26 May 2016 @ 11:13 pm
 
Vai jums arī vasarā jau saplānotas visas nedēļas nogales?
 
 
26 May 2016 @ 04:26 pm
 
un atkal visa iedzīve būs kastēs un maisos. un kauli tiks atpūtināti uz draugu grīdām līdz pašai savs jumts būs nostabilizēts.
bet nav jau ko sūdzēties, jo apkārt ir labas sirdis.
 
 
25 May 2016 @ 06:32 pm
.  
pa galvu blandās rindiņas no jimmy carr un brodska. nice mix. un man ir žēl, ka krievu valodu jau esmu piemirsusi un īsti nevarēju nokoncentrēties uz barišņikova lasīšanu, jo acis lipa klāt tekstam [angļu valodā]. bet pēc izrādes tas viņa lasīšanas ritms vēl skanēja iekšā. gribētos audio versijā to visu dabūt un tad, kad gribēsies skumt un domāt pat vecumu, vēl paklausīties. un skatīties uz to lieliski veidoto vīrieti viņa 68 un domāt, ka forši izskatā tiem gadiem, arī ir nice.
 
 
25 May 2016 @ 11:16 am
astro zone  
Dažbrīd sevī klausos un liekas citi domā, ka esmu ķerta. Planētas un kosmoss, un retrogrādi..
 
 
25 May 2016 @ 11:14 am
 
Aizvērto durvju un kondicionieru sezona sākusies. Isolation and solitude. Love it.
 
 
23 May 2016 @ 11:07 pm
.  
interesanti, ka jimmy carr patika vairāk kā biju domājusi un neērti vai kkā tamlīdzīgi nevienā brīdī nejutos. nav tik slikti ar to humora izjūtu, vēl. (galvā palicis joks par to, ka piedošanu no sievietes ir vieglāk dabūt nekā piekrišanu, protams, tas bija kkādā jokā par seksu :D
Tags:
 
 
23 May 2016 @ 02:39 pm
nekas vairs nav tā  
I feel used. 1. Zemē nomesta sestdiena, 2. Turēšana uz trauksmes, kaut nekas nenotiek, vai notiks pilnīgi pēdējá brīdī.
Līdz ar to viss un visi ļoti zajebal.


Griezies kur gribi. Bēdīgi toņi, saburzītas personības, sejas. Skaistuma vairs neredzu.
Nekur.

Viss ir vnk reāls kļuvis..?
Kur manas brilles rozā toņos?
 
 
23 May 2016 @ 08:13 am
A.D.  
Sākot noticēt, gribam to vai nē, ir jāprot neskatīties pagātnē, neskaroties klāt,viss tad var būt savādāk - lai paliek, citādāk var nesanākt. Ir katram dots, tas var būt sūtīts sods, un tik daudz spēka lai to gāztu nost, nav jāzīmē, nav citiem jāspītē - ir jābūt tikai jābūt pašam sev.
 
 
22 May 2016 @ 11:30 pm
.  
atkal tik intensīvas brīvdienas, ka vajadzētu atpūsties. kā 5d vakarā prom, tā šovakar tik atpakaļ, pa vidam izbraukāju ar auto diezgan lielus gabalus, pie tam pa ceļiem, kurus nepārzinu, un it kā jau tā nejūtos komfortabli, bet laikam ir nonācis līdz tam, ka bez ceļu trīcēšanas varu pabūt pie stūres un vienkārši ir pierasts. tā ir pozitīvā lieta no tā, ka man pašai visur jābrauc, kur es gribu tikt, un mīļais tur nepiedalās. waze ir lieliska un spotify, kurā varēju salikt savu offline auto pleilisti ar dziesmām no (lielā mērā) 90ajiem, lai varētu skaļā balsī mašīnā bļaut līdzi mereditas bitch, aww, cik daudz tur kaifa.
Tags: ,
 
 
19 May 2016 @ 02:33 pm
.  
'katru reizi, kad tu pasaki, ka nebrauksi ar velo, nomirst viena laumiņa'. šī reklāma mani laikam sajūsmina vairāk par csdd :)
Tags:
 
 
19 May 2016 @ 01:26 am
Vecums.  
Vecums ir ne tikai tad, kad pats esi pavisam vecs un sagrabējis, bet arī tad, kad nosacīti līksmi iedzer un saproti, ka to dari viens pats, jo visi pārējie tavi metuzāla vecuma draugi jau salīduši gultās un, liegi šņākuļodami, audzina savus mazbērnus, hemoroīdus vai kaķus, kas jau nu kuram tur sakrājies.
 
