..

sestdien, 25.03.2017 @4:21 am


https://www.youtube.com/watch?v=knT9NCYSAc4

nopietni, nekā labāka nav ko darīt?

Es atmodos pimpī. Nu tas..

sestdien, 17.12.2016 @12:47 pm

Es atmodos pimpī. Nu tas tā, īsumā.

Svētdienas vakars, vai..

pirmdien, 3.10.2016 @2:19 am

Svētdienas vakars, vai tomēr drīzāk nakts.

Tie ir tie brīži, kad tev aiz muguras guļ nodzēries draugs, piekam otrā istabā sieva ar sīko arī dusi guļ, bet pašam nav miera un uz lāpītām pohām tu sēdi pie datora dzerot iespējams ne pēdējo aliņu un mezdams acis uz kārtējo kasjaku, kas varētu pagarināt meditācijas kursu, nodomā par to, ka filozofijas fakultātes absolventi tomēr nav metami ārā un aizmirstami.

[fonā skan Saitehttps://www.youtube.com/watch?v=B77Nrbdb180 ]

Filozofijas augstkolas absolventi, kalobrācijā ar ekonomikas augstkolas absolventiem, rada teorētiski ideālu tandēmu valsts ideoloģijas un kolektīvās domāšanas/intuitīvās rīcības plānveida rīcības grupu. Es šaubos, ka valstī spec nodaļas nevervē izcilākos prātus šajās jomās, kas varētu tik krasi ietekmēt valsts vīziju, t.sk. nākotni, kaut arī desmitgades projekcija rāda pretēju bildi.

Jo kāds gan cits varētu būt pielietojums filozofiem? Protams, ka vairums no viņiem strādā restorānos par trauku mazgātājiem vai arī taksistiem(ko pierāda šīs dienas incidenti(par kuriem nerunāsim)), un nesūdzās, bet nu reāla pielietojuma, pa lielam viniem mūsdienās nav, ja nu tikai politiskās ideloģijas izveidošanā(ko daļēji varētu arī izdarīt paši politologi, bet diemžēl, kā rāda prakse Latvijā, viņiem trūkst izdomas šajos jautājumos.).


Runas, Runas! BET, vispār gribēju runāt par meditāciju.

Šodien aprit 12 diena kopš es izmēģinu intensīvo meditācijas kursu, kas dīvainā kārtā man palīdz tikt galā ar veģetatīvo distoniju. Pieņemsim aizvakar, neizpildot pilno nodarbību, iemiegu. Gulēt, mūsdienās ir diezgan forši. Piekam, gulēt kvalitātīvi, ir diezgan forši. Arī dzert ir forši, bet pohas nogalina, līdz ar ko, jāmeditē.

Aizvakar meditējot iemigu, pamodos pēc divām stundām izbijies un vēlreiz nomēģināju kursu. Tas bija tas brīdis, ka es sapratu, ka tomēr pie meditācijas ir jāpiejiet ar nelielu piesardzību, jo redz, pēc manas teorēijas, lai sajuktu prātā ir nepieciešams vien apšaubīt realitātes uztveri, ko atklāti runājot, var diezgan viegli, bet atgriezties pie sabiedrībā pieņemtās realitātes uztveres ir diezgan grūti - ja vien tu neiekod pirkstā, kā to dariju es-.

Būtība nemainās.

pirmdien, 3.10.2016 @12:55 am

Jūs skataties televizoru?

Sakarā ar to, ka sieva mājās visu laiku tusējās un man darbs, pa lielam ir strādājams mājas apstākļos, man gribot negribot, sanāk ar viņu palūrēt televizoru. Tas, kas tur iet, ir pilnīgs pizģec, nu tā maigi izsakoties.

Šonakt iedomājos, ka patiesībā vajadzētu izveidot kādu sakarīgu seriālu, kas patiesibā būtu reāli interesants plašākai publikai. Piemēram par organizēto noziedzību.

Jūs esat redzējuši filmu GO? Šajā filmā, trijās daļās, ik pa 30min rāda visu kustību no pirmās personas. Kas savā veidā filmas izskaņā veido kopbildi. Tagad iedomājieties šādu pašu seriālu par latvijas organizēto noziedzību, kas sevi ietvertu sevī piecās sērijas, kas padziļināti izklāstītu virtuves noslēpumus sekojošās pozīcijās.

Prostitūcija (vervēšana, eksplotēšana)
Narkotikas (ražošana, izplatīšana)
Naudas atmazgāšana (vervēšana, izpildīšana)
Valsts pirkumi (vervēšana, izpildīšana)
Kontrabada (vervēšana, izpildīšana)

Galvenais ir tas, ka Latvijai esot tādai, kā viņa ir, proti mazai, visi gribot negribot/nezinot ir saistīti savā starpā un skatoties viens otram acīs smaida un dirš, jo siltais pīrāgs tomēr tuvāks nekā tauta. Šādi konceptuāli saistīts seriāls varētu pievērst tuatas uzmanību nozīmīgākam valsts iekšpusē saistītām problēmām, bet manuprāt vienīgais tā formāts varētu būt youtube tipa, jo publiskajā telpā kaut ko tādu rādīt būtu diezgan bīstami, ja ne pat nepieļaujamu(atmoda?).

