17


April 21st, 2018

(no subject) @ 03:47 pm

izpildi testu un pārbaudi, vai ko atceries no pamatskolas bioloģijas vielas
http://spoki.tvnet.lv/testi/TESTS-Sunas/874136

 

April 16th, 2018

(no subject) @ 11:42 pm

arī rozes reiz novīst

 

April 5th, 2018

(no subject) @ 12:13 am

es nespēju izprast - vaina ir manī vai citos cilvēkos? jau ilgstoši cirkulējis šis jautājums.

šī brīža aktuālā apakštēma - laikapstākļi.

man šķita, ka tas ir pašsaprotami un, ka tas ir basic zināšanas par pasauli tev apkārt - ka aukstās gaisa masas nāk no augšas un siltās no lejas. māte bija neizpratnē, kad pateicu, ka latvijai siltais laiks, kas tagad tuvojas nāk no dienvidiem.
teicu, ka varbūt mums arī tiks (dzīvojam Norvēģijā). viņa - mums jau pirmajiem būs!


????????? ko

es taujāju atpakaļ - vai nezināji, ka siltais gaiss nāk no vietām, kur pašreiz ir silts? ja vien to gaisu iegriež pareizie vēji. viņa atbildēja - bet kā tad ar auksto gaisu? mums vienmēr pirmajiem atnāk.

????????????

lūdzu, sakiet, ka problēma nav manī un ka es kārtējo reizi nesagaidu no cilvēkiem sev apkārt par daudz. acīmredzot es nezinu, kur ir robeža - basic vai nē.

 

March 30th, 2018

(no subject) @ 09:36 pm

i'm looking for someone who speaks my language
will you be my witness
i'm just looking for a witness

 

March 27th, 2018

(no subject) @ 07:23 pm

parasti man tā ubadze pie piemājas veikala besī, jo viņa katru reizi, kad eju iekšā pa veikala durvīm, kaitinošā tonī sveicina, moš besī, jo šķiet fake un vienkārši grib naudu no manis. visticamāk, viņai ir pie dirsas, ka esmu seksuāli izmisis un vienkārši grib no manis naudu izspiest.
bet pirms pāris minūtēm atkal pagāju viņai garām, ignorējot, iegāju veikalā, sagrābos visu, kas vajadzīgs un aizgāju līdz kasei. noliku savas lietas uz preces un tur viņa arī atnāk no aizmugures, nākamā rindā. uz letes nolika lētāko ūdens pudeli, kas visā veikalā vien atrodama. un viņa smaidīja.

laikam kāds iebēra viņai naudu. un viņa varēja beidzot atļauties ūdeni. un par spīti tam, viņa smaidīja. un pasveicināja kasieri. kamēr es esmu riebīgs, reālu mēslu dēļ. atnācu mājās un nobirdināju 1 asaru

 

March 22nd, 2018

(no subject) @ 09:44 pm

Ceru, ka manas ziņas izlasīji un kaut ko vairāk saproti par tiem bezgalīgajiem domu tīkliem, kas atrodas manā galvā. Nepieciešams ārkārtīgi gudrs koderis, kas spētu to visu, kas tur augšā notiek, dekriptēt. Bet tu taču saproti, ka tā nav tikai viena doma, kas notiek. Ir tik ļoti daudz, kas manā galvā notiek (tā dēļ arī miega problēmas, depresija utt.) un kad planētas sastājas noteiktās vietās, sākas panika un nāk kaudze ar pieņēmumiem, pār kuriem man nav varas. 
Es atsakos pieņemt, ka tā citiem cilvēkiem nav un ka citi cilvēki spēj dzīvot savā naivumā kā vistas ar nocirstām galvām. Tajā pašā laikā vēlos, kaut man starp ausīm nekā nebūtu, lai es tiktu vaļā no periodiskām eksplozijām un pēc tam implozijām, kas pārvēršas melnajos caurumos, lai tikai tiktu vaļā no tās elles, kas manī notiek. Šeit atkal nonāku pretrunā ar to, ko pats teicu. Uzstāju, ka esmu apmierināts ar to, kāds es esmu, kamēr tajā pašā laikā arī vēlos normālu dzīvi.
Acīmredzot nevar dabūt abus.

