01 August 2015 @ 12:06 am
.  
tā kā mani uz laukiem neved, tad ņemu savu spalvaino draugu un braucu viena, tjūnējot savas prasmes. šobrīd vidzeme ir tam dikti piemērota. šodienas hailaits - braucu pa noraktu vienvirziena joslu un pretī vakara saule spīd tā, ka tieši acīs. nelīdz ne saulesbrilles, nekas, tikai manu pa sāniem kādu pusmetriņu uz priekšu un ceru, ka ceļš ir taisns, jo viss pārējais priekšā ir melns. lēni, lēni, pie sevis skandējot "fāk" tiku cauri.
un nez kāpēc man šķiet, ka kaut kad naktī uz svētdienu es dungošu pie sevis "whos gonna take you home" un stūrēšu no labadabadū, jo es varu dzertu, un varu arī nedzert.
Tags: ,
 
 
31 July 2015 @ 04:20 pm
.  
divas citiem mērķiem paredzētās brīvdienas ir mm, cik patīkamas, arī izmantojot ne tam mērķim. vienkārši darot, ko sagribās/vajag. ja no dzīves aizvāc darbu, me happy. aizgāju līdz dakteriem, aizbraucu līdz draudzenei-topošajai māmiņai (kvī, man tagad arī tāda ir:), waze pa tumsu izdzina cauri garumgariem grantsceļiem, bet redzēju lapsu, ir auksts, slapjš, zaļš un ir labi. jāizdomā, kā vecaimātei padarīt pieejamas audiogrāmatas, jo vairs lāga neredz, bet internets, telefons un tehnoloģijas ir bubulis un fui. brailu jau nemācīsies tāpat vien. dzīve ir garšīga, kad paceļ acis no virpas.
Tags: , ,
 
 
31 July 2015 @ 09:25 am
 
Odrijai šodien pusotrs gadiņš un pirmā čura podiņā, hahah. Kolosāls posta sākums :))
Bet tā ir, ilgi neesmu rakstījusi šeit. Vesels mēnesis, ak vai. Laikam esmu pārgājusi uz Instagram lietošanu vairāk kā vajag, kurā tad arī dalos ar notikumiem mūsu dzīvē. Esam atpakaļ no atvaļinājuma un ak vai, cik šoreiz grūti ieiet atpakaļ sliedēs. Bet nu lēnām. Meita izturēja lidošanu vienkārši perfekti. Esmu pateicīga viņai par to! Adaptejas labāk nekā es gaidīju. Laikam jau ģimenes saites ir ģimenes. Pa laukiem vispār gāja kā tāda torpeda un jūtās lieliski. Tik daudz ir iemacijusies un izaugusi, ka mums bija vēl vairāk žēl braukt atpakaļ, redzot cik viņa ir laimīga ar bērniem. Vēl jāpiemin viss ko māk, bet to citā rakstā.
 
 
28 July 2015 @ 06:28 pm
reklāma :D  
nezinu vai man kāds ticēs, bet man mati ir tik beigti, ka liekot tajos lētos vai dārgā gala šampūnus vai maskas ir nulle rezultātu! pirms mēneša man pastiepās roka pēc viena līdzekļa! tagad pudelīte ir tukša, bet mati es zvēru palikuši kā nārai! tā nav eļļa tā ir maģija! es pat teiktu, ka palikuši pat garāki. liekās jo vairāk pūš šamo matos, jo šiem paliek veselīgāks paskats + tā smarža!
 
 
28 July 2015 @ 08:09 pm
Pēkšņa veldze  
Kāds mīksts, mīksts lietus!!! Pasaka! Šo es gribu atcerēties.
 
 
28 July 2015 @ 03:54 pm
JUST DO IT 2  

un vēl kas, esmu piefiksējusi, ka ir daļa no mana paziņu loka, kas lieto proteīnus! cik sapratu, tas ir slikti, tos lietot, vai arī tie sliktie bija steroīdi? man ir diezgan tumša bilde par šo visu, pagaidām uz to pusi pat neskatos, bet interesē protams, kas tie ir par zvēriem
Tags:
 
 
28 July 2015 @ 03:31 pm
JUST DO IT!  
fuck, tā jau es esmu diezgan slinka, bet tagad tāds slinkums pārņēmis, ka vienkārši acis asaro! pat lāga nevaru saņemties, lai 30 min pakačātos! viss ko es varu tikai skatīties multenes & seriālus un raudāt, ka nekas neiet! es mēģināšu no rītdienas mainīties :D paskatīšos motivējošas bildītes tagad :D
Tags:
 
 
27 July 2015 @ 10:41 pm
.  
For 100 years now, we've been singing war songs about addicts. I think all along we should have been singing love songs to them, because the opposite of addiction is not sobriety. The opposite of addiction is connection. Jauks video par adiktiem.
Tags: ,
 
