21 December 2014 @ 10:24 pm
''Tev Tuvumā''  
Koncerts bija ļoti skaists. Tv ieraksts jau tapšanas stadijā, gaidam tv ekrānos manu asaraino mūli, jo atrados jau 2. rindā. fuCk :)
Nebūtu dziedājuši par nosalušo sunīti, viss būtu ok.

da nu, hohmoju, protams, ka ir mans sirds un pavelk kādu stīgu skaisti vārdi, skaistas balsis un skaista mūzika.
sapratu, ka ilgi varētu klausīties čellā..

Rīt būšot sniegs ... un arī lietus.


Gaidam Ziemassvētkus. Svētītu 4. adventi.
Arlabvakar.

''pirms aizmigsim, arlabunakti čukstus teiksim..līdz sapnītis mūs apciemos. dzirdi, apkārt kluss, kā baltā mežā, kur nevar iebraukt autobuss..''
 
 
dungo: Tev Tuvumā - par klusumu
 
 
21 December 2014 @ 03:22 pm
Janušs..  
Pēc tam, kad sieviete izkāpa viņu pārņēma savdabīga nožēlas izjūta.. Viņš eksistēja tās dzīvē tikai īsu brīdi un vairs neatgriezīsies. Bet tik ļoti gribētos kaut reizi vēl sastapties ar viņu.
Cilvēki dodas pa likteņa vai nolemtības ceļiem - nav svarīgi, kā tos sauc. Kādā brīdī šie ceļi krustojas ar mūsu ceļiem un atkal šķiras. Tikai daži un tas notiek ļoti reti, pauž vēlēšanos iet pa mūsu ceļu un paliek ar mums kopā ilgāk. Tomēr ir arī tādi, kas saskaras ar mums pietiekami ilgi, lai tos gribētos noturēt. Taču arī viņi dodas tālāk. Kā šī sirmā kundze, kas pirms brīža izkāpa no vilciena, vai tā jaunā meitene , kuru sajūsmināts vēroju, kamēr gaidīju bankas rindā. Allaž kļūst skumji, ja kas tāds notiek. Nez vai citi izjūt šādas pašas skumjas?''
 
 
21 December 2014 @ 02:56 pm
 
''pasēdi, apceri dzīvi'' ..

Jap. Vakarā uz pirmo Ziemassvētku gaidīšanas koncertu Vecajā Ģ.baznīcā. Noskaņojuma gan nav nekur doties. Nespēju arī vēl iebraukt, ka ziemīši nāk, un ka vispār kaut kas, jo darbā palika daudz nepadarīta, un galu galā tur vēl ir jābūt. Tapēc ne, nevaru.

Pēkšni rokās atkal nonāca ''Vientulības tīmeklī''.
Ak Januš, raksti, raksti daudz!
 
 
21 December 2014 @ 12:44 am
You don't know what you've got 'til it's...  

Tanner Bolt: You two are the most fucked up people I've ever met and I deal with fucked up people for a living.

Nick Dunne: What are you thinking? How are you feeling? What have we done to each other? What will we do?

Nick Dunne: [Opening lines] When I think of my wife, I always think of the back of her head. I picture cracking her lovely skull, unspooling her brain, trying to get answers. The primal questions of a marriage: What are you thinking? How are you feeling? What have we done to each other? What will we do?

Margo Dunne: Everyone knows that 'complicated' is a code word for bitch.

Nezinu vai iebraucu. Beigas too weird. Bet ja iebraucu, tad .. nu tāds tādu atrod. filmu skatoties beigas vilšanos nerada tik lielu, kā droši vien grāmatu lasot.
 
 
20 December 2014 @ 09:09 pm
 
...
 
 
20 December 2014 @ 04:13 pm
 
Laikam jāiet vēl pagulēt, galvā tomēr jūtama vate.
 
 
20 December 2014 @ 04:04 pm
Ballējam neguļam..  
No darba baļļuka notinos 1.30. bija ok, daudzi izlēma šogad nepiedzerties lopā.
Bija cilvēki ar kuriem sanāca sirsnīgi parunāt, bija cilvēki ar kuriem tā arī nesanāca parunāt, bet nebija cilvēki ar kuriem nebūtu mazākās vēlēšanās runāt.
Un vispār es nedejoju.

Un tomēr laikam pieprotam strādāt, negulēt un līdz rītam izturēt, nekā ballēt un negulēt.
Dzīves aizkulises.
 
 
20 December 2014 @ 01:21 pm
 
Produktivitāte= no alcohol. Till my baby comes home.
 
 
20 December 2014 @ 12:39 am
 
i'm an emotional wreck and the sad part is that i don't even know what to do anymore :)))))))))))
 
 
19 December 2014 @ 01:04 pm
 
saulains rīts ar Beatles un sen nepieciešamu safrizēšanos.
atlikusī dienas daļa tiks pavadīta ar degunu grāmatā, jo beidzot ir laiks lasīt savas grāmatas.literatūras studentiem ir nožēlojamas problēmas.
 
 
dungo: The Beatles
 
 
19 December 2014 @ 02:29 pm
.  
kaut kad nesen sapriecājos par sevi, ka beidzot gana elastīgi spēju reaģēt uz visādām mainīgām situācijām un nepieķerties tam, ko biju izdomājusi un gaidījusi. dzīvot tā ir viennozīmīgi vieglāk. visvieglāk vispār ir tā, neko negaidot un necerot.
.
bet tagad es gribu mājās un suni. un grāmatu. un varbūt tēju. atpūsties un sevi.
Tags: ,
 
 
dungo: snow patrol - chasing cars
 
 
19 December 2014 @ 09:17 am
.  
morning pic. iedvesmai.
Tags: ,
 
 
19 December 2014 @ 01:56 am
city owls  
Vai cik sen te nebija būts divo naktī! Kas protams ir labi. Un ne, tas nebūt nav tapēc, ka rīt gribētos ātrāk tikt uz baļļoku...
bet pa reizei ne-ikdienas drēbes uzvilkt ir svētīgi. Ta ka varbūt pat jāatrādās.
 
 
dungo: swh
 
 
 
18 December 2014 @ 11:13 pm
.  
atkal ēdienu saraksti, kas kkad jāapskata. pirmais  - inflammatory. otrais - anti-inflammatory. bet nekā padarīt, kad palasās, tad kaut kā turpinās lasīties. 
jau kādu laiku atnāku mājās un taisu sev ēst. nevis tāpēc, ka otram. nevis vēl kaut kāpēc. bet tāpēc, lai pati paēstu tā, kā gribās un ir laba sajūta. pat ja tas prasa krietnu laiku un tas nav viens ēdiens vienā katlā, nē, tie ir vismaz divi, kur jāgriež, jāmazgā etc.  šod. atkal kičari ar sasautētiem dārzeņiem un tofu. un tad tur aiziet ķimenes, kanēlis, krustnagliņas, ingvers, šitas kā viņu tur, asafetīda un vēl dilles pieliku, gan jau kko aizmirsu nosaukt.  ņam, ņam, ņam. tāpēc gribās vēl. un jo vairāk ēd ko tādu, kas patīk, jo grūtāk ko tādu, kas nē. 
.
mana dodpieci dziesmiņa jau atskaņota, varbūt jānopērk vēl kāda. 
Tags: ,
 
 
dungo: dod pieci
 
 
18 December 2014 @ 10:00 pm
pirmsvētku ieskaņas  
Atradinājies strādāt vēlajā Terzena režīmā. Bija jau piemirsies tas transs. Šampis tek. Kolēgas no pirmā stāva dzimumdienu pārpalikumiem uzskrēja padalīties dopingam. Ar lab vakaru, tauta.
 
 
dungo: Terzena vakariņas
 
 
18 December 2014 @ 09:29 pm
falala, svētku [ne]sajūta.  
sen še nav būts. gandrīz (bez vienas dienas) gads.
bet ko nu te ievadot. aiziet, pie lietas!
vārdu sakot, es nekad tā īsti neesmu sapratusi to, ko cilvēki (t.i. draugi) domā, sakot man, ka, nu, re, nu jau, mīļā, viss sen ir nokavēts, re, Tavi draugi jau visi sen pa pārīšiem, saprecējušies/ soon-to-be-married, un vispār Tu šeit neiederies. labi, to pēdējo frāzi vēl neviens nav izspēris. bet tā loģiski domājot, no visa tā blāķa, ko reizēm saklausu, to tā varētu izspriest.
reizēm man šķiet, ka cilvēki ir aizmirsuši, ka nav jau tā kā ejot pēc krējuma uz veikalu - paskaties plauktā un ņem to, ko vēlies (vai vismaz labāko, kas tajā vietā atrodas). reizēm, goda vārds, šķiet, ka visiem liekas, ka man vienkārši ir jāaiziet uz kādu bodi un "jāiegādājas" pirmais pretim nācējs. bet var jau būt, ka tā ir arī jādara un es vienkārši esmu nejēga. (un šim apgalvojumam es labprāt piekristu, ja vien cilvēki arī izturētos konstanti pret mani kā pret nejēgu - neko neprasītu (kvalitāšu ziņā), neko neuzticētu, vārdu sakot, liktu svētā mierā. bet tā jau, nu, gluži nav. nē, nē - man, tāpat kā visiem citiem vulgaris ir jāaug.)
protams, kronis visam ir vēl tā nedaudz apstāstīt, kā vecumdienās es vienītī miršu no garlaicības. (es nerunāju par tiem brīžiem, kad mūsu balsīs ieskanās sarkasma-pavilkšanas uz zoba-joka tonis. tie ir smieklīgi - tam nu es bez šaubām noteikti piekrītu)
reizēm (bet tas nu jau patiesi ir ļoti reizēm),reizēm man šķiet, ka šie cilvēki, kurus savā sirdī vēl turpinu dēvēt par draugiem, ņems un mani vienkārši atsijās kā nederīgu, ja man nebūs klasiskās pilnības - māja, vīrs un vismaz 3 bērni (lai pozitīvi sevi atražotu).


bet ko es ar šo visu domāju? vai es alkstu žēlošanas?
oi, nē - te nav ko žēlot. vienkārši likt mierā. bez frāzēm, kas liktu iet uz "veikalu".
man patiešām šķiet, ka ir tā, kā vajag būt.
 
 
18 December 2014 @ 04:52 pm
 
Klausos Ed Sheeren Think out Loud un ticu muzhiigai laimei :))
 
 
18 December 2014 @ 03:35 pm
 
Mums ar brāli šodien ir vārdu diena. (Jā, gaidiet ziņu vasarā par mūsu dzimšanas dienām!)
 
 
dungo: Last Christmas
 
 
18 December 2014 @ 09:32 am
.  
saņemamies, saņemamies, viss nav tik bezjēdzīgi, kā liekas.
bdeja uzbūstoja. un bija izvēle iet uz intelektuālo pasākumu, bet sapratu, ka kaifpunktos [izdomāju turpmāk izvēlēties pēc tādiem - kas sajūtu ziņā dos vairāk patīkamas sajūtas] bdeja pārsita to viennozīmīgi. vienlaikus tāpat sapratu, ka baudīšanas muskulis ir jātrenē. ļaušanās mirklim un kaifošana no tā arī nenāk tā, vienkārši. tāpat kā saprašana/sajušana, ko īsti gribās. un nevar censties necensties. nesanāks.
Tags: ,