18 Augusts 2017 @ 18:06
Roberts Gobziņš  
Kur var iegādāties vai nokačāt Roberta Gobziņa un ar viņu saistīto projektu ierakstus? Man nesanāk sagūglēt neko prātīgu.
 
 
17 Augusts 2017 @ 19:48
 
Kas un cik daudz jāpievieno, lai no negaršīgas brokastu auzu tumes uzceptu auzu pārslu cepumus? Kaut kādi milti olas kastur? Vai galīgi nē?
 
 
Mūzika: Gogol Bordello Vs Tamir Muskat - When I Was A Little Spy
 
 
17 Augusts 2017 @ 16:28
Saules paneļi  
Sveiki!
Jau kādu laiku domājam par saules paneļiem. Elektrum mājaslapā tiek piedāvāta šāda opcija: https://www.elektrum.lv/lv/majai/pakalpojumi/elektrum-solarais/
Vai kāds ir izmēģinājis un ja jā, tad kādas atsauksmes. Vai arī labāk kaut kā savādāk? Un ja jā, tad kā, lūdzu.
 
 
17 Augusts 2017 @ 14:48
Lietots lamināta apakšklājs  
Varbūt kādam noder ~30m2 lamināta apakšklājs? Atrodas centrā.
 
 
17 Augusts 2017 @ 11:14
Auto salona tīrīšana Rīgā  
Kur vislabāk tīrīt automašīnas salonu?
Varbūt ir kāda laba vieta, kur to dara kvalitatīvi un nenplēš 9 ādas?
 
 
16 Augusts 2017 @ 19:44
 
Dekolonizācija nogalināja kristiešu dievu.
 
 
16 Augusts 2017 @ 18:24
.  
If it makes sense to a child, it's most probably true.
 
 
16 Augusts 2017 @ 12:59
Datormeistars  
Labdien cibiņi, gan jau visi redzēja Tv sižetu, kā datorservisi čakarē cilvēkus, tāpēc meklēju sakarīgu datora meistaru vai servisu kur nenoplēstu un neapčakarētu nevajadzīgi. Gan jau ne man vienam šis jautājums sasāpējis, padalieties lūdzu ar ieteikumiem un pieredzi
Tags:
 
 
16 Augusts 2017 @ 12:20
Saulkrasti - Rīga  
Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

Help?
 
 
16 Augusts 2017 @ 11:02
.  
i sometimes read things on twitter and just right click drop concepts and things I have never googled before into google and I feel my view broaden.
http://www.templeos.org/
 
 
16 Augusts 2017 @ 08:36
Izdrukāšana iespējas..  
Krāsaino aplokšņu jautājums ir atrisināts, cerams...Paldies!
Papildjautājums - kur centrā ir iespējams izdrukāt (kādas 50 A4 lapas) "pa tiešo" no MacBook.. nu, tā, ka ienāc un saki, ka man no MacBook vajag izdrukāt 50 lapas
USB flash man nav (arī MacBook USB nav un nav jaunās pārejas), derētu arī no Google Drive vai tmldz, ja tur ir wi-fi/inet pieslēgums, bet ideāli, ja varētu no sava MacBook..
 
 
16 Augusts 2017 @ 09:43
Twitter  
D. izdomāja ģeniālu ideju - pārvērst savu Twitter kontu par Latvian Literature kontu. Es teicu, ka varu atdot arī savējo, jo man ir vairāk sekotāju. Ko gan Latvijas literatūras labā neizdarīsi? Bet tad man palika žēl, un es lūdzu D., lai tomēr atsakās no savējā.
 
 
16 Augusts 2017 @ 01:00
Pļūtākļi  
Jau kuro dienu ledusskapī nav mazu pļūtāklīšu, ar ko sevi palutināt. Tāpēc šodien sasniedzu jaunu līmeni. Es apēdu graudu maizi ar šašliku kečupu.
 
