas izliek tavā virzienā

Izrādās, ka nevar dzīvot pasakā, kas ir absolūti sterila
Bet dzīve var būt tāda, kur saprāts (mīlestība pret otru) atgriež tevi uz zemes
brīdī, kad nesavaldies
 
 
26 October 2014 @ 11:21 am
.  
kaut kā līdz šim nebiju iedomājusies, ka bērnu, laulībriņķa un kredīta neesamība varētu mani padarīt tik ļoti 'not on the same page' un apgrūtināt iesaistīšanos sarunās. cita pasaule. bet labi, ka ir tā otra. ar vīriem, kas uz visu to saņemās un grib. citādi taču mēs izmirtu.