laime tas ir tad, kad viss notiek ātri un nepareizi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Novembris 22., 2019


19:39 - bērni!
šodien biju TEDx un izskatās, ka tā ir tagad kaut kāda mode, visur pastāstīt par to, ka tev ir bērni un tas tev ir devis kaut kādu apgaismību

tas laikam tipa piedod taviem uzskatiem vērtību

kas par bs

(5 raksta | ir doma)

Septembris 1., 2019


19:10 - sapņoju
sapņoju par to rītu
kad pamodīšos, un tu vēl gulēsi
uz tavas sejas spēlēsies saules stari
mazi saules zaķīši lēkās pa mūsu istabas sienām
koku ēnas līdīs pa logiem iekšā
bet tu miegā pasmaidīsi
es zināšu, ka tas tādēļ, ka tu sapnī redzi mani
tā pa īstam redzi
tev pavisam noteikti no mutes kaktiņa netecēs siekala
jo tas būtu pārāk prasti
neiederīgi šim skaistajam mirklim
tomēr tu vienmēr pamosties pirmā
tu man nozodz šos rītus

es ceru, ka izskatos skaista
kad guļu

(1 raksta | ir doma)

Augusts 28., 2019


11:57 - avenīte
mūsu vecākā meita uz žurnālu avene nosūtīja vienu savu crafts projektu, viņai piedāvāja uztaisīt publikāciju.
viņai lielāks prieks ir nevis par pašu faktu, ka ir novērtēta, bet gan par to, ka viņa cer par to dabūt lego komplektiņu.
tas mani lika viņā nedaudz vilties, lai gan, protams, kopumā ļoti lepojamies.

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 11., 2019


18:21 - kauns 5
Konferencē ļoti gribējās ēst, bet visu laiku biju aizņemta. Kamēr sataisījos līdz pusdienu vietai, viss jau bija aprīts un tas, kas nebija aprīts, bija aiznests prom. bet es jau biju līdz nelabumam sapīpējusies, man toč bija kaut kas jāapēd. Tad nu devos uz brīvprātīgo telpu, kur mums stāv ēdiens krīzes situācijām. Tur arī viss bija apēsts, tikai viena maizīte palikusi. domāju, cik jauki. nē, tomēr puse maizītes, otra nogriezta. es padomāju, cik jauki, ka kāds tā atstājis pusīti. tomēr izrādījās, ka nograuzta pusīte, nevis nogriezta. es nedaudz šaubījos, tomēr nolēmu, ka to apēst. maizīte bija tiešām garda, izsalkumu remdēja, tomēr es sajutos pretīgi. varbūt tas cilvēks bija vēl vairāk izsalcis, kā es. iespējams, viņš gāja uz tualeti, atstāja savu maizīti, bet kāds cūka to aprija. vai arī viņam uzkrita puņķis uz tās maizītes, un viņš to nolēma neēst. vai varbūt viņam ir herpes vīruss. vai arī tas ir tas kolēģis, kas man derdzas, es tagad esmu ar viņu dalījusi ēdienu. vopšem, labāk būtu neēdusi un pagaidījusi vakariņas.

(1 raksta | ir doma)

Marts 27., 2019


09:29 - .
jau ilgāku laiku, principā šos gadus, kopš esam kopā ar M, jūtos vienkārši laimīga. tā ir viena no baisākajām sajūtām, ko jebkad esmu jutusi, jo neticu, ka parasti cilvēki kā es var tā vienkārši nodzīvot savu dzīvi laimīgi un mierā. Visu laiku gaidu slimības, bezdarbu, naudas trūkumu, nāvi.

(1 raksta | ir doma)

Marts 12., 2019


11:37 - Kauns 3
sāku lietot emoji uzņēmuma tvītos
agrāk vienmēr tiesāju tos, kas tā dara
pagaidām tikai izsaukuma zīmes un tml
baidos no pirkstu emoji, jo nesen rakstīju rakstu par seksa emoji, un neatceros vairs, kuri no tiem pirkstu/plaukstu emoji 100% nebija ar seksuālu piesitienu

(ir doma)

Februāris 1., 2019


11:11 - jauno autoru sem
trešdien mani kritizēja Ābele, Vīgante un Zebris. labi, nekritizēja, bet ļoti slavēja. tas bija ārkārtīgi patīkami, viņi teica visādas tādas lietas, kas man lika teju zaudēt samaņu. Par daci skaidrs, viņa nav objektīva, jo mani zina. Bet abi pārējie nezina, kas ļauj domāt, ka melot viņiem nav bijis nepieciešams.

