17 Janvāris 2018 @ 18:54
 
Dzejoļu laiks! Uzdūros šim ļoti mīlīgajam Džeimsa Merila dzejolītim ar nosaukumu "The Black Swan" (1946). Labi spēju saskatīt un sajust (jo kas gan ir labāks par "vienkārši un romantiski", heh).

Black on flat water past the jonquil lawns
Riding, the black swan draws
A private chaos warbling in its wake,
Assuming, like a fourth dimension, splendor
That calls the child with white ideas of swans
Nearer to that green lake
Where every paradox means wonder.
 
 
17 Janvāris 2018 @ 18:40
 
Šeit, piemēram, foršs raksts no modrā pilsoņa par Pinokio ezotērisko dabu.
 
 
17 Janvāris 2018 @ 18:34
 
Ja vēlies zināt, kur šad tad mēdzu smelt iedvesmu savām konspiratīvajām noskaņām? Modrajā pilsonī, protams! Iesaku visiem šo vietiņu zem interneta saules. https://vigilantcitizen.com

Obligāta piebilde: ja nevēlies visu uztvert kā absolūto patiesību (kā tas, saprotams, nav jādara), tad vismaz analizē info, vadoties no "kam tas ir izdevīgi" pozīcijas.
 
 
17 Janvāris 2018 @ 16:47
teātris  
"Svinības"- ir viena biļete, šovakar Dailē 19:00, 7eur
 
 
17 Janvāris 2018 @ 15:10
Podiņu krāsns meistaras  
Nepieciešams meistars kurš savestu kārtībā podiņ krāsni iemūrētu starp divām istabām pirmskara 5 stāvu mājā.
 
 
17 Janvāris 2018 @ 15:10
 
Cibas tauta, glābiet! Nepieciešams ātri uz zināt, kāda ir alga ekoveikalā mārtiņroze, kas uz mārupes ielas. Un biotēkā-ja strādā olimpijā uz pilnu slodzi.
 
 
17 Janvāris 2018 @ 01:12
iedomājies, ja tādi cilvēki eksistētu  
 
 
17 Janvāris 2018 @ 00:57
Sančo disko buss jeb komiskie taksisti, ibio  
Goda vārds, es kvēli ticu domu spēkam. Sekojošais iemesls, ko pēc teikuma, diviem piesaukšu, nav tas spilgtākais un šo manu ticību definējošākais, taču manās acīs tam ir pietiekoši liels svars, lai es to vispār minētu kā piemēru. Un papildus visam tas ir arī sasodīti krindžvortī. Vispār TL;DR vārdā nākošo rindkopu var mierīgi izlaist.  

Tikko izkāpu no takša, kas tika izsaukts ar taxify. Aizšāvām līdz Pārdaugavai un atpakaļ pa 6 eur. Nav slikti. Taču stāsts šoreiz, kā daudzās citās reizēs, kad tiek piesaukts taksis kā ideja, matērija vai persona, ir tieši par to, ka tur, taksī, ar ko, ar taksistu, atgadījās kas smieklīgs. Vispār piedodiet, lasītāj, ka velku visu garumā (jokes on me - nav tāda lasītāja). 

Pirmkārt, šeit ir viņa oficiālā Sejasgrāmatas lapa - Sančo Disko Buss. Takša šoferis, vārdā Sančo, nesen izšķīrās no 7 g. ilugšās laulības ar sātanu. Šķirot laulību, viņš bija spiests sātanam atdot 5000 eur vērto party busu, kas iepriekš kalpoja par viņa maizītes avotu. Tagad strādā par taksistu. Viņam uz labās rokas pirksa ir apzeltīts signet tipa gredzens ar milzu plāksni, ko banālā fontā rotā uzraksts "Sancho Disko Buss". Ir jau izplānojis savu jauno party buss, ko arī sauks par "Sančo disko busu". Sacīja, ka viens miljonārs, no kura bija sarunājis 10k, lai uzsistu atpakaļ savu party buss biznesu, apskatījis viņa jaunā busa konceptuzmetumu, kļuvis tik greizsirdīgs, ka beigu beigās neaizdevis necik. Brīdī, kad viņš to pateica, es knapi spēju noturēt smejas, saskāries ar tik jau nu komisku kognitīvo aizspriedumu. Starp citu, kad pārdaugavā liku Sančo pagaidīt sevi 5 min, kamēr atnāku atpakaļ līdz taksim, viņš bija izkāpis un smēķēja - my god, ieraudzījis viņu, es mazliet apjuku. Tik īsiem vīriešiem tiešām nevajadzētu būt - I mean, for their own good! Viņš bija LABI JA 160 cm garš. Beigu beigās, pastumjot visu negatīvo malā, Sančo man atstāja iespaidu kā patiess cilvēks, kurš dara to, kas viņam patīk, un par to visa cieņa iz manis. 