 
27 July 2015 @ 10:07 pm
f*ing unbelievable  
pēc 2 (!) gadu pārtraukuma biju uz jogu. viņa - mazliet novecojusi, vēl slaidāka un smējīgāka. es - ar galīgi vājiem muskuļiem, bet kādreiz iemācītais nebija zudis, tehnika paliek.
bija tieši tik grūti, lai būtu ļoti labi.
ļoti gribās atpakaļ to sajūtu par savu ķermeni, kad viss ir spēcīgs. mm. spēka sajūta mani uzlādē.
Tags: , ,
 
 
26 July 2015 @ 10:39 pm
Izgaismots.  
Vasara kā fona mūzika.
Saziņā sakļauties, karstās smiltīs ierīvēties, ar kājas īkšķi izglāstot pašizdomātas zīmes. Kad jau tumšs, kad, patiesībā, visam jābūt vēsam.
No tālākā kosmosa punkta es vēl neesmu šeit un šis punkts nav manī. Tiekšanās. Ticība.
Miers un mērķtiecība.
 
 
dungo: nakts čaboņa
 
 
26 July 2015 @ 10:01 pm
.  
šorīt gulēt ap 5iem, pagājušosvētdien ap 7iem no rīta. man ir aizdomas, ka šīs negulētās naktis un vēl dažas bonusā rada to manu zobijnogurušo noskaņojumu, vienalga, cik pēc tam guļu. pat piekritu atteikties no laivu brauciena, lai varētu ilgāk pagulēt un māju sakārtot. where's my joy. un, jo vairāk es atpūšos no darba, jo mazāk man gribas iet atpakaļ. kaut kādā brīdī mēs izdomāsim, ko labāku es varētu darīt, lai man ir laiks [un spēks] arī vakariņas uztaisīt un grāmatu palasīt.
Tags: ,
 
 
26 July 2015 @ 04:29 pm
 
kapitālisms ielīdis atkal aiz ādas

 
 
25 July 2015 @ 10:02 pm
ha so true  


Hunter S. Thompson - Fear and Loathing in Las Vegas
 
 
dungo: Jungle – The Heat
 
 
25 July 2015 @ 11:33 am
disciplīna.  
Vilciens kļuvis par ezotērikas biedrību. Es sev un svešiniekiem patīku visvairāk tad, kad neko netēloju,daru ar sirdi un sekoju mērķiem. Un es varu būt izspūrusi un skaista.
Manī maigums zefīra saldumā. Vasaras reibums. 
 
 
dungo: blue hawaii-daisy
 
 
24 July 2015 @ 10:56 pm
 
Hello! Vai ir kādi cibiņi, kas ir gatavi sākt svinēt sālsmaizes preparty Āgenskalnā? Mēs esam Kalnciema kvartālā, kur mūs mēģina pierunāt samaksāt rēķinu (bet prom nedzen). :)
 
 
24 July 2015 @ 03:41 pm
 
Šausmas, cik ļoti es reiz sargājos no atļaušanās nebūt perfekta. Ar seju, bez grumbām, ar rokām, kas nav raupjas, ar baltām blūzēm, kas allaž ir izgludinātas un bez mazākajiem traipiem, ar riņķiem, kas tiek notušēti pēc negulētas nakts, ar bailēm par neizdošanos, ar vēlmi būt izcilai – mājās, darbā, gultā.
Esmu spiedusi sevi būt "pielaizītai", būt „gludai”.

Man patīk tā sajūta - atļaut sev nebūt perfektai, atļaut sev ieraudzīt citus tādus neesam. Parādīt citiem savas rētas un cik skaistas tās mēdz būt – bez gludumiem, pašas savā faktūrā.
 
 
24 July 2015 @ 07:03 am
trip to cost d'azur aka french riviera  
Ar stundas nobīdi ierodamies viesnīcā čehijā. Šobrīd nr. Pēc rita dūma sēžu tualetē, kas ir svarīgi 14h pārbrauciena laikā.

Karsti. Sutīgs. 27c stabili jau ir šeit 7 no rīta.
Šodienas gala mērķis ir Itālija, Venēcijas rajons. 7h brauciens cauri Austrijas,Itālijas kalniem. Vajadzētu nebūt tik mokoši garlaicīgi.
 
 
24 July 2015 @ 12:17 am
 
kaka.
 
 
22 July 2015 @ 10:41 pm
 
hmmm, MAS par MR
te tā tagad viss jāapraksta?
 
 
22 July 2015 @ 06:48 pm
.  
palasīju par aktuālo, bet, tā kā mani ieraksti, kur pajautrinos, cik smuki pēc kalendāra man gribas skumt un nošauties un vissirslikti, ir pietiekami regulāri, nav pat ko pateikt. ja nejustu, varbūt neticētu. bet tā jau dzīvē ar visu. zinu, pierodu, pielāgojos, ja vajag, painformēju.
atcerējos rudzīša tekstu, cik ļoti sabiedrībā šādas lietas ir tabu. "sieviešu lietas". tik vienkārši kā par plutonu vai isis nerunājam gan. ir taču interesanti pavērot, cik ērti jūtamies, lietojot vārdus "mēnešreizes", "dzemde" etc.
Tags: ,