iedvesmojos pabeigt vēl pāris stāstus un tad izdomāt, ko ar to visu iesākt. man palīdzēja saprast, kas darbojas, kāpēc un kā darīt labāk. bija vairāki labi praktiski ieteikumi, kā strādāt ar tekstu. [starp citu, kritizēšanas daļa ir tā, uz kuru tur bija toč vērts iet, jo ieteikumi ir vispārināmi arī uz citiem darbiem].

sapratu arī to, ka milzīga palīdzība manai rakstīšanas prasmei ir nākusi no satori nometnēm. Ne tikai tāpēc, ka ievai tur tad ir laiks ņemties, bet arī tādēļ, ka pārējie, kas tur aizbrauc, ir gana labi rakstītāji un var izlasīt tavu tekstu un ieteikt, kā darīt labāk.

ps -> baigi interesanti, cik daudz cilvēku vēlas rakstīt fantasy. man arī likās, ka es rakstīšu fantasy. tagad lasot tos murgus, ko citi saraksta, pateicos tam kungam, ka mani vadīja citos ceļos.

(2 raksta | ir doma)

Novembris 28., 2018


11:18
researchers conducted an in-death assessment

(ir doma)

Novembris 23., 2018


17:10 - Vēbere?!
Helou! Mums te biedru vidū kremt un mēs nesaprotam, kas tur ir ar to Vēberi? Visu dienu esam pavadījuši, viņu stalkojot un [ar mokām] klausoties visu, kur viņa dzied. Vai kāds var pastāstīt, vai tas ir gadījums kad a)mēs esam lohi, kas nesaprot, kas ir kruta b)tas ir ļoti hipsterīgi, un tas, ka nesaprotam, nozīmē, ka esam veci vai c)tā ir aukstā māgsla, kuru nesaprotam vai arī ir cits variants?

Iespējamss, tā konzervatorija, kur viņa studēja, ir kruta (lai gan pie mums LV ir tendence par prestižu saukt katru šķūni, kur izsniedz diplomus un kas nav Latvijā). Bet tad augstas skolas jau sen vairs nenozīmē, ka tu no tās iznāc gudrs. Dažreiz pietiek ar to, ka vecāki samaksājuši.

We are just very confused.

(14 raksta | ir doma)

14:09 - Jauns spams
Mungiki terrorist organization is part dick part rat's squirt, while the Illuminati(spenti) lick my miniscule cock

The Bolivian and Venezuelan drug cartels have fun in drinking each other sperm
Holy shit how much smell bad the Haitian mafias Zoe Pound and Cannibal Army?
It's ineffective pretending to be a Somal pirate you will never be awesome like Luffy.
Don0t worry about the misdirection that i'm applying right now, Queen Elizabeth of the Enlgand Monarchy is kissing my feet.

Confusion, Irony, Intimidation

(ir doma)

Novembris 16., 2018


09:34 - I have robots in me
[saņēmu šodien šādu spamiņu]

I have robots in me (program of some governments, very logical artificial intellect), which were inserted in Holland from a satellite in 2008.

Such robots are very probably (according to the robots indeed) normally meant for the dangerous criminals and financiers of terrorism, who are financially interesting to assignors (some (former) presidents, ministers, political parties, security services and maybe some Hollywood actors).

The robots rule me. I hear and see them almost always and feel them always (as something from rubber, wat moves and presses my scull). The robots are not to see by the scan. I have no emotions/feelings, except the artificiality feeling.

The assignments of the robots concern the bank in Amsterdam, where I worked in 2008. I have robot “Halsema”, who was leader of Groen Links (Dutch party) and now the mayor of Amsterdam. The robots alleged that I slightly and rather shortly took part in money laundering (probably money extracted from the payment of taxes in Russia, as I suspect afterwards). However I did not know or conceal or plan to conceal any illegal capital/property. I left short after I heard that their probably was money laundering. So, accordance to the law and justice I was not guilty. In any case I did not do anything illegal. Besides, the paying taxes in Russia contribute to the purse of corrupt civil servants and budget of the country, which conducts wars. Also, I was never dangerous for people, that follows also from a detailed research by the robots (which was immediately carried out, thus 10 years and 4 months ago) also that I very probably would not be dangerous in the future.

According to information of the robots I would be killed in assignment of president Putin or CIA as a living witness/evidence of illegal and unjust placing of the robots. When the robots leave me I would be in coma, because my brain is atrophied (damaged) as the result of 10 years functioning of the robots instead of me. Many people know my data (address and so on) and this described situation and could find me (in coma, when the robots are gone away) to witness against the presidents concerned.

