21 Maijs 2018 @ 06:12
User Brood  
Brood - Tu tomer neesi nemaz tik gudra - Tevi neviens nekomente, jo esi uzlikusi, ka komentet var tikai draugu saraksts un pati seko 4 komuunaam..un vispar - Tu visu laiku biji normāla, iznemot sovakar... nu taa ka facepalm!
 
 
20 Maijs 2018 @ 20:45
 
Man patīk, ka cilvēki pēdējā laikā dirš uz Dž.Pētersonu, sakot, ka viņa slava ir nepelnīta, ka viņš ir parasts čūsku eļļas tirgonis, utt. Sasodīts, kurš cits psīchologs ir TĀ uzrunājis paaudzes pēdējos, nezinu, 50 gados? Miljoniem cilvēku, liekot roku uz sirds, zvēr, ka viņš viņiem palīdzējis atvērt acis, paskatīties uz sevi mazliet no malas. Un tas ir DAUDZ. Tas ir milzīgs darbs. Padomā, kāpēc lai kaut kāds totāls pagrabā dzīvojošs jaunietis ieklausītos Džei Pī? Kāpēc viņš neieklausījās visos citos miljons psihologos, kas principā viņam teica to pašu, taču neprata to pateikt Tieši Tā? Tāpēc, ka viņi nebija tā vērti. Tāpēc, ka Džei Pī ir apziņas evolūcijas nedaudz augstāks pakāpiens. Un tieši tāpēc, neatkarīgi no viņa biznesa metodēm, viņi paklusē un paklausās. Bizness ir bizness.
 
 
19 Maijs 2018 @ 23:49
antidots pret aptaukošanos  
Viss, man tas jau ir apnicis. Kas tās par reklāmām? Tas ir kaut kāds jauns mārketinga triks, kas cenšas dabūt klikus no deģenerātiem, izmantojot groteskus attēllus? Kas tas vispār ir?! Uzņēmu skrīnšotu. Pastāstiet, lūdzu, neaptēstajam man - kas redzams reklāmas izmantotajā attēlā? Vai knifs slēpjas idejā, ka pats objekts ir fikcija? Labi, pohuj, tas varētu būt kaut kāds auglis, bet izskatās pēc kaut kā, kas nevēlamā kārtā varētu izaugt uz cilvēka muguras. Šķiet, reklāmveidotāji tuvuojas transcendences punktam. 

Reklāma manīta kaut kādā rakstā par prominentiem ASV sekstrafikeriem. 
 
 
19 Maijs 2018 @ 14:52
 
Kopš nopirku ventilatoru, komforta līmenis manā istabā ir pieaudzis no 50%, līdz 70%. Zvilnēšana gultā tagad ir ideāla, jo tura plūsma. Istabā (pēdējais stāvs) joprojām 25 - 27 grādi, pat dzīvoklī noorganizējot caurvēju, taču tas vairs netraucē.
 
 
19 Maijs 2018 @ 14:42
 
Sveiki!

Vai jums ir pieredze, pēdējā laikā lidojot ar Ryanair, attiecībā uz viņu jaunajiem bagāžas noteikumiem; vai, ja neesmu atzīmējusi bagāžas prioritāti, joprojām būtu iespējams, ka bez lielām problēmām es varētu ņemt rokasbagāžas mini koferi (10 kg) un, piemēram, auduma maisinu, kurā būšu ielikusi datoru, telefonu un maku?

Paldies!
 
 
18 Maijs 2018 @ 21:48
 
Paslēpu iepriekšējo postu, tādējādi piešaujot degvielu klusajam haiptreinam. Gan jau, ka nemaz vēl nebija paredzēts publicet šo info (ko zinam pāris ned.).
 
 
18 Maijs 2018 @ 12:45
mūzikli  
čau, cibuki ! kādi ir jūsu favorītgabali no mūzikliem?
meklēju kaut ko foršu un daudzpussyīgu, no mierīga uz trakāku un tā.

 
 
17 Maijs 2018 @ 18:37
 
Vai kāds zin par Etizolam legalitāti Latvijā. ASV it kā var mierīgi pasūtīt.
 
 
17 Maijs 2018 @ 17:00
 
Kur mūsdienu Rīgā būtu visērtāk/izdevīgāk samainīt naudu?
 
 
17 Maijs 2018 @ 15:27
 
Nepopulārs-populārs viedoklis: cilvēkam būtu mazāk jāuztraucas par lietām, kuras viņš īsti nevar ietekmēt.
Tags:
 
 
Mūzika: A
 
 
17 Maijs 2018 @ 11:16
Biļetes uz Grails koncertu šovakar  
Pārdodu divas biļetes uz Grails koncertu Durbē šovakar pl. 20.00. Abas par 20 eur. Diemžēl nesanāk tikt. Vēl labprātāk mainītu pret 1 plates atvešanu no koncerta.
 