 
16 Augusts 2017 @ 00:00
Kauliņu spēle "tūkstotis"  
Kā pa miglu atceros, ka bija tāda kauliņu spēle "tūkstotis" - ļoti vienkārša un azartiska. Vai kāds varbūt zina un atcerās noteikumus?
 
 
15 Augusts 2017 @ 20:42
 
Pagriezos no Dzirnavu ielas uz Baznīcas ielu. Pagāju garām āra kafē sēdošam dusmīgu itāliešu pārim. Pasmaidīju, nodomājot, ka viņi visi noteikti ir to pelnījuši. Manu uzmanibu uz sekundi pievērsa nenosakāma graboņa pāris stāvus virs ietves. Turpinot iet tālāk, pavēros augšup. Neko neieraudzīju. Taču īsi pēc tam jutu, ka man laikam kaut kas ir uzpilējis uz sejas. Pieskāros ar pirkstiem sejai- neko īpaši nejutu. Laikam uzlija kaut kāda ātri reaģējoša skābe - nodomāju nesatricināmā mierā. Tā kā ar vienu aci jau vairs neredzēju, sapratu, ka nav jēgas būt latvietim un kāpt augšā dirsties, tāpēc turpināju savu ceļu tālāk. Baznīcas iela starp citām ielām vienmēr ir izcēlusies ar savu krāšņo arhitektonisko eklektiku. Man tā vienmēr ir patikusi. Bija prieks, tā teikt.
 
 
15 Augusts 2017 @ 11:31
Atvaļinājums... lai strādātu  
Nez, kur cilvēkiem, kam prioritāte ir krāt naudu (kredītu atmaksai vai tml.), sameklēt iespēju izmantot ikgadējo pamatdarba atvaļinājumu, lai aši saraustu peļņu sezonas darbos dažu mēnešalgu apmērā? Kur tādu zelta bedri var operatīvi atrast, kurā valstī un kā?

Ņemot vērā, ka no darba devēja atvaļinājumu ilgāk par pusotru mēnesi jau nu izspiest nevar.
 
 
14 Augusts 2017 @ 21:43
Krāsainas C65 aploksnes  
Sakiet, kur Rīgas centrā ir iespējams iegādāties krāsainas aploksnes? Tas laikam skaitās C65 formāts (resp., 1/3 A4)
Šādas: http://www.ekspobirojs.lv/Attachment/NomPicture/33573_1000x1000.jpg

Grāmatnīcās var meklēt? Paldies jau iepriekš.
Skatījos, ka www ir vairākas vietnes un arī ar saviem veikaliem Rīgā, bet tie bija pārāk ārpus centra diemžēl, lai speciāli brauktu

UPD: Paldies. Baltijas Papīrā bija tieši tas, kas vajadzīgs. Pamanīju, ka ar JRoze uz KrBarona arī tirgoja tādu pašu krāsu/formāta.
 
 
14 Augusts 2017 @ 19:25
 
Kāpēc man patīk apstiprināt random cucked out U.S. oldfagus savā facebookā.


viņu postu dēļ )
 
 
14 Augusts 2017 @ 19:06
 
Kas tas par deģenerātu [info]jebalaitung un kāpēc īsti viņš/viņa man piepišas? Vai tad tas tiešām ir tik nekrietni pret Latvijas pilsoņiem, man pašam neapzinoties noreklāmēt sava biedra 100 gadus veco pornosaitu, pateicoties kam tas ieguva aptuveni 15 unikālus hitus? Es grasos izdzēst to postu, lai tikai viņš/viņa nenodod mani [info]denisam, kurš tāpēc nenobano mani no cibas *sadsmileyface*. 
 
 
14 Augusts 2017 @ 17:39
 
Varbūt ka jums kādam Rīgas vai pierīgas dārzā ogas birst nenoēdamas vai arī garšīgi āboļi pūst... es labprāt samazinātu to daudzumu, kam lemts aiziet postā.