28 Novembris 2014 @ 13:06
Miega paralīze  
Nesen uzzināju tikai, ka visādas gulēšanas jokainās padarīšanas sauc par miega paralīzi, bet es gribētu saprast - tas ir tad, kad tu nevari pamosties no sapņa, vai it kā pamodies, bet beigās izrādās, ka esi piečakarēts un tas ir tikai cits sapnis vai arī tas ir tad, kad pamosties, bet nevari pakustēties laika posmu līdz minūtei, kuras laikā ar tevi jokainas lietas notiek? Un ja tas tomēr ir tas otrais variants, tad - vai ir iespēja sevi iekustināt, neguļot kā baļķim un negaidot, kad tas notiks pats no sevis?
Un ja ne tik smalki - tad vai tā miega paralīze vai latviešu lietuvēns vulgaris?
 
 
28 Novembris 2014 @ 14:58
Portatīvais dators  
Atdodu nestrādājošu Toshiba Sattelite M60. Galvenā problēma - beigta videokarte (tā šķiet). Vienreiz jau pārlodēta (ir iebūvētā), otrreiz jēgas to par naudu darīt nav. Protams, visādi vizuālie u.c. defekti, bet varbūt kādam noder. Raksti uz jekabsj@gmail.com.
 
 
28 Novembris 2014 @ 14:19
Psihometrika  
Vai šeit ir kāds psihometrikas/psihometrijas tēmu pārzinošs cilvēks? Vajag konsultāciju skolai.
 
 
28 Novembris 2014 @ 13:44
Vai viegli būt jaunam?  
Vajag jaunieti (13-19 gadi), kas joprojām apmeklē skolu un būtu gatavs/a atbildēt uz dažiem (~15) jautājumiem par jauniešu dzīvi un sadzīvi. Meklēju studiju nolūkos; dati, protams, anonīmi.
 
 
28 Novembris 2014 @ 12:48
 
Labdien, komūna!

Vai kāds varētu man ieteikt prasmīgu zīmētāju, kurš/-a par saprātīgu atlīdzību spēj no fotogrāfijas uzzīmēt portretu?
Vēlams tajā tehnikā, kas izskatās kā zīmēta ar parasto zīmuli, nav ne jausmas kā to pareizi nosaukt.

Paldies!
 
 
28 Novembris 2014 @ 10:56
 
Kāpēc, kad es atrodu mīlestību, tā aizbrauc prom?!
 
 
27 Novembris 2014 @ 21:00
 
vai kāds ir aptaustījis/darbojies ar lenovo m30-70? kādi iespaidi? kurā bodē tam var pieskarties pirms iegādes? vai labāks tomēr ir dell vostro 5470?
 
 
Mūzika: Tripswitch
 
 
27 Novembris 2014 @ 16:34
 
Bet uz labās nots - mans eliksīrs taču atnāca. Gaidīju, ka sūtīs 2 nedēļas, bet atnāca divās dienās! Viņiem laikam UK ir kāds izplatītājs. Vakar pirmo reizi uzsmērēju pirms gulētiešanas - vēl par agru ziņot par rezultātiem, negaidu brīnumus vienā naktī, bet seja šodien bija ļoti maiga un mirdzoša. Bet ļoti iespējams, ka man tā tikai liekas, jo es gribu lai ir maiga un mirdzoša! :D
 
 
27 Novembris 2014 @ 18:23
Cenas krīt - dzīvojamā telpa Pārdaugavā aiz Vanšu tilta tieši blakus jaunajiem (dvīņu) torņiem  
Atkārtoju iepiekš, ko ievietoju, cena gan krītas (var arī piedāvāt savu)

Esamu palicis 3 istabu dzīvoklī viens ar kaķi, tāpēc meklēju dzīvokļa biedru /biedreni / biedrus pavisam tuvējā Pārdaugavā - uzreiz aiz Vanšu tilta, vietā, kur patlaban ceļ dvīņu torņus. Daugavgrīvas iela 13, mūra māja, pirmais stāvs (kas gan man nekad nav traucējis). Pieejamas 2 istabas - vienā (tālākajā) patlaban ir noliktava, bet to var mēģināt (var, es zinu) izvākt un dzīvot tur, tad otra istaba paliek koplietošanai, un otra istaba, caur kuru notiek staigāšana uz noliktavu (pārsvarā noliktavā stāv nevajadzīgas lietas, neko nevienam tur ikdienā nevajag). Platības - kādi 16-20 kvadrātmetri katra. Liela, aprīkota virtuve, duša un VC, veļasmašīna, tv, bezvadu nets u.c dzīvei nepieciešamais. Var arī aizņemt istabu un "noliktavu" (gan jau izdomāsim, kur saturu izvākt, piekrāvu to šovasar, lai atbrīvotu pārējo). Var arī aizņemt istabu, kurās bildēs ir kaķis - sarunāsim.