The presidents very probably want to conceal the responsibility for the arbitrariness and the damage of my brain, caused without just reason. I wrote much and many times, also to the presidents, so they knew my problem in any case very long. According to the last messages of the robots (for instance of robot/program “Gorbatchev”, operating in the name of the former Russian president) I would be killed in a common assignment of the presidents (J. Bush, Obama, Trump, Merkel, also program of Lubbers and Eltsin, who are now dead, Balkenende, Rutte, Medvedev, Putin, Zhirinovski (leader of a Russian political party), Gorbatchev, also Japanese, Italian (Berluskoni), Romano Prodi, Georgian president, maybe Grebuskaite and maybe Poroshenko (orderers of the robots) of in assignment of Donald Trump or Berlusconi or Putin of J. Bush (junior) or Romano Prodi or Obama. They could murder me by a (new) program, the third persons (including by provoking to murder) or euthanasia (in Holland allowed under some conditions). In the last case the robots would make me write a false statement or say to the doctors that I wish to be euthanized and I would not be able to protest despite I am completely against euthanasia.

In any case I will not agree with euthanasia, under any circumstance.

The robots are used in case somebody wants to be euthanized, but get no permission from the doctors. The robots burst (break) the heart: I have many times experienced some kind of pumping up of my heart (in any case a feeling) by the robots and they create at the same time strong supernatural tension. My heart is healthy, also according to recent medical statements. The robots can, as they also say, kill by pain shock or direct ruling to perform suicide. Also, the same kind robots can be inserted in somebody else to rule him to kill me as if the murder has nothing to do with the presidents.

The robots say that also my brother Oleg Dunauskas can be chosen to be programmed. But he is in any case also not dangerous.
With the quantitative electroencefollografic measurement (QEEG) can u (maybe) discover other victims of the robots and maybe help them.
Please keep this letter. If you think that maybe somebody else has written this letter, check the memory of the robots of this date (maybe for you accessible), whether I indeed wrote.
I am Lithuanian and have Lithuanian and Russian nationalities.

With kind regards,
Stanislav Dunauskas
Date of birth: 18-06-1977
Lepelkruidhof 7
5044 GC Tilburg, Holland
Tel. +31633812256

(ir doma)

Jūnijs 18., 2018


12:24 - Please confirm if you are still alive
Hello,

Please confirm if you are still alive because two gentle men walked into my office this morning to claim your inheritance funds with our bank. They said that you are dead and that they are your representative. I got your email from the file of your relative who is yet to be paid for the Contract he has executed before his death several years ago.You the beneficiary of this fund has not been in contact with the bank to claim your fund. The gentlemen submitted an address where they want your VISA DEBIT ATM CARD sent.

If you are still alive, please indicate by sending your full contact details within 7 day of receiving this message, faliure to do so, I will send the card to the address submitted by your representatives.


Regards


Derek Langston

(4 raksta | ir doma)

Maijs 30., 2018


12:43
pubic discussion

(2 raksta | ir doma)

Aprīlis 24., 2018


00:03 - upd
uzrakstīju stāstu, gribēju tā, lai ir sākumā apraksti par rokturiem, atslēgām, durvīm, spoguļiem, un tad pamazām paliek arvien krīpīgāk un krīpīgāk, un tad pavisam nelabi, kad to lasa. rakstot ļoti sabijos, mašīna brauca agarām, ēnas uz sienas sāka kustēties, uzskrēju pie M augšā, ceru, ka nebūs pa nakti jāiet čurāt.

atvedām kravu melnzemes, vairākas dienas katru vakaru, brīvdienās visas brīvdienas rokamies pa dārzu. biedri, tas ir afigenna, ka tā var, nodoties īstām proletāriskām fiziskām nodarbēm, kā teiktu kautskis.

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 4., 2018


18:59 - uzrakstīju stāstu par 2 lesbietēm un kaķi
Labdien!
Stāsts ir uzrakstīts ļoti izteiksmīgi un pārliecinoši, bet pats sižets mani patiešām kaitina. Tā ir mana problēma, kaut neesmu ne kaķu nīdēja, bet arī ne mīļotāja. Tas tikai nozīmē, ka stāsts "aiziet" un sasniedz lasītāju, radot sajūtas un emocijas, dažam varbūt ļoti pozitīvas.
Saredzu modernās sabiedrības dziļo konfliktu - it kā "dzīve bez robežām"- gribu esmu homeseksuāla, gribu - hetero, gribu zoofila..., bet cilvēks ir pazudis un netiek ar sevi galā, pat psihologs un sociālie tīkli nepalīdz.. Interesanti, ar ko stāsts beigtos, ja tam būtu turpinājums - ar atstumtā pašnāvību vai mīļotās slepkavību? Tas paliek domāšani pašam. Spēcīgs gabals, paldies.

