07 July 2015 @ 03:42 pm
 
Šodien tāda mierīga diena...
Bet tā kā jau ir pēcpusdiena, un neesmu saņēmusi ziņu no stratēģiski svarīgiem cilvēkiem, manī mostas tumšas aizdomas, ka vakars nemaz tik kluss nebūs...
 
 
06 July 2015 @ 11:05 pm
 
"it was raining all day. now sun is set and street lights light up. wind sings in the trees. oh, the boring symphony of cars, trolleys, footsteps and drunks is sneaking in with the fresh air through my only window..and all these people with their strangeness have polluted my mind. weird repetitions of big city life. seagulls.. they seem so out of place but remind me that bay is near. everything's so loud here, on the 2nd floor, that it makes You feel like you're on the street.ALL THE TIME. I swear to Shostakovich, I used earplugs today! I miss You, my dear unicorn."
 
 
06 July 2015 @ 10:25 pm
 
tikai menesis,menesis un bik!
 
 
dungo: Culture Club
 
 
06 July 2015 @ 08:04 pm
 
pie manis vasara ilga tikai vienu nedēļu, šnuk šnuk.. šonedēļ te atkal lietus, krč rudens!
 
 
06 July 2015 @ 06:07 pm
 
vīlos visos pasaules Samsungos. Galaxy S4 pēc divu mēnešu palietošanas saplīsa fotoaparāta stikliņš. Šodien nomira skaņa un runāt varu, tikai izmantojot skaļruni.
Un mob nepaspēju pat nevienu reizi nomest zemē!!
 
 
05 July 2015 @ 08:56 pm
 
 
 
05 July 2015 @ 07:45 pm
 
Pēdējie metri ''Sweet Salt Air'' nesaprotu ko tik ilgi marinēju. Dzīve uz salas, sekss pludmalē, protams, ka gribas pakavēties ...
 
 
05 July 2015 @ 07:39 pm
The Second Best Exotic Marigold Hotel  
Babul: There's no present like the time.

Muriel Donnelly: There's no such thing as an ending; just a place where you leave the story.

Evelyn Greenslade: How was America?

Muriel Donnelly: It made death more tempting.


Sonny Kapoor: Coincidence is just a word for when we cannot see the bigger picture.


Tā patika vecā Mjūrjela. Laikam kečs uz vecām sarkastiskām kundzītem. mhah! Nesaprotu, ko reitings tik low. Esmu fanā par Indiju un tās mūziku un izrādās, ka arī kāzu ceremonijas ir skaistas. Aktieriskais sastāvs varbūt ne gluži izcils, pamanījās arī kaitinošie purni būt, bet kopaina paglāba to pasākumu. 

Mūzika, mūzika mūzika jāaaa....

 
 
05 July 2015 @ 12:40 am
 
You know how people say "It isn't if you win or lose, it's how you play the game?" Same holds true for sex: it's a process, not a product.
 
 
05 July 2015 @ 12:23 am
 
vakar silta kompanija un Hobita maratons.sodien darba pilna diena.
pargurums kaulos jaucas ar miega trukumu,bet ir silti.
 
 
04 July 2015 @ 01:15 pm
hipijmeitene  
Vakar vakarā būt pie jūras bija kā citā dimensijā [ ne velti laiks pazuda :) ] no karstuma ne miņas, vējelis, kas hihi piespieda sildīties :) Tā ka es teiktu par visu padomāts .. mhe.

Saulriets ne saulriets, bet kopā būšana .. mhm.
 
 
03 July 2015 @ 08:23 am
 
Vismaz vakar izejot no darba nebija pa taisno uz mājām, bet kinoteātris - Ted 2.
Meklējām kondicionētu gaisu.

Un man riebjas, ka ceļoju tikai domās.
 
 
03 July 2015 @ 08:23 am
 
I can't deside anything on my own.
 
 
03 July 2015 @ 08:13 am
 
SUMMER ! :D  | via Tumblr
 
 
02 July 2015 @ 09:10 pm
Dieviņš šodienā.  

Dziļi paklanīties vienkāršumā, ģimenes laimē un dabas daiļumā. Noliecoties no matiem izbirst saules zeltainie putekļi, pirkstu gali noglāsta skujoti lapoto akmeņputekļaino ceļu, mēs kā dzīvības ieceļotāji esam skaistums un skabargaina rupjība vienlaicīgi, mēs esam reljefs, kurš nekad neapnīk un nes muļķībā visu garšīgāko no dzīves dzīlēm. Rotaļīgie. Mīļie mani ceļotāji caur mani un es caur viņiem izjūtot sevi. 

Nevar izstāstīt to, kur laiks rit viscaurīgi, vispilnīgi, viss tik dabiski kā elpot.
Domu ir mazāk kā jebkad.
Padzirdītai dvēselei atveras mirkļa vērtība. Padzeries un nekautrējies. Par daudz kautrības mēs ielaižam sevī brīžiem. Laid sevi vaļā. 
 
 
dungo: Biruta Ozoliņa- Zīdi Zīdi Rudzu Vuorpa
 
 
02 July 2015 @ 08:48 am
nopūta  
everything means nothing, and nothing means everything.
 
 
01 July 2015 @ 11:26 pm
 
Keep calm and carry on. Man ir labi priekšnosacījumi&pamati dzīvei IR tikai viens liels uzdevums priekšā - maģistra darbs. Brīnos par to cik lielu vietu tas uz doto brīdi aizņem, cik lielu nozīmi es tam piešķiru. It kā nekam citam ko esmu darījusi nebūs jēgas, ja nepabeigšu darbu. Panika sprūst kaklā kā kamols. Grūti grūti tikt ar sevi galā.
 
 
01 July 2015 @ 06:59 pm
weeeh  
Tu nopērc jaunu gadžetu un tas apēd visu tavu laiku .
 
 
01 July 2015 @ 09:39 am
 
Stay classy and love fashion🎀

dienā būs + 35, viss jau būtu super puper, ja vien man pa šito karstumu nenākstos iet vēlāk darīšanās :/ savādāk es tupētu kaimiņu baseinā..
Tags:
 
 
30 June 2015 @ 11:59 pm
 
lūpas sakošļātas, cenšoties noturētu kaut drusciņu līdzsvara. kā naktstauriņš apdullis, pilsētas lampu apdedzinātiem spārniem, cenšos nepadoties vecām orbītām. mūžīgais troksnis pārmāc pašu, nedabiskās strūktūras vienkārši nomāc. skumji, kad vakaros atliek vien nojaust, ka kaut kur, aiz aukstiem kalniem, izdeg debess saulrieta krāsās, kā ugunskuri tajos mierpilnajos vakaros. pats laiks izkūst uz asfalta, kā skābe, izsvilinot bedres, bet ielas svētums saslaucīts tās galā, metot ēnu nepārejošu. domāju par kļūdām un to cenām, izlabojot bilanci. un naktīs neļauj gulēt aiz loga notiekošais, bet tikai tad, ja pati neesmu tur. sveiks, jūlij un jaunā sekunde!