Lee's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Monday, January 12th, 2015
23:54
2015.gada mērķis varētu būt izdzēsties no oranžā "pakomentē manu ablomiņu". Par Cibas dvēseli vēl šaubos, bet arī šeit ir vairāk kā skaidrs, ka pozitīvo pienesumu tas nevairo. Mhm, kā tur bija precīzi?! Dzīve ir tur ārā!
Saturday, December 6th, 2014
02:33
Lauku mājas vairs nav vienkārši tikai "lauki", kad beidzot To pārveido par savu miera ostu. Haštagi par prātu, remontu un citiem dzīves sīkumiem.

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, November 12th, 2014
23:45
Tās visas gudrās žurnālu un pamācošo portālu runas, ka dzīve pēc tik un tik ir skaistāka un labāka par tik un tik, jo Tu pēkšņi esi ieguvis kādu viedumu vairāk, ir tikai kaut kāda ilūzija vai sevis mierinājums. Labāka? Par ko? Nopietni? Un jo?! Man gan liekas, ka ap to brīdi ir izdzīvotas visas izlūzijas, zaudēti pāris sapņi, draugi un tuvākie, un tad "pēkšņi" visas līdzšinējās problēmas un drāmas kļūst mazsvarīgas. Empātija gan, maita tāda, nepamet. Un par to tad arī šad tad noraujies pa pilnu programmu - vai nu nu "kā tad tā- tik pēkšņi jūtīga un kā ta nu tēlo" vai arī neatbilsti ekspektācijām "tev taču gan tas bija jāsaprot"! ..Un pēkšņi ziedošana televīzijā iegūst jaunu jēgu, jo tur vismaz var arī izkaukties no sirds un nevienam vairs neliksies dīvaini, un tad reklāmpauzēs var savākties, dziļi elpojot un sevi mierinot, ka nav jau tik traki ar to tavu dzīvi. Un nav arī tā, ka tagad kādam būtu kaut kas diži liels no šī visa "jāizloba", vnk kaut kad pienāk brīdis, kad par līdzšinējām lietām satraucies mazāk un savas dzīves notikumos, veiksmēs un neveiksmēs sāc "vainot" sevi nevis citus. ..Un cilvēki & notikumi šeit un tagad iegūst gluži jaunu jēgu. That' s all.

(5 comments | ir ko piebilst)

Friday, October 10th, 2014
22:43
Šī bija lieliska, lieliska vasara! Saules pielieta, notikumiem un cilvēkiem pilna un es esmu Kaut kam ļoti pateicīga, ka kaut kas tik fantastiski skaists tika man dots bez mazākās darvas piles tai visā medus mucā. Neskaudiet - tas viss jau garām. Tagad lieciet labas domas dūraiņos, lai rudens dubļi maz, bet ziema balta!

(6 comments | ir ko piebilst)

Thursday, February 28th, 2013
12:42
KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es sapratu, ka es vienmēr un jebkurā gadījumā esmu īstajā vietā un īstajā laikā un, ka viss, kas notiek, ir pareizi - no tā brīža es atguvu mieru. Tagad es zinu: to sauc par uzticēšanos.

KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es sāku saprast, ka emocionālas ciešanas un sāpes ir tikai brīdinājumi man nedzīvot pretēji savai iekšējai būtībai. Tagad es zinu: to sauc būt tam, kas tu esi.

KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es pārstāju lūkoties pēc citādākas dzīves un sāku saskatīt, ka viss, kas ap mani, ir izaicinājums, lai es varētu augt. Tagad es zinu: to sauc par briedumu.

KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es pārstāju laupīt sev brīvo laiku, un es pārstāju plānot grandiozus projektus manai nākotnei. Šodien es daru vien to, kas man patīk un sagādā prieku, ko es mīlu un kas manai sirdij liek smiet - un daru to sev pieņemamā veidā un tempā. Tagad es zinu: tas saucas - būt patiesam.

KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es atbrīvojos no visa, kas nebija labs manai veselībai, no ēdieniem, cilvēkiem, lietām, situācijām un no visa, kas mani vienmēr vilka lejup, prom no manis paša. Sākumā es saucu to par veselīgu egoismu, bet šodien es zinu: tas saucas mīlēt sevi.

KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es pārstāju gribēt, lai man visur ir taisnība. Tā es arvien mazāk kļūdījos. Šodien esmu sapratis: to sauc par pazemību.

KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es atteicos turpināt dzīvot pagātnē un pārstāju raizēties par sevi un savu nākotni. Šodien es dzīvoju tikai šo acumirkli, kurā viss notiek. Tā es tagad dzīvoju ik dienas un saucu to:
dzīvot apzināti.

KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es pamanīju, ka mans domāšanas veids var padarīt mani nožēlojamu un slimu. Bet, kad es iesaistīju šai procesā sirds spēkus, mans saprāts ieguva nozīmīgu partneri. Šo saikni es saucu par sirds gudrību.

KAD ES BIJU VISU TO SAPRATIS, atskārtu, ka mums nav jābaidās no sadursmēm, konfliktiem un problēmām ar sevi pašu vai citiem. Jo pat zvaigznes reiz pa reizei eksplodē, un rodas jaunas pasaules. Tagad es zinu, to sauc par dzīvi!

_No Čārlija Čaplina runas savā 70 gadu jubilejā 1959. gadā._

(6 comments | ir ko piebilst)

Friday, February 1st, 2013
21:04 - #prātā stāv

(4 comments | ir ko piebilst)

Thursday, January 31st, 2013
21:34
Pēc februāra National Geographics izlasīšanas, es patiešām sajutos laimīga, ka neesmu piedzimusi kā Afganistānas kirgīzu sieviete - bērni mirst viens pēc otra, nav ceļu, nav izglītības, nav medicīnas.. Ja sāp, tad smēķē opiju, ja nomirst 11.tais bērns - tad arī smēķē opiju. Nekurienes vidū un gandrīz mūžīgajā sasalumā šīs sievietes dara visus mājas darbus, jo viņu vīri ir aizņemti ar aitu audzēšanu. Mobilos telefonus izmanto, lai klausītos mūziku un fotogrāfētu, jo zonas tur nav, turklāt vairākas reizes gadā viņi savāc visas savas mantiņas un ar jurtu uz jaka muguras dodas meklēt siltākus reģionus. No tā aprakstītā aukstuma un skarbās ikdienas, tā arī nepameta viegls aukstuma drebulis: http://www.nationalgeographic.lv/lv/magazines/februaris_2013/atstati_uz_pasaules_jumta/

P.s. Džeina, tur ir arī kaut kas priekš Tevis: http://www.nationalgeographic.lv/lv/magazines/februaris_2013/dzelmju_valdnieki/

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 9th, 2013
22:30 - Gastronomiskās piezīmes
Šovakar cīnījos ar Tom Yam Ņam Ņam!!!
Drusku nočītoju īstā buljona vietā ņemot parasto Gaļinu, un citronzāles pulveri arī nekur nevarēju atrast (ne tirgū, ne Stokmanā), nācās izlīdzēties ar citronzāles biezeni, tīģergarneles mājās bija izbeigušās, tāpēc piebēru mazās ziemeļu garnelītes (a la pandalus borealis vulgaris) tomēr vistrakāk pietrūka kinza (vecums, atmiņa, jū nōv). papildināju recepti ar tomātu - izšķīdis tas veido zupas biezumu un kopā ar citronu rūpējas par skābulīti. Kopumā ņemot, viss diezgan labi pat izdevās, tomēr man kā izteiktai garšu mīlei nācās vēl uzprišināt receptes daudzums ar papildus ķiploku un citronzāli pašās beigās, tomēr kinzas iztrūkumu tas nemazināja. Nākamreiz jāiet uzbrukumā ar kinzu!!!

Pamata recepti skatīt šeit: http://www.fotoreceptes.lv/tom_yam.html

(14 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 2nd, 2013
21:52 - Cilvēcīgi un sirsnīgi pirmajam darba dienas vakaram!
MV5BNDY0OTMxMzI0OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjYzNDczNw@@._V1_.jpg
The Best Exotic Marigold Hotel

(10 comments | ir ko piebilst)

Sunday, December 16th, 2012
21:33 - Ir tādi cilvēki

(3 comments | ir ko piebilst)

Sunday, July 15th, 2012
17:58
Mīļie draudziņi, ja nu gadījumā Jums rodas iespēja, tad noteikti aizejiet uz Ritas Lasmanes privātlekciju.
Mēs (vesels bars meiteņu) vēljoprojām esam sajūsmā un citējam tekstus no vakardienas. Tas ir ko vērts, nudien!

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, May 15th, 2012
21:38
Kā izdarīt to, ko nevar?