 
18 May 2016 @ 10:17 pm
back on track  
gari, par velo un brauktuvēm )
Tags: ,
 
 
17 May 2016 @ 10:21 pm
.  
trauku mazgāšana joprojām ir labākais veids, kā sasildīties. protams, aiz karstas vannas un karstas vistas zupas. bet nu, ja šo nav, tad labākais.
Tags:
 
 
16 May 2016 @ 09:27 pm
 
alus un dziesmas, un šausmu filmas,jo svētdienu vakari beidzas pirmdienu rītos.
bet labas kompānijas un skaisti cilvēki ir prieki no kā ateikties nevar.
 
 
16 May 2016 @ 01:02 am
 
gribēju sūdzēties, ka pārāk daudz konvertējot no word uz pdf ir jāgaida 10 min, bet ieraudzīju, cik daudz iesat sarakstījušas un būs kā reiz :)

tad gan - izlasu, konvertēju, cenšos neatrast kļūdas, ielādēju un gulēt
 
 
dungo: mistiska izlase youtubā
 
 
15 May 2016 @ 10:23 pm
 
es tiešām mēģinu saskatīt kaut ko pozitīvu tajā visā, jo pasauļoties nesanāca, es jau teju teju biju pie durvīm (paldies kaimiņiem, lol) un boulings ar gar degunu, dežurējām jau pirms atvēršanas, bet tad aizgājām uz pāris minūtēm tikai iedzert kafiju, kad jau atgriezāmies un viss jau bija rezervēts priekš ķīniešiem, un man dedzina kuņģi no saļankas :D

labās ziņas man ir saldētavā dažadi gardi oreo saldējumu, vismaz kaut kā bēdas jāslīcina :D
 
 
16 May 2016 @ 12:27 am
.  
vakardien viss vakars pavadīts, skatoties lv cīņas visādās frontēs, kopumā jau mums labi gāja. pārējais ir slimošana un domāšana par darbu, bet gribēšana gulēt. nezinu, kad iesākšu vasaru un pieslēgšos tam zaļumam tur, aiz loga. šobrīd deguna dobumos ir ziema un viss ir aizsnidzis, ausis aizkritušas.
 
 
16 May 2016 @ 12:17 am
 
Parotaļājos šodien ar Samsung Galaxy S7. Tik ļoti iepatikās, ka tās varētu būt manas lielās un stabilās attiecības nākotnē.
 
 
15 May 2016 @ 11:06 pm
 
man aiz muguras. man priekšā. sekotājs. dzinējs. vilcējs.

brīžiem noskaņas ir tādas, ka šķiet, ka kaut kas tiešām ir paredzēts, kaut kas ir bijis iespējams, bet nenoticis, kaut kas aicina, tik ļoti aicina. Un atkal to neizdodas notvert. Kā skatiens, kurš izslīd, kā silts pieskāriens, kurš ir jūtams vēl šobrīd, bet tajā pašā laikā vairs nav un nebūs man pieejams.
Tā mana māte atceras savu māti sakot, ka skapī vēl ir smarža.

Fiziska vai iztēlota. Jeb nekad nenotikusi smarža. Lapsene uz palodzes bez dzīvības, nenotvertais, nepiedzīvotais bez dzīvības.
man domāt, ka tomēr vajag piedzīvot, cik nu vien var, pat pilnīgas muļķības un šķietami neticamo, nesasniedzamo.
 
 
15 May 2016 @ 04:25 pm
Jamala 1944  
We could build a future 
Where people are free 
to live and love. 
The happiest time. 

Where is your heart? 
Humanity rise. 
You think you are gods 
But everyone dies. 
Don't swallow my soul. 
Our souls. 
 
 
dungo: Jamala - 1944