21 April 2015 @ 02:29 pm
 
dienas vidū klausīties zemfiru noteikti nebija tā labākā doma, jo vakarā vēl jāiet strādāt, bet ai.. grūti man ir savākties. grūti noturēt to prieka sajūtu, kas ik pa laikam tomēr parādās; un tajos brīžos ir tik sasodīti labi.
šodiena salīdzinājumā ar vakardienu ir kā pilnīgs bezdibenis.
 
 
dungo: земфира - жить в твоей голове
 
 
21 April 2015 @ 11:29 am
 
Esmu sailgojusies pēc brīviem vakariem tik ļoti, ka brīvajos vakaros man jau deviņos nāk miegs
 
 
21 April 2015 @ 03:02 am
 
pāris stundas ar Šekspīru, mazāk kā ēc 5 stundām jāceļas. darbi būtu padarītu,ja varētu sakoncentrēties.
rukrukrukrukāt.
 
 
dungo: IAMX
 
 
20 April 2015 @ 04:50 pm
pirmdienas soundtrack!  
1. fahmi - smesnoje budusje
 
 
dungo: music
 
 
20 April 2015 @ 03:56 pm
OH MONDAY LETS DO THIS  
(100+) Tumblr

cik dīvaini, ka tīņu gados man ik pa laikam uznāca tas, ka es biju riktīga veselīga dzīvesveida fanāte! (salīdzinot ar šodienu) laigan tas bija daudz par traku, tā visa kaloriju skaitīšana, un tas, ka nedod dievs, es apēdīšu kādu gaļas gabalu, jo tad ir čau, tas negāja manā sapņu tēlā par veselīgu dzīvi! vēl šobaltdien atceros kā es vāriju minesotas zupu, un mans labākais draugs bija jogurts :D bet paldies dievam, pēc laiciņa man pielēca, tas prasīja 2 gadus laikam :D ka tas ir viens liels pufelis, un es arī saskāros ar jojo efektu! tagad varētu teikt, ka es dzīvoju tik neveselīgi, cik vien neveselīgi vien var, ņemot vērā, ka man regulāri stiepj mājās čikenu, pašai nemaz nav jātaisa ēst, jo ir personīgais pavārs :D, un vispār UK ir neiespējami ēst veselīgi, ja viss ko tu redzi ir maffini, virtuļi, kebabi utt katrā stūrī :D paldies dievam, ka es vēl neizskatos pēc pelmeņa šitā ēdot :D laikam jau šo to dod arī manas fitnesa stundas, un līdz kaulam aktīvais darbs! un cik labi, ka es tagad dzīvoju citur, jo vecajā mītnē, pat nevarēju līdz wc aiziet, kad kāds mani bombīja, nāca ciemos, nesa kokteilīšus, picu un ko tik nē, un tad man pat doma nebija nodarboties ar fitnesu, jo telefons visu laiku biju karsts, un es regulāri devos visādos dārza pasiģelkās. tagad vismaz no lielākās daļas esu rupji akratījusies, un man vismaz ir laiks priekš sevis
 
 
19 April 2015 @ 07:34 pm
.  
nedod lasīt pilno research, bet man bija šāda aizdoma: Research shows that the frequency of magical thinking and superstitious behavior increases under conditions of stress. A possible explanation for this finding is that stress reduces the individual’s sense of control and that to regain control she or he engages in magical rituals or superstitions.
šo gan dod lasīt un interesants, par kontroli etc In this review, we present evidence that suggests the desire for control is not something we acquire through learning, but rather, is innate, and thus likely biologically motivated. We are born to choose. 
Tags:
 
 
19 April 2015 @ 05:39 pm
.  
"vienmēr" un "nekad" parasti nav nekādas saistības ar reālo dzīvi. to es pati izdomāju. turpmākais ir citāti no grāmatas par atkarīgo domāšanu. burvīgi precīzi raksta. 