Ai, cilvēki ir burvīgi. 
 
 
16 Janvāris 2018 @ 21:21
.  
godavārds, man tieši tikko aizgāja, ka seatbelt nozīmē seat-belt.
 
 
16 Janvāris 2018 @ 21:13
mēmītes  
"Memes have a life-cycle similar to a parasites" 

"After successful decoding the meme becomes part of the host's mental structures [mūsu domiņās], and this is called infection. A person who does not remember a meme at all is not infected. A person that does remember a meme but who's behaviour is not affected has thus become a human vector. A person whose behaviour is affected by a meme has been actively infected and can potentially transmit it to other hosts"  

Zviedru zinātnieku aizraujoša, strukturēta doma par mēmēm. Lasīt šeit - The Lifecycle of Memes.
 
 
16 Janvāris 2018 @ 19:41
.  
mans trešai augonītis, kurš ir uz otra vaiga arī sāk briest. :DDDDD
 
 
16 Janvāris 2018 @ 14:45
 
Klau, labāk nenāc uz 26. janvāra Ādmiņielas 4 koncertu, kur uzstāsimies mēs, Tesa un Spāre. Augsta min ziedojuma summa (ieeja par ziedojumiem) - 3 eur. Un būs sasodīti daudz cilvēku. Vispār, jā, solās būt diezgan nikns pasākums. Faktiski vienīgais iemesls, kāpec rekomendēju to neapmeklēt, ir lielais potenciālo apmeklētāju skaits - nevēlos, lai ir neērti daudz cilvēku. Bet tas tā, ja var ticēt sejasgrāmatai, kur aptuveni (mazliet zem, ceru) 300 cilvēki ir pieteikušies, ka būs, un pārējie *ļoti daudzie* ir ieinteresēti. Ceru, ka nebūs vairāk par 400. Lai vai kā, jo vairāk cilvēku, jo krutāka būs Ādmiņielas tualete - daļa ziedojumu tiks novirzīti tās saremontēšanai.

Pasākuma nosaukums gan tāds patizls ("foršs vakars ādmiņielā"), jo, kamōn, tas tak ir "Ādmiņielas nākotnei, lai mūžam dzīvs mirušais karalis, ibio", hehe!), jāatzīst.
 
 
15 Janvāris 2018 @ 16:50
 
Vai mums vispār ir kāda virtuāla vietne, caur kuru mani somu draugi var nopirkt lētu alkoholu? Vēlams ar free international shipping. Sakarā ar to, ka Igaunijā aug alko cenas, viņi (līdzīgi, kā igauņi un lietuvieši) kāri skatās uz Latviju.

Prikaļis, kārtējo reizi nevaru iepostēt kādā no komūnām, jo chrome šad tad izvēlas man rādīt komūnu opciju logu, bet šad tad nē.
 
 
15 Janvāris 2018 @ 12:30
Ulvja pusdienlaika motivācijas!  
Man vienmēr ir paticis pamācīt cilvēkus. Īpaši tad, kad jūtu, ka viņi pamācības vietā vēlas vienkārši sapratni, mentālu tuvību un tās apstiprinājumu vai ko tādu (īpaši attiecināms uz sievietēm... ai, kā man vienmēr ir paticis mazliet trollēt sievietes, bet, nu, tā veselīgi). Tāpēc es šoreiz pamācīšu visus cilvēkus (pofig, ka rakstu par hipotētiskajiem džekiņiem, tā vietā mierīgi var būt arī čiksiņa).

