17


June 30th, 2017

(no subject) @ 12:48 am

man tagad nav galīgi laika pievērsties internetam tik ļoti, bet man laikam ir labi. es nezinu. kā ir, kad ir labi?

 

June 18th, 2017

(no subject) @ 09:23 pm

klases skolotāja atsūtīja e-pastu un vaicāja, kādēļ neierados uz semināru par narkotiku un alkohola lietošanu

 

June 17th, 2017

(no subject) @ 03:53 pm

kā man RIEBJ mazi bērni, kas uz mani bezkaunīgi skatās.

 

June 16th, 2017

(no subject) @ 08:57 pm

tas ir oficiāli - mans psihiatrs mani ienīst. ā, izrādās ka es pa dzīvi arī esmu kā kaķis - nevienam neesmu pieķēries, pat ne vecākiem & tikai izmantoju resursiem un blabla. it kā jau sen to zināju, tikai neticami, ka kas tāds arī ir reāls nevis tikai manas filozofiskās domas

kaut kā pie dirsas.

viņš jautā, ko es gribu. ar kādu mērķi es nāku. es teicu, ka es nezinu. aizbildinos, ka ir labāk ar kādu runāt, nevis tupa nosēdēt mājās. viņš man jautā, kādi ir mani mērķi, es saku ka man tādu nav. viņš man prasa, ko es gribu un kas man ir svarīgs - es atbildu, ka nekas.

es vienkārši eksistēju. bet cik ilgi man neapniks? no malas gan jau es esmu kā balta lapa, no kuras viņš neko nevar izdabūt. gan jau no malas es izskatos ļoti depresīvs, bet TĀ NAV. ES VIENKĀRŠI EKSISTĒJU, BET MAN AR TO NAV PROBLĒMU. JA BŪS PROBLĒMAS, TAD ES VIENKĀRŠI VAIRS NEEKSISTĒŠU :)

 

June 12th, 2017

(no subject) @ 05:18 pm

šodien vairāki cilvēki mani skype apsveica, jo domāja, ka man ir dzimšanas diena. izrādās, nolādētais skype darbojas uz ASV datumiem, jo lai arī datums iestatījumos pēc idejas man bija pareizs, tāpat citiem rādījās, ka man 12.06.2017. ir dzimšanas diena.

 

June 8th, 2017

(no subject) @ 09:04 pm

nevaru izlemt vai galva pulsē tādēļ, ka neesmu šodien neko ēdis, vai arī neesmu 24h gulējis un dzēris battery.

 

June 7th, 2017

(no subject) @ 01:16 pm

it kā jau sākusies 'vasara' taču es to vēl galīgi nejūtu. tik daudz, kas jādara, nav laika un vēl eksāmens lēnām pielavās.

 

(no subject) @ 12:57 am

es ļoti, ļoti cenšos būt pozitīvs

 

June 6th, 2017

(no subject) @ 03:48 pm

izsūca no manis 2481 litrus asins un vēl lika iečurāt glāzītē. izskatījās pēc ābolu sulas. 

 

June 1st, 2017

(no subject) @ 12:34 am

kjærleik


 

May 30th, 2017

(no subject) @ 04:16 pm

vai nu es kļūstu vecs, vai arī tās disney u.c. ubermultenes ar katru gadu kļūst arvien debilākas.

 

May 29th, 2017

(no subject) @ 12:39 am

pēc gandrīz 2 gadu smēķēšānas stāža sapratu, ka nekad mūžā neesmu izmantojis pelnutrauku. dīvaini

 

May 28th, 2017

(no subject) @ 01:25 pm

dontmakemefallinlove

 

May 27th, 2017

(no subject) @ 11:37 pm

biju pastaigāties. ārā ir tik vienreizējs laiks. smaržo viss. pēc dzīvības un pavasara. safilmēju arī šo un to. kāds vīrietis, laikam piknikotājs (uz muguras viņam bija mugurene) man pienāca pie upes klāt un jautāja, vai man viss ir kārtībā. laikam nodomāja, ka esmu pašnāvnieks, kas iet slīcināties - citu variantu nav. teica, ka izskatījās, ka man ir slikti. nākamreiz nevilkšu Nirvanas t-kreklu, ejot pastaigāties, tas ir skaidrs.