 
17 Maijs 2018 @ 08:36
Filatēlists wanted  
Bērnībā, pirms parādījās košļeņu papīrīši, cītīgi krāju markas. Tās, nosacīti visiem pieejamās, olimpiskās, darba varoņu, kubiešu un citu pieļaujamo ārvalstu penpalu brīnumus. Kārtojot skapi uzgāju vairākus albumus ar labi stāvoklī esošām markām. Cik atceros, tad senajos laikos runājot ar marku krājējiem, dažas no markām tika visai daudz apspriestas. Bet kuras - tas ir baigais jautājums.
Tad nu ir vēlme uzsaukt kādam entuziastam alu (tēju, kafiju, kvasu, vīnu), lai apgūtu īso kursu filatēlijā, jo skaidri apzinos, ka burties cauri visai vēsturei un nodarbes burvībai laika un baigās vēlmes man nav. Iet pie filatēlijas tirgotājiem atrādīt arī īsti negribu, jo nojaušu, ka ap*isīs vienā setā. Varbūt kāds var ieteikt sevi vai kādu savu paziņu šādai lietai?
 
 
16 Maijs 2018 @ 18:03
 
Gan jau, ka mēs visi esam bijuši līdzīgā situācijā, kā šajā video. Taču, atšķirībā no subjekta X, pieņemu, neesam nekad nostādījuši sevi full retard stāvoklī (vai nu mīkstais faktora dēļ, vai saprāta apjoma vārdā) Neprotu izteikties. Jo vēl jāpiebilst, ka pa retam jau, nu, visi sevi nostāda dažādos retarded stāvokļos, apzināti, neapzināti - tas nav svarīgi.
 
 
16 Maijs 2018 @ 17:00
 
Zvēru, es šobrīd esmu relatīvi ļoti skaidrā- tikko ņēmu no luminor bankomāta dešuku. Sākumā netīšām 1.reizi mūžā izvēlējos apkalpošanu krievu valodā. Un tad nepareizi ievadīju un apstiprināju pinkodu, kas sastāvēja no 5, ne 4 cipariem. Pēdējais cipars atkārtojās, proti, mans pinkods,piemēram, ir 9701, taču es ievadīju 97011. Nauda tika izdota. Atkārtoti ievadīt pinkodu nevajadzēja. Jāapskatās- moš nemaz nenoskaitīja no konta, ja jau šādi pigoriņi.
 
 
16 Maijs 2018 @ 16:03
 
rīga vasarā pa dienu = agonija. ar mašīnu vispār - kiljorself
 
 
16 Maijs 2018 @ 11:30
 
Hola!

Nedzīvoju Latvijā, kur lai aizsūtu māsu (kurai ar nav laiks izskriet visu Rīgu) nopirkt Tkreklu ar gaumīgu Latvijas/tautisku simboliku ? - māsa lido 7dien, draugs nav latvietis, tāpēc var būt arī kaut kas klišejisks, galvenais, lai cmukii :) .. Uzvelckreklu gatavais piedāvājums man nepatīk, gribas kaut ko ar karoga krāsām vai latvju rakstiem, cenā apm līdz 30 EUR... Lai forši ar simboliku, tanī pašā laikā velkams ikdienā :)

Paldies!
 
 
15 Maijs 2018 @ 12:51
Tulkojums  
Kas tā ir par zivi,kas angliski saucas Shiner?
Paldies
 
 
14 Maijs 2018 @ 16:48
Roalds Dāls vai Rūalls Dāls?  
Roalds Dāls vai Rūalls Dāls?

- Dzimis Velsā, bet norvēģu ģimenē.
- Wiki runā sev pretī https://lv.wikipedia.org/wiki/R%C5%ABalls_D%C4%81ls
 
 
14 Maijs 2018 @ 13:51
video par Latviju svešvalodā  
Vai ir kādas dokumentālās filmas par Latviju un tās vēsturi (visaptveroši vai par ļoti konkrētiem periodiem, notikumiem), kam pieejams arī tulkojums vai subtitri franču vai vismaz angļu valodā?

(Es galīgi nedomāju Latvijas Institūta un tūrisma asociācijas reklāmas video, kas aicina apmeklēt Latviju.)
 
 
13 Maijs 2018 @ 17:05
Kaķis  
Sākām savu kaķi vakaros laist lejā - pastaigāt pa biroju, kamēr tur neviena nav. Jā, mums uz un no dzīvokļa ir jāiet cauri birojam. Kādu laiku šis birojs bija kaķa disnejlenda, bet nu arī tur ir kļuvis par mazu. Viņš ir nolēmis, ka vēlas iet tusēt uz ielas, un izrāda to dažādos veidos. Pārsvarā neciešami kliedzot un mēģinot atskrāpēt vaļā durvis vai logus. Mums ir aizdomas, ka ar laiku mēs varētu sajukt prātā, tāpēc apsveram dot viņam to, ko viņš vēlas - laist ārā. Man, protams, liekas, ka jau pirmajā dienā viņš paskries zem mašīnas, un vieglāku visu nepadara arī fakts, ka sētnieces kaķis nesen saindējās ar kaut ko pagalmā atrastu un jau vismaz mēnesi vairs nav redzēts. Ko jūs iesakāt? Kaķim ir divi gadi, un viņš nekad uz ielas nav dzīvojis.