Neatkarīgi no tā, vai tu esi pumpains džekiņš, kurš kā savu eksistenci ir akceptējis dirnēšanu pie PC savas mammas mājas pagrabā, vai uzkačājies meathead tipa džekiņš, kurš vienmēr gatavs sadot pa purnu netaisnībai, vai arī tāds, kuram ir laba izglītība un augsts darbs, ja tu pilnībā pieņemsi to, kāds kroplis (jeb ar savām unikālajām [pat līdz riebumam] personas iezīmēm) tu esi un spēsi ierēkt par sevi, taču, galvenais, par citiem - tiem, kuri instinktīvi vienmēr ir rēkuši un rēks par tevi - tad vienīgais, kas tevi var atturēt no pežuka un normālas dzīves (normālas arī non-normie mikrokosmos), ir spēcīgi mentāli/fiziski defekti. Ja tu esi normāls pussy memmes dēliņš, tad tev ir visas iespējas. Galnais ir nemīzt vislaik par visu kā loham, īpaši jau tad, kad paralēli iztēlojies ka citi nemīž. Vai ka citi ir īpaši citādāki, nekā tu. Visi ir tikpat mazišķi, niecīgi humanoīdi, draudziņ, galvenais nemīz.
 
 
15 Janvāris 2018 @ 11:53
 
Pohuj pat, ja austrumu slāvu zemītei ir 100 megatonnas jaudīgas zemūdens ūdeņraža bumbas. Tas pa lielam tiešām neko nemaina. Ok, varbūt teorētiski more stealthy first strike capability. Un, jā, satelīti nevar izsekot līdzi to, iespējams, pārvietoties spējīgām palaišanas platformām. Poh tāpat.
 
 
15 Janvāris 2018 @ 11:05
poli  
Baznīca ar wi-fi.

"Mana kongregācija ir spēcīgāka, jo mūsu baznīcās ir wi-fi, taču tu tur nekad neredzēsi cilvēku, kurš dievkalpojuma laikā skatās savā telefonā".
 
 
15 Janvāris 2018 @ 03:56
 
Ārsts teica, ka mani humori atrodas disbalansā. Nākošreiz visticamāk būs jānolej nedaudz asinis. Nevaru izlemt, kurai dievībai lai tās ziedo.
 
 
14 Janvāris 2018 @ 16:20
 
Neciešu ilgāku komunicēšanu caur sms/whatsapp/IM/DM. Kļustu tik apātisks, ka nereti atmetu visu gramatiku, lai tik spētu info ātrāk ietērpt vārdos. Un pie reizes nedaudz kaitina fakts, ka vispār jau kopš sms rakstīšanas paša sakumā, kas man ar vērienu sākās 14 g.v., kad gandrīz katru dienu apmainījos ar pseidomīlestības vēstu, tfu, īsziņām ar klasesbiedrenēm, un tāpēc, ka par mīlestību nepratām izteikties lakoniski, rakstījām cits citam plašas īsās ziņas. Tie bija pirmie soļi mana sms rakstīšanas stila izveidē. Ja padomā, var nonākt pie slēdziena, ka lielākoties sms esmu rakstījis "draudzenītēm". Tik kādi 10-15% ir "pārējiem". Pēc šī secinājuma izdarīšanas top skaidrāks, kāpēc sms u.tml. rakstīšanas vidē spēju ar info apmainīties lakoniski tikai ar piespiešanos, koncentrējoties uzdevumam. Jebkurā gadījumā - vēlies pačatot, labāk piezvani. Citādāk var gadīties, ka neatbildēšu.

Un vispār zajebala komunicēt, ja godīgi. Laikam atnāca melnie.
 
 
14 Janvāris 2018 @ 13:47
.  
jau nevaru sagaidīt darba nedēļu.
 
 
14 Janvāris 2018 @ 09:07
 
Labrīt, biedri!
Vai uz Ķīšezera ledus jau var slidot?
(Ja tur nevar, tad kur var?)