 

May 26th, 2017

Manas upes vidū ir dambis - dzīve ir dīvaina. @ 04:06 am

Garastāvoklis: cinisks

Līdz šim man ir patiesi veicies. Pirms septiņpadsmit gadiem es tiku iemests šajā pasaulē. Tā bija diezgan brutāla pirmā tikšanās. Daļu bērnības pavadīju Norvēģijā, labklajības valstī, drošos apstākļos un ekonomiskā drošībā - bet nav tā, ka Latvijā mums bija slikti; bet tas jau ir cits stāsts. Pats to nekādi es neesmu ietekmējis, tādēļ var teikt, ka veiksme ir bijusi manā pusē. Bet tā sadale - kurš piedzims nabags un kurš piedzims bagāts, lai nodzīvotu laimīgu atlikušo dzīvi, ir taču negodīga? Vai tā ir kā loterija - palaimējas vai nepalaimējas, vai arī tas jau ir bijis iepriekš izlemts? Vai eksistē tāds liktenis?

Pārāk bieži pieķeru sevi pie domas, ka dzīve sākas pēc skolas. Bet dzīve taču ir te un tagad. Ne vairāk, ne mazāk. Kāda ir dzīves jēga un kāda ir mana vieta šajā pasaulē? Vai es kādreiz uzzināšu, kāpēc es piedzimu šāds? Un kāds ir dzīves mērķis?

Pasaule ir tik nebeidzami plaša. Mums, cilvēcei, Saule ir centrs. Ap Sauli riņķo planētas. Aiz tām tālākajām planētām mēs neesam kartē īpaši daudz sazīmējuši, bet mēs zinām par miljardiem galaktiku, zvaigžņu mākoņiem, komētām un citiem kosmosa ķermeņiem. Šeit ir runa par gigantiskiem, neizprotamiem attālumiem. Pēc ekspertu domām, viss šis radās pēc «lielā sprādziena»; ka materiāls, singularitāte tika pārlādēta ar neiedomājamu daudzumu enerģiju un tā eksplodēja tajā, no kā Visums sastāv šodien. Un Visums turpina izplatīties. Tas, ka Viss ir radies no gandrīz nekā, ir manam prātam neaptverami. Es nespēju pieņemt arī to, ka Visumam nav nekādu beigu, un ka tas turpinās bezgalībā. Tas ir par daudz, lai es to spētu aptvert. Vai citi cilvēki tic Dievam, jo viņi ir aptaurēti vai arī tādēļ, ka tā ir vienkārši elementārāk domāt un dzīvot? Bet tiem, kuri tic Dievam, jo tā ir vienkāršāk dzīvot - vai viņi nekad neaizdomājas par to, no kurienes radās pats Dievs? 

