25 Augusts 2016 @ 16:50
 
PĀRBĀZSTS.
 
 
25 Augusts 2016 @ 16:48
 
Ak jā, šodien, lūdzams, nenāciet uz Židrūna koncertu, citādāk būs ļoti, ļoti pārbāzsts, un visi tie, kuri ekspektēja šo pasākumu jau krietni iepriekš, būs mazliet bēdīgāki. Es vakar iemetu cibā info par šo pasākumu tikai pienākuma pēc. Grupas biedi viekārši jau vakar minēja, ka feisī savu klātbūtni ir apstiprinājuši kādi 150 tā sauktie purni. That's moare sen inaf.
 
 
25 Augusts 2016 @ 16:42
.rel  
Ingas un Māra (iņjaņ) posts man lika aizdomāties - ja jau virtualitāte palēnām aizvieto/aizēno grāmatas, tad kādas nākotnes reliģijas pamats noteikti būs izklāstīts "html formātā".

Un vēl interesants jautājums. Vai jums šķiet, ka modernajā pasaulē (pieņemot, ka esam lielajā stagnācijas laikmetā, un nekas pa lielam sabiedrības struktūrā un dženeral pamatidejās tuvākajās pāris simtgadēs nemainīsies) ir iespējams izveidoties un nostiprināties pavisam jaunai reliģijai? Ar "pavisam jaunu" es domāju tādu, kā saknes nebalstās kādā no esošajām pop-reliģijām, kā arī nav runa par mazajām new age tipa reliģijām a la sektām. Es par to šajā jautājumā neesmu ieslīdzis ne cik dziļi, taču man ir aizdoma, ka atbilde vairāk vai mazāk ir garlaicīgā "nē". 
 
 
25 Augusts 2016 @ 15:13
windows 10  
Ko var mēģīnāt darīt, ja dators jau kādu laiku ir uzkāries uz windows is getting ready loga? Es zinu, ka ir uzkāries nevis vienkārši getting ready un man nav pacietības, jo šī nav pirmā reize, kad tā notiek.

Es pirms laiciņa izveidoju usb recovery drive, kas, cik saprotu, šādā situācijā varētu noderēt, bet es nezinu, kā to lietot.

Es priecātos un būtu ļoti pateicīga par ļoti konkrētām norādēm, ja tas ir iespējams, jo man ir tiešām ekstrēmi maz laika, un es neko no šīm lietān nesaprotu.
 
 
25 Augusts 2016 @ 13:18
 
čau.
klau, cik apmēram jāmaksā remonta meistaram par darbu - parastais remonts, nekas īpašs - kaļķa noņemšana, jaunas krāsas uzlikšana, neliela posma saflīzēšana un tml. Parasts kosmētiskais remonts, ko citi gan jau ka paši var veikt.

Jautājums, cik adekvāta ir maksājamā summa par darbu? telpā 8 kvadrātmetri.

Kādi 200 eiro, 300? vairāk? mazāk?


Ja cibā vispār kāds ko tādu zina. nav jau literatūra un māksla ;)
Tags:
 
 
25 Augusts 2016 @ 10:31
 
angļu - krievu tulku rakstiskam, tehniskam tekstam (poligrāfijas nozare, iekārtu lietošanas instrukcijas).
 
 
25 Augusts 2016 @ 10:11
Sandrai par kaķi  
Mums ir pazuduši vairāki svarīgi priekšmeti. Pārsvarā karotes un apakšbikses. Toties TK (Tristans Kumšķis) bija atnesis uz gultu ļoti nesmuku nezināmas izcelsmes lupatu. Mums ir aizdomas, ka zem vannas dzīvo resns rūķis, ar kuru viņi regulāri veic biznesa darījumus. Diemžēl izskatās, ka tie nav mums par labu. "Paskat, kāda forša lupata, kur tu tādu vēl dabūsi?" saka resnais rūķis. "Nē, nē, par pāris mazām apakšbiksītēm es savu lupatu nemūžam neatdošu," resnais rūķis turpina. "Man ir vēl četras ēdamkarotes un divas tējkarotes!" priecīgi iesaucas TK.

Tā nākotnes mēs skumji sēdēs virtuvē vecās apakšbiksēs, lies zupu mutē pa taisno no bļodas.
 
 
25 Augusts 2016 @ 00:40
 
Viens mans turku i-čoms (hehe) atklāti par situāciju starp kurdiem un turkiem. Beigās pie vainas ir as per usual faking lokālie politiķi un vēlēšanas. Diezgan garš teksts, tāpēc ielikšu lj katā. Katrā ziņā man tagad kopējā bilde ir daudz skaidrāka.