Īres maksa - kādi 150-180 eur (zemāk nevar, jau tā maksātu lielāko pusi), kurā ir iekļauts pilnīgi viss - apkure, apsaimniekošana, elektrība, ūdens utt. Esmu gatavs arī citiem priekšlikumiem, tas man vairāk kā flat share interesē nekā kas cits (jo īsti negribas iet prom, bet nomaksāt visu īsti nevaru). Dzīvoklis silts un labs (gāzes apkure), normālā stāvoklī, mēbeles kaut kā sadalīsim. Meklēju normālus dzīvokļa biedrus, par sevi - gan jau soctīklos atradīsiet, jo cibā esmu diezgan pasīvs, bet uz vēstulēm atbildu.

Ideāli būtu, ja būtu biedri, no kuriem viens var palikt caurstaigājamā (kopīgajā, es caur to nestaigāšu) istabā, otrs noliktavā (gan jau kaut kur visu izvietosim), tad cena katra vēl zemāka.

Un – aizgājis prom ir bilkdēs redzamais dīvāns, bet ir 2x2 matracis

Rakstīt droši vien tepat komentāros (atnāks uz e-pastu), pēc tam kontaktus var izdzēst, vai and1234@inbox.lv. Draudzīgi un zināmi kaimiņu, šajā mājā kopā ir tikai 5 dzīvokļi. Pēc tam jau mani atradīsiet soctīklos, jo atbildēšu no īstā e-pasta.

Bildes te:
http://foto2.inbox.lv/and1234/Daugavgrivas_iela/ parole 1234, skatīt bilžu komentārus, "noliktavas" gan tur nav, bet tā ir tāda pati istaba.

p.s. summa nav iecirsta, nekur citur publiski nelieku šo info, svarīgi cilvēki
 
 
27 Novembris 2014 @ 15:43
 
Es esmu tik ļoti vīlusies Perfect Strangers projektā. Labi, ne pašā projektā kā tādā, bet cilvēkā, kurš man tika izlozēts. Šodien saņēmu savu vēstuli, kas bija kaut kādas jocīgas ilustrācijas par kara laika ēdienu un neizsakāmas izcelsmes kartiņa. Nekādi paskaidrojumi kas tas ir, kāpēc tieši tas man ir atsūtīts, nekāda vēstule, pat ne īsa zīmīte.
Es cerēju, ka šis projekts ļaus man iepazīt kādu cilvēku otrā pasaules malā, dalīties ar daļiņu sevis, savas dzīves, vai iepriecināt kādu. (Un tajā pašā laikā es cerēju, ka kāds dalīsies ar mani, vai, ka, vismaz tajā visā būs kāds cilvēcīgums - t.i. kaut vai neliela zīmīte no otras personas būtu jauki!)
Es vairākas dienas skraidīju apkārt, meklējot lietas savai paciņai - vietējo, īpašo Ziemassvētku tēju, kas iepakota skaistā svētku bumbulī, kuru kārt eglītē, vietējo šokolādi, kas ir vienkārši unikāla gan iepakojuma, gan garšas kombināciju ziņā, un nāk no mana apgabala, kā arī latviešu gardumus, kas vairāk no manas dzimtās puses. Atradu kartīti, jo tā meitene bija uzrakstījusi, ka viņai patīk pastkartes, uzrakstīju arī nelielu vēstulīti.
Es pat biju specifiski uzrakstījusi savā aprakstā, ka vēlos lai cilvēks pastāsta par sevi, padalās ar savu stāstu.
Nu neko. Gribēju kā labāk, sanāca kā vienmēr. Atkal par daudz par visu piedomāju un cerēju, ka arī kāds cits domā līdzīgi kā es. Cerams, ka vismaz viņai patiks.
 
