17 Aprīlis 2015 @ 23:24
Liepāja  
Liepājas zinātāji, ir kāda pilsētas daļa, kuras nosaukumā ir vārds "sarkans"? Varbūt kāds ciems tuvumā ar "Sarkaņi" līdzīgu nosaukumu? Tulkoju dokumentu no somu valodas un, jei bogu, nevaru atšifrēt, ko viņi ar to sarkani un Liepas pilsētu domājuši.
 
 
17 Aprīlis 2015 @ 22:36
 
Atdošu pa lēto kontaktlēcas ar stiprumiem -1, -2, -2,25 - vienas dienas (Johnson & Johnson Acuvue Moist un Focus Dailies) un viena mēneša (Cooper Vision Biofinity).
Vēl - BioTrue kopšanas šķīdumu 300 + 60ml.
 
 
17 Aprīlis 2015 @ 18:46
 
gribam ļoti drīz daudzdzīvokļu mājas pagalmā uzstādīt slēdzamu velonojumi, loģiski, ka ar visiem statīviem (ir doma par u-veida, kuriem klāt var pieslēgt arī rāmi), priecāšos par ieteikumiem projektētāju un izgatavotāju sakarā :)

paldies!
 
 
17 Aprīlis 2015 @ 16:49
Koka un metāla apstrādes meistarus  
Kokgriezēju, kuram ir tie modern pričendāļi, lai izgrebtu (!) iestādes ģērboni.
Kokgriezēju, kurš taisa tos, ko sauc par "trofeju dēlīšiem"

Metālapstrādes meistaru, kurš izgatavo piemiņas zīmotnes.


Iesakiet, lūdzu pēc savas pieredzes labākos.
 
 
17 Aprīlis 2015 @ 15:02
Vajag kastītes izstādei  
Topošajai Ullas fon Brandenburgas izstādei kim? Laikmetīgās mākslas centrā vajadzīgas dažādu laiku tējas, cepumu, rotaslietu u.tml. kastītes no kartona un koka (paraugu skatīt fotogrāfijā).
Izstāde būs apskatāma jau maijā un jūnijā, taču kastītes ir vajadzīgas jau ātrāk, jo izstādes atklāšana ir 29. aprīlī. 
Ja jums vai jūsu draugiem, radiem ir mājās viena vai vairākas šāda veida kastītes un vēlaties tās redzēt izstādē, rakstiet uz kim@kim.lv. Kopumā nepieciešamas apmēram 50 - 60 gb. Pēc izstādes beigām kastītes varēsiet saņemt atpakaļ. 
Būsim pateicīgi par atsaucību un jūsu ieguldījumu topošajā izstādē! 


 
 
17 Aprīlis 2015 @ 15:15
Trubas  
Pirms pāris dienām kaimiņi pavēstīja, ka mēs viņus nopludinot. Ne ļoti, bet esot mitri griesti. Mūsu dzīvoklī viss ir tīrs, sauss un skaists līdz pat grīdai(kopējam stāvvadam?). Tātad, ja ir kāda problēma, tad, šķiet, ka kaut kur pa vidu starp stāviem. Apsaimniekotājam piezvanījām, bet viņu santehniķi vēl nav ieradušies.
Man radās jautājums - cik tieši liela tā ir mūsu atbildība? Tas ir, ja kaimiņi nāk pieprasīt kaut kādas kompensācijas, vai esmu tiesīga teikt, ka problēma nav mūsu grīdā, bet viņu griestos? Un vai remonta un kļūmes novēršanas izmaksas būtu jāmaksā mums vai apsaimniekotājam?
 
 
17 Aprīlis 2015 @ 11:19
parkings centrā  
pie darba mūsu sētā būs remontdarbi, līdz ar to nebūs kur na haļavu parkoties. iesakiet lūdzu vietu, kur parkoties par salīdzinoši saprātīgu naudiņu dd ~8-18 Valdemāra un Lāčplēša krustojumam 5-10min gājienā! varbūt kādam sētā brīva vieta - par samaksu protams!
šobrīd izskatās ka 100Eur mēnesī par parkingu būs tas pats, kas pieciest RS mafijas diskomfortu........
 