Man ir tik daudz jautājumu, uz kuriem nav atbilžu. Un es nezinu, kur lai es atrodu atbildes un vai vispār tās eksistē. Man pasaule ir kā milzīga puzle, kurā esmu viens puzles gabaliņš. Tikai daļa no gabaliņiem ir ielikti sev paradzētajās vietās. Lielākā daļa gabaliņu ir vēl joprojām neatklāti un varbūt tos nekad nemaz neatklās. Lai pasaules puzli pabeigtu, vajag visus gabaliņus salikt sev paradzētajās vietās. Ja kaut viens gabaliņš trūkst vai arī neiederas, puzli nevar pabeigt.
Kad gabaliņi tiek salikti savās vietās, es saņemu atbildes uz maniem jautājumiem. Bet ja dzīve nav mūžīga, lielākā daļa jautājumu paliks neatbildēti. Bezsakars. Varbūt tāpēc dvēsele atdzims un atdzims līdz visi puzles gabaliņi būs savās vietās? Es savu dzīvi iedomājos kā upi, kas tek pa ainavu ar bezgalīgu daudzumu veidojumiem. Vienmēr kaut kas, ko var atklāt, bet nekad kaut kas, ko var piedzīvot divas reizes. Tieši kā reālajā un taustāmajā pasaulē; es nekad neesmu kaut ko piedzīvojis divas reizes. Tas nav iespējams, jo taču laiku nav iespējams attīt atpakaļ. Un to es nekad nedarītu - man pietika ar pašizglītošanos par haosa teoriju, lorenca atraktoriem  un Edvarda Lorenca (vārdabračka) nosaukto tauriņa efektu. Dzīve ir tekoša, tieši kā upes straume. Upe taču tek tikai vienā virzienā, pretī jūrai vai okeānam. Citi cilvēki tic, ka abstraktais okeāns vai jūra ir Dievs un dzīves jēga ir nokļūt līdz Dievam. Ka dzīves beigās upe iztek okeānā, no kura mēs arī radāmies. Tas ir kā nebeidzams cikls, ko es salīdzinu ar ūdens cirkulāciju: ūdens iztvaiko un kļūst par mākoņiem. Mākoņi nokrīt lietus formā. Lietus savācas peļķēs un ietek upē un atpakaļ okeānā. 

Dzīves sākumā mani ietekmēja vairāki impulsi: vecāku uzaudzināšana, augšanas vide, kultūra u.c. Es varētu sakasīt vairākus faktorus un momentus, kas ir ietekmējuši to, kāpēc es esmu tāds, kāds es šodien esmu. Upei varbūt nav nekāda noteikta rašanās avota (pun intended), dažkārt tā rodas no peļķēm, kas savācas kopā, varbūt tām peļķēm ir dažādas dzīves pieredzes. Varbūt beigās šīs peļķes rada upes galveno daļu. Varbūt pēc laika, kamēr upe tek caur dažādiem veidojumiem, rodas jaunas pietekas un jaunas peļķes. Varbūt to var salīdzināt ar visām zināšanām, ko es saņemu, visiem ārējiem notikumiem, ko es pieredzu, ko līdz kļūstu vecāks un vecāks.

Varbūt dažkārt upē ietek vēl viena liela upe, kas liek tai radikāli mainīties. Uz to es skatos kā uz svarīgiem notikumiem, pagrieziena punktiem savā dzīvē un eksistencē. Bet varbūt pēc laika tā lielā upe izžūst vai norobežojas no manas upes un kļūst par ezeru. 

Bet arī mana upe izžūtu, ja tā nesaņemtu ūdeni no citām pietekām un peļķēm. Varbūt upes beigās, kad tā jau būs kļuvusi tik plata un pludos, es būšu saņēmis atbildes un maniem jautājumiem.

Bet pašlaik es nevaru papeldēt tālāk - kaut kāds atvars mani ir iesūcis sevī.
 

May 25th, 2017

(no subject) @ 12:16 am

Ja man kādreiz būs savs albums, tā nosaukums būs ''I Came Into Someones' Eye And They Got Pinkeye''

 

May 24th, 2017

(no subject) @ 10:49 am

tikko pierakstījos asinsanalīzēm uz HIV

 

May 23rd, 2017

(no subject) @ 04:50 pm

es neuzskatu, ka man kādam par sevi ir jāatskaitās.

 

May 22nd, 2017

I Know You Are, But What Am I? @ 10:52 pm

mana garastāvokļa bipolārais sinusa vilnis ir iegājis pilnīgā ventrikulārā fibrilācijā

 

(no subject) @ 11:19 am

Sapņi par to, ka man ir vēzis sāk pārāk bieži atkārtoties. Nezinu, ko domāt

 

17