Es vēljoprojām gaidu, kad man atsūtīs manuālu kā uzrakstīt scenāriju.

Nobelis.

trešdien, 28.09.2016 @2:17 pm

1997. gadā Nobela prēmiju ekonomikā piešķīra Robertam Mertonam un Maironam Skolzam par viņu “jauno metodi atvasināto finanšu instrumentu vērtības noteikšanai”. Starp citu, šī balva patiesībā nav Nobela prēmija, bet gan balva, ko pieškir Zviedrijas centrālā banka “Alfreda Nobela piemiņai”. Faktiski pirms vairākiem gadiem Nobela ģimene pat draudēja liegt tiesības šai balvai izmantot viņu priekšteča vārdu, jo to lielākoties piešķīra brīva tirgus ekonomistiem, kurus Alfrēds Nobels nebūtu atdzinis, bet tas jau ir cits stāsts.

ja nav ko klausīties, tīri..

piektdien, 23.09.2016 @9:30 pm

ja nav ko klausīties, tīri to pašu ko sev lādēju telefonā, varu piedāvāt arī jums.

Tās ir 1-23(Tech house/deep house/bassline house/garage) septembra relīzes.

https://failiem.lv/u/gac75jj7

Interesanti, vai Latvijas..

piektdien, 23.09.2016 @6:35 pm

Interesanti, vai Latvijas žurnālistos kolektīvo vaimanātāju attieksmi iebaro jau universitātes solā, vai tas tomēr vairāk ir saistīts ar prakses/darbavietas galvenā redaktora vīziju?

Otto un tos trīs dirsā līdējus no tvnet, vispār vajadzētu pakārt aiz olām par to, ka viņi kultivē iekšējo nemieru.

Ja kas, Krievi nāk.

Kad esmu ceļā, dažkārt..

trešdien, 14.09.2016 @9:59 pm

Kad esmu ceļā, dažkārt rakstu Saitete, jo tas ir daudz vienkāršāk uz smarphone.

Laikam nekad neizaugšu, jo ..

piektdien, 9.09.2016 @9:48 am

Laikam nekad neizaugšu, jo Saiteuzsēdos uz overwatch. Vakar nospēlēju 14hr no vietas, jo pizģec kā aizrauj.

Vegāns pret savu gribu?

trešdien, 7.09.2016 @10:51 pm

Jūs neticēsiet! Tas ir iespējams, bet ar priekšnoteikumu, ka esat iedzīvojies v.d un tradicionāli tam līdzi nākošajām kuņģa problēmām(manā gadijumā atvilnis).

Viss sākās ar to, ka janvārī atmetu pīpēšanu, dzeršanu, piekam, dzima arī sīkais un uz šī fona pamata, stresa līmenis steidzās pamatīgi pieaugt. Izmaiņas darba frontē un visu laiku augošā spriedze, protams arī nesa savu ieguldījumu veģetatīvās nervu sistēmas destrukcijā - kas savukārt sačakarēja manu kuņģi pilnībā. Nemitīgs atvilnis, kurš nekaunās likt par sevi manīt ik pa pāris stundām. Ārsts ieteica mainīt diētu diezgan drastiski.

Kā jau vidējam mietpilsonim, arī man garšo nedēļā iekost vismaz - 2kg gaļas(putnu, cūkas, lielopa), 2l piena, 1kg siera, 1 litrs krējuma, divi melnie ķieģeļi, 1kg makaronu, 500g rīsu, 500g majonēzes, 200g kakao, Kukurūzas milti 100g, Milti 250g, 20 olas, 500g biezpiena. Šie visi produkti, kā izrādās ir skābie, tā teikt, nemitīgi organismam jāpiepūlās lai šos produktus vajadzētu sadalīt, līdz ar ko noslogo kuņģa darbību un beigu beigās, vairākkārt dieņas izskaņā uzmācas atvilnis, kas škietami uz pirmo acu uzmetienu nav nekas traģisks, bet ja tas uzbrūk dienu dienā, no mēneša mēnesī, tas ievērojami sāk kaitēt dzīves kvalitātei.

Ko tad lai ēd, ja visu augstāk minēto grupu izslēdz?

Uz šo jautājumu es pats vēl neesmu atbildējis, jo ir pagājusi tik nedēļa. Esmu ieciklējies tik uz pāris ēdieniem, proti Broščs bez gaļas un avokado/gurķu salāti & random augļi. Kartupeļi ar sīpoliem arī iet iekšā labi, bet nu iegūt pilnīgu sāta sajūtu ir grūti, jo visu laiku šķiet, ka kaut kas trūkst. Varbūt organisms vēl nav pieradis un tas vēl kādu laiciņu ir jāpamoca, līdz tas samierināsies ar to ko dod.