 
Garastāvoklis:: worried
 
 
17 Aprīlis 2015 @ 10:11
davanas berniem  
Help me!ko var uzdavinat 8 gadigam puikam un 3 g.v. meitenei(nez kapec uzrakstiju dzimumu,tas laikam nav svarigi)?any ideas?kadas ir jaunakas bernu aizrausanas?
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 19:03
Man nevajag tavu padomu, tavu lēto informāciju  
Varbūt atceraties, kas tā bija par dziesmu, kur bija apmēram šādas rindas: "Man nevajag tavu padomu, tavu lēto informāciju".? Dziedāja ar tādu ārzemju latvieša vai Jusi Pekonena akcentu.
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 16:43
kurpes  
https://www.gabi.lv/product/248282751_sieviesu-kurpes

Nopirku, atnesu uz darbu, uzvilku un konstatēju, ka tā spiež, ka nevaru pa gaiteni no viena gala līdz otram noiet. virsū rakstīts 42, bet nu es teiktu, ka vairāk uz 41.5 velk.
Veikals atpakaļ neņem un mainīt uz izmēru lielāku negribu, jo tās savukārt ir pa lielu - krīt no kājas nost.
Jaunas. Ir čeks (līdz ar to ari garantija)
Pirktas pa 24.99, pārdodu pa 19.99. :D
Atrodas centrā - Brīvības/Lāčplēša stūrī.
zetinja@gmail
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 14:52
latviešu vietvārdi anglsiki  
Čau! Taisot bukletu-ceļvedi prominentiem viesiem pa visādiem tur Latvijas tirdziņiem šmirdziņeim, operām, Jūrmalām un Siguldām... ieteiktu rakstīt vietvārdus un īpašvārdus ar diakritiskajām zīmēm vai bez?
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 13:59
Vajag kleitu vai kostīmu uz 26 maiju.  
Skolotājai ir pāri 80, bet uz ballīti ir jāsapucējās. Vai šeit nebūtu kāda šuvēja, kura varētu palīdzēt?
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 13:30
 
Ko androīdierīcē nozīmē "safe mode" un kā to izslēgt? Man laiku pa laikam planšetē parādās tāds uzraksts, kaut arī neko neesmu darījusi, lai tādu ieslēgtu. Rezultātā nedarbojas neviena aplikācija. Restartēšana ir izmēģināta - nepalīdz.
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 12:54
nealkohols  
ja Tev būtu jāaizved draudzene padzert tēju/šokolādi un gari papļāpāt, kuru vietu Rīgas centrā izvēlētos? ņemot vērā arī kkādu naudiņu faktoru (nu, lai tēja nemaksātu dārgāk par 3 euro točna)
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 12:44
 
Kas ellē notiek ar visiem cilvēku sadzīves atkritumiem, plastmasas maisiņus ieskaitot? Kur tie visi paliek, ja katru dienu pasaulē cilvēki patērē vairāk nekā varētu izvietot uz veselas pilsētas, tādas kā Rīga. Tā jau gada laikā visa pasaule būtu pārpludināta ar tiem maisiņiem, karotītēm u.c.
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 10:14
Ģitāras vads  
Uz tirdziņu gitāras vads uz pastūzi. Bildes zemāk.
Pašsavākšana vai nu Ķengaraga pusē, vai arī darba dienās no 8-17 pie Spices. Pa ceļam pēc 17iem varu pievest Āgenskalna pusē.
Pieteikšanās tepat komentos, armandss pie gmail com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle
Bildes )
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 09:04
 
pozitīvu
 
 
16 Aprīlis 2015 @ 07:08
 
Pārdodu 2 studentu biļetes uz Dirty Deal Teatro Spīķeros, Benzīnvīrs, 21.04. plkst.19, katra 4€ (oriģināli 5€).
Buraam at inbox.lv
 
 
15 Aprīlis 2015 @ 23:33
nozagts telefons  
Vai telefona operators var (ar policijas pieprasījumu) pieprasīt manu IMEI vēsturi no operatora? Vai operators šādu info saglabā? Rīt iešu pie operatora, bet ziņkārība moca jau tagad. Situācija sekojoša - blakussēdētāja pievāca manu telefonu. Ir lieciniece, kura to redzēja un jautāja, vai tas ir viņas telefons, uz ko viņa teica- vēl nē, bet būs (lieciniece to uztvēra kā joku,jo vainīgā sevi pusgada laikā ir parādījusi kā ļoti savādu (gribētos teikt - autisku) personu). Nākamjā dienā vainīgā sarunas gaitā atzinās, ka to ir paņēmusi, bet teica ka neatdos, jo uzskata, ka to nav nozagusi, bet atradusi un kas atrasts, tas neesot zagts(savāca nodarbību laikā kamēr pārvietojāmies pa telpu). Šī agresīvā saruna interesantā kārtā sagadījās, ka tika ierakstīta, jo, rakstot lekcijas, starpbrīdī planšetē nebiju nospiedusi stop pogu diktafonam. Tātad ir liecinieks, ir saruna ar atzīšanos, bet nelaimīgā kārtā nevaru atrast kasti telefonam, kas pirkts vismaz pirms pieciem gadiem. Šeit neiet runa par mantisko vērtību, bet par faktu kā tādu. Lūdzu esiet saudzīgi un, lai arī tas izklausās pēc vistu kūts, lūdzu atbildiet pēc lietas būtības - vai un kā šādā situācijā rīkoties un vai vispār ir kāda jēga rīcībai.
 
 
15 Aprīlis 2015 @ 22:55
 
Ir persona, kas mani vajā.