 "Sidleks raksturo atkarīgo domāšanu kā personas nespēju konsekventi pieņemt veselīgus lēmumus attiecībā pret sevi. Viņš norāda, ka tas nav cilvēka gribasspēka ētiska rakstura trūkums, bet gan drīzāk gribas saslimšana un nespēja lietot gribu." 
"Trīs raksturīgākie elementi atkarīgo domāšanā ir 1) noliegums, 2) racionalizācija un 3) projicēšana. [..] Racionalizācija nozīmē sagādāt "labus" iemeslus viena patiesā cēloņa vietā."
"Atkarīgo domāšanu bieži raksturo domas stingrība, ko varētu dēvēt par "viens no diviem/kā likums". Atkarīgais visbiežāk domā galējībās un nespēj saprast, ka problēmu risināšanā ir jābūt elastīgam."
Tags:
 
 
18 April 2015 @ 10:17 pm
 
I love this so much. Would love it even more as a tattoo, maybe on somewhere close to your heart <3
 
 
18 April 2015 @ 06:40 pm
 
kāpēc visam vienmēr jābūt tik sarežģīti.
pats sarežģī, citi ar.
 
 
18 April 2015 @ 05:38 pm
 
Aj kā aizvārtījies pa gultu, līdz pat vakaram. Upsē.
Nu feibi, a ko citu!
priecīgs. toties.
 
 
18 April 2015 @ 02:54 pm
 
mjā, tā jau mans miega režīms iesūkā, bet pēdējais pusgads vispār bez komentāriem! piem. 4 iet gulēt, 9 augšā, + pēcpusdienas siesta utt, un par tām siestām runājot, man tāds čujs, ka tik nesanāk šitā: me: i'm just going to rest my eyes for 5 minutes. me: wakes up march 27th, 2098.
 
 
18 April 2015 @ 02:02 pm
FAIL!!!  
es jau kopš 14.g, vecuma, ik pa laikam, iedomājos no sevis nez kādu spečuku, baigo frizieri, un apbruņojusies ar škērēm, apgriežu sev matus. bet vienmēr tas beidzās ar vienu un to pašu scenāriju, ka es pēc tam kā sadegusi skrienu pie īsta friziera, lai glābj man ko var! arī šoreiz gadījums tas pats, noskatījos pāris jūķuba video, un sajutos kā īsts māsters (un tā kā šoreiz nevajag filēt matus (es to protu izcili izdarīt) un griezums īzī) kas gan tur var noiet griezi apgriežot tikai matu galiņus? oki, galiņus jau +/- apgriezu normāli, bet lieta tāda, ka priekšā man ir vēl īsāki mati par pārējiem, un tos apgriežot es secināju, ka dikti nelabi izskatās, nu tjipa tādi nenormāli taisni un izroboti, un uz pārējo matu fona galīgi garām izskatās. beigās vēl pašņikāju un nospļāvos. piegāju pie vannasisstabas spoguļa, un konstatēju, ka jāapgriež vēl izrobotie mati, tā es tur čakarējos, beigās likās, ka tūlīt paņemšu mašīnīti un visus matus uz liso nogriezīšu. draudziņš teica, ka izskatās glīši, bet lai ko es darītu viņš tā vienmēr saka :D

nākamajā dienā aizgāju pie savas poļu frizieres :D viņa uzreiz saprata, ka izcilais māsters, kas man tā apgrieza matus, esmu es :D 10.min laikā, viņa man vēl gabalu matus nogrieza, lai varētu vismaz ko saglābt, neticami, bet viņa tik super seksīgi apgrieza matus, ka es nevaru beigt priecāties, bet es nesolu, ka es atkal pēc laiciņa neķeršos, klāt tām velna šķērēm :D

un vēl kas, esmu ne tikai profesionāla friziere (draudziņam ar biš vakar apgriezu, bet tad viņš sāka raudāt, ka nav vienādi :/) bet man vēl ir daudzas profesijas :D tagad man gan kauns stāstīt, bet vakar es pati uz savas galvas ko tādu izdarīju, man visa lūpa pēc tam sapampa desmit reizes lielāka :/ tad gan es sapratu, ka to lietu labāk uzticēt profesionālim...
 
 
dungo: CARNAGE FEAT. MIGOS - BRICKS
 
 
16 April 2015 @ 09:52 pm
jā, tur viņš bija ..  
Untitled
 
 
16 April 2015 @ 10:26 am
.  
yogi lapiņas ir jaukas. 'say it straight, simple and with a smile.'. perfekts formulējums komunikācijai.
rudrā gribēto chai neatradu, toties dzeru choco cilli, tīri jauks.
Tags:
 
 
15 April 2015 @ 10:11 pm
 
bet ir cilvēki kuri redz kritienus un čukst ausī par mīkstu piezemēšanos un skatu,kas acu priekšā.
ir cilvēki kas ir brīnumi.
 
 
dungo: The Cure
 
 
15 April 2015 @ 09:21 pm
 
visu laiku gribas kaut ko uzrakstīt, un tad saproti, ka nav jau tolkam ko teikt.
 
