Atpakaļ 20

14. Aug 2012

Zinu, neesmu kadu laiku devusi nu nekaadu zinju... MAn klaajas ljoti labi. Kad straadaaju, esmu paaraak nogurusi, lai vispaar sleegtu datoru iekshaa, parasti ielienu vnk gultaa... Sanaak satikt forshus cilveekus. :) Bijaam nedeeljas nogalee Altaussee, sniedzaam tur koncertu,sanaaca diezgan labi. :) Pagaishnedeelj biju uz vienu teaatra izraadi, kuraa speeleeja Maxis ljauno teelu, vinjsh man dauuja biljeti. Bija ljoti interesanti, tikai es nosalu.. tAd vienu vakaru biju pie Clio, eedaam Spagetti-Bolonjezes meercee. Shovakar mees ejam atkal pie Cloi, vinja mums gatavos Aazieshu virtuvi, peec tam dziedaasim Rossini, lasiisim no lapas buus jautri! :D Vinja ir komponiste, iepazinaamies operetes klasee, Vinjas vecaaki ir polji, bet vinja ir dzimusi Kanaadaa. Taa kaa vinja parvalda lieliski anglju, polju un franchu valodas, kaa arii, protams vaacu. Lai gan cik es sapratu, franchu vinja zin daudz sliktaak kaa anglju, jo ir dzimusi tajaa daljaa Kanaadaa, kur runaa angliski.
esmu iedvesmojusi Klaavu iet skriet. :) Tagad skrienam abi kopaa, ja sakriit moshanaas laiks. :) Ljoti priecee tas.
Pati paraleeli darbam iestudeeju jauno programmu jaunajam maaciibu gadam. bez tam 1. septembrii saakas meegjinaajumi Operetei "Fidele Bauer", kuraa man jaadzied tieshi 24 taktis un jaasaka tieshi viens teikums, kursh sastaav tieshi no trim vaariem. :DD Bet cik es sapratu, man buus arii korim jaapaliidz un jaadejo dejas lidz (par dejaam esmu sajuusmaa).. Taa kaa mana pirmaa mikroskopiskaa lominja Operetee saaks tapt ar septembri. :)
Aaaa, jaa, arii Katriina mani uzaicinaaja uz vienu koncertu, kursh bija SUPERIIGS, vinjas draugs speeleeja klavieres un viens tenors un sopraans bija iestudeejushi reaali forshu shovu par teemu Operetes attiistiiba. Nu paarsmeejos! Reaali forshi bija.
Nevaru pierast, ka man nav vairaak garumziimju datoram, Klaavs paarinsteleeja manu datoru, un man tagad vairs nav garumziimju... Ehh... Bet ko tur, galvenais, lai var saprast, ko rakstu. :D
Shodien peedeejaa briivdiena, tad naakoshnedeelj buus viena briiva diena un tad liidz 1. septembrim - nevienas.. Un 1. septembrii saakas meegjinaajumi. hahaha.. taa es te dziivoju, ar maziem atelpas briizhiem.. Bet forshi, kad nav vakaraa jaastraadaa, tad shad tad taapat satiekos ar cilveekiem, kad jaastraadaa vakara mainja, tad pa dienu var paspeet daudz izdariit. :)) Tik, protams, tas ir ljoti nogurdinoshi, jo darbaa jaastaav 8 stundas kaajaas, baigais stress, ja karsts, un tad veel peec tam ja es kaut ko daru, tad naakoshajaa dienaa esmu pusbeigta darbaa... Bet ko tur daudz! es tachu esmu veel jauna, vai ne??
Aaaa, t'as operetes pirmizraade buus manaa dzimshanasdienaa!

7. Jul 2012

Mūs Dievs TĀ svētī!! Šodien pie mums iebrauca Leebi un atveda divus katlus, kafijas automātu, kafiju un mikseri. Vnk uzdāvināja, jo zināja, ka mums nav. Nākošnedēļ vedīs arī ventilatoru! :)) Jēēē!! Nevaru jau sagaidīt! :))

3. Jul 2012

Saldējums, saldējums.. pistāciju, ķiršu, persiku, amareto, piena, jogurta... utt. utjp...

rīt arī saldējumu diena, un mazliet mocarta vakarā.

pašlaik aiz loga zibeņo, es esmu nogurusi.. Klāvs skatās visādas dokumentālas filmas par patieso situāciju pasaulē.

laikam iešu gulēt.

Ārā vēljoprojām nenormāls karstums. Arīšodien strādāšu Saldējumu salonā. Vakar biju mazliet sagurusi no visas dienas strādājot, šodien būs mazliet vieglāk, jo tikai viens darbs šodien. :)

Mani šodien pavada šī dziesma:
http://youtu.be/0xwzItqYmII

Dievs ir varens!! Esmu TĀ svētīta! PALDIES!

Mīlu ļoti jūs visus! :*

1. Jul 2012

Laukā +40 pa dienas vidu.. solās visa vasara būt vidēji +35... uff.. šodien mums bija ciemiņi, gatavojām ēst, forši pavadījām laiku un bija iespēja beidzot izmantot vecmammas dāvāto servīzi. Tad vakarā braucām peldēties ar Frederiku un viņa draugiem. Pavadījām superforšu laiku pie ūdens! :)

Es visu vasaru strādāšu - vienā saldējumu salonā pārdošu saldējumu.. 40 stundas nedēļā, + šad tad pēc saldējumiem iešu uz Musikferein biļetes pārbaudīt tūristiem, kuri gribēs Mocarta koncertus klausīties. Un, protams, atcerēsimies, ka man jātrennējās.

Aj, Pučini! Paldies, ka rasktīji TIK fantastisku mūziku priekš manis! :) Dziedāšu Pučini, Čaikovski un mazliet Verdi un Štrausu. :)

Sirdī mazliet skumjas, ka operetes klase jau ir beigusies. Tas bija TIK skaists gads, kopā ar TIK foršiem cilvēkiem!! Paldies, Tev, Dievs, ka es to visu varēju izdzīvot.

9. Jun 2012

Pašlaik lielāko dienas daļu pavadu teātrī, mēģinam, mēģinam, mēģinam. Vienalga, vai brīvdiena, vai svētdiena vai parasta darba diena.. Nākošnedēļ jau pirmizrāde. Un sakrīt vēl tā, ka nākošnedēļ arī pāris pirmie eksāmeni (ansamblī un harmonija+kontrapunkts). bet laiks tik ātri skrien, tas viss būs jau aiz muguras ka nespēšu attapties, un tad būs skumīgi..

30. Maijs 2012

Netiku es tālāk tajā konkursā.

26. Maijs 2012

Hey, vakar iemācījos kā sevi uzkrāsot tā, lai izskatos pēc vecmāmiņas. hihihi. kad dabūšu bildes, ielikšu facebook. :)
un vakar iemācījos vēl salto atmuguriski (no rokām lecot un mazliet pieturoties). :) reāli forši! :)

23. Maijs 2012

ĀĀĀ"!!! šodien mani vienkārši pārsteidza līdz asarām! Man mēģinājuma vidū uzdāvināja maisiņu ar tieši tādām kurpēm, kādu es vienu pazaudēju tramvajā! Vienkārši tā! VArat iedomāties?? Kristīne un Katrīna abas izdomāja man vnk uzdāvināt tās kurpes, jo tad, kad es viņas nopirku, par viņām tā priecājos un es vnk esot ļoti jauka! Es biju tik pārsteigta, ka vnk man acīs asaras saskrēja!! WOW! Tas taču ir neiedomājami, cik ļooti cilvēku var iepriecināt tāda uzmanība! :)) Smaidu nevaldāmi visu atlikušo dienu. Un noteikti vēl rītdien smaidīšu! :))

22. Maijs 2012

Nekas īpašs nenotiek, visu laiku mēginājumi, darbs, lekcijas, dejošana. Skrienu, daru cik varu un priecājos, ja izdodas labāk kā esmu gaidījusi. Kopš šodienas es mēģināšu katru dienu sev teikt: "Anete, es Tevi mīlu!" skatīties spogulī un pieņemt visas savas pinnes un mazās nepilnības un vnk pati sev pateikt, ka es sevi mīlu. Citādi esmu pārāk riebīga un kritiska pret sevi, man jāzin, ka es sevi mīlu. :)

21. Maijs 2012

Es nedabūju to lomu, uz kuru man bija noklausīšanās, bet es dabūju citu, mazāku lomiņu. Kas ir reāli forši! :))

19. Maijs 2012

Gatavojos iziet no mājas, jābūt uz klavierēm vēlāk, bet līdz tam jāapskatās viena missa, ko nākošsvēdien ar Volksoperas kori būs jādzied, izpalīdzzēšu soprāniem korī.
Šodien koncerts Lehāra pilī, būs viena ārija jādzied, kopā ar kamerorķestri. Jāiedziedās. Foršākais, ka vienīgais mēģinājums ar orķestri būs tieši šodien 2 stundas pirms koncerta! ha! :D
Vakar biju vnk "grandioza". Man bija noklausīšanās. Pa ceļam uz noklausīšanos jutu, ka būšu par vēlu, tramvajā pārvilku laiviņas uz augstpapēzu kurpēm, izbrāzos no tramvaja, pulkstenis bija tieši divas minūtes pirms mana noklausīšanās laika, un man bija vēl divi kvartāli jānoskrien līdz tai vietai, kur bija noklausīšanās, visam vēl pa godu, pēkšņi savā galvā sāku stāvus pēc latviešu metodes skaitīt, līdz ar ko nevarēju atrast vajadzīgo telpu, jo atrados vienu stāvu zemāk.. Beigās laimīgi atradu telpu (ar nelielu palīdzību no malas) un iebrāzos kā viesulis tajā, atvainojos, ka nokavēju, attaisnojos, ka nevarēju telpu atrast. aizelsusies. Iedodu notis kormeistaram, un aidā, ārija vaļā. HAHAHA, nezinu kā bija, biju pārāk aizņemta, koncentrējoties uz to, lai pa vidu neelsoju. Tas tā kā būtu nokārtots. Tad nāca monologs. Skaitīju Žannas darkas monologu pirms sārta. Biju aptuveni monologa vidī, kad man sāk zvanīt telefons... Izliekos, ka neko nedzirdu un stāstu tālāk. Žūrijas sejās manāms smaids (neskatoties uz to, ka es tūlīt miršu), telefons turpina zvanīt.. Beigās pasaka paldies. Pāris formalitātes sakarā ar to, ka viņi grib, lai es dialektā runāju, noskaitu mazu fragmentu no pašlaik gatovotās Franzi, un šamējie priecājas, ka es labi runājot. Paldies. Eju ārā, pārģērbšos. Uzvelku bikses, kreklu, kleitu ielieku somā, uzvelku vienu laiviņu. Bet otras nav. Nekur. esmu atstājusi tramvajā... Vienkārši graujošā Anete. Tā par sevi vakar pārsmējos!!

OK
Lai jums laba diena un lai man labs koncerts! :)

29. Apr 2012

Ahh.. VAsara - +34. Baigais nogurums no karstuma. Gaisā jūtams pamatīgs pavasaris, visi aptrakuši. hihihi.

Šodien bijām piknikā. Sēdējām saulē, Sabīne apdega, Klāvs uz galvas uzsēja smieklīgu lakatu uz galvas, lai nedabūtu saules dūrienu (bijām cepures aizmirsuši).

Rīt Inesei dzimšanas dienas svinības, iesim tusēties (ceru, ka ne pārāk ilgi, jo 2dien no rīta jāstrādā).

Ai, miedziņš nāk..
ar labu nakti. :)

23. Apr 2012

Šis laika posms dzīvē ir diezgan saspringts... Miega daudzums ir pietiekams, taču patērētais enerģijas daudzums dienā pieprasa vienmēr vairāk. šodien esmu paspējusi 3 duetiem iziet cauri ar horeogrāfiju, vienai solo dziesmai, izanalizēt Bēthovena C dur sonāti, nopirkt jaunas kurpes (par 7 ls!!), dejot baletu un izspēlēt Clair de lune (klavieru skaņdarbs - nezinātājiem ;) )... Kas tā uzrakstot vienu pēc otra izklausās mazāk kā ir īstenībā.. Patiesībā vislielāko stresu sagādā tas, ka jau nākamnedēl mums ir operetes koncerts, un man ir jāiemācās horeogrāfiski, muzikāli un scēniski 1 duets, 1 solo dziesma un jāatkārto stepa duets (kuru mēs tik labi mācējām, bet kādu laiku nebijām dejojuši, šodien konstatēju, ka Max ir visu aizmirsis. :@).. Un tad vēl pāris dienas pēc operetes koncerta ir Klasesvakars manas skolotājas, kur man arī ir jāsagatavo programma... Un pašlaik vienīgais gatavais šķiet viens duets, kuru es dziedu arī operetē (tikai, protams, ar citu horeogrāfiju...).. AAAH! :) Man tas viss TĀ patīk, un tajā pašā laikā, tik ļoti bail, jo gribā VISU sagatavot ļoooti labi... AAH! Un tikko atcerējos! Starp abiem koncertiem ir vēl viens koncerts ar Maxi un Michi vienā pancionātā, kur man jāiemācās 3 dueti no galvas... Labi, ka atcerējos.. nu ko.. man paralēli vēl jāatrod kaut kāda literatūra psiholoģijai par uzmanību, jāizlasa un jāuztaisa referāts. nemaz nerunāsim par to, ka ir palicis 1 mēnesis līdz Operetes pirmizrādei, kur vēl viss 2 un 3 cēliens jāiestudē... Kur es textu zinu tikai otrajam cēlienam no galvas. Protams, nemaz nerunājot par pēdējiem muzikālajiem nummuriem, kuri man vēl jāiemācās.. Es nezinu kā es dzīvošu bez šī stresa un koncertiem nākošgad.. :( Man tas TĀ patīk.. Neskatoties uz uztraukumu, vai visu paspēšu labi izdarīt, neskatoties uz to, ka baidos kaut ko nepaspēt, es jūtos tik laimīga, tik SAVĀ vietā.
Protams, ir lietas, kas man pietrūkst, kam nepietiek laika. Piemēram, draugus satieku retāk, nespēju īpaši koncentrēties uz citām lietām.. Tikai atslēgties. Ai, vienalga. man patīk. Šitā. Dejot, dziedāt, spēlēt.. Mācīties, mācīties jaunus tekstus, dziesmas... It kā nekas cits uz pasaules neeksistētu, kā izdomātā komponistu un rakstnieku radītā realitāte. Katru dienu iemīlēties, pazaudēt, bēgt, priecāties, smieties, raudāt, iekšēji ciest, cīnīties.. Katru dienu izdzīvot vairākus stāstus, jo katra dziesma ir sava pasaka, savs romāns.
Un atnāku mājās, tur ir pati skaistākā realitāte kāda var vien būt - māja bardakā, noguris vīrs ar kuru varam kopīgi noguruši pačubināties, un tikai mana pasaule un Klāvs. Neko vairāk tad man nevajag. Stāsti gaida skatuvi un es laimīga atpūšos pie sava fantastiskā. :) Es viņu tā mīlu. Viņš mani tā mīl. :)
es pasakos Dievam par to, kas man ir!! Viņš man ir devis VISU, kas man ir vajadzīgs. Un tās problēmas, kuras sastopu ikdienā ir patiesībā tādi sīkumi!! Es priecājos, ka to dažreiz spēju ieraudzīt un neieslīkt raizēs un bēdās par lietām, kuras vnk jāpieņem un ar kurām vnk jāizcīnās, lai audzinātu raksturu, lai iemācītos kaut ko. Jo raizes nepalīdzēs man uzvarēt, tās es metu uz Dievu un daru visu savos spēkos, lai varētu uzvarēt, un, ja Dievs ir ar mani, tad kas ir pret mani?? Tad viss, ko es daru ir ar svetību, arī, ja brīžiem šķiet, ka es cīnos pret sienu. :) Dzīve ir TIK skaista! Mums ir TĀDA dāvana dota! Mēs varam iepazīt viens otru, sevi, pasauli.. Mums ir dots gars, kas spēj uztvert skaisto, domāt, sajust. Un sajūtas ir taču TIK skaistas! Mēs caur tām dzīvojam, mēs dzīvojam caur sāpēm, caur laimi, caur skumjām. Un tajā visā ir kaut kas skaists, kaut kas tīrs. Jo tā kā Tu jūti, vari just tikai Tu, un neviens cits. Bet Tu vari iepazit arī citu sajūtas, dzīvojot ar tiem kopā, kas pierāda no jauna Tev blakus esošās dzīvības skaistumu.
šajā nogurumā es nevaru nesmaidīt. es esmu laimīga.

21. Apr 2012

Es tikšu uz Renē Fleming koncertu!! Jēēē!! :))

19. Apr 2012

Šodien varu oficiāli teikt, ka esmu dziedājusi Musikverein!! Un pie tam ar prieku paziņpt, ka izdarīju to diezgan labi. :)) ļoooti priecājos!! :))

3. Apr 2012

Gaidam ciemiņus.. :)) Šodien saposām māju.. Man no rīta,skrienot, sanācatelevīzijā interviju dot.. Es skrēju, līdzieraudzīju kaut kāduoperētāju grupu, kura mani apstādināja - šamējie gribot pētīt cik labā formā ir austrieši.. haha.. vajadzēja lēkāt, tupties, atspiesties un skriet uz vietas. :D Tad vēl jautāja kaut kādus jautājumus un palūdza mazliet padejot (teicu, ka ikdienā fitnesa studiju aizvietoju ar dejošanu).. Interesanti, kurā kanālā mani rādīs?? :D

23. Mar 2012

Aaraa tiks silts... Saulee +20 :) Baigi forshi.. buus saspringta nedeeljas nogale.. uhh... bet nekas, shodien visu njemu vieglaak. Cerams solo stundaa ies labi...

13. Mar 2012

Vakar strādāju MV un bija jāstāv pie stāvvietām, dzirdēju Elīnu Garanču dziedam Šūmaņa ciklu "Frauen Liebe und Leben", tas bija vienreizēji skaisti!! :)
šovakar ar jāstrādā. ļoti labi..

7. Mar 2012

Man ir nogurums.. īpaši vakaros. Laikam pavasaris vainīgs.. :))

Šodien atkal bija balets.. Rīt atkal nevarēšu pa kāpnēm pakāpt. :D
Pēdējā laikā kaut kāds melnais punkts man uznācis.. BEt drīz jābūt kaut kam baigi labam.. Jo dzīvē viss taču ir līdzsvarā! :)