- Bet vai tev šķiet, ka šādas epizodes tev turpināsies ar laika atstarpēm? Vai arī tu spēj iedomāties kādu veidu, kā ar to tikt galā?

Atkarīgs no tā, kāds to iemesls ir. Vai tā ir mana inteliģence, par ko psihoterapeits runāja, vai tas ir mans potenciālais Aspergera sindroms. Vai tas ir Aspergera sindroms vai arī traumas no iepriekšējām attiecībām. Man riebj runāt par to, ka esmu ''inteliģents'', jo esmu piedzīvojis to, ka tie, kas uzstāj, ka viņi ir inteliģenti, izrādās tupi (kas arī ir psiholoģiski pierādīts). Bet tas, ka es atsakot pieņemt to, ka es tāds esmu, taču nozīmē to, ka es pats saprotu un apjaušu, ka es tāds esmu, kas atkal nonāk pretrunā ar to, ko es uzskatu, vai arī tā ir pazīme, ka es domāju un saprotu daudz vairāk, nekā citi? (REDZI, BEZGALĪGIE DOMU TĪKLI, PLS HELP ME ESCAPE).
Khm. Ja tās ir tikai manas smadzenes, tad es nezinu, kā to var atrisināt. Ja tās ir traumas, varbūt ir nepieciešams ilgs laiks. Bet es zinu, ka nekad neaizmirsīšu tos, kas man ir iespļāvuši sejā.

- Man nav ne jausmas, kas aiz tā slepjas, visticamāk, vairākas lietas. Tas, ko es cenšos jautāt, ir vai tev pašam šķiet, ka kļūs labāk? Vai arī pēdējā laikā ir kļuvis labāk? Šī ziema tev ir bijusi ļoti grūta, un arī izklausās, ka viena no sliktākajām.

Viena parasta doma pārtop par jobanu izpētes projektu, ceru, ka tu saproti, kādēļ es aizmiegu pulksten sešos no rīta. Tas nav tādēļ, ka es necešos aizmigt.

- Es saprotu to, ka ar to tam nav nekāda sakara.

Es nezinu. Varbūt es tāds vienkārši esmu. Nezinu, vai vasarā man ir vieglāk, jo depresija kļūst vieglāka, vai arī tā ir skola, ar ko man iet grūti vai kas pie velna ir pie vainas. Es nezinu, vai man kļūs labāk, bet ja kļūs tikai sliktāk un sliktāk, tad es neredzu nekādu jēgu turpināt dzīvot.
Ir tikai pāris lietas, kas potenciāli var spēt cilvēkam palīdzēt. Un kad runa ir par mani, tās nav spējušas man palīdzēt. Un cerība, ka kāds spēs mani saprast, ir absurda. Pat tu, pēc gadu ilga konstanta dialoga, nespēj to saprast. 
Citi cilvēki vienkārši tādi ir. Dabīgā atlase, iespējams.

- To visu es nekad nespēšu saprast.
- (Zinu, ka šis jau iepriekš ir ticis teikts) Bet kā tu zini, ka visu esi pamēģinājis. Vai esi izlēmis, ka vairs nekas nespēs palīdzēt un tagad tev ar to ir vienkārši jāsadzīvo?
- Ja es būtu tu, būtu pilnīga izmisuma stadija, cenšoties atrast lietas, kas potenciāli spētu palīdzēt. 

Es atrodu sertificētu personu, kas palīdz citiem. Pēc pāris mēnešiem saprotu, ka no tā visa nekāda jēga nebūs, tajā pašā laikā turpinot par to maksāt. Esmu izklāstījis visu savu dzīves vēsturi (kas ir nerelevanta) un dodos pie cita ārsta. Un sāku visu no gala. Un nonākt līdz punktam, ka tiek attīstīts tik dziļš dialogs, ka es spēju faktiski runāt par jobanībām, kas notiek manā galvā, un centies izskaidrot lietas tā, ka otrs cilvēks var SĀKT saprast, ir pārāk laikietilpīgi un man PAŠAM par to nav vārdu. Un tad es dodos pie nākamā ārsta un sākas viss no gala. Bezcerīgi. Kā jau teicu, atliek cerēt tikai uz ķīmiju. 
Bet arvien stiprāk un stiprāk apšaubu ar katru dienu, kas tas ir tikai dopamīna un serotonīna trūkums, kas var tikt vainots. Manas smadzenes, visticamāk, vienkārši tā ir uzbūvētas. 
Ārsts tikai nodomā: ''Jā, šamējam ir problēmas ar savām domām, var jau censties tās salabot.'' Bet tik vienkārši tas nebūt nav, un to, tu visticamāk, arī spēj saprast pēc manu ziņu izlasīšanas. Tās nav tikai domas, tās ir visas smadzenes. Kuras diemžēl 2018. gadā vēl nav iespējams transplantēt.

- Uzskatu, ka ir skumji, ka tu vienkārši akceptēsi, ka visam ir jābūt vienkārši sapistam, kad tā tam nav jābūt.

Ceru, ka saproti to, ka dažu vēžu tipi ir tik advancēti, ka centieni to izārstēt nodarīs tikai lielāku skādi personai, nekā ja to atstātu mierā. 
 

(no subject) @ 05:37 pm

es ceru, ka tu saproti to, ka drīz mēs vairs nevarēsim satikties tad, kad mēs gribam

 

March 20th, 2018

(no subject) @ 05:23 pm

:(

 

March 14th, 2018

(no subject) @ 11:18 am

man bija sapnis, ka man bija sekss ar mirandu bailiju no grejas anatomijas, kas bija stāvoklī.

arvārdsakot es gribu nomirt

 

March 7th, 2018

(no subject) @ 02:52 am

Når jeg ser fram til noe, er det vanligvis en dårlig idé. De fleste av tingene jeg har gledet meg til - narkotika, sex, alkohol, kjærlighet, en massiv sultepisode, en ambisjon eller prestasjon, et objekt som skal kjøpes - har til slutt forsøkt å drepe meg, skade meg eller endte opp med å være en skuffelse. Noen ganger lager jeg fremdeles små misjoner via besettelse for å distrahere meg selv fra den brede åpenheten av meningsløshet som sprer seg ut for meg.
Jeg finner problemer i meg selv - huden min, håret mitt, den plutselige idéen om at ingen liker meg - og bestemmer meg for å prøve å Finse dem for å skape en endelig sfære innenfor det store intet av ingenting.

Jeg ser at andre gjør det samme når det er snakk om politisk tilhørighet, religion, mote, karriere og andre identitetskonstruksjoner. Jeg ser dem krangle med hverandre over disse konstruksjonene. Jeg skylder dem ikke for å krangle. Det er adrenalininduserende og en stor distraksjon fra avgrunnen.

 

February 27th, 2018

(no subject) @ 12:02 am

mana nožēlojamā depresija bojā manas attiecības. terapija nelīdz. antidepresanti nelīdz. ko darīt

tips: komentārus kā ''tu neesi atradis īsto terapistu'' vai arī big farma komentārus drīkst paturēt savā big anal, kas noteikti ir izstaipīts, pavadot laiku diršot internetā ar pseudo fake ieteikumiem.

REDZI???? i can't

 

February 21st, 2018

(no subject) @ 10:31 pm

esmu pazaudējis pasi. mājās nekur nav, pieļauju iespēju, ka esmu atstājis lidmašīnā. ko darīīīīīīīt?????????ESDRGTFHYGUYTHR

 

February 19th, 2018

(no subject) @ 03:13 pm

es nezinu vai man ir depresija, vai arī vienkārši aspergera sindroms vai arī tā ir vnk daļa no INTP personalitāšu tipa. vai arī man ir gan aspergers un depresija. vai arī otrādi. vai arī man ir visi trīs.

wh
at the fuck

 

February 13th, 2018

(no subject) @ 11:04 pm

atceros, kad biju mazs, māsa mani veda pie ģimenes ārsta un kad ienācām klīnikā, abās pusēs bija krēslu rindas un visi uz tevi skatījās. un vienmēr bija jājautā - kurš ir nākamais rindā?

 

February 12th, 2018

Polimerāzes ķēdes reakcija identitātes noskaidrošanai @ 12:34 pm

1. Tiek paņemts DNS paraugs (piemēram, mats). 

2. Nepieciešamības gadījumā veic izolēšanas procesus, lai DNS tiktu attīrīts no svešiem savienojumiem un vielām.
3. DNS materiālu uzkarsē līdz 90 grādiem pēc Celsija, kas veicina denaturēšanās procesus un DNS sadalās divās ķēdēs. 
3. Materiālu atdzesē līdz 60 grādiem, lai DNS-praimeri (kodoni) pievienotos komplementārajām bāzēm 3'-5' veidā. Tas ir nepieciešams, lai procesam, kas ietverts nākamajā solī, būtu kāds sākuma punkts. 
4. Materiālu atkārtoti uzkarsē līdz 72 grādiem, lai karstumnoturīgais enzīms DNS-polimerāze varētu, pēc DNS-praimeriem vadoties, veikt komplementāro bāžu pievienošanu, kas arī notiek 3'-5' virzienā. 
5. Kad process ir beidzies, rezultātā ir 4 ķēdes, kas atkal ir 2 DNS paraugi. 

2. ciklā atkārto to pašu procesu, taču rezultātā jau ir 8 ķēdes, kas sastāda 4 DNS molekulas. Tiek veikts 3., 4., 5. un vairāki cikli, kamēr sasniedz vēlamo DNS molekulu skaitu (process var aizņemt vairākas stundas, jo PĶR ietver ārkārtīgi lielus ciparus. 

Pēc PĶR procesa beigšanas tiek ievākti paraugi no aizdomās turamajiem, lai veiktu identitātes noskaidrošanas procesus. Pārējiem paraugiem arī veid PĶR, lai būtu pietiekams daudzums materiāla.
Izmanto ultravioletu gaismu, kas izgaismo DNS savienojumus, kas ļauj noskaidrot, vai oriģinālais DNS atbilst kādam no aizdomās turamajiem.
 

February 9th, 2018

(no subject) @ 01:22 am

piektdiena.
esmu izdzīvojis vēl vienu darba nedēļu. bet tomēr vēl viena diena priekšā.
esmu nopelnījis brīvdienas ar savu <3. brokastis gultā. sekss. seriāli. sarunas.

tagad saprotu, kādēļ cilvēki saka ''otra puse''.

 

February 3rd, 2018

(no subject) @ 01:41 pm

Ko darīsi brīvlaikā?


- Nez
- Man besī jautājumi, kas liek domāt par to, ko es darīšu nākotnē

Bet ir jādomā
Ja nedomā un sēž, tad ar neko neatšķiras no vidēja, parasta cilvēka

- Man nav dzīves, man nav ko plānot :D ko es varu darīt - skatīties YouTube, dzert kafiju, ēst, dirst un gulēt.

:D

- Tā kā kāmis

Tikai tievāks

- MAN VISPĀR NAV SAVAS DZĪVES

:D
Nu var iesaistīties kaut kādās kopienās, piemēram, couchsurfing
Iepazīties ar cilvēkiem, kaut kur aizbraukt un tā tālāk

- Man riebj cilvēki
- Sori :D
- Man nav laika vai vēlmes iepazīt 3848 cilvēkus un cerēt, ka viens no viņiem nebūs ar 47 hromosomām.
- Man ir labi kā tagad, man ir kur aizbraukt un tā tālāk. Tikai es nezinu, kāpēc man nepatīk, kad man, piemēram, jautā - kādi ir plāni nākamajai nedēļai. Vai citi cilvēki dara kaut ko normālu, ja tas ir reāls jautājums? Ko citi cilvēki var reāli darīt un kāpēc es to nedaru?
- Es vienkārši eju uz skolu un nāku mājās. Wtf. Vai arī jautājumi - kā gāja skolā. ?????? Tu iedomājies, ka kaut kāda Adele bibliotēkā uzstājās? Man bija stundas, kuras es atsēdēju un pēc tam es devos mājās. Un tā katru dienu jau pēdējos 12 gadus.
- Nezinu, vai tas ir kārtējais cilvēku small talk, vai arī man tiešām ir autisms un es normālas cilvēku darbības un komunikāciju uzskatu par kaut ko nenormālu.
- Un man tik bieži paliek kauns citu cilvēku vietā, ka tas jau kļūst neveselīgi. Vienkārši viss, ko cilvēki saka vai dara publiskajās vietās. Un kad pasaka kaut ko DEBILU un tam cilvēkam tas šķiet normāli. Un visiem pārējiem arī. Vai nu cilvēki ir dauņi vai arī es esmu daunis :D

Cilvēki ir dauņi... un tas ir jāizmanto, ka tu esi savādāk domājošs, jo visi vienādie dzīvo savas vienādās dzīves un nekad neko nesasniedz, jo viņi dara tāpat un to pašu, ko pārējie.. bet ja tu izdari kaut vai 2% vairāk kā citi, tas jau rada to atšķirību, tāpat par skolām. Ja vajag 60 punktus un tev ir 40 un vēl miljons cilvēkiem ir 40, tu vienīgais aizsūti, lai gan neatbilsti prasībām... un kas zina, varbūt tevi paņem, jo tieši ir viena brīva vieta vai pārējiem arī nav izcili rezultāti, tu to nezini, tāpēc jāmēģina un pamēģinot - nekas netiks zaudēts.
Un man arī - citi smejas, ka es eju uz darbu un nāku mājās, izeju ar suni, paēdu, nedaudz atpūšos vai palasu un eju gulēt, brīvdienās cenšos neko nedarīt un aizbraukt kaut kur ekskursijā ar Brauni. Šad tad aizeju un kādu pasākumu, koncertu vai kafejnīcu, pārējie smejas, ka es esmu 60 gadīga ome, bet ja godīgi - es neredzu starpību ar to, ko viņi dara, reāli to pašu un neko vairāk, tikai viņiem ir otra puse, ar ko kopā darīt neko. Un vienīgais, ko viņi dara, ir iet dzert, neiet uz koncertiem vai pasākumiem, neiet staigāt pa āru kā es to daru ar Brauni un nelasa grāmatas - un es esot dīvainīte.
Bet man patīk pavadīt laiku vienai un man besī cilvēki, ja viņi ir dumji un sekli, un tā kā to nav smuki teikt otram, tad es izvēlos labāk laiku pavadīt viena ar Brauni :D un iegūstu vairāk, nekā visi pelēkie.

- :D Same. Tikai man nav Braunis.

Es nesaprotu, kas tur slikts... jo - ko, piemēram, dara mani kolēģi? Neko!!! Sēž mājās, ēd, skatās TV, aizbrauc un laukiem un viss, neko vairāk! Reti kurš baigi kaut ko dara, sporto vai tā.
Dirsēji
Jo bieži man vienkārši besis stāstīt, ko es darīju un tas, ka es biju ar Brauni jūrā vai mežā, man nebija nekas ārpus kārtas woooow, tāpēc saku - neko īpašu. Un viņi domā, ka es sēžu 24/7 iekšā un guļu tumsā :D :D :D 

- Tas vien nozīmē to, ka cilvēki izjūt vajadzību visu dokumentēt sociālajos tīklos, lai tas, ko tu dari, būtu leģitīms.


 

February 1st, 2018

(no subject) @ 11:18 pm

es laikam esmu definīcija extra - mana otrā pusīte pirms kāda laika teica, ka pārāk maz zina par manu dzīves stāstu, lai pateiktu kaut ko gudru, tādēļ dzimšanas dienas dāvanā būs mana autobiogrāfija

 

January 24th, 2018

(no subject) @ 11:05 pm

''Es prasīju, kā tev iet un par ko tu domā.'' 

- ''Es tikko centos izdomāt relatīvi normālu atbildi sakarā ar to, kā man klājas, bet man tas neizdevās. Nu, neko - noteikti neguļu gultā un nedomāju par scenārijiem, kas 100% nekad nenotiks, what do you mean''

- ''Es vienkārši jūtos kā robots. Riebjas rutīna. Riebjas celties un iet gulēt.''

''Ok. Vai vismaz tev šķita, ka palika labāk pēc parunāji ar klases atbildīgo? Vai no tā izvērtās kaut kas lietderīgs?''

- ..turpinot.. ''Es 4 jobanas stundas mācījos ieskaitei mācību priekšmetā, kas sastāv no lietām, KURAS CILVĒKI IZDOMĀJA PIRMS VAIRĀKIEM TŪKSTOŠIEM GADU, lai tikai dabūtu PAPĪRA GABALU, lai būtu kaut kāda iespēja normālai dzīvei. Kā cilvēki spēj nedomāt par to, ka dzīve ir kaut kas ārkārtīgi dīvains un ka mēs varam nomirt jebkurā mirklī 24/7?''
- ..turpinot.. ''Esmu tik nožēlojams.. nespēju pat zeķes pašlaik uzvilkt.''

''Bet vai tu ar viņu runāji par sarunām ar kādu, kas nav psihiatriskā medmāsa un faktiski ir ieguvis izglītību psiholoģijas nozarē?''

''Tu dzirdi, ko es saku, vai ne?''

- ''Nē, es par to neieminējos. Runājām tikai par to, vai ir iespējams dokumentēt to, ka man ir hroniska slimība, lai mani neizmet no skolas par kavējumiem.''

- ''Vai tu varētu maksāt par neadresētu reklāmu tikai tās mazītiņās iespējamības dēļ, ka varbūt kaut kas vērtīgs tiks iemests pastkastītē?''

- ''Šeit mēs runājam par vairākiem simtiem un tūkstošiem. Man šķiet, ka tu nespēj aptvert to, ko tagad lūdz. Zinu, ka vēlies, lai tikai man kļūtu labāk, bet nu lūdzu..''

- ..turpinot.. ''Tu tāpat to nespēsi saprast, ja jau tagad tas ir aizņēmis tik ilgu laiku. Es dzirdu, redzu un saprotu tavu pozitīvo ideoloģiju par to, ka paliks labāk, ja centīšos un atradīšu savu īsto, kvalificēto ārstu. Bet es arī ceru, ka kādreiz sapratīsi, ka dažas lietas dažiem cilvēkiem vienkārši neiet krastā. Un viss. Un man ir pilna dirsa ar pieredzi, tev nav ne jausmas.''


''Kā vēlies.''

''Vienkārši šķiet, ka pats esi nolēmis, ka tā būs un ka tev ir pohuj par to, ko es un pārējie tev saka. Tas ir tik ļoti pazemīgi, ka tu domā, ka tev ir taisnība, neatkarīgi no tā, ko citi saka.''

- ..smaida.. ''Tu un pārējie. Lol. Paldies par tavu viedokli, pierakstīju savā blociņā. Nākamreiz pacenties saprast, kādēļ es tā jūtos pirms tu atver muti.''

- ''Man vajag, lai tu esi ar mani, nevis lai tu nāc pretī ar kaut kādām debilām replikām vecu veceņu līmenī par to, ka es esmu, hz, emo un nevēlos neko darīt sevis labā un ka nevēlos nevienā klausīties. Kad mazs bērns pieskaras verdošam katlam, tas iemācās to vairs nedarīt. Es pat nezinu, kādēļ es šobrīd attaisnojos. Jauki, ka tu kaut ko iemācījies savā ''Eksperti komandā'' kursā, bet, lūdzu, pataupi to nākamajai trešdienai.''

..neapmierināts skatiens.. 

- ''Jo šeit NAV runa par to, kuram ir taisnība vai nav. Šeit runa ir pat pieredzi, kuru esmu uzkrājis VAIRĀKU GADU LAIKĀ. Un necenties šo pārvērst kaut kādā sofistiskā diskusijā, jo tikai es spēju izskaidrot, kādēļ es tā un tā domāju vai kādēļ es tā un tā daru un visu pārējo.''

''Mēs varam turpināt šo sarunu, kad nedusmosies uz mani par to, ka es saku, ko es domāju.''

- ''Ja nemaldos, tu iepriekš sacīji ''visi'' un ''pārējie''. 

- ''Es nesaprotu, kā ir iespējams turpināt ļurināt pēdējo sūdu, pat ja es VAIRĀKAS REIZES izskaidroju. Ja tu nesaprotu, tad tu nesaproti. Un viss.''


PĒC STUNDAS                                                                                                                                                

''Es esmu ar tevi, Edvard. Bet es vēlos atļauju teikt to, ko es domāju bez tā, ka tu paliec dusmīgs un aizsvilies par to uzreiz. Tad ir grūti runāt par lietām.''

- ''Es saprotu. Es aizsvilos tikai šovakar, jo tu jau kuro reizi šo visu saku. Un es arī esmu izskaidrojis jau kuro reizi, kādēļ man tas nepalīdz (tāpat kā daudziem citiem cilvēkiem). Vairākas reizes. Un man nepatīk tas, ka tu to pasneidz tā, it kā es dusmotos par tipa visu, ko tu saki.''

- ''Es ceru, ka ar laiku tu spēsi pieņemt to, ka man tas neiet krastā. Kā jau teicu, šis nav par to, kam ir taisnība vai nav. Es saku to, ko es saku, jo esmu piedzīvojis to, ko esmu piedzīvojis n-tās reizes.''

- ''Par cik tu pieminēji, ka es runāju, it kā man būtu taisnība par visu, neatkarīgi no tā, ko citi saka - vai tu uzskati, ka šajā gadījumā tev ir taisnība? Vai tu uzskati, ka tu labāk zini, kas man palīdz un kas man nepalīdz?''

''Tu ļoti labi saproti to, ka es nedomāju to, ka tu kļūsti aizkaitināts par visu, ko es saku. Es tikai vēlos, ka tu pieņem visu iespējamos palīdzības veidus. Bet pašlaik mums nevajag par šo vēl vairāk diskutēt.''

- ''Mutiska terapija ir izslēgta. Es labāk uzticos ķimikālijām, kas vismaz kaut ko dara.''

''Man nav ne jausmas par to, vai man ir taisnība, bet es tikai vēlos visas iespējamības atstāt atvērtas.''

''Tā jau nav tikai mutiskā terapija, ko viņi piedāvā. Tie arī var būt plāni un stratēģijas, ko vari izmantot, lai trenētos tikt galā ar situācijām, kas var rasties. Un es ļoti piekrītu tam, ka tev vajag izmēģināt vairākus antidepresantus. Dažiem cilvēkiem tie lieliski palīdz.''

- ''Visas pārējās problēmas kā hronisks stress un bezmiegs ir depresijas dēļ. Nav jēgas censties labot kaut ko citu, ja visām pārējām problēmām saknes satiekas stumbrā - depresijā.''

..vienaldzīgs skaitens.. ''Nu labi.''

- ''Vai tagad arī tev šķiet, ka man nav taisnība? Tu salabo manas miega problēmas un izdari tā, ka stress maģiski pazūd katru reizi, kad esmu pie tevis. Bet man vēl joprojām ir depresija. Un viss nāk atpakaļ kā lavīna tajā momentā, kad atgriežos mājās.''

''Man nav psihologa izglītības, tādēļ es nezinu, ko domāju.''

- ''Ok. Tikai tavi vienaldzīgie un neapmierināties skatieni ar tavu ''nu ok'' un ''mhm''-āšanos liek domāt, ka tev šķiet, ka tas, ko es saku, ir kaut kāds bulšits un ka esmu bezmazvai padevies un ka tu zini labāk.''

''Tā tas noteikti nebija domāts. Un nedomāju, ka man ir atbilde un visiem jautājumiem. Esmu atvērta persona, kurai var mainīt viedokļus.''

- ''Pieņemsim. Iespējams, es kārtējo reizi kaut ko pāranalizēju, bet es to sapratu tā, jo parasti, kad dusmojies, tu mēdz atbildēt šādi. Tikai asociēju un līmēju kopā lietas.''

''Es zinu, ka šis no manis nāk jau miljardo reizi - bet es tikai vēlos, lai tev klātos labi. Aiz manis teiktā nekas ļauns neslēpjas.''

- ''Es zinu. Es arī dotu priekšroku tam, ka man nebūtu slikti. Bet šāda ir pašreizējā situācija. Diemžēl.''

 

January 19th, 2018

(no subject) @ 06:05 am

mana 2018. gada apņemšanās ir izdzīvot

 

17