Vaina jau nav diētās, vnk no psiholoģijas viedokļa pārmērīga ēšana sievietēm ir tieši tas pats, kas alkohols vīriešiem, ja tas ir tajā atkarības fāzē jau, jo baltie milti un cukurs tiešām raisa atkarību, bet visam tam pamatā tomēr ir emocionālās fiškas. Un bonusā vēl arī audzināšana, kad bērnībā bērnam vienmēr, kad bijis slikti, bāž konfekti, tad loģiski vēlāk viņam tā konfekte saistās ar mierinājumu un uz brīdi ļauj justies labāk.
Kafija un smēķēšana ar veicina rīšanu. Nu bet īsti normāli nav, piemēram, ikdienišķas situācijas. Naktī kad uzņemts alko [tam arī ir kalorijas] iet pēc tam ēst karbonādes un tad likties guļus :D ja gribas ēst uzēd ko vieglu. brokastis neēd vai ir redzēts ka ēd ko tik treknu, ka es pēc tādām uz riteņa nevaru uzkāpt, kur nu vēl mīties. Dzer vīnu un par daudz uzkodas treknas un kvantumos abnormālos. Rīj bulkas - visi zin MCdonalda ēdienreizes daudz kaloriju, bet nav sāta sajūtas, pēc 1 h gribas ēst. Dārzeņiem, lapām arī ir problēmas ar to sāta sajūtu. Ēd neregulāri, badojas un tad tāpat beigās ieloca ko treknu. Organisms vnk uzkarās. Mīl ēst makaronus, tur lai viņus dabūtu ārā vajag tādas fiziskās aktivitātes :D Un tā tālāk un joprojām. Sievietes itkā lasa, domā - tomēr tāpat beigās ēd sviestaini, plusā sūdīgāk viņām vielmaiņa par džekiem.
Vēl jau atkarīgs arī no vecuma, jaunībā bik vienkāršāk, bet ap 30mit gadiem vielmaiņa palēninās i džekiem, i beibēm.. Un visi apēstie makaroni un karbonādes turpat vien sāk palikt :D
| |