(8 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, March 27th, 2012
21:40
Sporta ģērbtuvē pēc savām nodarbībām šodien sarunājās divas meitenītes ( mazas tādas, nu tā ap 1. vai 2. klasi):
- Es piektdien gaidīju Agatas Kristi mazos noziegumus, bet tā arī neparādīja; gaidīju visu nakti, bet nezin kāpēc neko nerādīja!
- A tu Ugunsgrēku skaties?
- Nu nē! Tur taču ir sekss!
(krīt priekškars) ..Un es ar smaidu sejā dodos uz savu nodarbību..

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 21st, 2012
11:42
395126_ORIGINAL_1329812351.jpg.jpg
Krievijas tālajos ziemeļos netālu no Ziemeļu Ledus okeāna

(ir ko piebilst)

Thursday, January 5th, 2012
22:49 - čau :)
http://www.youtube.com/watch?v=lMj6I3HY7cc&feature=fvwp&NR=1

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, December 14th, 2011
10:52
Nakts vidū pamodos pārsvīdusi no tā, ka sapnī notetovēju abas rokas līdz pat pleciem krāsainas kā Lieldienu olas.
Labi atceros, ka tetovēja mani Zelta Zivtiņas Dace, un uz kreisās rokas rēgojās milzīgs ASV karogs visā krāšņumā.
Ko tā zemapziņa atkal man cenšas iebarot?!

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, December 13th, 2011
16:03
Sestdien joka pēc aizstiepu 2 pārus zābakus salabot uz Zofas veikalu. Joka pēc tāpēc, ka nemaz nezināju, ka Zofas veikalā var salabot apavus - sagadījās tā, ka visas remontdarbnīcas tuvākajā apkārtnē bija slēgtas, bet Zofa lepni stāvēja atvērta, un tad nu ar abiem zābaku maisiņiem ievēlos un pajautāju, kā šiem ar remonta iespējām. Un ko domājies - visu salaboja un uzprišināja, un nemaz nenācās šķirties no veselas bagātības.
Jā, un pārdevēja tur žēlīgi atzina, ka traki ir strādāt Zofā, jo visa alga tiek notērēta turpat veikalā, bet ko darīt, ka viss tik foršs, viss tik foršs.
Šitam smukumam vēl tikai pietrūka čaukstoši, kupli svārki un došanās tautās:

Zabishi.jpg

(29 comments | ir ko piebilst)

Friday, December 9th, 2011
15:37 - Maza cerība jau ir, tāpēc pajautāšu Jums palīdzību
Mācību un darba nolūkos būtu ļoti jauki, ja Tu palīdzētu, aizpildot anketu par saldētu zivju pirkšanu un lietošanu uzturā.

NB! Ja nu zivis galīgi nav mīļākais ēdiens un saldētas ne tik, tad droši vari nepildīt, jo man vissvarīgāk tomēr būtu saņemt atbildes no tiem, kas kaut vai reti, bet dažkārt šāda veida zivis veikalos pērk. SVARĪGI: Anketu, lūdzu, nosūti arī draugiem, kuri +/- atbilst šiem nosacījumiem!

Anketa: http://visidati.lv/aptauja/587564984/
Jau iepriekš liels, liels paldies, ja palīdzēsi!

(10 comments | ir ko piebilst)

Thursday, November 24th, 2011
13:32 - Pasākums ar bērniem
"19.novembrī,mazliet pietrūka lai cirkā'' Lauvu karaliste'' notiktu traģēdija.
Arēnā atradās desmit lauvas kas priekšnesuma laikā katra ar vienu kāju ieķērās tīklā,tas ietilpa priekšnesumā,bet neviens nebija rēķinājies ka siets šo smagumu neizturēs un līdz ar to plīsa ķēdes kas stiprināja tīklu stieņus kuri līdz ar to sāka gāzties un zālē iestājās tads klusums,ka cilvēki sastinga un nesaprata ko tagad darīt.
Laimīgā kārtā dresētājs ātri un operatīvi sadzina lauvas atpakaļ aizkulisēs,bija manāms ,ka arī dresētājam bija panika.Paldies Dievam ka tas viss neizvērtās 19.novembra traģēdijā" (1.komentārs)
http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/gimenei/sovs/?concert=96665

(ir ko piebilst)

Monday, November 21st, 2011
14:09
Nu ko, atvaļinājums veiksmīgi pievārēts un šodien atpakaļ ierindā!
Vienmēr jau var gribēt vairāk la-fā, bet bet vēl viena šāda nedēļa būtu par daudz vai nu bezinternetizācijas, vai nu ballīšu ziņā. Nē, sūdzēties nevar nemaz un aicinātāji bija čakli jo čakli. Tagad gan work work work: http://www.youtube.com/watch?v=_O_5ef49N5I

(3 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba