Paldies visiem, kas sveica.
Rožu un vīna dienas turpinās.
Ja kas, man arī nepatīk iepirkties, drausmīgi besī rindas pie laikošanas ģērbtuvēm, gribas brēkt uz debesīm par zvērīgo netaisnību, kad izrādās, ka man tīkamie modeļi paredzēti tikai 170+ garām maikstīm vai kaut kādām vienlaidu trubām, kurām viduklis no gurniem nav atšķirams, nepatīk, ka visur ir dabūjami tikai 39. un lielāka lieluma apavi, bet trikotāžu paredzēts valkāt mammučiem ar 42. un lielāku izmēru...
BET!!! Es nekad nepiekritīšu, ka mūsdienās nebūtu iespējams nopirkt jebkurai rocībai, jebkurai gaumei, jebkuram augumam un jebkuram stilam atbilstošu apģērbu. Protams, jāiegulda laiks un nauda (apgriezti proporcionālās devās), bet visas žēlabas a'la "Ak, man jābrauc uz Milānu vai Kualalumpuru, šeit taču nekā nav!" - manuprāt, ir tikai snobisms.
Vot!
Pēc 5 nedēļām - Gruzija, pēc 8 nedēļām - Lieldienas. Un tad jau arī pavasaris vairs nav tālu. Es izturēšu. Iešu uz sporta zāli un/vai baseinu, uz saunu, gan parasto, gan infrasarkano, uz solāriju, un izturēšu.
Izturēšu taču, vai ne?
Informācijas analīze un secinājumu veidošana (datu bāzes, ekseļa tabulas, diagrammu veidošana) - apmēram 15 % no darba apjoma un darbam veltāmā laika.
Informācijas meklēšana - ap 15% no darba apjoma un tam veltāmā laika.
Informācijas rediģēšana un noformēšana - ap 15 % darba apjoma un laika.
Cilvēku konsultēšana - ap 10% visa tā paša.
Stratēģija un plānošana - ap 20 %.
Atrašanās ceļā, dažādas tikšanās, meklēšana, pārrunas un vienošanās - 25%
Informācijas raksturs - dažādu reģionu tautu kultūra, vēsture, reliģija, tradīcijas.
Kā jāsaucas profesijai un amatam, lai to visu varētu darīt par kādiem 800+ latiem mēnesī neto?