 
 
24 Augusts 2016 @ 23:30
Ž-ži-že-žu  
Rīt jeb nu jau gandrīz šodien ap deviņiem vakarā spēlēsim vegānu ēdnīcā "Terapijā" (Bruņinieku ielā 69).

Un sestdien 16.00 jāuzstājas Cēsīs, Rokfilmu festivālā. Visādi citādi līdz, pieņemu, oktobrim Ž koncerti nebūs, jo jāļauj cilvēkiem nobriest mūsu lielajam 3. albuma prezentācijas koncim, kas, kā ekspektēts, būs kaut kad oktobrī.
 
 
24 Augusts 2016 @ 20:42
 
dzīvoju haosa valstībā
 
 
24 Augusts 2016 @ 15:26
ūdens aerobika  
kur peldēt-nemākošam cibiņam pakustēties ūdenī? kādas naudiņas, kādi treneri, kādi apstākļi? kā tas vispār pieaugušam notiek?! vajag izkustināt sēdošā darba slinkumu.
visi ieteikumi/ pieredzes velkomētas!
 
 
Garastāvoklis:: apathetic
 
 
24 Augusts 2016 @ 14:47
 
Ir daudzi treniņi, kas prasa apņēmību. Vai tev ir zināms kāds treniņš apņēmības trenēšanai? Ar to saprotot kaut ko vienkāršāku nekā individuālais motivācijas treneris, drīzāk kaut kādi vienkārši vingrojumi kopā ar pašiedvesmas tehnikām, kurus varētu veikt arī kopā ar bērniem. Paldies!
 
 
24 Augusts 2016 @ 11:35
 
mana istaba vienmēr ir haoss (kurā es labi orientējos), es nespēju turēt lietas, plauktiņos saliktas no matter where i go. rush through the room like a cloud.
 
 
24 Augusts 2016 @ 10:45
Bērni  
Draudzene bija devusies ciemos. Tur mazi bērni rausta kaķēnus aiz astēm, viņa vienu zēnu par to sarāj. Pēc tam, gribēdama atvainoties, iet pie šī zēna parunāties.

D: "Kur tu tādu kausu dabūji?"

MP: "Neatceros."

D: "Tu biji nometnē?"

MP: "Nezinu".

D: "Cik ilgi tu biji nometnē?"

MP: "Piecas minūtes." (aizskrien prom).

Es arī būtu gribējusi kādreiz tik stilīgi atbildēt.
 
 
24 Augusts 2016 @ 09:57
Lēta automazgātuve Skanstes rajonā  
Sveiki!

Pirms kāda laika uz līdzīgu jautājumu par lētu automazgātuvi Skanstes rajonā tika atbildēts apstiprinoši. Tāda esot - neafišēta taksometru -, bet diemžēl nepiefiksēju, bet nu dzīvojot tajā galā lieti noderētu precīzāka atrašanās vieta.
 
 
24 Augusts 2016 @ 01:43
 
Pērle iz manas fetišu pilnās klab.lv drauglistes:

 
 
23 Augusts 2016 @ 22:24
gumijnieki 29  
pirms nopērku no kada cita, jums nav par mazu gumijnieki 29 izm? krokši vai prastāki.
 
 
23 Augusts 2016 @ 19:42
dindinIZPĀRDOŠANA iet vaļā!  
iPad, Millet ziemas jaka, Crocs apavi, Nike Air botiņas, lina pirtssvārki, LowePro fotosoma, Lonely planet ceļvedis & 100 citu iekārojamu lietu, kas jāķer ciet ar steigu :) 
Visi labumi & kā pieteikties - šeku reku.
 
 
23 Augusts 2016 @ 17:28
3d printēšana  
Iesakiet, lūdzu, kādu 3d printēšanas kantori izvēlēties.

Also, aptuveni kā var saprast cenas? Man nav ne mazākās nojēgas, cik ilgs laiks nepieciešams, lai izprintētu mani interesējošo modeli, bet kur skatos, cenas ir par stundām.
 
 
23 Augusts 2016 @ 16:15
Meniska operācija  
Pastāstiet, lūdzu, par labiem ceļa locītavas ārstiem un/vai pieredzi ar iestādēm un ārstiem, kas veic meniska artroskopiju. Diagnoze ir meniska plīsums.