 
15 April 2015 @ 12:38 pm
 
Šobrīd diezgan bezatbildīgi cīnos ar savu lielāko dzīves problēmu - maģistra darbu. Esmu Berlīnē pie Adriāna. Viņš visu dienu strādā un noliedz to, ka ir sanervozējies, bet nu viņam tas nav man jāsaka, es pati to redzu. Pirmo reiz redzu viņu dzeram jebkādas zāles - vannasistabā ievēroju pudelīti ar pret vēdersāpju/nervu nomierinošiem pilieniem. Vakar visu dienu staigāju apkārt pa Berlīni, nopirku grafikas glezniņu pa 20eiro, esmu nonākusi līdz šim posmam. Fantazēju par to, kā varētu apmeklēt deju un aktier nodarbības, kā varētu pati zīmēt grafikas, kā varētu nobriedušākā vecumā pēc karjeras politikā sākt darīt ko pavisam citādāku ar mākslu saistītu, studēt mākslas vēsturi. Nostaigāju 15km, kājas bija lupatās. Pēdējā laikā esmu īpaši apmierināta ar savu ārējo izskatu, nogriezu matus nedaudz pāri pleciem taisnā līnijā, kas priekš manis ir īsi. Man ir parādījies fetišs uz lūpukrāsām un laikam beidzot esmu arī iemācījusies tās lietot. Kopš strādāju Jamesonā tikai nedēļas nogalēs īstenībā sāku ar nepacietību gaidīt darba dienu.

Maģistra darbs iet uz priekšu lēnām un brīžiem sāpīgi. Šobrīd sēžu kafejnīcā Morena ar datoru un gatavojos sākt ko darīt lietas labā. Apkārt ir Portugāles stila flīzītes, kafejnīca ir forša un ērta, uz galda stāv tulpes.

Par Adriānu - cenšos būt saprotoša un nesasteigt nekādas lietas, vairāk fokusēties uz savu dzīvi pagaidām. Negribas pazaudēt rozā briļļu sajūtu, kad esam kopā fiziski viņa ir - varam kopā smieties un apķerties un runāt muļķības. Kad esam prom viens no otra sākas stulbas domas, jautājumi, negribās nevajadzīgi pagarināt attāluma attiecības, bet negribas arī likt pārāk lielas cerības uz kopdzīvi Briselē. Pieteicos Eiropas Komisijas traineeshipam un tiku no 20,000 uz 2,800 shortlistē, tagad jāiesūta dokumenti, bet no šiem tiks atlasīti vēl tikai 650 un tad tie uz izķeršanu mēģinās dabūt sev pozīciju.

Laikam, ka man būtu nopietnāk jādomā par karjeru un nākotni, bet man godīgi sakot gribās tikai ceļot un darīt random lietas, nevis sēdēt ofisā.
Kaut kas ar manām ambīcijām pēdējā laikā ir aizgājis šķērsām, vai arī esmu palikusi apmierinātāka ar patreizējo dzīvi, tādēļ nav nekas, kas liktu rauties.
 
 
14 April 2015 @ 06:44 pm
 
Pēc visiem šiem laikiem, braukt autobusa priekšējā solā otrajā stāvā, arvien ir maģiski.
 
 
dungo: radio skonto
 
 
12 April 2015 @ 09:46 pm
.  
war on drugs dziesma kaut kā atgādina breakfast club. tāda džinsu jaku un tizlo bikšu noskaņa ar vēju galvā.
un mamfordiem beidzot dziesma, kas man aizķērās, believe. piedziedājums, tas laikam sanācis tik ritmiski patīkams, ka ir. 


 
 
dungo: The War on Drugs - Red Eyes
 
 
12 April 2015 @ 12:11 pm
 
♡