 
27 Novembris 2014 @ 14:56
 
Vajag jebkādu strādājošu telefonu, kas pildītu zvanu saņemšanas un veikšanas funkcijas, būtu labi arī, ja varētu nosūtīt/saņemt īsziņas. Vajag tā, ka deg, bet šobrīd esmu bez naudas, tā ka par samaksu varētu vienoties, bet to uz vēlāku laiku. Ja nu kādam mājās atvilktnē mētājas kāds telefons, kurš netiek izmantots, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu to saņemt lietošanā. Bez telefona ir baigi slikti gan meklēt darbu, gan būt normāli sasniedzamam, to jau esmu pamanījis.
 
 
27 Novembris 2014 @ 14:33
ziemas kopšanas līdzekļi  
Sveiki, iesakiet lūdzu kādu ziemas sējas krēmu un kādu balzāmu/koncionieri matiem, kas novērš to elektrizēšanos.Paldies
 
 
27 Novembris 2014 @ 14:15
Dzimšanas diena Nr. 18  
Ko lai uzdāvina puisim uz 18. dzimšanas dienu?
Varbūt kāds ir dāvinājis/pats saņēmis ko foršu un atmiņā paliekošu? Jādāvina brālim, tamdēļ, lūdzu, pieklājības robežās.
 
 
27 Novembris 2014 @ 12:20
žurnāli  
uzkrājušies un atdodu

ir nauda: dec13/jan14, feb14, apr14
shape: mai13, nov13, feb14, mar14, mai14, aug14, okt14, nov14
deko: nov02, jan05, jan06, apr06, jun06, sep06, nov06, okt08, jun12
cosmo: aug14
una: jul14
lilit: mar13
forbes: feb14
joy: jun13
mēbeles un interjers: nr 3. 2004
ieva: 2014. g. 30. jūlijs
latvijas architektūra: okt/nov10
 
 
27 Novembris 2014 @ 00:11
 
guys these days have so many emotions. they cry, they want to be held. i just don't know what to do with them.
 
 
26 Novembris 2014 @ 22:36
 
Čau, zinat varbūt Rīgā kādu veikalu/krāmu tirgu/whatever, kur pārdod jaunas/lietotas/vecas lietas, apmēram no tādām kategorijām, kā Tigerā? Tur visādas burciņas un nieki, un trauciņi, un interjera priekšmeti un citi štrunti.
 
 
26 Novembris 2014 @ 14:07
 
Kur Rīgā varētu tikt pie zilas vai zaļas matu krāsas? 
Paldies!
 
 
26 Novembris 2014 @ 13:04
Par papildus ienākumiem  
Dārgie cibiņi, ir jautājums.
Papildus pilnas slodzes darba vietai kāds cits uzņēmums vēlas no manis dabūt dažas konsultācijas un godīgi par to maksāt. Kāds ir ērtākais legālais veids, kā man noformēt šos ienākumus? Tas nebūs ilglaicīgi, tikai kādu brīdi dažas konsultācijas.
Kādi līgumi jāslēdz? Vai man kā papildus jāreģistrējas pie VIDa, lai šādas atrakcijas vispār varētu notikt?
Paldies!
Tags: ,
 
 
25 Novembris 2014 @ 21:52
 
Skaistuma blogā šodien varu palielīties, ka beidzot iemācījos raustīt uzacis ar diegu (threading). Un nesaprotu kur es visu mūžu ar to pinceti ņēmos. Ar diegu ātrāk, precīzāk, efektīvāk - tikai mazlietiņ sāpīgāk, bet proporcionāli, ņemoties ar pinceti sāpes tiek izstieptas garumā.
 
 
25 Novembris 2014 @ 23:36
Latviešu dzeja par kino  
Vai jums zināmi kādi latviešu autora dzejoļi, kur pieminēts kino? (Neskaitot Čaka "Šķūnī, kur agrāk stāvēja zirgi..." un Kārļa Vērdiņa "Es esmu nabags režisors".)

Papildinājums. Būtu labi, ja tie nebūtu populāru dziesmu teksti un ka rindas piederētu padomju laikā rakstošajiem dzejniekiem, kā arī būtu vairāk kā tikai metafora, drusku kaut kāds kino apraksts arī. Es zinu, ka daudz prasu.

Atslēgvārdi - kino, filma, seanss, ekrāns, kinoaktieru piesaukšana etc.