(ir doma)

Marts 12., 2018


16:59 - podkāsts
klau, tauta. mums te ir tāda doma, ka mēs ierakstīsim podkāstu. par sieviešu lietiņām, drusku smieklīgu. pirmais vispār mums jau ir ierakstīts.

bet gribētos ierakstu veikt nevis studijā, bet 'kaut kur'. Lai ir live audience.

ir dažas domas - kkc, h komūna, kino bize vai tml.

Pagaidām pirmais bija KKC, bet kur jūs šādu organizētu?


keeping options open

(4 raksta | ir doma)

Decembris 19., 2017


08:37 - snl
izrādās, SNL ir arī Dienvidkorejā.
https://www.youtube.com/watch?v=O36xEspfKAY

viņu joki ir īsts pierādījums tad, ja vēlaties pārbaudīt, kā humora uztverē darbojas kopējo zināšanu ('shared knowledge') aspekts.

vispār neliekas smieklīgi.

(ir doma)

Decembris 10., 2017


16:44 - ballītē
Mazajam mincītim jau palika septiņi gadi. Dzimšanas dienas ballīti svinējām mājās.
Tā bija lētākā bērna dzimšanas dienas ballīte, ko esam rīkojušas. Turklāt, man šķiet, ka mums labi sanāk.
Bērni kopā taisīja piciņas, ārdījās un tad ēda pašdekorēto saldējumu.

Dažas mammas drusku palika, viena mamma ilgāk pa īstam, ļoti forši parunājāmies. Man šķiet, ka nenormammām, piemēram, tām, kuras vienas audzina bērnus, mēs patīkam jo īpaši. Iespējams, viņas saprot, ka uz mūsu fōna viņas vispār ir normālas.

Viens zēns mincīša klasē mūsu skatījumā varētu būt gejs. Viņš ir drusku dīvains, un viņam ļoti tīk dejot kā bejonsē. Baidos, ka viņam nebūs viegli dzīvē.

Cits zēns uz mūsu skolu pārnāca no Franču liceja. Mamma stāstīja, ka tas zēnu, kam nedaudz ir disleksija, mācības šajā sacensības pilnajā vidē esot novedušas līdz depresijai, balss raustīšanai un galvassāpēm. Bet var redzēt, ka mamma, kas audzina viņu vienu, ļoti baidās no jebkuras 'nenormālības' viņa izpausmēs. Viņa satraucas, ka viņš izskatās nenormāls, jo, kad koncentrējas, izliek ārā no mutes mēles galiņu. Un ka vajag iet džudo, lai viņam ir kāds, kas parādot tēva lomu, to vīrišķo. Viņai ir tik grūti finansiāli tikt ar visu galā, un nepalīdz arī tas, ka ekspektācijas par to, kādam jābūt zēnam, nav viegli manevrējamas, ja zēns ir kaut nedaudz citāds. Tomēr meitenēm ir dots vairāk brīvības.

Vakara hailaits: Kad Ričardam mamma atnāca pakaļ, viņš svinīgi gāja lejā pa trepēm un mammai lasīja priekšā tekstu no grāmatas 'Izskaidro Man!': "Kādas ... ir.....sajūtas.....cilvēkam.....seksā...!!!!" Viņa acis iemirdzējās un viņš skatījās uz mammu, gaidīja viņas reakciju. Mamma nelika vilties, viņas acis iepletās šausmās. Ričards laikam pie mums ciemos bija pēdējo reizi. Lai gan aizejot viņš cerīgi uz mani lūkojās un teica: "Bet tu paprasi, lai viņa mani uzaicina vēl, pie jums bija riktīgi forši!"

(5 raksta | ir doma)

Decembris 1., 2017


13:00 - serious mothering
Septiņgadīgā (nu, tas ir, bez 6 dienām septiņgadīgā) meita šodien slima. Es strādāju, viņa skatās youtube klipus par aligatoriem.
Tikko lielais aligators ievilka upē mazu baby begemotu, kas bija sakarsis saulē un nomiris, un apēda.

I am seriously nailing it.

(3 raksta | ir doma)

Oktobris 13., 2017


10:17 - interns
Ja tev savā prakses pieteikumā atrodas vieta pieminēt gan alus dzeršanu, gan krosfitu, gan draudzeni .... you are doing it wrong, mate.


Personal profile:
I am a young professional from Jutland in Demark who appreciate versatility with exercise, a home cooked dinner and a good book. I am an adapt reader and it was in literature that I first fell in love with Russia. It has since evolved – especially with the personal association achieved by two sojourns in the country – and I keep myself updated and follow the debate in both local and international media. Exercise gives me energy and lifts my spirit and in consequence, I train badminton, squash, yoga, running or CrossFit 3-5 a week. I am also a curious cook who loves to experiment in the kitchen, preferably with a beer or a glass of wine and my girlfriend or friends beside me.

(15 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba